מה הייתם משנים במערכת שלכם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
או לחלופין מהו השידרוג הבא שלכם ולמה?:)

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה פסיכולוגית לא פשוטה

נמר, השאלה שלך פותחת תיבת פנדורה. לפני, בזמן ואחרי שידרוג הראש טרוד בשאלה האם איכות ההאזנה בחדר אכן עלתה. האם השינוי באמת היה לטובה? למרות שאני אחרי שורת שידרוגי קיץ לא קטנה, אני סובל מדיסוננס אקוסטיקה חריף בחדר ולכן, לאחר מחשבה, הייתי אומר שהשידרוג הבא שלי יהיה מעבר לדירה אחרת עם אפשרות סידור נכונה יותר של הרמקולים, רצוי בסלון נורמלי ולא בחדר צדדי קטן. אז, לטעמי, יושג השיפור המירבי. בינתיים, הדבר היחיד שאני יכול לכנותו סטריאו אמיתי בוקע מהאוזניות שלי. החדרים בדירות ישראליות נוטות לצורה מלבנית בלתי אפשרית עם גומחות לא הגיוניות, תקרות נמוכות מדי, ועוד פגמים. גם אם מייעדים את החדר להאזנה בלבד עדיין קשה להתגבר על צרותו ולמקם את הרמקולים ביחס נכון וטוב למאזין. פתרונות אקוסטיים הם פרוייקט שלא מתאים לכולם - כספית ומעשית (דירות שכורות, למשל). טוב, זה כבר דורש התייחסות בשרשור אחר.

אבל בוא לא נהיה יקים :cool:
פעם אנשים ידעו ליהנות עם הרבה פחות מזה...ולהלן קישור הולם
http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,695,209,4726,.aspx

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני היתי משדרג אצלי ללא צל של ספק
את הפטיפון.היתי עובר לליגה אחרת.
כיום יש לי פטיפון Rpm-5 של פרוג'קט.
ראש Mc.denon -dl 103.
היתי משדרנ לנוטינגהם לפחות ברמת
הפתיחה שלהם.וראש, שלטר או אורטופון Mc
וזאת ביגלל שהפטיפון הנ"ל אינו מצריך כיוונים והיתעסקויות
מעבר לכיוון הראשוני,כמו כן הוא נישמע פשוט טוב.
והסיבה מס' שתיים היא ,שפטיפון לא ישנה כלום באיזון
בין חלקי המע'.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
Cd, Cd ,cd
אינטרקונקטים+כבלי רמקולים.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
את החדר.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
גם אני, הסלון שלי מגביל אותי במגוון לא קטן של רמקולים (עקב קירבה לקיר אחורי)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קודם משלים את החסר, שלט חכם, מחשב מולטי מדיה, פטיפון, פונו סטייג' ואז מחליף את הרמקולים, אח"כ מחליף את נגן הcd, אח"כ מחליף את המגבר, אח"כ מחליף את הפטיפון, אח"כ מחליף את המגבר, אח"כ מחליף את הרמקולים, אח"כ מוכרז כפושט רגל ובורח לאיטליה..

שלמה

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
אולי...

את הצבע של הרמקולים שלי db 99 - צהוב.
בחברה קוראים לזה צהוב "קורבט",אם תשאלו אותי-ההיתי מסתפק בסוסיתא-רוזווד.

אבל זה מה שהיה מתצוגה-והם בסה"כ יפים,והכי חשוב נשמעים מדהים.(y)

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
החדר. לפני הכל. הדירה הנוכחית הוציאה לי את כל החשק להתעסק בשדרוג כי הכל נשמע בה רע.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
את הצבע של הרמקולים שלי db 99 - צהוב.
בחברה קוראים לזה צהוב "קורבט",אם תשאלו אותי-ההיתי מסתפק בסוסיתא-רוזווד.

אבל זה מה שהיה מתצוגה-והם בסה"כ יפים,והכי חשוב נשמעים מדהים.(y)

ואיך הסביבה מתייחסת אליהם ?...

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
האמת

הם נחתו בביתי אחרי מרטין לוגן אסנט,שהם באמת יפים ומיוחדים.

אישתי-לא אהבה לא את אלו ולא את אלו,כך שברמה הבסיסית האיזון נשמר.

התקרית הרצינית ארעה עם הסאב 15 hgs של וולודיין,כימעט פתחתי חדר אקוסטי ברבנות.:כועס:
כרגע לאות פיצוי-אנחנו משפצים את המטבח.(ורד נבול)

סה"כ ליאור,הגימור של ה DB מדהים,גימור לקה צהוב,(בקרוב תמונות),והם יפים.

בסביבה הקרובה,מכירים את ה"מחלה",ולא מרימים גבה-וחוץ מזה למי אכפת.:rolleyes:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הגימור עצמו אכן ברמה גבוהה.
צבע זה כבר עניין של טעם.
מה שבטוח, להתעלם מהם אי אפשר (גם בסאונד...).
הסאב שלהם לא מספיק שאתה זקוק לוולודיין ?... (בסרטים מן הסתם הוא מחזק)

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
ליאור

הסאב כבר היה ברשותי לפני בואם.
הוא שימש אותי עם המרטין לוגן.
בעניי הוא סאב מדהים,בעל באס נ מ ו ך באמת,והכי חשוב רך.

האמת-באס לא חסר לי,ואני גם לא פריק של באס,ברמקולים יש לי אפשרות לשלוט על רמת הבאס,וזה עובד,בדירות ממוצעות-חסרות אקוסטיקה.

עדיין-בהופעות בעיקר-הסאב בכיוון ממש נמוך,מוסיף את התחושה של הופעה חיה,מה שאף רמקול -למעט ווילסון אודיו לדעתי,מסוגל לתת.

את רוב השידרוגים שלי,אני בוחר לעשות בלילה מאוחר-כשאישתי וילדי ישנים,בסאב היא הפתיעה אותי,פשוט נתקלנו אני וחבר שעזר במשהו והיה רעש.

תאמין לי-זה היה הקש ששבר את גב הגמל-רבנו שבוע בגללו-אז תאמר לי עכשיו למכור...?!!
אני כבר למדתי שרובנו בתחום דיי "הולכים זקוף מתחת לשולחן",במסעות השידרוגים שלנו.
עושים עיסקאות "אפלות",בשעות לא סבירות,מהלואה כזו או אחרת-העיקר להשיג את מבוקשנו-כמובן עד השידרוג הבא.

ואני טוען-שלמרות הכול ישנה איזו שהיא "נקודת אל-חזור",גם בתחום שלנו.
דהינו-פריט/ים שהצלחת ב"דחילו ורחימו" לשים עליהם יד לאחר שיטוטים אינסופיים בלוחות-שברת חסכונות-מכרת כיליה-ואתה יודע שמפה אין למה להתקדם יותר-זה פשוט זה.
ואולי נמצאה התרופה ל"שדרגת",ואצלי הסימנים כבר בולטים-אני כבר לא מוצא עינין לרפרף בלוחות-עברו אצלי דיי הרבה,זזו לי כמה חוליות בסחיבות-התעיפתי.

אני שומע פשוט מדהים היום-ממש ממש מדהים בעניי-זו נקודת האל חזור שלי.

בכל זאת אולי רק את ה cd אחליף-עד שימצא חיסון,(בלי תופעות לואי).

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
gtr

צר לי לאכזב אותך, המחלה חשוכת מרפא, ייתכן ואתה כרגע בתקופת רגיעה (זה קורה אחרי נטילת מינון גבוה של רמקולטמול במינון של לפחות 35 ק"ג ליחידה - המינון המומלץ 2 יחידות), אבל ההתקף הבא קרוב..יש לך כבר תסמינים וסימפטומים..מי אמר CD ..

שלמה

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
Sometimes I see Quad ESL-988 in my dreams. But at morning I remember again-I will damage it for sure with my listening habits(as was with my former Ensemble References). But next night I see them again​

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
:)mmhifi

אם אתה יודע כי הם אינם מתאימים לך מדוע דווקה המוצר הזה הוא חלומך?:)

מעבר לכך שניסיוני עם אלקטרוסטטים אינו גדול במיוחד {שמעתי 2 דגמים של קווד לפרקים קצרים וסאונד לאב אחד ביוון עוד לפני שהבנתי משהו בתחום} אני חושש שלא אוכל לחיות עם תוצאה שכזו. אני מעדיף לחוות את יווית האלקטרוסטטים לפרקים אצל חברי שמחזיקים אותם.:d

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
:)mmhifi

אם אתה יודע כי הם אינם מתאימים לך מדוע דווקה המוצר הזה הוא חלומך?:)

אותם.:d
Because inside their loudness limits they are absolutely fantastic. The problem is you can never get this quality with usual speakers. You
always want this sound with electrodynamic speakers - and you always want more loudness with electrostatics​

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
And another big problem with electrostatics - high maintenance cost. The panels are prone to damaging on highish listening levels and don't love our humidity. So be ready to pay​

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כאשר שמעתי את אלקטרוסטטים הוא אכן עשה כמה דברים מצויין, רק וכ"ו פשוט לא בשבילו לכן הוא מתאים לאנשים ששומעים מוסיקה מאוד ספציפית, לדעתי אפשר להשיג תוצאות לא פחות טובות מרמקול דינמי איכותי שידע לעשות עוד כמה דברים חוץ מקולות אנושיים מדהימים, ואכן האלקטרוסטטי מיצר תמונה מיוחדת מאוד ופירוט רב בקול אנושי וכלי מיתר, אך מעבר לזה הוא די מתקשה.

בוא נגיד את זה בגדול, אומנם הוא מדהים אך שמעתי רמקולים דינמים טובים בתחום הזה לא פחות מאלקטרוסטטים ויחד עם זאת אינם רגישים לסיגנונות מוסיקה כמו האלקטרוסטטי העדין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור