נגן מה ההבדלים בין cd זול ליקר?

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
ארט דאדלי מסטראופייל אוהד נלהב של ear קטל בסקירה מאד מאד מפורטת את acut 2.אני אישית לא התנסיתי בו.בענין מכשירים משולבים כמו שפרה פאור עדיף על מגבר משולב וזה עדיף על רסיבר כך גם בנגנים כמה שיותר רכיבים בקופסה כך נפגעת האיכות המוסיקלית.אנו נשקיע במונובלוקים בפרה ואפילו בספק חיצוני ונתפשר על מקור משולב ,לא הגיוני לדעתי

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,063
נקודות
113
עוד לא המציאו נגן דיסקים שאינו מכיל דאק...
בסהכ במכשירים המודרניים הוסיפו כניסה דיגיטלית שתוכל להשתמש בדאק באופן עצמאי. אבל הוא היה שם מאז ומעולם ...
האם תמליץ למשהו לא לקנות מגבר משולב עם אופצית power in כי היא מורידה את האיכות מול מגבר משולב ללא האופציה הזו?

אין שום מגבלה בנגן דיסקים איכותי המכיל כניסה לדאק אל מול נגן דיסקים שאינו מכיל כניסה כזו ( חיה שכבר לא קיימת ב99% מהמכשירים המודרניים...)

קדם מגבר בנגן זה כבר סיפור אחר, ופה צריך להתייחס כל מקרה לגופו.

היתרון היחיד היום בלקנות נגן ללא כניסה דיגיטלית זה המחיר.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שבוע טוב נועם שלחתי בפרטי

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
בסהכ במכשירים המודרניים הוסיפו כניסה דיגיטלית שתוכל להשתמש בדאק באופן עצמאי. אבל הוא היה שם מאז ומעולם ...
האם תמליץ למשהו לא לקנות מגבר משולב עם אופצית power in כי היא מורידה את האיכות מול מגבר משולב ללא האופציה הזו?

אין שום מגבלה בנגן דיסקים איכותי המכיל כניסה לדאק אל מול נגן דיסקים שאינו מכיל כניסה כזו ( חיה שכבר לא קיימת ב99% מהמכשירים המודרניים...)

פעם זאת הייתה תוספת כניסה.. לפני 20 שנה

היום המצב הפוך - קונים ממיר, שחייבים לחבר אותו למחשב או סטרימר כדי להנות ממנו,
ואם יש CD אז זה רק בונוס.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

לאיתי.ו
ראה התשובה של ערן, ניסח את זה מצויין.
לפי התשובה שלך אני מניח שלא השוואת מכשיר למכשיר אחרת היית מציין זאת.
מצד שני זה לא מפריע לך לכתוב ׳הגיגים׳..
כמו שציינתי קודם, כניסה דיגיטלית בדאק זה רק יתרון ועדיף לפותח השרשור לקנות CD
עם כניסה כזו.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לOPPO יש נגנים אוניברסליים מעולים שיכולים לשמש כמקור ללא DAC נפרד (בסט אפ ברמת ביניים, בהיי אנד אין תחליף לנגן יעודי)

איזה נגן נחשב לדעתך נגן היי אנד?

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83

איציק ידידי, אל תקח את זה באופן אישי, אני מביע דעה אישית, לא יותר, לא פחות אבל אם אתה שואל אז לדעתי הפטיפון של נמר ובכלל כל הסט אפ שלו נחשב להיי אנד.

כנ"ל בכל הקשור להגברה של מקינטוש, היה לי מגבר שלהם (2505 עתיק אבל עבד כמו חדש ונשמע פנטסטי למחיר שלו) ושמעתי מגברים שלהם במהלך השנים בארצות הברית וגם בארץ כולל את המגבר שלך ששקלתי ברצינות לקנות, המסקנה שהגעתי אליה היא שיש "התערבות" מסויימת בסאונד ושזה לא הכוס תה שלי.

בסוף הלכתי על הימאהה AS 3000 שלא ממש אהבתה (ללא DAC, הסאונד הכי טבעי ששמעתי ממגבר משולב מבלי שישמע יבש/סטרילי/משעמם).

יש לך מגבר מעולה שגם עם "המגרעה" שציינתי לא הייתי מתבייש אם הוא היה יושב אצלי בבית, זה היה קרוב יותר ממה שאתה חושב עד ששמעתי את המגבר שלי כמובן.

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אני חייב לרוץ לקנות "נגן יעודי" ?

אני חייב פורשה ופרארי, לצערי אני לא יכול לקנות אותם כי אני לא רוצה לגור באוטו אז אני לא רץ לקנות :). קונים מה שאפשר לקנות ומה שאפשר לקנות זה הדבר הכי טוב. אם כבר לצטט אז לצטט את כל מה שנכתב.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק ידידי, אל תקח את זה באופן אישי, אני מביע דעה אישית, לא יותר, לא פחות אבל אם אתה שואל אז לדעתי הפטיפון של נמר ובכלל כל הסט אפ שלו נחשב להיי אנד.

כנ"ל בכל הקשור להגברה של מקינטוש, היה לי מגבר שלהם (2505 עתיק אבל עבד כמו חדש ונשמע פנטסטי למחיר שלו) ושמעתי מגברים שלהם במהלך השנים בארצות הברית וגם בארץ כולל את המגבר שלך ששקלתי ברצינות לקנות, המסקנה שהגעתי אליה היא שיש "התערבות" מסויימת בסאונד ושזה לא הכוס תה שלי.

בסוף הלכתי על הימאהה AS 3000 שלא ממש אהבתה (ללא DAC, הסאונד הכי טבעי ששמעתי ממגבר משולב מבלי שישמע יבש/סטרילי/משעמם).

יש לך מגבר מעולה שגם עם "המגרעה" שציינתי לא הייתי מתבייש אם הוא היה יושב אצלי בבית, זה היה קרוב יותר ממה שאתה חושב עד ששמעתי את המגבר שלי כמובן.

זאב.
אין לי על מה לקחת אישי.
שאלתי, מה נחשב בעינך לנגן CD היי אנד. ולא לגבי פטיפון.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אני חייב פורשה ופרארי, לצערי אני לא יכול לקנות אותם כי אני לא רוצה לגור באוטו אז אני לא רץ לקנות :). קונים מה שאפשר לקנות ומה שאפשר לקנות זה הדבר הכי טוב. אם כבר לצטט אז לצטט את כל מה שנכתב.

לOPPO יש נגנים אוניברסליים מעולים שיכולים לשמש כמקור ללא DAC נפרד (בסט אפ ברמת ביניים, בהיי אנד אין תחליף לנגן יעודי)

מה רצית להגיד אם כך?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זאב.
אין לי על מה לקחת אישי.
שאלתי, מה נחשב בעינך לנגן CD היי אנד. ולא לגבי פטיפון.

כנראה שלא הבנתי אותך נכון אבל אני חושב שאני יודע לאן אתה מכוון, על הנייר יש לנגנים של אופו נתונים מעולים אבל שומעים עם האוזניים ולא עם העיניים. נכון להיום שיניתי כיוון ודעה לטובת האנלוג, משהו שקשה להסביר על הנייר ולכן אני אפילו לא אכנס לדיון בנושא.

לגבי ההעדפה שלי, מרק לווינסון בזמנו ייצר נגנים ברמה גבוהה עם במה, פירוט, הפרדה ורקע שחור מעולים. לא יודע אם זה נכון גם היום. שמעתי גם נגנים אחרים ברמות גבוהות (שאיני זוכר כרגע את שמם) והרמה הייתה מרגשת ומסמרת שיער, זה לא קורה לי עם האופו וגם לא עם הנגן דיסקים שיש לי היום אבל זה מובן, יש פער עצום במחיר.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
מה רצית להגיד אם כך?

בסטריאו אין נגן אוניברסלי מושלם אפילו שמדובר בחברה שנותנת תמורה מעולה עבור הכסף בהשוואה לנגנים יעודים שעולים אפילו כפול מכל נגן של אופו באותה קטגוריית מחיר אבל שם נמצא הגבול, מעבר לזה אפשר למצוא עולם אחר לגמרי של סאונד (ויש גם נגנים עם מארזים יפים ולא יותר מזה שעולים עשרות אלפי שקלים אבל אני לא מתייחס אליהם).

אין בהיי אנד ארוחות חינם, בסט אפ שקוף כל המגרעות נחשפות (אם יודעים מה לחפש ולאן אפשר להגיע), ברמת הביניים זה לא מורגש.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אין בהיי אנד ארוחות חינם, בסט אפ שקוף כל המגרעות נחשפות (אם יודעים מה לחפש ולאן אפשר להגיע), ברמת הביניים זה לא מורגש.

מאיפה כזה בטחון עצמי?
לי אין מדיה פיזית בבית (לא נראה לי שהיום יש לי אפילו גונן CD במחשב, ויש לי בבית כ-10 מחשבים מסוגים שונים מחוברים),
אבל OPPO כזכור לי פה עמיר קסנר מפעיל עם מערכת "הבינונית" שלו.

אולי מערכת שלי לא עולה כמו זאת של עמיר, אבל אני מניח כי היא עדיין היי אנד.

אל תכתוב שטויות, לא ראית, לא שמעת וגם לא קראת.
יש עולם שלם של עשרות אלפי אודיופילים שמפעילים מערכות שלהם (סופר דופר יקריות) עם לאפטופ של אפל או איזה מק מיני, ללא שום השקעה (ספקי כוח, פילטרים, USB, ..)

חברינו מג'יקו הסתובבו הרבה שנים עם מחשב, וגם היום עובדים עם מחשב של Baetis

לא משכנע אותך, פשוט אל תכתוב שטויות.
תמשיך לשמוע את מה שאתה שומע

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
מיכאל נראה לי שיצא לך הווריד המרוקאי חח

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
מאיפה כזה בטחון עצמי?
לי אין מדיה פיזית בבית (לא נראה לי שהיום יש לי אפילו גונן CD במחשב, ויש לי בבית כ-10 מחשבים מסוגים שונים מחוברים),
אבל OPPO כזכור לי פה עמיר קסנר מפעיל עם מערכת "הבינונית" שלו.

אולי מערכת שלי לא עולה כמו זאת של עמיר, אבל אני מניח כי היא עדיין היי אנד.

אל תכתוב שטויות, לא ראית, לא שמעת וגם לא קראת.
יש עולם שלם של עשרות אלפי אודיופילים שמפעילים מערכות שלהם (סופר דופר יקריות) עם לאפטופ של אפל או איזה מק מיני, ללא שום השקעה (ספקי כוח, פילטרים, USB, ..)

חברינו מג'יקו הסתובבו הרבה שנים עם מחשב, וגם היום עובדים עם מחשב של Baetis

לא משכנע אותך, פשוט אל תכתוב שטויות.
תמשיך לשמוע את מה שאתה שומע

אתה מצטט חלק קטן מהדברים שכתבתי, מוציא אותם מהקשרם, עובר מנגן דיסקים למחשב לאפ טופ ולסט אפ של קסנר (שלא התייחסתי לנושא הזה בכלל) וכותב שאני כותב שטויות? הזויי.

הדעה שלי לא מוצאת חן בעינך? תתעלם או שתכתוב שאני כותב שטויות, מבחינתי זה לא משנה. תהיה בטוח שאני אמשיך לשמוע מה שאני שומע וגם אמשיך לכתוב את דעתי בנושא.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
לא oppo זה בטוח.
עם כל הכבוד למוצר הזה, שטכנולוגית הוא נפלא ואפשרויות החיבור ופיענוח הפורמטים שלו אין סופיות, עדיין (גם הדגם החדש UDP-205) נשמע בסטריאו בהיר מדי ודיגיטלי.
מה שכן, ניתן לעשות לו מודיפקציות וכן להגיע איתו לרמת היי אנד. אבל זה עולה הון תועפות ולטעמי כבר עדיף להשקיע במוצרים אחרים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
לא oppo זה בטוח.
עם כל הכבוד למוצר הזה, שטכנולוגית הוא נפלא ואפשרויות החיבור ופיענוח הפורמטים שלו אין סופיות, עדיין (גם הדגם החדש UDP-205) נשמע בסטריאו בהיר מדי ודיגיטלי.
מה שכן, ניתן לעשות לו מודיפקציות וכן להגיע איתו לרמת היי אנד. אבל זה עולה הון תועפות ולטעמי כבר עדיף להשקיע במוצרים אחרים.

אני העליתי את האפשרות של שימוש בו כטרנספורט בלבד (רק אם ישנה הצדקה לשימוש במדיה פיזית במאה ה-21), ולצרף DAC חיצוני

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לא oppo זה בטוח.

לא הבנתי איך הגעת לאופו?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
האם יש דגמי אמצע מומלצים?

Naim cd5si, Rotel rcd 12, Exposure cd 1010S ו בראש הרשימה אופו UDP-205 (לא שמעתי אבל לפי הנתונים על הנייר ומהכרות שלי עם דגמים אחרים ששימשו לי כרפרנס שחיפשתי נגן ברמת ביניים אני בטוח שהוא בכמה רמות יותר טוב מכל השאר ושווה את ההשקעה).

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור