מדריך - הפוך את ה- PS3 לסטרימר / נגן מדיה

ע

עופר

אורח
האם כתוביות בעברית עובדות ב PS3 ?

שלום ,
ראשית תודה רבה על העבודה שהושקע בנושא.
אני לא איש טכני ולכן אשמח שהתשובה תנוסח הכי ברור שאפשר:) .
התקנתי את התוכנה המומלצת ואני אכן רואים סרטים אבל התרגום שעובד מצויין במחשב לא עובד בסוני ואני מקבל אותיות מזורות באנגלית .
האם ניתן לראות כתוביות בעברית או שאי אפשר וחבל על הזמן .
בתודה מראש,
עופר

א

אורח

אורח
קודם כל תודה על ההשקעה :)

אצלי ההתקנה וההתממשקות הייתה חלקה ומהירה, עובד עם חלונות 7 עם ראוטר B/G/N רואה סרטים מצויין + כתוביות לכאורה הכל סבבה אבל... כל כמה זמן פתאום הסרט רץ במהירות גבוהה והסאונד מנוגן כרגיל כלומר, רואים את הויזואל בהיי ספיד והסאונד נשמע כרגיל ורק אחרי שאני לוחץ על הריבוע (בPS3) ומקבל את החלוניות (תצוגה מקדימה של מקטעים בסרט) ובוחר ב play זה מסתדר.

זה די מבאס כי זה קורה די הרבה, יש למישהו פתרון?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה קורה בכל סוגי הקבצים?

א

אורח

אורח
זה קורה בכל סוגי הקבצים?

אני בד"כ צופה רק בסרטים/סדרות דרכה בפורמט של avi (קידודים של divx וכדומה) אפילו לא HD.
אתמול הורדתי את גרסת הבטא של התוכנה וצפיתי בשלושה פרקים של סדרה בוארך של 30 דקות כל אחת ולא היו לי תקלות אני אבדוק את זה שוב יותר מאוחר ונראה.

א

אורח

אורח
אני בד"כ צופה רק בסרטים/סדרות דרכה בפורמט של avi (קידודים של divx וכדומה) אפילו לא HD.
אתמול הורדתי את גרסת הבטא של התוכנה וצפיתי בשלושה פרקים של סדרה בוארך של 30 דקות כל אחת ולא היו לי תקלות אני אבדוק את זה שוב יותר מאוחר ונראה.

אחרי הרצה של שני סרטים... נראה כי זה פתר את הבעיה :)

B

benyuk

אורח
לא מצליח להפעיל

הורדתי את התוכנה למחשב.לאחר שאני מפעיל את ה PS3 אני מזהה את הרשת האלחוטית שלי .
כשאני מפעיל את התוכנה שתזהה לי את הסוני אני מקבל את האיקס האדום.
מה אני עושה לא בסדר בפעולות .
הייתה פעם אחת שכן הצלחתי לראות בתוכנה את הסוני אבל זה היה לאחר עשרות נסיונות.
ממתין לתשובה
תודה

א

אורח

אורח
לא מצליח לנגן כלום

היי
התקנתי הכל כמו שצריך, המדיה מזהה את ה PS3 ואני רואה את הספריות שלי ב PS3.
הבעיה שלי היא שהוא לא מצליח לפתוח שום קובץ, אפילו תמונות של 4 מגה הוא לא פותח, הדבר היחיד שהצלחתי לראות היה תמונות מאוד קטנות במשקל נמוך, קבצי וידאו בכלל אני לא רואה, אפילו לא כאלו מהמצלמה הביתית של מספר מגה נמוך.
אשמח לעזרה
תודה
מיקי

א

אורח

אורח
אין תשובות פה?
הפורום פעיל?

א

אורח

אורח
מנסיון קצר שלי בחיבור אלחוטי התוכנה עובדת לא רע בכלל .
לכל המבינים איך אפשר לראות סרטי DVD . אני הצלחתי לראות סרטים בפורמט AVI אבל DVD לא .
האם יש פתרון כדי לא להוריד מהאיכות .

חיים

פ

פראג

אורח
לא רואים תרגום מובנה

שלום,
התקנתי את ps3mediaserver (גם את 1.10 וגם את הביטא) וניסיתי לראות סרט עם תרגום מובנה. לא רואה שום תרגום. ניסיתי את מה שכתוב כאן ולא עוזר. מישהוא יודע איך לראות סרט עם תרגום מובנה?

א

אורח

אורח
כתוביות

שלום לכולם ותודה על העזרה.

כל פעם שאני שם סרט עם כתוביות הוא מגמגם לי וכשאני שם אותו בלי תרגום הוא מנגן נהדר.

איך אפשר לפתור את זה?

תודה

א

אורחshimmon11

אורח
ps3

מה אפשר לעשות כדי שלא יהיו קיטועים בשידור בין המחשב לPS3 גם שחיברתי את הPS עם כבל רשת המשיכו הקטועים !כל 15 דקות יש שיבוש בשידור . מקווה שמישהו יכול לעזור לי בבעיה זו תודה !

shimmon11

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו מוכן לעזור לי בבקשה . איך אפשר למנוע את הקיטועים בשידור בין המחשב לPS3 ביצעתי את כל ההגדרות שבמדריך וזה לא עזר. כל15 דקות יש הפסקת שידור . אם אפשר לעזור בבעיה זו אשמח מאוד תודה..שמעון

א

אורח

אורח
בעיות בהעברת סרטים HD BLU RAY ל PS3

הרבה זמן אני מחפש מאמר או כתבה
אז ככה:
א. יש לי מגבר דנון 2310 חדש התומך בכך הפורמטי סאונד של סרטי HD.
ב. יש ברשותי PS3 SLIM.
להלן הבעיות:
א. סרטים של 40-50 ג'גה של בלו ריי מלא הם בסיומת של rar.htm. כיצד ניתן להמיר אותם לפורמט שהסוני קורא.וגם שישמעו בסראונד מתאים.
ב. הסרטים בפורמט MKV שאני מעבירלסוני לא נשמעים בסראונד Theatre 3 ןDTS HD.הם נשמעים רק ב:DTS רגיל

מבקש הסבר מפורט ומלא. צעד אחר צעד.

tomer_cohen23

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
זקוק נואשות לעזרה

אני משתמש ב ps3 media server והיא מעולה.
לשאלתי-אני צופה המון בלייב סטרימינג במחשב מיוטיוב עד מונדיאל.
האם אפשר לצפות באתרים כמו יוטיוב או p2p דרך הפלייסטיישן 3?
תודה מראש לעוזרים
תומר.

א

אורח

אורח
עזרה בבקשה

הכנסתי את כל ההגדרות שציינתם במדריך
מצרף תמונה של ההגדרות: http://yfrog.com/f/mehelpoj
עדיין לא מצליח לקבל שום תרגום לסרטים
הרצתי במחשב בבי אס פלייר וזה עובד סבבה...מה אני עושה לא נכון??

redshade

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
התקנתי את התוכנה לפני המון זמן, ועד כה היא עבדה מצויין.
לאחרונה אירעו לי מספר בעיות:
1. בקבצים מסויימים (לא MKV) יש מידי פעם דיליי בין התמונה לסאונד, הבעיה נפתרת עם אני מפסיק את הצפייה ומתחיל אותה מחדש.
2. בקובץ מסויים (עד כה זה קרה רק איתו, שוב לא MKV) כאשר אני מפסיק את הצפייה ומתחיל מחדש, זה לא חוזר לאותה נקודה. בנוסף כאשר בתפריט של ה- PS3 אני מנסה לגשת לנקודה מסוייימת בקובץ, לוקח לו הרבה זמן עד שהוא מתחיל לנגן. זה לא קרה לי עם קבצים אחרים, וזה לא קרה לי עם אותו קובץ כאשר הזרמתי אותו דרך TVERSITY.
3. הורדתי קובץ MKV ובמקום סאונד שומעים רעש סטטי חזק מאוד (הקובץ תקין),
כשבדקתי קובץ אחר שעבד בעבר, גיליתי שעכשיו יש בו גם את הבעיה הזו. אין לי מושג מה השתנה.
4. קובץ MKV שהורדתי מנגן במחשב ולא מנגן ב-PS3 כשאני מזרים אותו.

האם יש למישהו תשובות לשאלות האלה?
תודה מראש,

א

אורח PS3

אורח
PS3 has not been found

שלום,
תודה על כתיבת המדריך.
התקנתי את התוכנה, הגדרתי במחשב UPnP, ה - PS3 מחובר לאינטרנט דרך WiFi (הגדרות אבטחה מחמירות WPA2), והמחשב מחובר לאותו נתב דרך כבל. התוכנה לא עובדת: PS3 has not been found.
ניסיתי לקרוא את הלוג ולקרוא את האתר שהם מפנים אליו. לא עזר.
http://www.bitwiseim.com/wiki/index.php?title=Using_UPnP_on_Windows_XP#Enabling_UPnP_in_Windows_XP

חיפשתי להגדיר Port Forwarding בנתב, אבל לא מצאתי איפה.
כן הגדרתי בו לצורך הבדיקה Virtual Server עם הכתובת IP של המחשב ופורט 5001. לא עזר.
אתחלתי מחשב ואתחלתי נתב. נאדא.
מה ניתן עוד לעשות?
תודה.

י

ירין 972

אורח
גם לי יש בעיית זיהוי של ה PS3 עם windows 7 64 bit
כשהיה מותקן ה חלונות XP המחשב היה מזהה את ההתקן של ה PS3 אך כאשר התקנתי חלונות 7 64X המחשב לא מזהה את ההתקן...
האם יכול להיות שמיקרוסופט החוליערות עשו זאת בכוונה ?!

א

אורח

אורח
חיבור כרטיס רשת ל- PS3

הקליטה של הרשת האלחוטית אצלי ב- PS מאוד נמוכה אין לי אפשרות פיזית לחבר קווית האם אפשר לחבר ל- PS כרטיס רשת אלחוטי ובכך להגביר את הקליטה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור