קולנוע ביתי

מחירי רמקולים בארץ לעומת חו"ל

הנושא בפורום 'אודיו דו ערוצי' פורסם ע"י יניב_76, ‏29/10/19.

1. אד ליב

אד ליב אוהב את התחום

לייקים:
    166
    אכן, אפשר היה להבין גם באופן הזה את מה שכתבת, אבל לא רק, בהתחשב בכך שמקובל לפרסם הכנסה ממוצעת למשקי בית.
    אומנם אתה משתמש הרבה בסימני פיסוק, אבל הרבה מהם לא במקום הנכון לאורך כל הפיסקה.
    עד שהגעתי למשפט הזה כבר הבנתי באופן לא מודע, שקשה להסתמך עליהם.
    לא שזה צריך להיות מושלם, אנחנו לא באקדמיה ללשון ולכולנו יש הרבה טעויות, אבל יש להם תפקיד, הם מעבירים את המשמעות של הטקסט בצורה מדוייקת.
    גם במשפט המדובר אגב, אחרי ה 60,000$ היתה צריכה לבוא נקודה ולא פסיק. כך המשמעות לא היתה ניתנת להבנה אחרת.
    עד כאן שיעור לשון להיום.
    בחזרה לעגבניות.

2. robo7

robo7 אוהב את התחום

לייקים:
    26
  3. tivan

tivan אוהב את התחום

לייקים:
    30
    למען הדיוק, נכון לשנת 2019, מספר היהודים בישראל הוא כ-6.74 מיליון, ואילו נכון ל- 2018, מספר היהודים בתפוצות הוא כ- כ-8.1 מיליון..
    מספרם בתפוצות יורד בעיקר בשל התבוללות - יש שמכנים זאת השואה השניה של עם ישראל - אולם עדיין מספרם בישראל אינו גבוה יותר מבתפוצות.

4. RoyZx6r

RoyZx6r אוהב את התחום

לייקים:
    20
    תגיד, מתי רכשת ציוד סטריאו באנגליה או בארה"ב?
    אני יכול להגיד לך בוודאות כמעט מוחלטת שבכל פעם שנכנסתי לחנויות בארה"ב או באנגליה, המחיר שהציעו לי בחנות, היה נמוך מהמחיר המפורסם.
    היו מקרים בודדים, שאמרו לי שזה המחיר וזה מה יש.

אני דיברתי עם רוני בתערוכה על כמה מוצרים של ארקאם ופוקאל, והוא נתן לי מחירים פגז, ששווים ואפילו נמוכים למחיר חו"ל.
    לא רכשתי, כי אין לי זמן להגיע אליו עקב עומס בעבודה.

אז בוא, קל להשמיץ וללכלך, אבל עד שלא תהיה בנעליו, עם עסק והתחייבויות מכאן ועד הירח - מע"מ, מס הכנסה, אגרות ועוד כל מיני טפילים ששואבים לך את הכיס, אל תבוא בטענות, ומה שיותר גרוע זה שבכלל לא ישבת איתו 1 על 1 ובדקת כמה אפשר לקבל.

אתה וה"יבואן המדומיין" קראתם מחירים באתר של פיוז או אתר אחר, והחלטתם שנועצים אתכם.

5. exupgh12

exupgh12 חבר משקיען

לייקים:
    1,255
    הנתונים שאני מכיר שונים (מתוך מצעד האיוולת היהודי).
    הדומיננטיות של העם היהודי עברה לישראל, לא היה דבר כזה במהלך אלפי השנים האחרונות. הדבר בה לידי ביטוי בהחלשות ההשפעה של יהדות התפוצות ובייחוד זו של ארה״ב על החיים בישראל.

האם זה טוב או רע, מאוד תלוי בהשקפה הפוליטית, אחרי אלפי שנים של פוגרומים ושואה אחת נראה שהמצב הנוכחי עדיף. בכל מקרה מצבם של יהודי התפוצות מושפע באופן ישיר מכוח מדינת היהודים.

6. ארז_וחני

ארז_וחני חבר משקיען

לייקים:
    229
    אז גם בארה"ב המחיר שמפרסמים הוא לא המחיר שהעסקה נסגרת....
    מה זה משנה באיזה אופן המו"מ מתקיים ?
    המהות נשארת אותו דבר.
    ארז

7. tivan

tivan אוהב את התחום

לייקים:
    30
    דומיננטיות זה דבר אחד ורוב זה דבר אחר.
    יתכן שהדומיננטיות עברה לישראל, נתון אמורפי שעליו איני מתווכח, אולם מספר היהודים בארץ ובתפוצות הינה נתון מדיד שמפורסם מידי שנה, גם בלינקים שצירפתי קודם.

8. genvirt

genvirt חבר משקיען

לייקים:
    181
    היבואנים לא זקוקים לסנגור , הם רחוקים מלהיות מסכנים ולא צריכים הגנה שם אף אחד.
    קיבלתה מחיר טוב? יופי - קח ותהנה, מוזמן לקבל מחיר טוב על מאסטרו אוטופיה ולשלוח לפרטי אלי - אזי נדבר מה זה מחיר טוב.
    בהצלחה ושבוע טוב שיהיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!