LCD מה ההבדל המהותי בין LCD ל- LED ?

walla246

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
האם עקרוני שכבל ה HDMI יהיה איכותי בעלות של מאות ש"ח ?

מה עדיף,קצב רענון 100 מגה הרץ במסך LCD או מסך LED שהינו 50 מגה הרץ ?

בהנחה שהטלויזיה משמשת ברובה לצפייה בטלויזיה וסרטים באמצעות סטרימר
וגודלה "32-42".

כמובן שישנה מגבלת תקציב של עד 4500 ש"ח.

אך מרוב שונות בין מגוון מכשירים וכל הפונקציות הינן חשובות והכרחיות,אך תמיד יש פיצ'ר שהינו בעדיפות ,במיוחד שישנה מגבלת תקציב וגודל.

להסבר מקצועי אשמח . ( בטוחני שישנם עוד כמה חברים בפורום שישמחו להרחבה בנדון )

תודה וחג שמח

walla246

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה ליאור,יחד עם זאת,האם ניתן להסיק מכך,שעדיף

להשקיע יותר בקצב הרענון 100/200HZ במסך LCD ופחות ל"התלהב" מהלד ?

כמו כן,על איזה טלויזיה הייתה ממליץ בגודל 42",שעיקר הצפייה בה הינו, בשידורי טלויזיה ובסרטים באמצעות האקסטרימר בעלות של עד כ- 4500 ש"ח ?

נכון להיום יש לי 37" של LG סקארלט ואני מרוצה,פשוט צריך עוד טלויזיה נוספת

אשמח להמלצתך וניסיונך

תודה על העזרה וחג שמח

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
גם מנגנון ההחלקה לא יתן לך יותר מדי בשידורי SD.
צריך לבחור במסך עם איכות תמונה טובה ב- SD. תבקש מהמוכר בחנות להדגים לך בחיבור לממיר רגיל.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
יש כמה הבדלים בין LED לLCD
LED זה בעצם LCD מושפר לLCD יש נורות פלרוסנט ארוכות ולLED בא עם נרות LED קטנטנות שגרומות למסך להראות דק יותר כמובן שיש LED טובים יותר וטובים פחות וככה גם בתחום הLCD שבחורים מסך לא משווים אותו לפי הטכנלוגיה שלו אלה לפי השווה בין דגם לדגם עכשיו אני יכתוב לך תיתרנות ותחחסרנות של הLED :

יתרנות:
1. חיסכון בחשמל
2. עיצוב מלמנליסיטי ויפה
3. יחס נקדיות גבוה יותר מה שמקנה יכולת שחור עמקות יותר ובהיר לבן יותר
4. פקצרים משכוללים באים בדרך כלל בדגמי הLED

זה החסרונות:
1. בעית השתקפות חמורה פגלל הפלילטר והזכוכית המבריקה
2. זילגות אור יש כ4 זילגות אור בצדדי המסך בחדר חשוך(כיום בכול הLED והLCD יש זילגות אור אולי בעתיד יפתרו תבעיה)
3. זמן תגובה פחות טוב משל פלזמה מה שאומר שיכול להיות קרטועים ומירחות בסאינות מהירות
4. זווית צפייה לא מושלמת כמו בפלזמה

סיכום: עם יש לך חדר חשוך ותרוצה טלוזיה עם אכות שחורים גבוה ובירות וחדות כך LED עם יש לך חדר מאור גכך LCD
שבא בדרך כלל עם פאנל מאט

יש את FULL LED הFULL LED
הוא בעצם בא במסכי העלית של המותגים המוכרים כמו הLG LH90
הטושיבה 685
ופליפיס 9705
וכדומה
במסכים הללו הנרות מסודרות לא בצדדי המסך אלה על כול גבו של המסך מה שמאפשר יכולת שליטה על התאורה בצורה טובה יותר ותיכול לכבות חלק מהרות וחלק להדלק ובככה לשפר את יכולת השחור נגיד תצופה בסרט ויש צטינה
חשוכה תיכול לכבות תתאורה כמעת כולה ורמת השחור תשתפר בדרך כלל במסכים הללו יש גם מנגנונים אחרים יכולת עיבוד תמונה טובות מאוד ועיבוד ודיו כיום לפי אתר היצרן מסודרות בפליפיס 9705 כ1000 נורות והוא נחשב כיום למסך פרמיום לכול דבר וכך היה גם הטושיבה שיכול להתמודד כיום עם כמעת כול המסכים החדשים השנה יבואו מסכי הפרמיום של פנסוניק הVT 30
שבוא בגדלים של 65 עם אני לא טעועה ויעלה בסביבות ה40-45 אלף שקל
והדם היותר פשוט הG30
ודגמים פשוטים יותר גם בLCD וגם בLED שכמובן תומכים בתלת מימיד אכותי
הD8000
והD7000
באים השנה גם כן לD8000 יש מנגנון חדש שהנרות הLED מסודרות למעלה ולמטה ולא בצדדדדים מה שגורום לשיפור התמונה איכות צבעים טובה יותר וכמובן שחורים עמוקים יותר מהמנגנון היחס מיושן של הC8000 של כול כך אהבנו בדגם החדש יש פקצרים רבים כמו יכולת הקלטה טניור דדגיטלי עם יותר ערוצים והוא זכה ב37 פרסים לקידום הטכנלוגיה
קיצור בובה של מסך.
עם תצריך עזרה בבחירת מסך אנא פנה עלי בפרטי וישמח לעזור לך

נערך לאחרונה ב:

zion

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום מר נתן

יש כמה הבדלים בין LED לLCD
LED זה בעצם LCD מושפר לLCD יש נורות פלרוסנט ארוכות ולLED בא עם נרות LED קטנטנות שגרומות למסך להראות דק יותר כמובן שיש LED טובים יותר וטובים פחות וככה גם בתחום הLCD שבחורים מסך לא משווים אותו לפי הטכנלוגיה שלו אלה לפי השווה בין דגם לדגם עכשיו אני יכתוב לך תיתרנות ותחחסרנות של הLED :

יתרנות:
1. חיסכון בחשמל
2. עיצוב מלמנליסיטי ויפה
3. יחס נקדיות גבוה יותר מה שמקנה יכולת שחור עמקות יותר ובהיר לבן יותר
4. פקצרים משכוללים באים בדרך כלל בדגמי הLED

זה החסרונות:
1. בעית השתקפות חמורה פגלל הפלילטר והזכוכית המבריקה
2. זילגות אור יש כ4 זילגות אור בצדדי המסך בחדר חשוך(כיום בכול הLED והLCD יש זילגות אור אולי בעתיד יפתרו תבעיה)
3. זמן תגובה פחות טוב משל פלזמה מה שאומר שיכול להיות קרטועים ומירחות בסאינות מהירות
4. זווית צפייה לא מושלמת כמו בפלזמה

סיכום: עם יש לך חדר חשוך ותרוצה טלוזיה עם אכות שחורים גבוה ובירות וחדות כך LED עם יש לך חדר מאור גכך LCD
שבא בדרך כלל עם פאנל מאט

יש את FULL LED הFULL LED
הוא בעצם בא במסכי העלית של המותגים המוכרים כמו הLG LH90
הטושיבה 685
ופליפיס 9705
וכדומה
במסכים הללו הנרות מסודרות לא בצדדי המסך אלה על כול גבו של המסך מה שמאפשר יכולת שליטה על התאורה בצורה טובה יותר ותיכול לכבות חלק מהרות וחלק להדלק ובככה לשפר את יכולת השחור נגיד תצופה בסרט ויש צטינה
חשוכה תיכול לכבות תתאורה כמעת כולה ורמת השחור תשתפר בדרך כלל במסכים הללו יש גם מנגנונים אחרים יכולת עיבוד תמונה טובות מאוד ועיבוד ודיו כיום לפי אתר היצרן מסודרות בפליפיס 9705 כ1000 נורות והוא נחשב כיום למסך פרמיום לכול דבר וכך היה גם הטושיבה שיכול להתמודד כיום עם כמעת כול המסכים החדשים השנה יבואו מסכי הפרמיום של פנסוניק הVT 30
שבוא בגדלים של 65 עם אני לא טעועה ויעלה בסביבות ה40-45 אלף שקל
והדם היותר פשוט הG30
ודגמים פשוטים יותר גם בLCD וגם בLED שכמובן תומכים בתלת מימיד אכותי
הD8000
והD7000
באים השנה גם כן לD8000 יש מנגנון חדש שהנרות הLED מסודרות למעלה ולמטה ולא בצדדדדים מה שגורום לשיפור התמונה איכות צבעים טובה יותר וכמובן שחורים עמוקים יותר מהמנגנון היחס מיושן של הC8000 של כול כך אהבנו בדגם החדש יש פקצרים רבים כמו יכולת הקלטה טניור דדגיטלי עם יותר ערוצים והוא זכה ב37 פרסים לקידום הטכנלוגיה
קיצור בובה של מסך.
עם תצריך עזרה בבחירת מסך אנא פנה עלי בפרטי וישמח לעזור לך

יש לי טלויזיה שהבאתי מחול שיטת השידור היא NTSC האם ניתן לשנות את השיטה ל PAL
ע"י החלפה של איזה חלק בטלויזיה ללא מכשיר חיצוני שמשנה את השיטה
אודה לך מאוד אם תיתן לי עצה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תוכל לקרוא על זה כאן http://www.dtown.co.il/articles/1696.html

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור