מה הסרט הטוב ורע שלכם בסדרה של סרטי ג'יימס בונד?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כילד שגדל על סרטי ג'יימס בונד עם עלילה ופעלולים מדהימיים עם נשים יפות ונופים אקזוטים (או ההפך נשים אקזוטיות ונוף יפה) - כל פעם שיצא סרט חדש הלב שלי קפץ ואני איתו קפצתי ישר לראות את הסרט.

אתמול בערב שודר ב YES הסרט קזינו רויאל ואתמול ראיתי אותו לראשונה - הלב כבר לא קופץ עם כל סרט חדש בסדרה ואני יכול להמתין כמה שנים לפני שאני רואה אותו

היו בסדרה מספר סרטים גרועים, אבל אני חושש שקזינו רויאל זוכה אצלי כגרוע מכולם.
נכון שיש אקשן, אבל הרשע כבר לא כל כך רשע - הוא פשוט איש עסקים של העולם הפשע.
נכון יש נשים יפות וגם נופים מדהימים, גם נכון יש מכוניות אנגליות אקזוטיות - אבל אין (ממש אין) "גוד טיים" וזה מה שעשה לי את זה בעבר.

בקשר לסרטים טובים קשה לבחור אחד מסויים יש הרבה- אצלי זה בעיקר הראשונים הסדרה (אולי בגלל נוסטלגיה ואולי זה באמת קלסיקה) ד"ר נו, מרוסיה באהבה וגולדפינגר (נו טוב, שון קונרי).
לדעתי גם הסרטים עם פירס ברוסנן מוצלחים.

מה הסרט הטוב ורע שלכם בסדרה?

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
הסרטים הרעים לדעתי בסדרת גימס בונד הם הסרטים בהם לא הופיעו רוגר מור ושון קונרי שהם לדעתי המוצלחים
ביותר בזנאר הקולנועי .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הפרצופים של רוג'ר מור כש"מלתעות" מרביץ לו...

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
גם אני ראיתי את קזינו רויאל לא מזמן.
מה חשבתי עליו?
חשבתי שזה דיי נחמד שהורידו את הנישה הזו אל המציאות.
אין שום דבר בסרט שלא קשור למציאות או לא הגיוני.
מצד שני, זה אכן נוגד את כל העקרונות של הסדרה.

הייתי רוצה לרשאות כעת שילוב מנצח של השניים.
ז"א קצת מכל דבר בשביל לקבל סרט איכותי בסדרה.
גם קצת מהמציאות, וגם קצת מהבדיוני.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
לסרטים האלה היה STYLE בזמנו.
דווקא היום, הם היו יכולים לעשות אותם כמו שצריך, עם אפקטים טובים באמת וכו'.
אבל במקום זה הם זנחו את הסטייל, ובחרו ב 007 שתקן ואלים, נטול CHARM, וגינוני SWAV וכו',
שרוג'ר מור נטף מהם, והלכו על סרטי אקשן תזזיתיים, כי זה מה שהולך היום.
אין יחוד.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ועל זה, מן הסתם היה עונה לך בונד החדש באותה התשובה שנתן בסרט כששאלו אותו על סגנון המרטיני שהוא שותה...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בונד החדש גם היה שומע סטריאו דרך נגן DVD - סליחה בעצם אני לא חושב שהוא שומע סטריאו כלל :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הוא היה מאוהב בקזינו רויאל - לא זקוק למוסיקה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
באיזה סרט הוא לא היה מאוהב?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כרמי, באמת... לא הבחנת שהפעם זה היה שונה? :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא זוכר באיזה סרט זה היה, אבל היה סרט שבו גימס היה מאוהב ורצחו את אהובתו והוא קיבל את זה מאוד קשה

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
for your eyes only...
only for you

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
וואלה... חשבתי Die and let live....

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
ואללה אתם ממש לא בכיוון...
ליאור, אתה מתכוון ל Live and let Die משנת 73' עם רוג'ר מור.
הסרט היחיד בו בונד הוצג כמאוהב ונוקם את רצח אשתו הטריה הוא "בשירות הוד מלכותה" משנת 69',(In her Majesty's Secret Service) בכיכובו של השחקן האוסטרלי ג'ורג' לזנבי, שהיה הסרט הראשון ללא שון קונרי, (שחזר אח"כ לגיחה חד פעמית בסרט בונד "לא רשמי", בחברת הפקות אחרת בשנת 83' עם Never say never again, במקביל לסדרה ה"רשמית").
הסרט עם לזנבי היה הופעה חד פעמית שלו, נחשב לאחד הגרועים בסדרה ואחריו הביאו את רוג'ר מור ששינה את מאפייני הדמות לחלוטין (הביא את הזחיחות מה Saint אותו גילם קודם לכן) וגם סגנון הסרטים השתנה (ונהפך למטופש יותר ויותר).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אבל שיר הנושא של פול מקרטני מצויין...
אכן הסרט עם לזנבי היה פיאסקו מצלצל.
אגב, רוג'ר מור מגיע לארץ לפסטיבל באילת כמדומני.

מאירקה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קזינו רויאל=סרט אקשן ללא ייחוד

אין בו את העליצות וההומור העצמי שהיה בסדרה עד כה. גם האלימות שהיתה מעודנת וללא שפיכות דמים, הפכה להיות אלימות ברוטאלית הקיימת היום בכל סרט אקשן.
בקיצור, חסר לי מאוד ההומור.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
מאידך, הסרטים עם ברוסנן, ובמיוחד האחרון (Die another day) היו פשוט מ-ג-ו-ח-כי-ם.

בית מלון עשוי קרח!
מכונית בלתי נראית! (כולל קרב, How Convenient, בין שתי סופר מכוניות, כי גם לבד-גאי יש אחת)
קרן לייזר (או וואטאבר) ענקית מהחלל!
קרב סופי דרמטי על מטוס ענק שנאכל ב-מ-ק-ר-ה על ידי קרן הלייזר הענקית מהחלל שעוקבת אחריו במדוייק!
קוריאני שהופך למערבי בעזרת "טיפול גנטי"!
פאנצ' ליינים כמו באוסטין פאוארס!

ראבאק. או שזה ברמה של פאואר ריינג'רס או שזה מנסה להיראות כמו סרט בסדרת ג'ייסון בורן.
מה יהיה? מבחינתי, הסדרה, כיצירה בעלת ערך אומנותי ולא סתם של פאן לשעתיים, עצרה עם עזיבתו של קונרי + נניח השלושה סרטים הראשונים עם רוג'ר מור, וגם זה בדוחק (רובם היו ממש מטומטמים, ראו "מונרייקר").
ואגב, נראה לי שמה שקורה לסדרה עם קרייג זה בדיוק מה שקרה בשנות ה- 80 עם טימותי דלטון. שם, ניסו לגרום לסרטים להיראות כמו... ובכן, סרטי אקשן מהאייטיז. הבד-גאיז גם היו בהתאם (סוחר סמים קולומביאני למשל ב"רישיון להרוג"). עכשיו, כאמור, מנסים גם כן לחקות את האופנה הנוכחית, בניגוד לסרטים המוקדמים שאחרים חיקו אותם.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
מבחינתי שון קונרי מס 1 ואחריו רוגר מור . אחכ כבר ממש לא עניין אותי המשך הסדרה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור