מה דעתכם על ה-HTC One?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני חושב על הטלפון הזה עם גרסת אחסון פנימי 64GB, יש לו יתרונות כגון רזולוציית Full HD 1080p, מסך עם 469 פיקסל לאינץ’ מסך SuperLCD 3, מעבד חזק עם שבב ה-Snapdragon 600 של Qualcomm המספק עד 4 ליבות 1.7GHz מסוג Krait 300 לצד Adreno 320, גוף אלומיניום כיחידה אחת (unibody), העובי 9.3 מ”מ עם מסגרת דקיקה למדי, זוג רמקולים בקדמתו של המכשיר עם טכנולוגית ה-Beats Audio ו-BoomSound הכוללת מגבר סיטראו ועוצמת קול של עד 93dB. למכשיר עינית אינפרא-אדום לשליטה על טלוויזיות מהסמארטפון. מה דעתכם עליו? כתבות וידאו להתרשמות. [video=youtube;qUOS2ILXD-0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qUOS2ILXD-0[/video] שניה: [video=youtube;VuR4Pf59nJc]http://www.youtube.com/watch?v=VuR4Pf59nJc&feature=player_embedded[/video] שלישית: [video=youtube;MYbJXM1khmw]http://www.youtube.com/watch?v=MYbJXM1khmw[/video]תומר

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
צפי תחילת מכירה בחודש הבא - למי יש סבלנות להמתין ...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אין לי בעיה עם סבלנות :cool: (לא לחוץ לי יש לי S3). כדאי או לא כדאי? אני מחכה לראות את סמסונג גלקסי אס. 4? תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אם לא מפריע לך המשקל (143 גרם) , אי אפשר להחליף סוללה ,אין אפשרות לזכרון חיצוני , מצלמה טובה לתנאי תאורה קשים, אבל התמונות קטנות אז סבבה...
לא עדיף לראות את S4 קודם ?

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
arix, אני לא עושה צעד בלי לראות את גלקסי אס. 4. תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר, כך בחשבון שממשק החדש של HTC לא ניתן להגדיר בצורה טובה את התכנים שאתה רוצה לקבל מידע מהם ובטח לא יתאים לקהל הישראלי.
אנחנו לא יודעים מה יהיה המחיר ויש דעות לכאן ולכאן על המצלמה שלו

ברור שאני חיי מביקרות בחו"ל כמו כולם ולא יצא לי עדיין לבדוק את המכשיר :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תומר חוץ משדרגיטיס מוחלט, יש לך סיבה אמיתי להחליף?
אם אין לך מה לעשות עם הכסף יותר טוב יש מספיק משפחות בישראל שבשבילך 3500 ש"ח זה צינור נשימה.

ברצינות, לפעמים אני יושב פה בפורום ומסתכל בדיונים שהם הזויים מבחינתי ברמה האנושית בלבד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
משהוא אמר פעם שאפל אשמים בכול הם ממצאים מוצרים שאף אחד לא צריך ואחרי זה אני לא מבינים איך אפשר לחיות בלי זה :)

כעת ברצינות - אם אני חושב לרכוש טלפון ב 3500 ש"ח אני לא מרגיש רע בכלל היות והמצלמה שאני הולך לרכוש היא בכלל מעל 10,000 ש"ח שלא לדבר על מערכת האודיו שלי שעולה מעל 100,000 ש"ח (וגם על המצלמות ואודיו יש לנו כאן דיונים בפורום)

אתה יודע למה אני לא מרגיש רע היות ולא גנבתי את הכסף הזה מאף אחד - עבדתי קשה בשביל כך וזו זכותי המלאה לרכוש טלפון חדש במחיר מופקע.

אני ממש לא רוצה להיכנס לפוליטיקה על במצב בארץ ואני מבקש ממך לא להכניס את הנושא הזה כאן - זה לא המקום

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כרמי, דעה היא דבר חשוב.
וכן, מטריד אותי שבערב פסח, יושב מישהו , שאני מעריך מאוד BTW, והוא יודע את זה ונפגשנו לא פעם פנים אל פנים, עם מכשיר S3 חדיש , שעונה על הצרכים של 99% , ובאמת מתלבט האם לבזבז עוד 3500 ש"ח לפחות על מכשיר.

אם לא היה לו כזה, סתם , נגיד היה לו S2, או S1 , אז הייתי מבין.

אבל איפשהו זה נראה לי מגוחך.

לדעתי ה ONE וה S4 מציעים שיפורים מינימלים שאינם שווים הוצאה כספית כזו גדולה לבעלי S3.

ולכן אמרתי, שאם למישהו יש עוד כ"כ הרבה אלפים שאין לו מה לעשות איתם, שיעשה מצווה.

לי לצערי אין, ואם היה לי כנראה שהייתי מעדיף לתרום.
כל אחד ודעתו הוא.

אין אגב שום, אבל שום קשר לפוליטיקה, להפך.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי - יכול להיות שעבורך ועבור אדם אחר ה S2 הוא מעל הראש וגם ה S1 היה מספק
אבל להגיד לאחר שאם אתה בכלל חושב לשדרג את ה 32 ל S4 (או למכשיר אחר) זה לא נכון שאם יש לו את הכסף עדיף לתרום אותו - לדעתי זו חוצפה וזה בפרוש פוליטיקה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי ו-arix, אחרי שראיתם את הביקורת של ריי על הגלקסי אס. 4, מה דעתם ההבדלים? על מה אתם הייתם הולכים?

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ביקורת מעמיקה על ה S4 כבר קראתי מתורגמת לאנגלית מסינית יום לפני ההכרזה - באמת ביקרות רצינית, מאז מה שאני קורא מחזק את הביקורת הזאת.

ה S4 לבטח מכשיר מעולה ואולי הטוב ביותר שיש כעת בשוק, אבל העיצוב שלו פלסטיקי וזה מה שהפריע לי גם ה S3 מוזר לי איך שהמכשיר ברמה הבכירה ביותר מרגיש פלסטיק כזה - ל S3 זה כלל להפריע להיות להיט הגדול ביותר ואין סיבה שה S4 גם יהיה כך.

ל ONE יש כמה יתרונות חזקים בעיקר העיצוב שלו - אבל להרבה אנשים מפריע שאין אפשרות להחליף סוללה למרות שאף אחד מהאנשים שאני מכיר לא מסובב עם סוללה נוספת (קשה לי להאמין שהם רוצים זאת בגלל להם חוששים שהמכשיר יגיע למצב שבו הם צרכים להוציא את הסוללה לסדר אותו :) )
חוסר האפשרות להרחיב את הזיכרון המכשיר הוא נקודה מוזרה שלא ברור לי למה HTC בוחרת לא לספק אופציה כזאת - לי אישית זה לא ממש נדרש, אבל יש כאלו שזה חשוב להם (עד כמה חושב, אני לא יודע)

בסופו של יום סוני ו HTC נופלות בעיקר בגלל שאנשים חושבים שסמסונג חברה יותר רצינית ושכדי לרכוש מכשיר שלה, כמו כן ה S4 באמת המכשיר הכי חזק בשוק (אבל גם ה Z וה ONE מספיק חזקים עבור כל אחד) ורוב האנשים שאני מכיר מכנסים את המכשיר לתוך מגן פלסטיק וכך העיצוב היפה יותר של ה Z או ה ONE נשאר חסר משמעות

עצם זה שאנשים לא ישר קופצים וחושבים לרכוש את ה S4 זה צעד יפה לסוני ול HTC,
אני גם מאמין שה Z יביא יופי של מכירות ה ONE יותר וה S4 הרבה יותר.

אני ממתין לראות מחירים וזמינות שלהם לפי קבלת החלטה היות ואני רוצה לרכוש מכשיר בזמן הקרוב מאוד.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

השנה העיצוב הקדמי של S4 הוא לראשונה זכוכית גורילה 3 (ב-S3 זכוכית גורילה 2) ומאחור, יותר מסוגנן, אלגנטי ונוצץ, לעומת הגלקסי S3. אני שם כיסוי אז זה לא כל כך משנה. מעבר לכך צריך נורא להיזהר מפני נפילה של ה-HTC על הרצפה?
עם הבנתי נכון, אתה בוחר ב-S4?

אופס...חזרת לכתוב כרגיל.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם המחיר יהיה בשמים אז יכול להיות שגם S3 יספק אותי :)
ובטח לא פסלתי את ה"אחד"

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סוללה תלויה ברמת השימוש, לבת שלי כל סמארטפון שאני מביא לה אני צריך לקנות עוד סוללה (או שתיים) ומטען חיצוני..
פשוט מדברת שעות וגולשת בלי סוף...
רק לפני כחודשיים קניתי לה סמארטפון סיני (NEWMAN N1 ) , שבוע שעבר הזמנתי סוללה ומטען סוללות חיצוני...
דבר נוסף שקשור לפרוק הסוללה - מערכת ההפעלה היא אנדרואיד - קרה לי פעם או פעמיים שהייתי צריך להוציא את הסוללה ולהכניס שוב - פעם אחת בגלל משחק דפוק שדפק את המכשיר שלא הסכים להיכבות , פעם אחרת
הגעתי למצב DOWNLOAD במקום ל CWM , המכשיר לא יצא ממצב DOWNLOAD (לא עזר לחיצה ארוכה על הכיבוי) רק לאחר הוצאת הסוללה והכנסה מחדש חזר המכשיר לעבוד רגיל...
הביקורת על S4 רצינית, בקשר לאיכות השיחה, שקניתי את הS2 התברר שאנשים בצד השני לא שומעים אותי ברור, למדתי שאני צריך לדבר קרוב מאוד למכשיר כי יש במכשיר 2 מיקרופונים ומסנן רעשים שאי אפשר לנטרל באופן קבוע (כל שיחה צריך לנטרל מחדש , אז בסוף מוותרים).
אני לא ניזון רק מביקורות (אם כי זה בהחלט משפיע).
אני מחכה שיופיע ה S4 לשוק ובמקביל אבדוק גם אלטרנטיבות סיניות - ZTE GRAND S למשל.
השוק הסיני מתעורר אחרי הגאלקסי S4 , עומדים לצאת מכשירים חדשים (וזולים):
NEWMAN K1
UMI X2
ועוד...
פחותים מ S4 ללא ספק, אבל בנקודות..מה שבטוח פחותים בהרבה כסף...

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

ה-S3 מחירו 2,000 ₪ (בעוד 3 שבועות) והוא בסוף דרכו, ה-S4 מחירו המשוער 4,000 ש"ח והוא בתחילת דרכו.
זה בערך המחיר של ה-ONE.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
arix,

אתה איש של מציאות?

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
arix,

אתה איש של מציאות?

תומר
לא של מציאות (בחולם מלא) אלה של מציאות (בשורוק) :)
יש לי את ה S2 שלא חסר לו כלום..
המכשיר טס , התצוגה נהדרת והמצלמה מעולה...
כתבתי כבר בעבר כאן, אין פריצת דרך טכנולוגית כמו שדרוגים מהעבר,
אין חידוש טכנולוגי כמו ה GPS בזמנו או גלישה בדור שלישי או מסך ממגע ללא עט...
האמת? סתם בא לי להתפנק במכשיר חדש...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור