מחפש המלצה על מצלמה איכותית למאפרת מקצועית

ben-as

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב,

אני מחפש מצלמה איכותית, טווח מחירים עד 2,000 ש"ח +-.
המטרה היא צילום של עבודות איפור.
חשוב שתהיה קלה לתפעול.
אולי אפשרי דגם עם בלוטוס או ווי פיי על מנת שתוכל להעביר בזמן אמת תמונות לנייד.

מצאתי שני דגמים מעניינים, אשמח לקבל המלצות עליהם:
1. Nikon D3300
2. Canon EOS 1300D

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא בטוח שעבור השימוש הזה הייתי הולך על Dslr. נכון שהן יספקו איכות תמונה טובה, אבל הן גדולות וכבדות ולא כל אחד מתחבר לצורת צילום איתן.
במידה וכן בוחרים בכיוון זה הייתי ממליץ על קנון 1300D ומוסיף לה עדשת טמרון או סיגמא 17-50, זה יגרום לעלות קצת בתקציב. לדעתי ניקון היא מצלמה טובה יותר אבל גם יקרה יותר ולא תיכנס לתקציב עם עדשה כזו.

מצד שני כאמור מצלמה כמו פנסוניק gf7 עם עדשת קיט יכולה להיות אופציה מוצלחת עם גוף קטן וקל ועם איכות תמונה ברמה מאוד מאוד קרובה.

אופציה נוספת זו מצלמה קומפקטית מתקדמת כמו קנון g9 x איכות תמונה נהדרת קרובה לפנסוניק וקלה לשימוש

ben-as

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ראשית, תודה על תשובתך.
ב. אחדד מעט - המטרה היא צילום בנות לאחר שהן מתאפרות ע"י מאפרת מקצועית.
המטרה להשיג תמונות איכותיות שיהוו יח"צ למאפרת.
האם התשובה משתנה?
ההפרש בין הקנון 1300D לבין הניקון D3300 הוא באזור 200 ש"ח, ואם אתה אומר שהניקון עדיפה, אז ההפרש הזה זניח.
מה מחיר העדשה שציינת פחות או יותר?

בנוסף - בהמשך להמלצת לגבי CANON G9 X, מבירור שערכתי, מתברר כי יש דגם חדש (מרץ 2017) ומשוכלל יותר.
העלות סביבות 2,000 ש"ח.

תודה

נערך לאחרונה ב:

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
מצלמה בדר"כ לא קונים לשנה ואיכות התמונות יכולה להשפיע על הלקוחות.
במקרה זה אני ממליץ על ניקון 3400 ששוקלת 395 גרם בלבד [עולה כ-200 שח יותר מה3300 אבל מקבלת ציונים טובים ממנה] וכפי שכרמי אמר משדך לה עדשת סיגמא 17-50 שעולה כ-1180 שח.
ניתן לרכוש גם כיד שנייה [ אם כי פחות מומלץ כשמדובר בקניה ראשונה]

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אין ספק שמצלמות DSLR תספק יכולת לאיכות טובה יותר לתמונות, השאלה היא גם מה התקציב אם התקציב לוחץ הייתי בוחר בדגם ישן יותר כו D3300 ולא מתפשר על העדשה.

אם דגם החדש של G9 X נכנס בתקציב ומצלמה קומפקטית מתקדמת מספקת - אז באמת זו אופציה טובה למרות שלדעתי הפנסוניק GF7 ובטח ה DSLR יספקו תמונות טובות יותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור