פלזמה מחפש בנרות פלזמה 37 אינץ' איכותית !!

נתנאל

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי.
יש לי סלון קטן יחסית והמרחק צפייה שלי הוא בערך 2.5 מטר.
בנוסף, עיקר השימוש שלי הוא בשידורי SD כגון ערוץ 2, 10 וסרטי דיואיקס ודי וי די.
לאור כל זאת החלטתי שאני צריך לחפש טלוויזיית פלאזמה - שכן, לפי מידע רב שקראתי (שחלק גדול ממנו הגיע מאתר זה) המסך שמראה טוב יותר שידורי SD הוא פלאזמה.
בשל גודל הסלון אני מחפש מסך בגודל של 37 אינץ' שיהווה מעיין פשרה בין 32 אינץ' הקטן לבין 42 אינץ' הגדול יותר.

הבעייה היא שאני לא מוצא מסך כזה בארץ !!!

חיפשתי ברב רשתות החשמל הגדולות וגם באינטרנט ולא מצאתי.

איך ייתכן שכולם קונים רק LCD ?? הרי לרובנו השימוש העיקרי הוא בשידורי SD .

אשמח אם יש למישהו תובנות חדשות לחלוק עימי בנושא. (אני כבר כמעט והתייאשתי מהחיפוש).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כי את הגודל הספציפי הזה בטכנולוגיית פלזמה הפסיקו לייבא, יש בגודל 32" או 42" ומעלה.
חפש אולי נשארו דגמי פנסוניק מדור אחד אחורה, צור קשר עם יורוקום.

נתנאל

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ממש היום דיברתי עם יורוקום

ולמיטב ידיעתם אין גודל כזה מהדור הקודם. עדיין צריך לחזור אליי מישהו מהפיתוח שלהם לגבי הצפי של ייבוא גודל כזה לארץ. אני מקווה שיחזור אליי בקרוב...

אם התשובות של יורוקום יהיו שלליות אצטרך לחשוב על גודל 32 אינץ' (42 גדול מדי בשבילי - ראיתי בחנות).

גם בגזרת ה 32 אינץ' לפלזמות אין מבחר גדול בלשון המעטה.

יש את HAIER ואת LG שנסקרה כאן.

ליאור, אשמח לתשובתך לשתי שאלות:
1. ראיתי באתר של LG אנגליה שיש להם מסך פלזמה 32 אינץ' חדש ( דגם 32PG6000) עם רזולוציה טובה יותר מהדגם שנסקר אצלכם ( 720 * 1024 ) - האם ידוע לך אם יש לח.י. כוונה לייבא דגם זה או דומה לו ?
2. ראיתי באחת החנויות פלזמה 32 אינץ' של HAIER אם אינני טועה ומדדתי שהגובה מסך הנראה הוא בערך 39 ס"מ - האם נתון זה משקף את כל המסכים בגודל 32 אינץ' או שזה ספציפי לכל דגם ?

בתודה רבה מראש.
נתנאל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. ננסה לברר
2. גודלו של הפאנל זהה אצל כולם, אבל המסגרת שמקיפה אותו עלולה להיות ברוחב שונה בין דגם לדגם, בגלל עיצוב שונה, מיקום הרמקולים וכו'.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור