רמקולים מה הרמקולים הכי טובים ששמעתם בחייכם ?

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
הטוויטר בגובה 112 ס"מ, לא בגובה שילד קטן מגיע אליו, החלק השופרי של צר מכדי להכניס יד, והלהבה רחוקה מהפתח יותר מאורך אצבע של אדם בוגר. כך שזו שטות מוחלטת.
זאת שטות לנגיד שילד לא מגיע לגובה של 112. יש דבר שנקרא כיסא שהם יכולים לטפס עליו. זאת שטות מוחלטת שרק ילדים מתחת לגובה 112 יכולים להסתקרן ולדחוף אצבעות לחורים שהם לא אמורים להכניס (והמבין יבין)

מדובר שם על רמקולים ענקיים שמייצרים הרבה אוזון, לא על הטוויטר הקטן הזה שבו יש להבה קטנה בפנים, בקוטר של פחות מסנטימטר. חוצמזה, לאוזון יש ריח מורגש, ומעולם לא הרחתי שום זכר לאוזון.
עוד שטות - הפיסיקה מאוד ברורה באמצעות יצירת פלזמה על ידי התפרקות חשמלית דרך אויר מקבלים אוזון. יש שם אויר + פלזמה שמתפרקת = אוזון.
אני לא יודע למה אתה לא מריח . יכול להיות שנפלט מעט גז או יכול להיות שאחרי הקורונה התשתש לך חוש הריח.

כתוב שם שהוא מדד והקרינות האלה קטנות מאוד או בלתי מדידות בכלל במיכשור שלו
אמין מאוד שהוא מדווח שהמכשיר שלו לא פולט קרינה. הוא יכול להמליץ לשבת מול הטוויטר חמש דקות ביום כי זה בריא .
הקיצור לא מעניין מה הוא אומר שיביא מעבדה קיצונית שמודדת .
בכל מקרה זה לא מודד קרינה פשוט שמודד uv ו קרינת רנטגן .

בקיצור, הפחדות תיאורטית, לא משהו מעשי כשמדובר בצוציקים האלה.
אההה בגלל שהם קטנים אז הם לא מסוכנים . הסבר מצוין . קבל עליו

תשווה אותו ליד של Hermann ותבין שאין סיכוי לדחוף שם יד, גם לא של ילד.
נשאל כמה חברים כאן דחפו בורג לשקע כשהיו קטנים?

הוא עדיין חי ועובד שם, ואם הטוויטרים האלה היו כאלה מזיקים, נראה לי שהוא היה צריך להיות מת כבר מזמן, וכנ"ל גם Alfred.
אתה לא יודע כמה שעות הוא יושב מול הרמקולים , מה המרחק מהרמרולים, אתה לא מכיר את התיק הרפואי שלו.
בכל מקרה לא כתבתי שהם גורמים למוות ודאי מסרטן תוך 5 דקות.

צריך להבין את המשמעויות
תעשה אחר כך מה שאתה רוצה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זאת שטות לנגיד שילד לא מגיע לגובה של 112. יש דבר שנקרא כיסא שהם יכולים לטפס עליו. זאת שטות מוחלטת שרק ילדים מתחת לגובה 112 יכולים להסתקרן ולדחוף אצבעות לחורים שהם לא אמורים להכניס (והמבין יבין)
אם היית רואה את הרמקול פיזית, לא היית מקשקש את כל הקישקושים התיאורטיים האלה

עוד שטות - הפיסיקה מאוד ברורה באמצעות יצירת פלזמה על ידי התפרקות חשמלית דרך אויר מקבלים אוזון. יש שם אויר + פלזמה שמתפרקת = אוזון.
אני לא יודע למה אתה לא מריח . יכול להיות שנפלט מעט גז או יכול להיות שאחרי הקורונה התשתש לך חוש הריח.
הקורונה התחילה בסוף 2019, הרמקולים אצלי מאז 2015, וחוש הריח שלי רגיש במיוחד.
אפשר להניח שיש אוזון, אבל בטוח שהכמויות קטנות. הן ללא ספק תלויות בגודל הלהבה. הפיזיקה ברורה גם בזה.

אמין מאוד שהוא מדווח שהמכשיר שלו לא פולט קרינה. הוא יכול להמליץ לשבת מול הטוויטר חמש דקות ביום כי זה בריא .
הקיצור לא מעניין מה הוא אומר שיביא מעבדה קיצונית שמודדת .
בכל מקרה זה לא מודד קרינה פשוט שמודד uv ו קרינת רנטגן .
אתה לוקח כל דבר לקיצוניות המקסימלית האפשרית.

אתה לא יודע כמה שעות הוא יושב מול הרמקולים , מה המרחק מהרמרולים, אתה לא מכיר את התיק הרפואי שלו.
בכל מקרה לא כתבתי שהם גורמים למוות ודאי מסרטן תוך 5 דקות.
זה כמו עם ממתיקים מלאכותיים וקוקה קולה. אם הם היו בעייתייים אפילו ברמה של 10% ממה שמייחסים להם, היו פגרים מתגוללים ברחובות, אנשים היו עם שיניים רקובות ואכולות, ומי יודע מה עוד.

צריך להבין את המשמעויות
תעשה אחר כך מה שאתה רוצה
נכון, צריך להבין את המשמעויות -- במציאות, לא מה הכי גרוע שאפשרי תיאורטית.

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
אתה לוקח כל דבר לקיצוניות המקסימלית האפשרית.
עכשיו אני לוקח כל דבר לקיצוניות המקסימלית, אמר האחד שמפרק כל פסקה לגורמים, ובהתנצחויות בלתי פוסקות עם כולם.

אם היית רואה את הרמקול פיזית, לא היית מקשקש את כל הקישקושים התיאורטיים האלה
ראיתי.
אפשר להכניס בורג ארוך בקלות.

זה כמו עם ממתיקים מלאכותיים וקוקה קולה. אם הם היו בעייתייים אפילו ברמה של 10% ממה שמייחסים להם, היו פגרים מתגוללים ברחובות, אנשים היו עם שיניים רקובות ואכולות, ומי יודע מה עוד.
בעלי חיים בטבע לא מצחצחות שיניים פעמיים ביום והם לא מכירות רופא שיניים.
אנחנו שמצחצחים שלוש פעמים ביום עוברים פעם בשנה אצל שיננית ועוד כמה פעמים במהלך החיים אצל רופאי שיניים. מאוד מעניין למה?

בכלל רוב המחלות בעיקר סכרת, התקפי לב וסרטן נגרמות בגלל האוכל שאנחנו אוכלים (בדגש על פחמימות ריקות והרבה סוכרים)

אז אתה מסכים שיש גז אוזון לדעתך זניח .
החלטה מצויינת..
וכמו שאומר הרופא שלי המון בריאות

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עכשיו אני לוקח כל דבר לקיצוניות המקסימלית, אמר האחד שמפרק כל פסקה לגורמים, ובהתנצחויות בלתי פוסקות עם כולם.
מה הקשר בין זה לבין ניפוח סכנות תיאורטיות לכדי קיצוניות?

אפשר להכניס בורג ארוך בקלות.
אפשר גם להכניס מברג לחורי האיוורור של מגבר, או בכלל ישירות לתקע, בלי לטרוח לעלות על כיסא.

אפשר הרבה דברים, יש חוק מרפי שאומר:
Nothing can ever be foolproof, because fools are so ingenius

כנראה שכדאי מאוד לחנך ילדים שלא לתקוע חפצים או ידיים בדברים הקשורים לחשמל בכלל ולמערכת בפרט, גם לא בממברנות של רמקול, גם אם לא מתחשמלים מזה.

בעלי חיים בטבע לא מצחצחות שיניים פעמיים ביום והם לא מכירות רופא שיניים.
אנחנו שמצחצחים שלוש פעמים ביום עוברים פעם בשנה אצל שיננית ועוד כמה פעמים במהלך החיים אצל רופאי שיניים. מאוד מעניין למה?
אתה רוצה להגיד שקולה *באמת* לא ממיסה שיניים תוך שעתיים???

בכלל רוב המחלות בעיקר סכרת, התקפי לב וסרטן נגרמות בגלל האוכל שאנחנו אוכלים (בדגש על פחמימות ריקות והרבה סוכרים)
נכון, אבל איפה הממתיקים והקולה הרצחניים?

סוכר ידוע כרעל טהור, ואין הוכחות לנזק ממתיקים, אבל אנשים מתייחסים לממתיקים כאל רעל טהור, וסוכר זה בסדר בגלל שהוא טבעי...

אז אתה מסכים שיש גז אוזון לדעתך זניח .
החלטה מצויינת..
וכמו שאומר הרופא שלי המון בריאות
מה לעשות, החיים מסוכנים -- זו מחלה שמועברת במגע מיני ומסתיימת ללא יוצאי דופן במוות בטוח.

אפשר לפחוד מכל דבר, ואם יש סיכוי לנזק, אפילו זניח ובטל בשישים, להתייחס לזה כאיום ממשי ולברוח ממנו. אתה מוזמן להמשיך לחיות את חייך כך. אני אוותר על המדיניות הזו בהקשר הזה.

נערך לאחרונה ב:

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
אפשר גם להכניס מברג לחורי האיוורור של מגבר, או בכלל ישירות לתקע, אפשר הרבה דברים, יש חוק מרפי שאומר:
Nothing can ever be foolproof, because fools are so ingenius
ילד ידחוף אצבעות איפה שמעניין.
ופלזמה זה מעניין .
אם יש לך ילדים בבית אתה לוקח את זה בחשבון .

אתה רוצה להגיד שקולה *באמת* לא ממיסה שיניים תוך שעתיים???
ברור שמפוררת אין שאלה בכלל.
אני מכיר כאלה ששותים פחית ביום
זה אומר שהשיניים שלהם טובלות לפחות 5 דקות ביום.
וזה נזק מצטבר .

סוכר ידוע כרעל טהור, ואין הוכחות לנזק ממתיקים, אבל אנשים מתייחסים לממתיקים כאל רעל טהור, וסוכר זה בסדר בגלל שהוא טבעי...
בבקשה
תחליפי סוכר זה רעל .
סוכנות המחקר הבינלאומי לסרטן הכריזה שאספרטיים גורם מסרטן.
לא מכיר אנשים שחושבים שסוכר הוא בסדר בגלל שהוא טבעי .
מכיר הרבה אנשים חלשים שצורכים אותו בגלל שהם חלשים , אוהבים מתוק ועל הדרך איבדו את חוש הטעם.
אני מכיר הרבה אנשים שחושבים ששמן קנולה מכינים מצמח הקנולה ולא מבינים שיצור השמן כולל ערבוב זרעי לפתית שחוממו ל300 מעלות בנפט ואחר כך נשטפים בסודה אקוסטית (שמשתמשים בה השביל לשחרור סתימות) בשביל שזה יראה "יפה"

מה לעשות, החיים מסוכנים -- זו מחלה שמועברת במגע מיני ומסתיימת ללא יוצאי דופן במוות בטוח.

אפשר לפחוד מכל דבר, ואם יש סיכוי לנזק, אפילו זניח, להתייחס לזה כאיום ממשי ולברוח ממנו. אתה מוזמן להמשיך לחיות את חייך כך. אני אוותר על המדיניות הזו בהקשר הזה.
ובכל זאת אנחנו נוסעים עם חגורת בטיחות כי אנחנו מבינים שיש דברים קטנים שיכולים להוריד את רמת הסיכון .

יש השלכות לבחירות שלנו.
אחד יכול לכוון שאת החצי תקליט של החיים שלו הוא יעביר בריא ואחר יכול לכוון שהוא יבלה בתי חולים וזריקות אינסולין .

היום אני מבין קצת יותר .
יש תעשיה שרוצה להרוויח ושיזדנו כל הצרכנים. בגלל זה אנחנו אוכלים פרות חולות שאכלו תירס וקליפות של תפוזים במקום עשב, בגלל זה מוסיפים סוכר למיונז, בגלל זה אנחנו מקום ראשון בריסוס פירות .

מה שחשוב שאנחנו משלמים.

אם בטוויטר אזה מדהים ואין כמוהו בכל היקום אז תהנה

אני לבנתיים יכין לי גבינת קשיו ביתית

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ילד ידחוף אצבעות איפה שמעניין.
ופלזמה זה מעניין .
אם יש לך ילדים בבית אתה לוקח את זה בחשבון .
קח.

ברור שמפוררת אין שאלה בכלל.
אני מכיר כאלה ששותים פחית ביום
זה אומר שהשיניים שלהם טובלות לפחות 5 דקות ביום.
וזה נזק מצטבר .
גם אם זה נזק מצטבר, ברמות ההפחדות זה גם היה צריך להשפיע מזמן.
אני שותה המון זירו וקפה נטול עם ממתיקים -- בין 10 ל-12+ כוסות ביום -- וכבר שנים אין שום בעיות, מעט מאוד אבנית, טפו טפו טפו.

בבקשה
תחליפי סוכר זה רעל .
כל אחד יכול לקרוא לעצמו "מכון" וזה עושה רושם, אבל הם מקדמים דיאטה נטולת פחמימות ומתוקים מכל סוג, בעוד שוויתור על פחמימות מורכבות אינו בריא, ואז הם כותבים כל מיני דברים שלא כולם בהכרח האמת הצרופה והתמונה הכללית, אלא מבודדים את מה שמתאים להם.

אשתי דיאטנית מובילה, פרופסור לתזונה, והיא קוראת את כל המחקרים בנושא, לא רק את ה-abstract, כמו שקוראים רוב ה"מומחים" בעיני עצמם, העיתונאים ושאר מפיצי השמועות למיניהם, היא גם הזמינה מומחה בינלאומי להרצות בכנס שהיא מקיימת עוד מעט. נראה מה הוא יגיד

בכל מקרה, היא טוענת שיש מחקרים יותר טובים ופחות טובים מתודולוגית, כולל למשל ענייני בידוד משתנים ועוד גורמים, והיא טוענת שיש הרבה יותר מחקרים שמראים שאין נזק מאשר כאלה שיש, ושה-FDA, שהוא כן ארגון רציני, עדיין מתיר את השימוש בממתיקים. כמובן שיש אגדות אורבניות על שוחד מטעם יצרני הממתיקים, כאילו יצרני הסוכר לא יכולים להציע שוחד.

סוכנות המחקר הבינלאומי לסרטן הכריזה שאספרטיים גורם מסרטן.
ה-WHO הוא "organization" -- כמו "מכון" -- עם כל מיני הכרזות מוזרות. למשל בעניין הקורונה, הם אמרו שאם מישהו מת לאחר הידבקות בקורונה ויש לו "מחלות רקע", צריך להחשיב אותו כקורבן קורונה, גם אם בעצם מה שהרג אותו זה "הרקע".

אם אני זוכר נכון, הם טענו שממתיקים אינם תורמים לירידה במשקל, אבל השימוש בממתיקים אינו להורדה במשקל אלא להימנעות מנזקי סוכר., כולל מניעת או דחיית התפרצות סוכרת. הם אומרים שרצוי לא להשתמש בשום המתקה -- גזרה שרוב הציבור אינו יכול לעמוד בה, והיא לא מציאותית -- אבל מתירים שימוש בממתקים לאלה שכבר חלו בסוכרת. די אבסורד. וכאמור, ה-FDA הם לא ליצנים כמו ה"ארגון" הזה.

יש מקורות הטוענים שבמטא-אנליזות שהם ערכו ומהם הסיקו מסקנות הם כללו רק מאמרים שמתאימים להם.

אני מכיר הרבה אנשים שחושבים ששמן קנולה מכינים מצמח הקנולה ולא מבינים שיצור השמן כולל ערבוב זרעי לפתית שחוממו ל300 מעלות בנפט ואחר כך נשטפים בסודה אקוסטית (שמשתמשים בה השביל לשחרור סתימות) בשביל שזה יראה "יפה"
אתה מתייחס לאגדות אורבניות כאל מציאות... למה צריך דווקא נפט כדי לחמם לטמפרטורה גבוהה בימינו לא ברור לי.

ובכל זאת אנחנו נוסעים עם חגורת בטיחות כי אנחנו מבינים שיש דברים קטנים שיכולים להוריד את רמת הסיכון .
הסיכון לתאונות הוא ממשי מאוד, לא זניח בכלל

היום אני מבין קצת יותר .
נדמה לך :)

אם בטוויטר אזה מדהים ואין כמוהו בכל היקום אז תהנה
אני לא יודע על כל היקום, רק על מה ששמעתי, כולל כ-60 זוגות רמקולים בתערוכת מינכן 2015.

אני לבנתיים יכין לי גבינת קשיו ביתית
"אכין", בעברית.

=========

נ.ב., הנה מאמר שמסביר את הבעייתיות במתודולוגיות של World Health Organization שהובילו לאמירות הבעייתיות שלהם על ממתיקים

נערך לאחרונה ב:

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
גם אם זה נזק מצטבר, ברמות ההפחדות זה גם היה צריך להשפיע מזמן.
אני שותה המון זירו וקפה נטול עם ממתיקים -- בין 10 ל-12+ כוסות ביום -- וכבר שנים אין שום בעיות, מעט מאוד אבנית, טפו טפו טפו.
אז אם אתה שותה ואתה בחיים אז זה בסדר.
אשתי דיאטנית מובילה, פרופסור לתזונה,
אז?
זה אומר שהיא מבינה ?
כמה אנשים היא ריפאה מסכרת?

WHO הוא "organization" -- כמו "מכון" -- עם כל מיני הכרזות מוזרות. למשל בעניין הקורונה, הם אמרו שאם מישהו מת לאחר הידבקות בקורונה ויש לו "מחלות רקע", צריך להחשיב אותו כקורבן קורונה, גם אם בעצם מה שהרג אותו זה "הרקע".
ו FDA אמרו שאין חשש מהחיסונים ושאין תופעות לוואי, אבל שכחו לעשות סטטיסטיקה אחרי החיסונים.
גם כן לייצנים.

למה צריך דווקא נפט כדי לחמם לטמפרטורה גבוהה
לא כתבתי שצריך נפט בשביל לחמם.
צריך נפט בשביל לספוג את השמן מהזרעים.
כהרגלך אתה נוטה לזלזל מדברים שאתה לא מבין בהם .. ממליץ לך להשקיע 10 דקות וללמוד משהו חדש.
אני לא יודע על כל היקום, רק על מה ששמעתי, כולל כ-60 זוגות רמקולים בתערוכת מינכן 2015
וואוו
אני נרגש.
אז יש טוויטר שאתה אוהב.
אם זה היה מושלם אני בטוח שהיו עוד אנשים בפורום שהיו קונים את הרמקול הזה.

אכין", בעברית.

"נטול חיים" כותבים כך ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אז?
זה אומר שהיא מבינה ?
כמה אנשים היא ריפאה מסכרת?
כן, זה אומר שהיא בהחלט מבינה.

סוכרת (לא סכרת) היא מחלה כרונית, כך שאי אפשר לרפא אותה לחלוטין אחרי שכבר התפרצה, אבל אפשר לדחות, או אפילו למנוע לחלוטין את התפרצותה, ואת זה היא עשתה בהרבה מאוד מקרים, כנראה כולל אפילו אצלי -- בהחלט יש לי נטייה לסוכרת. אצל הרבה ממטופליה מדד הסוכרת, HbA1c, ירד בצורה משמעותית, לפעמים אפילו לערכים תקינים. אצל הרבה מבין אלה שהזריקו אינסולין ירד הצורך, ולא מעט פעמים בוטל, וגם ירד הצורך בתרופות אחרות. גם מדדי בריאות אחרים השתפרו, כולל ירידה במשקל. היא יודעת את העבודה, לא רק תיאורטית אקדמית, אלא גם קלינית. היא היתה מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה באיכילוב איזה 35 שנה.

כהרגלך אתה נוטה לזלזל מדברים שאתה לא מבין בהם .. ממליץ לך להשקיע 10 דקות וללמוד משהו חדש.
בוא תגיד לי מה המקור שממנו אני אמור ללמוד את הדבר החדש הזה. אשמח ללינק.

וואוו
אני נרגש.
אז יש טוויטר שאתה אוהב.
אם זה היה מושלם אני בטוח שהיו עוד אנשים בפורום שהיו קונים את הרמקול הזה.
למה צריך לעניין אותי אם אתה נרגש או לא, או כמה קונים את הרמקול הזה?

בכל מקרה, כנראה שלא הרבה אנשים קונים רמקול יקר, גם אם הטוויטר שלו יוצא דופן לטובה.

ויש לו גם חסרון -- הוא דורש טיפול תקופתי מדי כ-5 שנים, אז הוא לא מושלם. Hermann יידע אותי על כך מראש.

"נטול חיים" כותבים כך ?
מי/מה "נטול חיים"???

למה מי מת? :)

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נראה לי שהבנתי את מקור הטעות.

מנפט מפיקים חומר ממיס בשם הקסאן, ובהקסאן משתמשים לספיגת שמנים מזרעים, לא רק של שמן קנולה, אלא גם של שמן סויה -- ראה שם בפסקה "Uses", שאומרת "also used to extract cooking oils (such as canola oil or soy oil) from seeds", רק שלשמן סויה משום מה לא הדביקו את האגדה האורבנית על השימוש הישיר בנפט.

כאן יש הסבר על תהליך ההפקה: "Canola oil is extracted by slightly heating the crushed canola seeds dissolved in the hexane solvent or by cold press method", כך שאפילו שימוש בהקסאן אינו הכרחי.

כן

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור