מוזיקה ממחשב - האם אני אמור לצפות ליותר?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

כן, אם תעבוד עם foobar2000 תצטרך להתקין את ה-plugin הזה.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
1. תודה רועי על התשובה הארוכה המנומקת ואדיבה, וכמו כן על כיול הציפיות :)
בכיף.
2. מה זאת אומרת מצב פסיבי ואקטיבי. הרי אני צריך להדליק אותן בכדי להשתמש בהן, לא?. אשמח אם תסביר.
פסיבי הכוונה במצב כבוי. עדיין ניתן להשתמש באוזניות בחיבור חוטי וזה סוג של גיבוי לסוללה. כאמור, הסאונד במצב הזה גרוע למדי. כאשר הן דלוקות בחיבור חוטי, אתה ממילא עובר DSP פנימי (EQ ושאר ירקות), גם כאשר הANC כבוי. זה קצת מבלבל:
* אלחוטי - מצב השימוש הסביר בהן, בתרחיש הזה הסאונד מתעלה לדרגה משובבת הנפש שתיאר מתן - הייתי משתמש במילים פחות חריפות אבל הוא צודק - "אטום" זו מילת המפתח.
* חוטי כבוי - רק כשנגמרת הבטריה. זה לא מצב מוצלח לכן אין בעצם תרחיש שבו הDAC החיצוני יעזור לך איתן (אבל תשאיר אותו אצלך - טוב שיש כזה :cool:).
* חוטי דלוק - בטיסה כדי להתחבר למדיה של המטוס כשאין אופציה אלחוטית ,מן הסתם עם ANC עובד (אני טס יותר מדי, לעזאזל).
3. אודה לך אם תוכל לפרט מה מצאת בבדיקות שאמרת שתוכל לעשות.
* אין צורך להפעיל את הANC כדי שיעבוד הEQ הפנימי - מספיק להדליק
* LDAC על אנדרואיד: https://www.headphonezone.in/blogs/...ivate-ldac-on-your-smartphone-in-5-easy-steps
* LDAC על PC - עדיין חייב לך תשובה (נסה לחפש). האמת, את השיפור שהוא מביא חוויתי עם DAC אלחוטי חיצוני שתומך LDAC ומחובר לאוזניות פתוחות טובות - לא סגור כמה הוא יורגש כאן...
4. אם יש דאק פנימי, האם הוא מייתר את הצורך בחיצוני?
במקרה הזה - כן
5. האם תוכל להמליץ על אוזניות חוטיות טובות בסביבות ה - 1000 ש"ח?
אניח שאוזניות פתוחות רלוונטיות עבורך - תגיד אם זה לא המצב.
2 המלצות זריזות:
Sennheiser HD 560S - טובות ברמה בלתי מתקבלת על הדעת למחיר (800-900 ש"ח בארץ), ניטרליות מאוד, קצת ביישניות בבס (אבל לא יותר מדי). אם 1k זה תקציב קשיח - זה no brainer.
באזור ה1500 - Hifiman Sundara - אוזניות פלאנאריות (הסבר בפעם אחרת) עם סאונד קצת יותר "בשרני" ו"שמח" - גם תמורה מעולה למחיר.

סייג לכל רכישת אוזניות - לך ותאזין להן! אוזניות זה סופר-אישי, הן מבחינת טעם והן (אפילו יותר) מבחינת נוחות. הנוחות היא שיקול לא פחות מקריטי לטעמי. 2 האופציות לעיל מתאימות (יחסית ) להרבה ראשים אבל אל תסמוך עלי בעניין הזה - נסה לבדוק בעצמך. ב2 המקרים המחיר בארץ דומה לחול כך שעדיף לקנות פה.

אל תתבייש לשאול עוד אם משהו לא ברור.
ר.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אז אתה בעצם אומר שחיבור האוזניות ישירות ללוח האם עדיף על חיפור דרך הפיו?
להפך!
תחשוב על זה ככה, רוב האנשים שקונים מחשב אינם אודיופילים או אפילו חובבי מוסיקה. גם אם הם ירגישו בהבדל, זה לא שווה להם עוד מאתיים ש"ח הוצאות. מה שאומר שברוב לוחות האם הזולים תמצא מעגל צליל ברמה המינימלית הנדרשת ע"מ לעשות את העבודה וזהו.
לעומת זאת, רוב כרטיסי הקול וה DAC שתקנה מיועדים לאנשים ששומעים את ההבדל או שהוא לפחות חשוב להם ברמה כזאת או אחרת. הכל שם מתוכנן ע"מ לתת לך את הצליל הטוב ביותר ברמת המחיר המדוברת, ישנה תחרות קשה ועיקשת בין היצרנים השונים. מה שאומר שהמעגל מתוכנן כך שהרעשים יהיו מינימאלים, הממיר מדיגיטלי לאנלוגי יהיה הטוב ביותר במחיר הנתון, המגבר כזה שיתן טווח דינאמי רחב עם הגברה לינארית או שטוחה ככל האפשר של כל התדרים וכך הלאה.

זה כמו שתשווה את הצמיגים שרכב ממוצע מגיע איתם לצמיגים premium.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
2 המלצות זריזות:
Sennheiser HD 560S - טובות ברמה בלתי מתקבלת על הדעת למחיר (800-900 ש"ח בארץ), ניטרליות מאוד, קצת ביישניות בבס (אבל לא יותר מדי). אם 1k זה תקציב קשיח - זה no brainer.
באזור ה1500 - Hifiman Sundara - אוזניות פלאנאריות (הסבר בפעם אחרת) עם סאונד קצת יותר "בשרני" ו"שמח" - גם תמורה מעולה למחיר.

סייג לכל רכישת אוזניות - לך ותאזין להן! אוזניות זה סופר-אישי, הן מבחינת טעם והן (אפילו יותר) מבחינת נוחות. הנוחות היא שיקול לא פחות מקריטי לטעמי. 2 האופציות לעיל מתאימות (יחסית ) להרבה ראשים אבל אל תסמוך עלי בעניין הזה - נסה לבדוק בעצמך. ב2 המקרים המחיר בארץ דומה לחול כך שעדיף לקנות פה.

אל תתבייש לשאול עוד אם משהו לא ברור.
ר.
אחרי שתאזין להן, כנס לכאן ותזמין אותן בחצי מחיר:

דוגמאות:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אחרי שתאזין להן, כנס לכאן ותזמין אותן בחצי מחיר:

דוגמאות:
יקירי,
Drop זה אחלה, ויש לי רומן ארוך איתם, אבל זה לא אותם דגמים...
אם להזמין מדרופ אז את ה6xx

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
יקירי,
Drop זה אחלה, ויש לי רומן ארוך איתם, אבל זה לא אותם דגמים...
אם להזמין מדרופ אז את ה6xx
האזנתי לשתיהן ונשארתי עם ה 58x לאשתי ולילד.
כשה HE-4XX הגיעו, אשתי בילתה שעה שלמה בלהחליט אם היא רוצה להחליף ובסוף החליטה להישאר עם ה 58X.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
האזנתי לשתיהן ונשארתי עם ה 58x לאשתי ולילד.
כשה HE-4XX הגיעו, אשתי בילתה שעה שלמה בלהחליט אם היא רוצה להחליף ובסוף החליטה להישאר עם ה 58X.
ה58x באמת מותק של אוזניה - ה560s יותר :מאזין:...
בין הפלאנאריות - לדעתי "כרטיס הכניסה" הוא הsundara.
כאמור, אישי מאוד (שיהיה ברור, גם אני כותב ממקום של האזנה/בעלות).
ברמות מחיר האלה, לא כל כך נורא להמר כאשר אתה סבבה עם הידיעה שיעברו/ישארו אצלך כמה וכמה אוזניות אבל נראה לי, שאם הברנש כבר נכווה קלות מקניה על עיוור ומחפש "טעימה" אודיופילית-לייט ראשונה - עדיף פשוט שילך להאזין.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
אני ממליץ על פיליפס SHP 9600.
היו לי את ה 9500 אבל תמיד היה חסר לי קצת באס. הנוכחיות מצוינות.
תמורה נהדרת למחיר.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
ה58x באמת מותק של אוזניה - ה560s יותר :מאזין:...
בין הפלאנאריות - לדעתי "כרטיס הכניסה" הוא הsundara.
כאמור, אישי מאוד (שיהיה ברור, גם אני כותב ממקום של האזנה/בעלות).
ברמות מחיר האלה, לא כל כך נורא להמר כאשר אתה סבבה עם הידיעה שיעברו/ישארו אצלך כמה וכמה אוזניות אבל נראה לי, שאם הברנש כבר נכווה קלות מקניה על עיוור ומחפש "טעימה" אודיופילית-לייט ראשונה - עדיף פשוט שילך להאזין.
אם הן כמו ה 595 שאותן אני מכיר טוב יחסית, מצטרף להמלצה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור