מדריך: חיבור מחשב אל מסך הטלוויזיה

asher_1981

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה עדיף לחבר כבל vga או dvi ל hdmi למסך lcd ואיזה רזולציה עדיף
יש לי כרטיס מסך אינבדיה יש לו עידכונים או משהו

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הרזולוציה צריכה להיות זו הטבעית של המסך (לדוגמא במסך LCD בגודל 32", רוב מוחלט של הדגמים מגיע ברזולוציית 1366X768).
לגבי חיבור VGA או DVI, מוזמן לקרוא כאן:
חיבור מחשב אל טלוויזיה
VGA או HDMI

assaf_ni

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כבל DVI עם מתאם לVGA או HDMI?

שלום רב,
אני מחבר את המחשב ל LCD באמצעות כבל DVI, ב LCD יש לי יציאה לVGA ול HDMI, אני אשתמש במתאם ל DVI, השאלה שלי היא האם יש שוני בין מתאם לVGA או לHDMI?

ועוד דבר, איזה חיבור הכי איכותי שאפשר לעשות בין מחשב לLCD?(ידוע לי שתלוי בכרטיס מסך, אבל ברמת העקרון מה הכי איכותי..)

תודה,

miro80

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,

רכשתי לא מזמן מחשב חדש שמכיל כרטיס מסך של INNOVISION - NVIDIA 9800GTX וגם טלויזיה LCD של TOSHIBA -32AV550T .
בכרטיס מסך יש שתי יציאות DVI ו-SVIDEO אחת.
אני מעוניין לחבר את המחשב אל הטלויזיה עם כבל DVI 2 HDMI אבל הטלויזיה מרוחקת כ-10 מטרים מהמחשב.
לפי מה שקראתי בפורומים וכאן , בכבל עם אורך כזה יש חשיבות לאיכות ולכן התחלתי לחפש כבל איכותי ומתאים.
הייתי רוצה לשמוע את דעתך לגבי הכבל הבא :
http://www.atlona.com/10M-33FT-ATLONA-DVI-TO-HDMI-or-HDMI-TO-DVI-DIGITAL-CABLE-p-16632.html

בנוסף לכך ישנם מספר פרמטרים ב-SPECIFICATIONS של הכבל הזה שאני לא מבין :
מה זה UL CL2 Rated ?

שאלה נוספת : ראיתי שיש שוני בין כבלים( DVI 2 HDMI ) במספר הפינים שיש בכניסת DVI אל המחשב, תוכל להסביר קצת מה ההבדל בין כניסת DVI שמכילה 24 פינים וכניסה דומה שמכילה 19 פינים .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי נתוני הכבל, נראה שהוא מתאים לך, אבל אי אפשר לדעת ממש מהנתונים לגבי איכות התמונה.
עבור שימוש רגיל מתאים 19 פינים, 24 פינים DUAL LINK מיועד לפס רחב יותר, אין בו ממש צורך בשימוש ביתי.

dvirmad

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
חיבור מסך SUMSUNG T260 26" HD למחשב + מסכים נוספים

שלום,
ברשותי 3 מסכים אותם אני מעוניין לחבר למחשב אך כבר שבוע חורש על כל האתרים והחנויות ולא מוצא כרטיס שיתאים לדרישותיי (לא מתפשר על איכות).

להלן מפרט המחשב:
מעבד אינטל E6600
לוח אם אינטל DQ965GF
4 ג'יגה זיכרון על 800MH
כרטיס מסך: ????????? :)

מסכים:
צג מחשב ראשי - SAMSUNG T260 26" HD
צג מחשב משני - LG L1953TR 19"
טלויזיה CRT 25" טושיבה בומבה (עם חיבורי R/G/B מופרד + S-VIDEO)

חיווט:
כבל S-VIDEO איכותי 15 מטר מהמחשב לCRT
2 כבלי DVI כרגע מחבר באמצעותם את שני מסכי הLCD
כבל HDMI מקצועי בשווי כמה מאות שקלים (2.5 מטר) - איתו אני רוצה לחבר את הסאמסונג.

אז ככה,
בגלל שהמסך הראשון הוא האיכותי ביותר מבין השלושה אני רוצה לחבר אותו עם HDMI - למרות שאני לא משתמש בו לצורך העברת סאונד אלא רק לתמונה (המערכת מחוברת לרסיבר ONKYO).
השאלה היא, נניח ואני קונה כרטיס שאינו בעל יציאת HDMI מובנית, אך בעל מתאם DVI to HDMI ומחבר באמצאות כך את המסך, האם אפיק את האיכות המקסימלית???

את הצג של LG אני מעוניין לחבר עם DVI.

ואת צג הטלויזיה בחיבור S-video כפי שהיה מחובר עד כה עם הכרטיס הנוכחי (והמיושן) שלי.

חיפשתי כרטיס שמכיל בתוכו את היציאות הנ"ל (S-VIDEO+DVI+HDMI) אך לא מצאתי, ומסתבר כי ככל הנראה אין ולא יוצר כרטיס כזה מעולם.

תוכל להמליץ לי על כרטיס?

שאלה נוספת,

האם כל הכרטיסים של ATI המתחילים באותיות HD (דוגמת HD4870/HD4890) הם בעלי מפענח HD?

אודה לתשובתך (ומצטער מראש על ההפצצה) (lol)
דביר.

karolco

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
איך אני כופה את ההגדרות על הטלוויזיה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזה הגדרות אתה רוצה לכפות?

meir sharvit

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי מחשב נייד עם חיבור HDMI ולאחרונה קניתי מסך טלויזיה FULL HD של LG42 הדגם הוא 35FR
כשאני מחבר את המחשב לטלויזיה עם כבל HDMI מהמחשב לHDMI בטלויזיה אני רואה מצויין אך אני לא לא מצליח לשמוע מהטלויזיה אלה רק מהמחשב. למה זה קורה ואיך אפשר לתקן זאת??? (יש לציין שעם אותו כבל אני שומע מצויין מהטלויזיה כשאני מחבר אותו לפליסטיישן 3)

vladgo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הלינק של המדריך לא עובד

sagi4848

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
החלפת כרטיס מסך ל hdmi

שלום ליאור אני שמח להצתרף לפורום לאחר זמן רב של גלישה באתר...keep up the good work...ולשאלתי- ברשותי כרטיס מסך עם יציאת dvi אני רוצה להחליף אותו בגלל שאני לא מעוניין להעביר שניי כבלים (dvi לא מעביר אודיו!) האים כל כרטיס מסך בעל יציאת hdmi מעביר גם וידאו וגם אודיו?

KingpinEX

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש מצב שגם הDVI מעביר אודיו, בדוק בנתונים של הכרטיס מסך שלך.
בכל מצב ובכל כרטיס גם כרטיס עם HDMI בכניסה צריך לחבר כבל SPDIF מהלוח אמ (או כרטיס קול) לכרטיס מסך.

אני למשל משתמש ב GFORCE 9800GT עם חיבור DVI ל HDMI ומעביר גם קול וגם תמונה, (גם סאונד דיגיאטלי כמובן DTS DD)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא כל כרטיס, הסדרות האחרונות של ATI מעבירות כולן בלי צורך במחבר SPDIF פנימי.

sagi4848

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אז כניראה שלא צריך להחליף את הכרטיס מסך

טוב, אז בדקתי מה יש לי במחשב וזה GFORCE 9400GT (עם יציאת DVI אחת, S-VIDEO וכמובן VGA) אבל בגב המחשב יש לי גם יציאת SPDIF (אופטית וקווקסלית) אז כנראה שניתן להעביר כבל בין שני הכרטיסים.
יציאת ה- DVI תפוסה ע"י המסך ניתן לפצל אותה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בעיקרון ניתן לפצל ע"י מפצל מתאים, אבל שני המסכים צריכים להיות בעלי רזולוציה זהה, אחרת אחד מהם יקבל אות לא מתאים.
עדיף שתעביר VGA למסך אחד ו- DVI לשני ותעבוד במצב EXTENDED כך שכל מסך מקבל תמונה ברזולוציה המתאימה שלו.

gilma

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,
אני רוצה לחבר את המסך מחשב שלי ואת הטלויזיה במקביל על כרטיס הרשת ושיישדרו את אותה תמונה.
WINDOWS מאפשר לי רק לפצל את התמונה. האם יש לך פתרון ?
המחשב מחובר ב-DVI והטלויזיה ב-VGA .

תודה רבה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור