מה הוא הרמקול הטוב בעולם ומה הקשר לפורום?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
ככבי

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני מבקש לא להפוך את זה למסע השמצות, לשום צד.
התגובה של יואב גבע מכובדת, צר לי שנאלצת להכנס לכאן בנסיבות הללו...
אייל, מותר לך לאהוב או לא לאהוב כל רמקול בעולם, אבל מדוע צריך להתנסח בצורה כזו כלפי אדם אחר?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
2 תמונות מלפני כמה ימים. המקום, מינכן.

תמונות מצורפות

• 7.jpg
    7.jpg
    KB 48.6 · צפיות: 350
נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יפה מאוד.
הלוואי עליי.
ועדיין.. מפריע לי נורא משפטי "The Best Loudespeaker On Earth"

חוץ מזה , תצוגה יפיפיה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יפה מאוד.
הלוואי עליי.
ועדיין.. מפריע לי נורא משפטי "The Best Loudespeaker On Earth"

חוץ מזה , תצוגה יפיפיה.

הסלוגן מכוון, הוא אמור לא להשאיר אותך אדיש למותג, אבל בטח, שלא להרגיז בשביל להרגיז.
הלואי גם עלי...ביחוד זה השחור.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אגב לא אמרתי מרגיז...
סתם מפריע לי בעין...משפטים של ערוץ הקניות:D

אבל עדיין..המוצר נראה מדהים. רמות גימור שלא עושים בארץ.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה רציני ביותר. יואב - יש כאלה בארץ?

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
נראה רציני ביותר. יואב - יש כאלה בארץ?

שלום נמר,

תודה על המחמאה!

אכן, יש בישראל כעת 4 לקוחות שברשותם המוצר. אעדכן עם פרטים נוספים בעתיד הקרוב.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

Giant Steps

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
שלום יואב,
אני סקרן לדעת מה עלה בגורל ההזמנה האדיבה שהפנת ל - Robert E. Greene בעקבות הביקורת שהביע על הרמקולים שלכם. האם הוא נענה לה?

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום מר יואב
אני חושב שדיי הבהרתי את כוונתי בהודעה ואמרתי שההערה לא היתה מתוך רקע אנטישמי או גיזעני או מה שלא יהיה, מי שבוחר לריב/להתעסק בטפל/להיות קטנוני אני לא ישחק איתו את המשחק הזה, עובדה שמי שמכיר אותי טוב כמו כמה חברים טובים לא יצאו עליי בהודעות מעליבות משום שהם הבינו למה אני התכוונתי, צר לי שהבנת דברים באור לא נכון

הכוונה שלי היתה להביע את דעתי על ההצהרות המופרכות שלך שהרמקול שלך הוא הטוב בעולם, זה מאוד יומרני ולא מכובד בטח לא למישהו שלא בדיוק התעסק בתיכנון רמקולים כל חייו
קראתי את הכתבה שהיתה עלייך בזמנו באיזה עיתון נשכל של מעריב, והייתי באתר שלך...מעניין שבכל מקום יש אוירה של שחצנות והתנשאות לגבי הרמקולים שלך והיא מופרזת ולדעתי לא מוצדקת בשום אופן כלשהו.
ליאור אני מתנצל בשמך ובשם הקוראים החביבים והמשתתפים לגבי אותה מילה שיצאה מהקשר, גם תומר צר לי ידידי אם נפגעת הכוונות שלי היו שונות לגמריי וקצת קשה להביע כוונות בפורום
אייל

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
לטעמי אין כזה דבר "הכי טוב בעולם"
אין כזה דבר ברמקולים או במחשבים או במכוניות או בכל דבר אחר.

בוא לא נשכח שזה הרבה עניין של טעם אישי, חלק ירצו רמקול יותר "נעים" וחלק עם באס, וחלק עם טרייבל טוב יותר וכו' וכו'

לטעמי אייל צודק - ההצהרה הזאתי מיותרת לחלוטין ונשמעת שחצנית למדי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אייל, האזנת לרמקול הזה?

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לדגם הקטן ביותר שלהם, כן
אייל

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
ומה הרשמים שלך אייל?

ועדיין גם לא ענית מדוע העדפת את הSILVER ומדוע אתה חושב שהוא רמקול מדהים ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום מר יואב
אני חושב שדיי הבהרתי את כוונתי בהודעה ואמרתי שההערה לא היתה מתוך רקע אנטישמי או גיזעני או מה שלא יהיה, מי שבוחר לריב/להתעסק בטפל/להיות קטנוני אני לא ישחק איתו את המשחק הזה, עובדה שמי שמכיר אותי טוב כמו כמה חברים טובים לא יצאו עליי בהודעות מעליבות משום שהם הבינו למה אני התכוונתי, צר לי שהבנת דברים באור לא נכון

הכוונה שלי היתה להביע את דעתי על ההצהרות המופרכות שלך שהרמקול שלך הוא הטוב בעולם, זה מאוד יומרני ולא מכובד בטח לא למישהו שלא בדיוק התעסק בתיכנון רמקולים כל חייו
קראתי את הכתבה שהיתה עלייך בזמנו באיזה עיתון נשכל של מעריב, והייתי באתר שלך...מעניין שבכל מקום יש אוירה של שחצנות והתנשאות לגבי הרמקולים שלך והיא מופרזת ולדעתי לא מוצדקת בשום אופן כלשהו.
ליאור אני מתנצל בשמך ובשם הקוראים החביבים והמשתתפים לגבי אותה מילה שיצאה מהקשר, גם תומר צר לי ידידי אם נפגעת הכוונות שלי היו שונות לגמריי וקצת קשה להביע כוונות בפורום
אייל

איל,

אף אחד לא בא אליך בטענות כאשר אתה מהלל ומשבח ללא הפסקה, ציוד של יבואן אחד.
מדהים שאתה ממשיך לאחוז בקרנות המזבח ולבוא בטענות לאחרים, במקום לכתוב- סליחה טעיתי. שופטים חבר פורום לפי הכתיבה ולא לפי המחשבות. לצמד המילים "יהודון פעור" רק משמעות אחת.
האם יואב "תוקע מחיר מופקע" בגלל שהוא יהודי?
הבעלים של קארמה, טידאל, גולדמונד, גרייפון, ג'נסיס, פיק קונסלט, רוקפורט טכנולג'י, הנסון, אודיו אקוסטיק, בקס ומילר ואחרים לא "תוקעים מחיר" בגלל שהם נוצרים?
מה הרקע של כל אחד מהמתכננים בחברות שהזכרתי?
האם האזנת לענת ריפרנס 2 פרופשיונל בתנאים ראויים?
מתי תבין שהסלוגן נבחר משיקולים שיווקיים ולא משחצנות. אם תכיר את יואב, תווכח שהוא ההפך הגמור מהתדמית בסלוגן.

השאלות הן כמובן רטוריות.

תומר

etai454454

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לדגם הקטן ביותר שלהם, כן
אייל
לדגם הקטן ביותר שלהם יש שם
לי יש רושם שההתרשמות שלך היא יותר וירטואלית.
האם תוכל לפרט היכן שמעת ומה שאר מרכיבי המערכת
ומה המאפיין בצליל שהפריע לך?

לגבי "יהודון" -זה מביך שהביטוי הזה מסתובב בראשך. אם אחמד טיבי או איזה נאצי היה משתמש במושג הזה....למה לך מותר?

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לחברי הפורום,

אייל, מותר לך לאהוב או לשנוא את הרמקולים שלי, ובאמת שאין לי בעייה עם כל דעה שתהיה לך. אבל - בכל הופעותיי בעולם, כולל אלו בארצות בעלות רקע אנטישמי, לא העיז אף אדם עד כה לקרוא לי "יהודון". למזלך ולמזלם של שאר הקוראים, מנהלי הפורום תרבותיים יותר ממך, וצנזרו במעט את התבטאויותיך. תתבייש לך.

יואב גבע
YG Acoustics

(Y)

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
חוצפה

אייל,

אתה חצוף ממדרגה ראשונה. יואב בעל חברה מכובדת מאוד ואתה מזלזל בצורה מחפירה.
הרמקול שלך בדיחה אל מול הרמקולים שלו ועצם העבודה שאתה טוען שהרמקול שלך הכי טוב בעולם רק מראה שמעולם לא יצאת מהחדר שלך לשמוע משהו אחר.

מצטער מראש על הטון אבל הפוסט שלך היה אחד הדברים היותר מגעילים שקראתי בפורום הזה. יהודון - מדהים שבחור מעל גיל 10 עם השכלה בסיסית לא מבין מה משמעות המילה.

היו צריכים למחוק ולחסום אותך רק על החוצפה הזו. יש לך מזל שאין ניהול פה בפורום וכל אחד יכול לעשות מה שבא לו.

לילה טוב.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אנשים לטעמי אתם מגזימים!
נכון שאייל אמר מילה שאינה במקום.

כולנו פה בוגרים ומבינים את זה.

אבל אייל אדם ותיק פה בפורום, תורם הרבה, וידוע כאדם בעל דעות מעניינות וטובות שתורמות לנו.

למה להיות כאלו רעים כלפיו ?!

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אנשים לטעמי אתם מגזימים!
נכון שאייל אמר מילה שאינה במקום.

כולנו פה בוגרים ומבינים את זה.

אבל אייל אדם ותיק פה בפורום, תורם הרבה, וידוע כאדם בעל דעות מעניינות וטובות שתורמות לנו.

למה להיות כאלו רעים כלפיו ?!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור