מחפש לקנות מכונת ניקוי תקליטים אולטרה סונית

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
חשבתי על humminguru שקיבל פה המלצות...
א. אשמח לחוות דעת,
ב. אשמח לדעת מי היבואן שלהם בארץ ?
תודה

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
276
נקודות
63
אין יבואן,
אתה קונה מהם ישירות.

ביחס למחיר ה humminguru אחלה מכשיר

השוואה מול הדגריטר שעולה פי 8

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא חסרים סרטונים ביוטיוב על כל מה שזז, אז גם על זה, ולא כולם אומרים את אותו הדבר. הנה מחקר יותר מעמיק על ה‑Humminguru, שדומני שאפילו הוזכר בסרטון הפותח, ויש עוד בערוץ הזה:

יש לציין ששני הסרטונים התייחסו לכך שההספק של ה‑Degritter הוא 300 ואט לעומת 60 של Humminguru, אבל לא התייחסו לכך שמיכל המים של ה-Degritter הוא בן 1.4 ליטר, כך שמתקבל יחס של 214 ואט לליטר, בעוד שהמיכל של ה‑Humminguru הוא בן 0.4 ליטר, כך שהיחס שם הוא 150 ואט לליטר -- כ-70% מכובדים. לזה שהמיכל קטן יש גם יתרון בכך שהמכשיר לא זולל כמויות גדולות של מים מזוקקים, אם כי למי שיש Degritter לא משנה ההפרש בעלויות התפעול. זה גם כבד.

בהתחלה, Humminguru דרשו שימוש במים מזוקקים ללא תוספות, אחרת זה מבטל את האחריות. עכשיו יש להם נוזל משלהם, שנקרא The Small Bottle, ואכן -- הפתעה -- הוא נמכר בבקבוק קטן :)

הבעיה עם Humminguru היא שהוא מיוצר בהונג קונג, ולא בטוח שיש משלוחי דואר משם לארץ בתקופה זו -- ניסיתי לקנות דיסקים משם ואמרו לי שהם לא יכולים לשלוח, למעט ב-courier בעלויות מטורפות.

כאן המוצר האתר שלהם: https://humminguru.com/collections/ultrasonic-cleaner,
וזה הבקבוקון: https://humminguru.com/products/humminguru-ultrasonic-cleaning-agent

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
תודה רבה, לא כתבתי פה שנים וכיף להיזכר כמה תמיד מקבלים פה עצה טובה ומושקעת.
בהנחה ש Degritter רחוק מאוד מהתקציב, על כל חסרונותיה החלטתי ללכת בכל HG.

אם אפשר עוד טיפה עזרה בהזמנה עצמה ממש אשמח.
סליחה על הבורות, אני טיפה מתבייש כי נדיר מאוד שאני מזמין מחול, אשמח לפירוש המחירים

זה הסיכום של AMAZON
פריטים:ILS 1,911.66
:משלוח וטיפולILS 110.91
:סה“כ לפני מסILS 2,022.57
:סכום מס משוער שיש לגבותILS 0.00
פיקדון אגרת יבואILS 363.15
דמי ערבות לשער החליפין:ILS 68.59
:סך ההזמנהILS 2,454.3

וזה הסיכום מהזמנה ישירות מ HG
1400ILS Subtotal
300ILS Shipping
Total
1,723ILS

תקנו אותי אם אני טועה, מ HG ישירות אין חישוב של מיסים ולכן על הסכום המוצג 1723 יש להוסיך מיסים כך שיצא ככול הנראה באזור ה 2000 ש"ח שזה 450 ש"ח פחות מאמזון.
אמת או שאני לגמרי לא בכיוון...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
תודה רבה, לא כתבתי פה שנים וכיף להיזכר כמה תמיד מקבלים פה עצה טובה ומושקעת.
בהנחה ש Degritter רחוק מאוד מהתקציב, על כל חסרונותיה החלטתי ללכת בכל HG.

אם אפשר עוד טיפה עזרה בהזמנה עצמה ממש אשמח.
סליחה על הבורות, אני טיפה מתבייש כי נדיר מאוד שאני מזמין מחול, אשמח לפירוש המחירים

זה הסיכום של AMAZON
פריטים:ILS 1,911.66
:משלוח וטיפולILS 110.91
:סה“כ לפני מסILS 2,022.57
:סכום מס משוער שיש לגבותILS 0.00
פיקדון אגרת יבואILS 363.15
דמי ערבות לשער החליפין:ILS 68.59
:סך ההזמנהILS 2,454.3

וזה הסיכום מהזמנה ישירות מ HG
1400ILS Subtotal
300ILS Shipping
Total
1,723ILS

תקנו אותי אם אני טועה, מ HG ישירות אין חישוב של מיסים ולכן על הסכום המוצג 1723 יש להוסיך מיסים כך שיצא ככול הנראה באזור ה 2000 ש"ח שזה 450 ש"ח פחות מאמזון.
אמת או שאני לגמרי לא בכיוון...
גם בחישוב של אמאזון לא כולל מיסוי בשיעור 17% על פריטים+משלוח, 344 ש"ח, סה"כ כ-2800 ש"ח.
ישירות מהם צריך להוסיף 17% על 1723, שזה 292, סה"כ 2016.

אמאזון בחישוב זה יוצא בכ-40% יותר יקר.

לא לשכוח לקנות את הבקבוקון, ואולי פילטרים ספייר, אבל אני לא בטוח שהם שולים לארץ במחיר הזה.
אם תרצה לנקות גם תקליטי "10 ו/או "7, צריך מתאמים עבורם.

שלחתי להם מייל אם שאלה בקשר למשלוח. נראה האם/מה יענו.

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
וואו, תודה רבה , עשית לי סדר.
א. מחכה כאן לעדכון מ HG
ב. כשראיתי "פקדון אגרת יבוא" באמזון (שבפועל לא ממש הבנתי למה הם מתכוונים) הנחתי לתומי שאולי הם מתכוונים למיסוי 17%...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
וואו, תודה רבה , עשית לי סדר.
(ורד)

ב. כשראיתי "פקדון אגרת יבוא" באמזון (שבפועל לא ממש הבנתי למה הם מתכוונים) הנחתי לתומי שאולי הם מתכוונים למיסוי 17%...
ייתכן שזה אכן המע"מ, עם שם בלתי צפוי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
להלן התשובה שיקבלתי מ-HG לגבי המשלוח:

After checking, we can ship to your address. However, please note that we are unable to provide an exact delivery time. In certain unsafe areas, the shipment may need to be temporarily held at the station until it is deemed safe for delivery.

The shipping cost for one HumminGuru machine will amount to HKD636. It is important to note that additional charges such as import duties and VAT may apply, and these are not included in the shipping fee. FedEx will contact you regarding any import duties that may be applicable.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ניסיתי להוסיף את המכונה ועוד כמה פריטים לעגלת הקניות ולעשות checkout, אבל קיבלתי הודעה שאי אפשר לשלוח ת ההזמנה לכתובת שלי.

כתבתי על כך ל-HG. נראה האם/מה יענו.

להלן הדברים שאולי כדאי לשקול לקנות בנוסף למכונה (ולמתאמים ל-"10/"7 אם יש בהם צורך). הכמויות מופיעות בעיגול קטן מימין למעלה של תמונת כל מוצר:
ZZ.png

בתלות בעמלות שלוקח ספק כרטיס האשראי, כדאי לבצע את הקניה ב-HKD (Hong Kong Dollars), אחרת או האתר או PayPal לוקחים עמלות המרה שיכולות להיות גדולות יותר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
הם ענו לי בזו הלשון:

We have processed your order and generated an invoice for your convenience. You will receive a separate email containing the payment link for order confirmation. If you would like to proceed with the order, kindly complete the payment for order confirmation. If you have any questions or need further assistance, please feel free to let us know

בינתיים עדיין לא קיבלתי מהם את המייל האמור, ואני מתלבט אם בכלל אני צריך HG בנוסף למכונת הוואקום המצויינת שיש לי כבר (VPI 16.5).

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
20 אלף בשביל לנקות תקליטים ?!

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
20 אלף בשביל לנקות תקליטים ?!
אני מבין שדרך כלל אתה שומר הסף של המחירים הגבוהים בתחום
אבל נראה שהפעם פיספסת שזה HK dollar ולא US dollar
אז חסכתי לך הרבה כסף :)

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
היום היד על ההדק קצרה, אני זוכר שפעם היינו מנקים עם מברשת מה נשתנה היום/למה להפוך זבוב לפיל ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
היום היד על ההדק קצרה, אני זוכר שפעם היינו מנקים עם מברשת מה נשתנה היום/למה להפוך זבוב לפיל ?
כי כנראה לא שמעת את ההבדל בצליל לאחר ניקוי במברשת לעומת ניקוי במכונת ואקום ולעומת ניקוי במכונה אולטרסונית טובה.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
חשבתי על humminguru שקיבל פה המלצות...
א. אשמח לחוות דעת,
ב. אשמח לדעת מי היבואן שלהם בארץ ?
תודה
אני משתמש ב HG כשנתיים מאז שיצאה לשוק, תמורה מצוינת למחיר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור