מגבר מחפש המלצות למגבר

gabiw

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
התחדשתי לאחרונה בזוג Acoustic Zen Adagio, עכשיו רק נשאר לשדך להם מגבר מתאים.
התקציב לא מאוד מוגדר בשלב זה, אבל הייתי מעדיף להישאר בטווח שבין 3k ל-5k במידה ואפשר, מתוך ידיעה שזהו כנראה פתרון לטווח הבינוני, וייתכן וישודרג בהמשך, כשסדר העדיפויות התקציבי ישתנה.

מתמקד בעיקר במה שזמין בשוק היד השנייה (VFM), לא פוסל הגברת מנורות, לא פוסל וינטג' (כל עוד זה לא בא על חשבון אמינות ופונקציונליות), לא פוסל מותגים סינים טובים ולא פוסל בהכרח מגבר כח בלבד (הדאק שברשותי מאפשר שליטה על הווליום).
חשוב לי שהמגבר יהיה ורסטילי יחסית, וידע לנגן יפה גם ג'ז רך ואקוסטי וגם רוק בלי להתבייש.
בונוס מבחינתי הוא מגבר קומפקטי שניתן להשאיר ללא חשש דולק שעות ארוכות, אבל לא מדובר בתנאי סף.

אלה בגדול הדרישות, אשמח לקבל הצעות והמלצות מנסיונכם.
תודה

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
לתדי פרדו יש מגבר הספק ST60 משומש בחצי מחיר 3,100 !
במחיר שכזה, שווה בדיקה.

gabiw

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
נשמע כמו אחלה אופציה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
התחדשתי לאחרונה בזוג Acoustic Zen Adagio, עכשיו רק נשאר לשדך להם מגבר מתאים.
התקציב לא מאוד מוגדר בשלב זה, אבל הייתי מעדיף להישאר בטווח שבין 3k ל-5k במידה ואפשר, מתוך ידיעה שזהו כנראה פתרון לטווח הבינוני, וייתכן וישודרג בהמשך, כשסדר העדיפויות התקציבי ישתנה.

מתמקד בעיקר במה שזמין בשוק היד השנייה (VFM), לא פוסל הגברת מנורות, לא פוסל וינטג' (כל עוד זה לא בא על חשבון אמינות ופונקציונליות), לא פוסל מותגים סינים טובים ולא פוסל בהכרח מגבר כח בלבד (הדאק שברשותי מאפשר שליטה על הווליום).
חשוב לי שהמגבר יהיה ורסטילי יחסית, וידע לנגן יפה גם ג'ז רך ואקוסטי וגם רוק בלי להתבייש.
בונוס מבחינתי הוא מגבר קומפקטי שניתן להשאיר ללא חשש דולק שעות ארוכות, אבל לא מדובר בתנאי סף.

אלה בגדול הדרישות, אשמח לקבל הצעות והמלצות מנסיונכם.
תודה
וואלה, נראה לי פרוייקט כיפת ברזל הוגדר בפחות דיוק ועם פחות תשומת לב לפרטים מאשר פרוייקט חיפוש המגבר שלך.
כבוד.:)

אני מכיר את הרמקול לא רע. אני חושב שהתקציב שלך קצת נמוך עבור הרמקול הזה. זה רמקול שנותן בראש ועושה שמייח, וצריך מגבר בעל מקדם גיבורות סביר ומעלה. בתקציב הזה אני לא יודע כמה תוכל להכניס. אולי הפרדו שהציעו לך הוא אחת האפשרויות הבודדות.
נדמה לי שהוא עבד נחמד בשעתו עם משולבים של פליניוס. אבל זה היה מעבר לתקציב. אולי היום תוכל למצוא 8200 ביד שניה בערך ב- 5.
בהצלחה!

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אני רק שאלה..

ה- K זה בש"ח או בדולרים ?

gabiw

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
אני רק שאלה..

ה- K זה בש"ח או בדולרים ?
לצערי בשלב זה עדיין בשקלים, וכן, אני מודע לפער במחירים לעומת הרמקולים, אבל ביד שניה עסקינן. עדיין - אני מאמין שניתן למצוא משהו שייתן מענה לא רע.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
מכרו פה קיימברידג' 840 בסביבות 3,500 - כנראה כבר נמכר. אולי יצוץ עוד. במערכת המשנית שלי שידכתי קיימברידג' 740 (רציתי את ה 840 אבל המודעה הופיעה שבוע אחרי שקניתי כבר את ה 740 ....) והוא מניע בקלות פרואק D2 שגם הוא רמקול די תובעני. אבל אפשר לחפש או לשים מודעת חיפוש או ללכת לסוחרים שמוכרים ציוד מטרייד אין. הייתי מנסה כאמור לא לרדת מ 100W. סיפרתי פה ששמעתי לא מזמן אצל זיו שילוב של האדאג'יו עם הגל H100 וממיר ברקלי וזה היה חבל"ז אמיתי.

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
Proac D2 לא רמקול תובעני...

gabiw

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
האדאג'יו אמורים להיות יחסית קלים להנעה (89db ב-6 אוהם יציבים למדי), זו היתה אחת הסיבות לכך שבחרתי בהם, רציתי רמקולים שלא יהיו מפונקים מדי בהגברה וייתנו לי חופש לבחור במגבר לפי פרמטרים של איכות ולא רק זרם.
היום הם מחוברים, בלית ברירה, לסנסוי 6060 קשיש, שגורם להם לנגן נחמד. לא קרוב למה שהם מסוגלים לתת, אבל הרבה יותר טוב ממה שציפיתי (נדמה לי שהסנסוי מתיימר לתת משהו באזור ה-30w לצד).

amitv

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
Micromega IA100, עובד איתם נהדר.

ממספר סטים שיצא לי לשמוע עם הרמקול הנל, השילוב הזה אצל ערן עם נגן של לקסמן היה המוצלח ביותר.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
תשאל את בובו איך צריך להניע אותם...:כוכב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור