מחפש מצלמה לטיול משפחתי עד 1.5K

Survey

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
1. מהו שימושי המצלמה (לדוגמא: צילום משפחתי,ספורט,נוף וכו')? צילום משפחתי ונוף
א. האם המצלמה מיועדת לצלם מתחיל/חובב/מקצוען ? מתחיל-חובב
ב. האם המצלמה מיועדת להיות בשימוש מדי פעם/תדיר/כל הזמן/פרנסה? מדי פעם
2.מהו התקציב המקסימאלי? 1400-1500
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100
3. מהו הרזולוציה המקסימלית שבה תשתמשו?עד כמה חשובה האיכות התמונה? 2K יספיק 18 מגה פיקס פיקס משהו כזה
4. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: פלאש חיצוני, חצובה, תיק, זכרונות ועוד)? -
אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.
5. האם יש ברשותך עדשות אשר תרצה להתאימן למצלמה? איזו? לא
6. האם מתוכננת שידרוג בעתיד? לא בטוח
7. האם ישנה העדפה לרכוש את המצלמה מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אפשרי מאוד לרכוש יד 2 באזור המרכז
8. מתי מתוכננת קניית המצלמה? שבוע-שבועיים
9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון WIFI/BT,מסך מגע, חיבורים מיוחדים וכו' ). בלוטוס/וייפי יתרון
10. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
אני טס עם כל המשפה לחופשה בחו"ל. מחפש מצלמה שתתן לי מענה במקום הפלאפונים והגופרו. מחפש לצלם נופים מדהימים בתאילנד, את המשפחה ובאטרקציות שנעשה.
ראיתי מספר דגמים ביד 2 שכוללים גם עדשות (בתקציב שלי) ראיתי canon 550D ראיתי 530..ראיתי עם מספר עדשות בטווחים שונים ואת האמת שאין לי מושג בזה. אשמח לעזרה איזה דגמים לחפש ואיזה סוג עדשה אני צריך. תודה! אגב, שימוש יותר בסטילס. אם יש משהו מומלץ חדש אז חניות באזור המרכז.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למצלמת DSLR התקציב שלך לא מספיק ובטח לא תאפשר לך לצלם וידאו
או שאתה עולה בתקציב או שאתה הולך על מצלמה כמו קנון G9 X עם חיישן בגדול 1 אינצ שזה הרבה יותר גדול 1/2.3 שיש במצלמות קומפקטיות רגילות
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=909111

Survey

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
למצלמת DSLR התקציב שלך לא מספיק ובטח לא תאפשר לך לצלם וידאו
או שאתה עולה בתקציב או שאתה הולך על מצלמה כמו קנון G9 X עם חיישן בגדול 1 אינצ שזה הרבה יותר גדול 1/2.3 שיש במצלמות קומפקטיות רגילות
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=909111

גם אם אני הולך על יד2 בסגנון של canon 550d?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא בטוח שאני הייתי ממליץ לך לרכוש DSLR, לא בטוח שזו המצלמה שמתאימה לצרכים שלך - מצלמת קנון 550D היא מצלמה לא רעה, אבל ממש רחוקה מהסטנרט של המצלמות החדשות ולא מספק איכות תמונה זהה לזו שיש למצלמות החדשות.

אני לא חושב שאתה צריך לראות לך מטרה מול הפניים לרכוש או להיות בעל מצלמת DSLR זה ממש לא הכיוון לקבל תמונות טובות או להתקדם בתחום - צריך להבין מה רוצים ולראות מה הכלי (מצלמה, עדשות) המתאים לך ביותר

אם אתה רוכש גוף מצלמה זה רק חצי הדרך עדשות זה באמת מה שמספק את היכולות לקבל תמונה טובה ועדשות טובות ממש לא זולות. כך שאני לא בטוח שגם ביד שנייה בכ 1500 הייתי הולך לרכוש מצלמת DSLR ועדשה (עדשות).

Survey

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אז יש לך המלצה אחרת לצרכים שלי?
מצלמה שתתן לי ולמשפחתי תמונות באיכות טובה לתיעוד הטיול- הנופים ואותנו.
משהו שעומד בתקציב?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כן וגם רשמתי זאת בהודעה הראשונה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם אתה יכול לעלות בתקציב אפשר לבדוק דברים נוספים.
אבל בתקציב הזה אין הרבה אפשרויות.
אתה יכול לרכוש מצלמת כניסה של קנון עם עדשת קיט את 1300d עם עדשת 18-55, סט חביב והתחלתי, אבל העדשה היא הזולה ביותר שיש וכך גם היא שווה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור