מה ההבדל בין 12AWG ל14AWG ?

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
מה יותר מומלץ בבקשה והאם 18 AWG בכלל יותר מומלץ משניהם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מהם רכיבי המערכת שלך?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין חוקים שנוגעים רק לעובי הכבל. גם לסוג החומר ולטכנולוגיה יש משמעות.
ספר לי מה חסר לך? מה אתה רוצה להשיג?

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
אין חוקים שנוגעים רק לעובי הכבל. גם לסוג החומר ולטכנולוגיה יש משמעות.
ספר לי מה חסר לך? מה אתה רוצה להשיג?
אני רוצה לסגור את הבהירות מהטרבל ,אני לא יודע אם זה קשור למנורות סיניות שמגיעות עם הוינסט 237 הם מנורות 12AX7 בPRE ו6N1P -EV בפוואר ,או שזה יותר קשור לכבלים..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה כבלים יש לך עכשיו?

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
איזה כבלים יש לך עכשיו?
Vdh cs122 הבנתי שהשילוב עם הרמקול לא מוצלח..בגלל שהvdh הוא כבל ציפוי כסף..ונוטה לבהירות

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
ההבדל בין 12/14/18 AWG הוא בשטח החתך של הכבלים. ככל שה-AWG נמוך יותר, שטח החתך גבוה יותר. ראה בטבלה.

נתוני הקוטר -- diameter -- בטבלה אינם מעניינים, כי הם מתייחסים לסיב יחיד בכבל, מה שלא תמיד הוא המקרה. רק השטח -- cross sectional area -- מעניין, ואינטואיטיבית, ככל שהוא גדול יותר (AWG נמוך יותר) כן ייטב, אבל זה לא בהכרח כך.

למעשה, רק מידיעת שטח החתך אי אפשר לדעת איך זה נשמע, ואפילו אם יש בכלל הבדל שמיע, כך שאי אפשר להמליץ מה עדיף על פי נתון זה בלבד.

לעומת זאת, אולי יהייו כאלה שיידעו להמליץ לך לפי התוצרת והמודלים של כבלים מה עדיף לצרכיך, אם בכלל החלפת הכבל היא פיתרון לבעייה בחומרתה הנתונה -- כנראה שלא תמיד אפשר להפוך צליל בהיר/חריף/צרחני למאוזן רק על ידי החלפת כבלים.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
עמיר. זה לא היה מספיק מדויק ומקיף. אתה יכול לתת תשובה קצת יותר מפורטת ופחות עמומה? :)
בצחוק כפרה עליך. התגעגענו אליך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
עמיר. זה לא היה מספיק מדויק ומקיף. אתה יכול לתת תשובה קצת יותר מפורטת ופחות עמומה? :)
ניסיתי, אבל נכשלתי קשות :(

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור