רמקולים מחיר b&w 804d החדש

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
קודם כל אציין שאין שום טיפול אקוסטי בחדר.
אורך החדר הוא 5 מטר ורוחבו 3.5.
הקירות עשויים מבלוקים והתקרה בטון.
גובה החדר הוא 2.5 מטר.
כאמור אני שומע רוק קלאסי ומתקדם אבל גם ישראלי ישן.
יש שולחן ויש 3 כורסאות.
הרמקולים בצד הצר.
כן אני אוהב לשמוע חזק.
אני מקציב עד 30000 ש"ח.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

לך לבעל הרמקולים NEAT ACOUSTICS MF7, עם המגבר שלך ועם המוזיקה שאתה אוהב והאזן להם - המחיר כ-22,000 ₪, זו האופציה הראשונה שלי.

נסה גם את אודיו אקטרים (חנות יש שנייה), יש לו את Sonus Faber Amati Homage, שהם פצצה של רמקולים, הוא מבקש 35,000 ₪ אני בטוח שתסתדרו ;).

לך תאזין לרמקולים החדשים שנמר ממליץ בחום KEF LS50 (מסכים אתו) + סאב JL AUDIO - יישאר לך הרבה עודף, אצל אודיופריק.

לך ליגאל לסרי, האזן אצלו לטריאנגל סיגנאצ'ור דלתא וקבל מחיר נמוך מתצוגה (כך הוא מבטיח).

בברכה, תומר

נערך לאחרונה ב:

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
לצערי לא אוכל לקחת את המגבר לשום מקום מפאת מוגבלותי הפיזית.
אם החנות של לסרי נגישה לנכים בכסא גלגלים אני מניח שאוכל להגיע אליו כי הוא קרוב יחסית.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אם תביא אדם לעזרה אני מוכן לעזור לסחוב אותך בכיסא גלגלים למעלה, לכל מקום :).

תומר

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
לא צריך לדחוף יש חשמלי ורכב עם מעלית.
זו לא הבעיה

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
נגישות, פירוק המגבר שהוא די כבד ושינועו.
לא פשוט הדבר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
אם המגבר שלך בריא אז NEAT.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
המגבר שלך דיי ניטראלי בצליל, בוא בלעדיו ותשמע עם מגברים טרנזיסטורים אחרים דומים לו בצליל, הבא את המוזיקה שאתה אוהב.

תומר

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
אם המגבר שלך בריא אז NEAT.
מה זה בריא?
הוא לא הכי חזק אבל איכותי.
לפי המשקל והגודל שלו אפשר לחשוב שהוא יותר ביריון אבל הוא "רק" 135 לצד.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
המגבר שלך מספיק מבחינת וואטים ואומים. לפני כ-4 שנים כתבתי את דעתי הלא משוחדת, עשיתי לך העתק והדבק לדברים מאז.

אתמול בקרתי את לוני קלאורה אשר בבעלותו חברת "אורק אודיו", בביתו שברמת אביב. חברת "אורק אודיו" הוקמה בשנת 2008 והיא מייבאת מוצרי אודיו איכותיים ברמה גבוהה. ישבתי בסלון שגודלו 25 מטר רבועים, כ-2.5 מטרים מהרמקולים, ללא תוספת של אביזרי אקוסטיקה, למעט שטיח. הרמקולים היו ממוקמים במרחק של 1.8 מטרים ושלושים ס"מ מהקיר האחורי. אחרי חצי שעה של שיווק עצמי וסמול טוק על גיטרות וסטריאו, האזנתי למוזיקה.

נגן תקליטורים מדגם MHZS CD 99 חובר לממיר מדיגטל לאנלוג מדגם BEYOND FRONTIERS AUDIO – TUBE DAC, שחובר לקדם מגבר מדגם NAT AUDIO – MAGNETIC, שחובר לשני מונו בלוקים מדגם ARIES CERAT – IANUS, מרשימים מאוד, שעולים 1/3 מסך כל המערכת. המגברים חוברו לרמקולים מדגם NEAT ACOUSTICS – ULTIMATUM MF 7. כבלי הרמקולים והמקשרים מדגם TELOS AUDIO – PLATINUM REFERANNCE, כבלי החשמל הםמדגם AUDIONOVA – MASTER REFERENCE.

ה-7 ULTIMATUM MF הם רמקולים רצפתיים בתצורת 2 יציאות, 4 אלמנטים מיד-באס 168 מ"מ, טוויטר כיפה טיטניום של פוקל (הטוב ביותר לפני הבריליום), שני סופר טוויטר EMIT RIBBON שמופנים למעלה. התיבה בנויה D'Appolito ו-ISO-baric, הנצילות 89db, הספק מגבר מומלץ 25 – 300 וואט, התנגדות ממוצעת 8 אוהם, מידות 120x22x37 ס"מ ומשקל כל רמקול 50 ק"ג.

ה- MF 7, ראוי לציין, הם דגם ישן שכבר אינם מיוצרים, אבל הם רמקולים טובים מאוד. הצליל היה מאוזן ומפורט מאוד, מהיר עם טווח תדרים רחב, רצפת הרעש נמוכה מאוד, מעל לכל קיימת תחושה של שליטה ודיוק. במת צליל גדולה מאוד, מהירות וקצב נכונים, טבעיות ושקיפות, שחזור מדויק של תדרים נמוכים, הנדירים ברמת מחיר זו.

4 מיד-וופר 168 מ"מ, טוויטר של פוקל ושני EMIT RIBBON, צילום במצלמה LG G2

צליל הבס זריז ותוסס במיוחד, עם מהירות אמיתית. הצליל נקי במיוחד, ברור וחזק. הרמקולים פשוט יוצאים מן הכלל והם מאפשרים העברת המסר המוזיקלי בצורה בלתי אמצעית ללא כל הפרעה. סימן ההיכר של רמקולים טובים ביותר, הוא בכך, שהם מצליחים לקשר בין המקורות השונים ללא כל הבדל, אפילו ברמה של הקלטות. בהקשר זה, ה- MF 7 מתבררים כרמקולים טובים מאוד. איכות כזו של מערכת לא באה בזול, אבל מגיעה לה ההכרה כמערכת טובה עם מאפיינים ייחודים לה, ללא קשר למחיר. המערכת כיחידה אחת שווה הרבה יותר מאשר מסכום חלקיה. מחירה של המערכת היא 290,000 ₪ וזה לא מעט. אבל, המערכת מפתה בשל השלמות והטוטליות שגורם לך להתאהב בה, התוצאה הסופית היא חיבור לפיתוח ועידון מדויק.

תודה רבה מקרב לב עד הפעם הבאה, היה נהדר.

תומר צין

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
לדעתי הדרך הנכונה היא לנסוע עם המגבר (קח חבר שיסחוב) ולשמוע רמקולים אצל מספר יבואנים.
יש המון אפשרויות בתקציב שלך.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
מה זה בריא?
הוא לא הכי חזק אבל איכותי.
לפי המשקל והגודל שלו אפשר לחשוב שהוא יותר ביריון אבל הוא "רק" 135 לצד.
מצוין,ה Neat דורש מגבר חזק יחסית.ונראה לי שהמגבר שלך בסדר גמור.
הוא נשמע מצוין עם מגבר ששולט בו.
מגבר שהוא חלש יחסית לא יוציא ממנו המיטב.
סהכ רמקול טוב שדורש "במה" תאימה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

יש גם B&W 804 D3 למכירה, האיש מבקש בעבורם כ-29,900 ₪?
אם אתה מעונין אשלח את האימייל שלו ותדברו בניכם.

תומר

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
30000 ליד שניה?
לא הרבה מידי?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מחיר פתיחה...

תומר

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
לדעתו של מיכאל ה 804 לא מתאים לרוק.
אתה לא מסכים?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לא.

תומר

נערך לאחרונה ב:

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
האם המגבר שלי יכול להתאים להם?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור