מדריך: כיול בסיסי של מסך הטלוויזיה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מדריך: כיול בסיסי של מסך הטלוויזיה

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מדריך מצויין(Y)

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור
קבל (Y)

Avi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
בראבו!

isotoper

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כתבה לעניין, אבל שמתי לב מנסיון העבר, שלא משנה כמה אני אכייל, ברגע שאני מחליף ערוץ בטלוויזיה, הכיול לא רלוונטי, שלא לדבר על מעבר בין יציאות (למשל מ-TV ל-DVD וכו').
האם אני צודק ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לגבי כניסות שונות בטלוויזיה, אתה צודק - צריך לכייל כל אחת מהן בנפרד.
לגבי ערוצים, זה בהחלט רלוונטי, אבל הענין הוא שכל ערוץ משדר באיכות אחרת ולכן תראה הבדלים.

א

אורח

אורח
מדריך מעולה אבל שאלה

ססופסוף מדריך שמדבר בשפה שמבינים :)
אמרת שצריך לכייל כל כניסה בנפרד , אבל ה-DVD מאפשר לי לכוון רק את עצמו, איך אכוון את שידורי הTV?

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
במקרה הזה, תעתיק את נתוני הכיול לכניסה השניה.

אדי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
שלום, ניסיתי לצרוב את הקובץ עי" NERO >burn image to disc
לדיסק DVD-R אך אני מקבל הודעה שלא ניתן לצרוב תוכנה זו על דיסק
זה אלה רק על CD-R\RW .
העתקתי אותה על ה-CD אך מנגד מכשיר ה-DVD מודיע שלא ניתן לנגן
דיסק זה.איפה הבעיה כאן ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על איזו גרסה של תוכנת הכיול מדובר?

אדי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
תודה,הורדתי את הגירסה המתקדמת ואותה כן הצלחתי לצרוב על דיסק DVD .עכשיו נשאר הקטע המעניין של הכיול.מקווה שילך לי.

א

אורח

אורח
DELL 2007WFP

שלום!

ררכשתי השבוע את המסך הנ"ל ורציתי לדעת אם הסבר והתוכנה שהוצגו תקפים גם לגביו ואם לא אז איזה תוכנה כן תתאים?

עוד דבר איך אני יודע אים בכלל צריך לכייל?

ננ.ב-יש לי במסך מצד ימין צבע סגול שבעיקרון אני רואה אותו רק אם אני עומד מצידיו של המסך זה נורמלי?והאם יש דרך לתקן את זה?

עוד משהו בסרטים גם אצלי האנשים נהיים אדומים קלות..

אשמח מאוד לעזרכתם כי אני לא מבין בזה כלום.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה יכול להשתמש בתוכנה זו, להריץ אותה דרך כונן ה-DVD של המחשב.
אם הצבע הסגול מופיע רק כשאתה צופה בזוית צדדית מאוד, אזי זו תופעה נורמלית הקשורה למגבלת זוית צפיה במסכי LCD.

א

אורח

אורח
תודה רבה,עוד כמה שאלות.

אוקיי אז קודם כול תודה על התושבה המהירה..אז אתה אומר לצרוב על דיסק ואז להפעיל או שאני לא חייב לצרוב?

בבנוגע לסגול זה כמו שאמרת מהצדדים אבל אם אני מסתכל טוב אני רואה שאני עובד על מסך לבן רואים ממש הילה של סגלגל בצד..

Jועוד כמה שאלות שיש לי:

1)כדאי לעשות כיול בכול מקרה?<
2
)בבדיקה ששמה POWER SUPLY בתוך התוכנה -checkemon יש מין מסך שחור ועליו ריבוע לבן שמהבהב עכשיו שהריבוע הלבן מופיע אני רוצה מן קו כזה כול פעם בתוכו משהו מוזר..
3
4)האם יש עוד דברים שאני צריך לבדוק\לתקן במסך?

5)שאני צופה בסרטים אז כמו שהראת בסרטון הם באמת קצת אדומים אבל חוץ מהעניין הזה רציתי לדעת אם יש דרך לראות סרט או בכלל וידאו ללא הפסים השחורים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה חייב לצרוב את התוכנה על דיסק.

1) כיול כמעט תמיד משפר את התמונה.
2) צילום מסך יעזור להבין
5) הפסים השחורים למעלה ולמטה לא קשורים לכיול, אלו הם בד"כ סרטים בפורמט קולנועי רחב 2.35:1, הם מלבניים יותר מהמסך שלך ולכן תראה את הפסים.

א

אורח

אורח
תודה

קודם כול תודה רבה לך..

לעיניננו :
א
1)אינני יכול לצלם מכמה סיבות, הראשונה היא שניסיתי לצלם את המסך במצב שחור לגמרי ולא הצלחתי הוא יצא תכלת,הסיבה השנייה היא שזה עניין של שנייה שאם לא מסתכלים אז מפספסים.. אינני יודע מה אומרת הבדיקה הזאת אבל מה שראיתי אני לא חושב שזה תקין.

ב2)עכשיו בדקתי זליגת אור כשהמסך במצב שחור לגמרי וכול החדר מוחשך ואני מצליח לראות בפינות זליגה..אני מתלבט אם לממש אחריות כי הבנתי שאמורה להיות זליגה כלושהי אבל אני לא יודע באיזה כמות,אשמח לקבל את עזרתך בעניין הזה שמאוד מפריע לי ומציק לי.

ב3)בנוגע לפסים אני יודע שזה לא קשור לכיול סתם אני רוצה לדעת אים יש אופציה לראות את הסרטים על מסך מלא איכשהו..

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר שהמסך כבר עובד בבית רגיל במשך חודש, עדיין יש טעם לכייל ?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כן,מומלץ לכייל,בלי קשר לתקופה שעברה,כי זה משפר את איכות התמונה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור