מחפש המלצות לסאב מוסיקלי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

1- האמן לי שאף אחד לא מפסיד כסף. אם מישהו מסוגל למכור מוצר בזול למרות שמחירו בפועל יקר ואין ליבואןבעיה עם זה אז לי אין בעיה עם זה - רק נרוויח כולנו.

2- עסקים נופלים או מתקשים להתרומם בגלל סיבות אחרות. כאלה שמבררים בארץ וקונים ב-2 דולר פחות בחו"ל, כאלה שמיד צועקים "גנב" כאשר יבואן מחליט להתפרנס קצת.

שוק האודיו הוא שוק קטן, עדין, ורב סיכונים. היבואנים והחניות נמצאים בראש שרשרת הסיכון. האמן לי שאני האחרון שאתן לגולש לפגוע בפרנסה של אדם, חנות או יבואן.

הבחור לא אמר מהיכן רכש את הסאב, לא אמר שהשאר גנבים ואפילו מוכן להוכיח שאכן הוא נרכש בסכום הזה.

אורי - אל תהיה תמים, אף אחד לא תורם ציוד לאף אחד. אם החליט למכור במחיר הזה כנראה שגם שם הוא מרוויח. בקיצור, תשמח שיש אפשרות לרכוש מוצרים במחירים זולים ממחיר השוק.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר אני מגיע ממקום קצת הפוך.
התיאוריה שלי עובדת ככה :א. הוא מרוויח? נהדר. בוא ניתן לו פרנסה =>הלקוח שקנה יפרסם היכן קנה שיבואו עוד אנשים.
ב.הלקוח שקנה לא מוכן בשום אופן לפרסם בפומבי איפה קנה במחיר של מעל 40% נמוך ממה שמפורסם בכל האתרים=> משהו לא נראה לי הגיוני פה.

האם אני טועה כ"כ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה לא הגיוני?
הבחור טוען שישנם שני חברי פורום שרכשו ממנו, הוא מוכן לשלוח אותך לחנות הזו לקנות, הוא מוכן אפילו לבוא איתך.

יכול להיות שלבחור ספציפית יש מחירים מיוחדים בגלל שהוא שולח לו לקוחות וזה גם בסדר.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הוא גם לא חייב לומר

הבחור לא אמר מהיכן רכש את הסאב, לא אמר שהשאר גנבים ואפילו מוכן להוכיח שאכן הוא נרכש בסכום הזה.

.

למה זה צריך לעניין מישהו איזה מחיר שילם פלוני אלמוני? ממתי חובת ההוכחה
חלה עליו? אנחנו לא טריבונל.

לעצם העניין, כולם מוכרים בהנחות גדולות אחד יותר אחד פחות. לעתים יבואן מחבב
מישהו ונותן לו הנחה גדולה יותר. {גם אם זה בא על חשבון רווחים קטנים יותר}
נו אז מה?

צריך להביט מידי פעם על "מבצעים" שעורכים יבואנים שבתוכם הנחות של יותר מ 30% על מחיר "המחירון"
בשביל להבין מהו מחירן הראלי לפני "ה{א}הנחה". כמובן שזה לא מעניינו של אף אחד ולא צריך לבדוק בציציות של המוכר/יבואן כמה קופה הוא עושה עלינו? המוצר טוב לך, והמחיר מתאים? קנה בלי הרבה ניג'וס.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
שבת שלום לכל הגולשים.

יום השבת הוא יום מנוחה
ללא צעקות ועם הרבה שמחה
גם אם הסאב נמכר שם בזול
חשוב שנבין שזה לא סתם יום חול.

פותח השירשור שאל שאלה
ובמקום תשובה הכסח התגלה
ומכאן המצב בטוח רק יחמיר
ולכן אתראה קטנה זה נראה לי סביר

אז אנא מכם חברי היקרים
לפני שפוקעים לי העצבים
הרגעו מעט ותחזרו לנימוסים
יום שבת הוא יום של רגיעה
ואל תשכחו שלמנהל יש גם כפתור עריכה.

שבת שלום, שקט, נעים ורגוע לכולם.

בהמון אהבה: נמר לוי {המרגיע הלאומי}.

(great)(great)(great)
ממתי נהיית כזה משורר? (lol)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור