מה הייתם משנים במערכת האנלוגית שלכם?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הייתי משנה אותה לסטרימר:D
הרבה יותר מוסיקה,
הרבה פחות התעסקות:מנצח:
למה הכוונה הרבה יותר מוסיקה, לכמות האלבומים או לאיכות המוסיקלית..?:מנצח:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מסכים עם רונן, הרבה יותר מוזיקה והאיכות הולכת ומשתפרת. עשית שזם למשהו שאהבת ובבית יש לך אותו בטידל.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הרבה יותר מוזיקה ואיכות הולכת ומשתפרת - זו הגדרה שמתאימה גם לכל מי ששומע מוזיקה גם דרך הטלפון :D

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
הרבה יותר מוזיקה ואיכות הולכת ומשתפרת - זו הגדרה שמתאימה גם לכל מי ששומע מוזיקה גם דרך הטלפון :D
נכון אבל אני התכוונתי שהממירים שיש היום מגיעים לאיכות שחסידי האנלוג מתחילים להתערער...

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
נכון אבל אני התכוונתי שהממירים שיש היום מגיעים לאיכות שחסידי האנלוג מתחילים להתערער...
לא נכון. אנלוג לא קשור לאיכות. אנלוג קשור לכיוון.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

מי אומר ש"שחסידי האנלוג מתחילים להתערער.."?
יש היום ממרים מעולים ושמעתי ביום שישי אחד מדהים שעולה 15 אלף יורו (של ברינקמן) באמת עם צלילי מעולה מעולה.
אבל סטאפ אנולגי במחיר הרבה יותר זול מספק איכות מוזיקה מעולה לא פחות ואולי גם יותר - מאוד תלוי באיכות המקור.

להסיר ספק יש לי גם סטאפ אנלוגי וגם סטאפ דיגיטלי וזה פשוט עולם אחר עם יתרונות וחסרונות לכל אחד מהם.
כך שלא משנה לי שחסיד אנלוג כזה או אחר - חושב כך אן אחרת.

אני אישית מעריך כל מי ששומע מוזיקה ומעריך אותה וגם אני מסוגל להנות ממוזיקה מהטלפון שלי עם אוזניות BT טובות- אני לא רואה בכך שום דבר פסול, אבל זה לא אנולגי

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אוסף אנלוגי ראוי לשמו חייב להיות בן מאות כותרים.
איכות השמע באנלוג דהיום הגיעה לפסגות שדיגיטאלי חייב להיות בדרגה גבוהה לאין שיעור מהאנלוג,וזאת בכדי להוציא צליל באיכות שתתחרה בו.
מדוע מאות,אני אוהב לחזור לאלבומים לאחר ממוצע של שנה+.
אז ההנאה והאימפרוביזציה במוחי גדולות יותר.
אין ספק שלדיגטאלי יתרון עצום בכמות.
אך בייננו למי יצא להקשיב לכל האלבומים....

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בד"כ מי שחסיד אנאלוג ,דיגטאל לא מעניין אותו. ז"א הוא גם לא נכנס לעניין מי ומה יש היום בדיגטאל.
ובמיוחד לא חשוב העניין איך זה נשמע לעומת זה.
סאונד אנאלוגי זהוא טעם אחר ומי שלא אוהב לא חייב.בדיוק כמו באוכל.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
בד"כ מי שחסיד אנאלוג ,דיגטאל לא מעניין אותו. ז"א הוא גם לא נכנס לעניין מי ומה יש היום בדיגטאל.
ובמיוחד לא חשוב העניין איך זה נשמע לעומת זה.
סאונד אנאלוגי זהוא טעם אחר ומי שלא אוהב לא חייב.בדיוק כמו באוכל.
מי ש״חסיד״ אולי מסתכל על הנושא כדת...
מי שפשוט אוהב מוסיקה באיכות, תקליטים ואודיופיליה, נהנה מכל העולמות, ומשווה - המקור הוא זה שקובע, ויש תקליטים, שמה לעשות- נשמעים פחות טוב מהגרסה הדיגיטלית... ( במוסיקה קלאסית בעיקר) הרי מי שקונה תקליטים חדשים , ברב המקרים
מקבל מוצר דיגיטלי בחלקו ( עבודת מאסטרינג על מחשב וחזרה לתקליט) אז אין מקום לפאנטיות, אלא לראש פתוח.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יש לי את שני העולמות וברמה שלא תבייש אף אחד מהם.ועם ראש פתוח לשניהם .ובכל זאת עולם אחד לא מעניין אותי.שוב לא נכנס למי נשמע ואיך נשמע.
ההנאה ממוסיקה אצלי מגיע לרוויה מהעולם האנלוגי.ובמיוחד בסוגי המוסיקה שאני שומע.
עקב המסקנות שאני הגעתי גם לא אכנס בחיים לויכוח מי נשמע טוב יותר .אותי באופן אישי זה כבר לא מעניין.
וכל השקעה שלי במערכת תהיה רק למערכת בכללי ואם לאחד מהמקורות אז רק לאנאלוג.
אם יום אחד אחליט לשנמך המערכת אמצא לי מקור שיזרים מדיה בסבבה עם זוג מוניטורים נחמדים....

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אתה רשמת :
״בד"כ מי שחסיד אנאלוג ,דיגטאל לא מעניין אותו.״
עכשיו תיקנת את עצמיך שאותך זה לא מעניין...אוקי
אני יודע שכמוך יש עוד כמה בודדים ( מכיר את כולם:))
אבל מה שאני עוד יודע, זה שאף אחד מכם לא חפר בעולם הדיגיטל, ואין לו מקור דיגיטלי שעולה אפילו שליש מהסט אפ האנלוגי...
אז אולי זו הסיבה שזה לא מעניין אותך...?
ומה עם היחשפות לאלפי אלבומים מעניינים שאין לך בבית? גם לא מעניין... סבבה.
אז אני בז לההכללות ולסנוביות ה״אנלוגית״, למרות שאני הכי בתוך העולם הזה שאפשר... ( כרגע עם 7 פטיפונים ולא צעצועים ;-))

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שבוע טוב. אני במידה ואצא מכל הענין שלא אפרט כי זה ענין אישי ואחזור במהרה לביתי.
אז אחליף את הראש שיש לראש אחר בעזרת המומחים היקרים שלנו ואם עד .אז שבירדו הכוונה אביעד ישאר עם האוצר שלו אז אראה במבחינה תקציבית מה אפשר לעשות.
ב. את המנורות בcd אחליף במנורות. שהבאתי
מולארד m10
יש לי סימנס נוס Ecc88
אם מישהו ירצה
והראש קליר אודיו .קונצרטו ווד v2
רוצה להחליף לראש יפני אבל פה צריך עוד שיעורי בית.
שבוע טוב ושנה טובה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אתה רשמת :
אבל מה שאני עוד יודע, זה שאף אחד מכם לא חפר בעולם הדיגיטל, ואין לו מקור דיגיטלי שעולה אפילו שליש מהסט אפ האנלוגי...
אז אני בז לההכללות ולסנוביות ה״אנלוגית״, למרות שאני הכי בתוך העולם הזה שאפשר... ( כרגע עם 7 פטיפונים ולא צעצועים ;-))
משהוא פה כנראה לא ברור לך או שאולי לא הבהרתי....
ראשית מתוקף מעמדך בתחום אני מבין ויודע את הצורך שלך וממש אין לי שום כלום נגד דעותך .הכל בסדר ערן איש באמונתו יחיה.
שנית ,תחילת דרכי באנאלוג היתה עם סטאפ ירוד מאוד מאשר הסטאפ הדיגטאלי שהיה ברשותי.להזכירך רכשתי ממך לין קריק lll שהיה מחובר אחרכך לממיר אולפני מצוין (לא זוכר שמו) באותם זמנים.האיטרקונטים שהיו מחוברים לדיגטאל היו הרבה יותר טובים מאשר בסט האנלוגי שהיה אז פט פרוג'קט rpm5 ופונו של פרוג'קט נדמה לי טיב בוקס.
הדיגטאל נשמע פי כמה וכמה טוב יותר...
אבל עובדה משהוא שם משך אותי יותר..
אז אתה מבין שזה אישי לחלוטין והבחירה "היכן לחפור" מגיעה עם התובנה איזה עולם אני מעדיף יותר?
ומבחינה דמוגרפית ישנם הרי יותר, הרבה יותר אדיופילים שבזים לאודיופילים שנהנים מאנלוג ושמביעים את דעתם על אנאלוג.לא מבין מהיכן צצה לך המילה סנוביות אבל זה שלך.
העולם המוזיקאלי שלי או יותר נכון אני מכיל כמות מסוימת של מוזיקה שאני נהנה להחשף אליה ויש לי סובלנות לשמוע אותה.
ואני לא חייב מע דיגטאלית ברמה סופר גבוהה בגלל חומרים חדשים.עבור סאונד כן.
וכן אני מאוד מעריך ומפרגן ברמה האישית לחברה עם מערכות בעלות מקור דיגטאלי מושקע ושנהנים מההשקעה שלהם.
אבל כמו שזה לא יקח אותם לעבר האנלוג ,כך גם אצלי.
עכשיו שלושה תקליטים ברצף ביל אוונס מספיק לי עד יום חמישי :)
שבוע טוב.שנה טובה ומבורכת לכולם.
חודש אלול חודש של שלום(ורד)

נערך לאחרונה ב:

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
קודם אבהיר שבדיון הזה אני כותב את דעתי בפן האישי ולא המסחרי. מצדי שכל העולם ישמע אך ורק אנלוג, תאמין לי שמבחינת העסק שלי זה עדיף כלכלית :)
שנינו היינו ברורים מאוד נראה לי
לא מצדיק אף צד שחושב ששלו הכי נכון וככה צריך לשמוע
מכיר את דרכיך, ובטוח שבחרת בטוב ביותר עבורך...
אבל צריך קצת איזון, שחובבי האנלוג לא ישמעו כמו
חובבי ניים - זה יוצר קצת אנטגוניזם...

שלום וברכה(ורד)

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
לדעתי אף אחד מהמקורות , אנלוגי ודיגיטלי לרבות דיסקים לא צריכים לבוא אחד על חשבון השני מבחינת הצהרת עדיפות של אנשים , מאחר ובכל המקורות יש הרבה מצבים של טוב ורע .
נכון שבד״כ מי שמושקע הרבה באנלוג ביחס לדיגיטל עלול לטעון שזה יותר טוב , אבל תתפלאו יש מקרים הפוכים.
צודק ערן ואני חי את זה אצלי שיש הקלטות דיגיטליות מדהימות דרך הרשת , ומצד שני יש גרועות , וככה זה גם בתקליטים
וגם בדיסקים ואסור להכליל מה נחשב לטוב ביותר כי זה באמת לא רציני.
לדעתי מה שקובע יותר הוא המקור מבחינת המדיה , שהוא ״המקור האמיתי ״ שבא לפני המכשיר, שזה המדיה עצמה , שבאה בצורת הדיסק או התקליט, או הקובץ , וזה חייב להיות ברמה גבוהה ביותר ,שכן אם לא , הפטיפון או הקומפקט או הממיר הטוב בעולם לא יעזרו, כי איכות ההקלטה הוא הדבר החשוב לפני הכל .
אני חושב שיש וצריך שיהיה מקום לשני העולמות אצל כל אודיופיל , מה שיכסה לו את מירב האפשרויות .
לדוגמא אצלי , יש הרבה מצבים שדיסקים נשמעים בכמה דרגות מקבצים בטידל, ותתפלאו יש מצבים הפוכים .
וזה קורה גם באנלוג , למרות שאני גורס, שהקלטה אנלוגית איכותית על ויניל ואני מדגיש הקלטה איכותית, לטעמי האישית , ברוב המקרים תהיה יותר טובה יותר .

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אני חושב שלא משנה כמה ההקלטה בדיגיטל
תהיה טובה,לא משנה כמה ההקלטה תשמע עם פירוט יוצא דופן,לא משנה כמה שקיפות תהיה בהקלטה תמיד זה ישמע "סינטטי" בהשוואה לאנלוג.אבל זו דעתי בלבד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושב שלא משנה כמה ההקלטה בדיגיטל
תהיה טובה,לא משנה כמה ההקלטה תשמע עם פירוט יוצא דופן,לא משנה כמה שקיפות תהיה בהקלטה תמיד זה ישמע "סינטטי" בהשוואה לאנלוג.אבל זו דעתי בלבד.

יצא לך לשמוע מערכות עם ממרים דיגיטליים ברמה מאוד גבוהה?

לי יצא ואני חייב לציין שבמערכות מאוד טובות זה לא נשמע כמו שאתה מתאר.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אתה רשמת :
איתך בכל מילה ,כאילו אני רשמתי,רק שאין לי7 פטפונים, רק2 ו4 מקורות צליל אחרים כולל סטרימר במחיר מכונית משפחתית כולל הכבלים.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
יצא לך לשמוע מערכות עם ממרים דיגיטליים ברמה מאוד גבוהה?

לי יצא ואני חייב לציין שבמערכות מאוד טובות זה לא נשמע כמו שאתה מתאר.

הדבר תלוי הקלטה לחלוטין. אין סיבה בעולם שדיגיטל ישמע סינטטי .

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
איזה דיון רענן וחדשני. מה יותר טוב אנלוגי או דיגיטלי.
אפשר גם להכניס את הזוית של הכבלים ואז בכלל נעשה שואו רציני.
וחוצמזה אבא שלי שוטר והוא מנצח את אבא שלך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור