מה ההבדל בין SR5011 ל MARANTZ SR5012 ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
רכישה מאמזון דורשת כרטיס אשראי וכסף בבנק. דווקא בארץ אפשר לשלם בשטרות [ בנקודה הזאת ממש לא הבנתי אותך ]
לגבי תשלומים, אתה צודק.. למי שרלוונטי

לגבי שרות בארץ - לרוב גרוע. יש יוצאי דופן כמובן.
TopAudio זכור לי החליפו לי כרטיס פרוססור כשהמכשיר היה כבר הרבה אחרי האחריות.
חברה די מושמצת בפורומים, אבל דווקא מהם קיבלתי גם שרות וגם מחיר (נמוך יותר מחו"ל!!)

ואמזון באופן כללי, כן, אתה צודק, זה לא תמיד דגמים שאתה רוצה, לא תמיד מתשלם.
אבל מדי פעם משתלם ובגדול, ויש להם שרות מעולה, אין ממה לחשוש.
כשקרו תקלות - שלא בהשמתם אפילו - קיבלתי זיכויים והטבות כספיות.
ה-TAX שהם גובים, אתה מקבל החזר עד לרמת הדולר (!)

לא צריך להיות מיסיונר - רק לקנות בארץ, או רק דרך האינטרנט, אבל לא צריך לפסול.

ועוד דבר אני אדגיש, שלחלק מסוים של אנשים קנייה דרך האינטרנט נוחה יותר וזה מה שנותן שקט נפשי.
להתמקח - זה ממש לא. ואם אתה משווה מחירים באינטרנט בארץ ובחו"ל, אז אתה מבין מהר איפה היתרון.

מיכאל
בחודשים האחרונים אמזון העלתה משמעותית את המיסוי ודמי השילוח. לכן, גם במקרה של פותח השרשור, בסופו של דבר העדיף לרכוש בארץ.

הסכוריות של אמזון כבר אינם באותו הטעם שהורגלנו!

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני מזמין כל הזמן מאמזון, אין לי מושג על מה אתה מדבר.
מיסוי הוא ישראלי, ואמזון מחזיר לך כסף לאחר כמה שבועות

ולפי מה שאני קורא, הם הולכים לשפר משמעותית את זמן ההגעה (שכבר היום זה בין שבוע לשבועיים)

שכל אחד יעשה את השיקול שלו!

שולץ האיום

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ראשית תתחדש
עד התקלה הראשונה הכל יהיה טוב.
שנית בגלל כמוך אתה נאלץ לכתוב ״תחסוך לי״...

את ההערה השנייהי לא הבנתי, אשמח אם תפרט למה אתה מתכוון.
לגבי ה"עד התקלה הראשונה הכל יהיה טוב", תגיד, יש לך בד"כ תקלות במוצרי חשמל?

אשאל בצורה קצת שונה,כשבאים להתקין לך מכונת כביסה/מדיח/טלויזה והמתקין מציע לך הרחבת אחריות מעבר לשנה תמורת תוספת תשלום אתה בד"כ משלם?
קוראים לזה ריזיקה, וזכותך לבחור מה שנראה לך.

המחירים באמאזון בד"כ זולים משמעותית (באחוזים) כולל משלוח ומיסים.
מדיניות החזרות לא פחות ממעולה.
כשההפרש מתחיל להיות זניח כמובן שאעדיף לקנות "כחול לבן" עם היתרונות הברורים, וציונות אינה אחד מהם חשוב לי להודות, לא מדובר ביצרנים אלא סוחרים/מתווכים בד"כ.
עכשיו זניח זה מושג סובייקטיבי, במקרה הזה 600 ש"ח בשבילי נחשבים זניחים, יכול להיות שלמישהו אחר הם ממש לא ייחשבו כזניחים והוא עדיין יעדיף לקנות באמאזון.
חושב שהוא חייב לקנות בארץ כדי "לעודד" סוחרים מקומיים? זכותך לחשוב כך, וזכותי לחשוב שאתה טועה ובגדול.
אם תרצה נפתח דיון נפרד על כלכלה גלובלית/ערך מוסף/מי הזיז את הגבינה שלי בו אפרט לך מדוע לא מדובר ב"עידוד" אלא זריקת כסף לריק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור