מדריך: רכישת מצלמה קומפקטית

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מדריך: רכישת מצלמה קומפקטית

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
חשוב לציין שבמצלמות הקומפקטיות יש כאלו שהעדשה יוצאת החוצה שרוצים לצלם ויש כאלו שהעדשה לא יוצאת (עדשות הפוכות)
מנסיון הייתי ממליץ על העדשות ההפוכות (שגם נותנות זום אופטי לא רע של X4 או X5)
מהסיבה שאין חלקים מכננים.
זרקתי 2 מצלמות עם עדשות נשלפות בגלל שאחרי נפילה העדשות לא היו מפוקסות, ואין טעם לתקן בגלל מחירן הנמוך יחסית של המצלמות.
לרוב החברות המובילות בתחום יש גם מצלמות הכוללות עדשות הפוכות (חלקן מוגדרות גם נגד מים, אבל לא חייבים נגד מים)

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הבעיה היא שהעדשות ה-"בלתי יוצאות" הן קטנות ולכן גם פחות טובות מבחינה אופטית. כל המצלמות האיכותיות, מגיעות עם עדשות אשר בולטות החוצה מגוף המצלמה. עדיף לדאוג לשרוך נשיאה או רצועה למניעת נפילה.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
התכוונתי למצלמות לפי הכתבה "מצלמות קומפקטיות רגילות" ,
עדיין העדשה יותר גדולה מטלפון סלולרי וגם יש זום אופטי.
מנסיון , אין כמעט שום הבדל באיכות (בין עדשות פנימיות ויוצאות במצלמה קומפקטית) , ואם יש הבדל קטן , לדעתי כדאי שנושא זה גם ילקח בחשבון בבחירת מצלמה...
מצלמה אחת הלכה לבת שלי (נפל לה ? ) , מצלמה שניה נפלה לי באזור הומה אדם לאחר שהוצאתי את המצלמה מהנרתיק (הרצועה היתה מחוברת לנרתיק ולא למצלמה) ומשהו נתקל בי...

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מסכים בהחלט לגבי יתרון הזום האופטי מול טלפון.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושב שיש הבדל גדול מאוד בין עדשות שונות של מצלמות קומפקטיות אלו ואחרות
מצלמה היא באמת מוצר שרגיש למכות - אבל עדיין רוב קהל היעד של המצלמות מחפש מצלמות עם איכות תמונה טובה ביותר שהוא יכול לקבל ולא את אלו שהעדשה שלהם פחות רגישה למכות.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מדריך מבורך ובמקום.
אחד התחביבים הראשונים שלי כילד היה צילום -ברבות השנים הוא הוזנח.
סיבות לא חסרות, געגוע גם. :בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור