מדוע חלק מהאודיופילים פוחדים ממדידות?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עידו.
כל הציוד יהיה בלוחות אם זה עניין של זמן, גם אתה תחליף עם הזמן - מה זה אומר?

לפעמים אנשים מחליפים כי הם רוצים להתקדם ולא בגלל שהם לא מרוצים.

אני זוכר שרכשת את המגבר הקודם שלך לאחר האזנה ובכל זאת מכרת אותו מהר מאוד. לפעמים מחליפים כי יש צ'אנס לטפס, מציאה, קונה פוטנציאלי שבא בדיוק מתי שנפתחה תוכנית חיסכון, זכיה בלוטו או סתם כי נימאס מהציוד ורוצים להחליף.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אם אתה מרגיש שמשהוא במערכת לא מתחבר כמו שצריך (לא דופק) מבחינת הסאונד וזה מה שקורה ברוב רובם הגדול של המקרים כאשר קונים ציוד על עיוור, אין לי שום דרך אחרת לומר זאת חוץ מאשר שאני משתתף בצערך:)

אגב יש בחול איזו אלקטרוניקה או רמקול שקשה לתפוס(shocked)
אני משתתף בצערך שלא יצא לך "להיות צודק" בעניין :D
אני מאוד מבסוט מהסאונד.

ומעניין מניין הסטאטיסטיקה על "מה שקורה ברוב רובם הגדול של המקרים כאשר קונים ציוד על עיוור". אולי (וכנראה) זה הפוך ממה שנדמה לך?

וכן, יש בחול איזו אלקטרוניקה או רמקול שקשה לתפוס. לפחות אני אישית לא הצלחתי בפאריס ובטוקיו (sad)

עמיר

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עידו.
כל הציוד יהיה בלוחות אם זה עניין של זמן, גם אתה תחליף עם הזמן - מה זה אומר?
הכוונה לא הייתה שהציוד יהיה בלוחות לאחר כמה שנים, יותר בכיוון של כמה חודשים.
אני זוכר שרכשת את המגבר הקודם שלך לאחר האזנה ובכל זאת מכרת אותו מהר מאוד. לפעמים מחליפים כי יש צ'אנס לטפס, מציאה, קונה פוטנציאלי שבא בדיוק מתי שנפתחה תוכנית חיסכון, זכיה בלוטו או סתם כי נימאס מהציוד ורוצים להחליף.

את ה S8 של יוניסן מאד אהבתי והיו לו יתרונות בתחום המיד שקשה לי לשחזר עד היום. אבל עם זאת היתה חסרה לי השליטה בתחום התחתון שלא יכולתי להשלים עם חסרונה.

כל זאת להזכירך היה בתחילת הדרך והכוונה היתה לאודיופילים עם נסיון של שנים שלא למדו מטעויות העבר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא מכיר אנשים שרכשו מוצר על עיוור ושמו אותו אותו לאחר כמה חודשים בלוחות.
אני מכיר אנשים רכשו לאחר האזנה ושמו אחרי כמה חודשים בלוחות ואין לי שוב בעיה איתם להבדיל ממך שמשום מה זה מכעיס אותך.

לא ארחיב לגבי היוניסון שהיה אצלך משום שממש לא אכפת לי מדוע החלפת אותו, אני לא עוסק בניתוח לוחות היד שניה בישראל והסתכלות על האחרים. קנית אותו, החלטת שזה לא בשבילך ומכרת לאחר כמה חודשים. האמת ידידי, אם כבר אתה פותח את זה. זה הרבה יותר מביך מאשר לקנות על עיוור ולפספס. אבל שוב, זה מביך לשיטתך וממש חסר משמעות לשיטתי. קנית? הבנת שזה לא זה, מכרת, אתה מבסוט עכשיו? אחלה, פגז - רק תהנה.

אני ממליץ לך בחום לעשות חשבון נפש עם עצמך לפני שאתה "יורד" על אחרים בכל הנוגע לרכישות בכלל, בלי קשר לעיוור חירש או לאחר האזנה.

במקרה שלי, שכמובן תגיע אליו במהרה אני כל כך מרוצה מהרכישות העיוורות שלי שהסיבה היחידה שמכרתי {לאחר 3 שנים} היא בגלל שרציתי להתקדם קדימה. כנראה שגם הרמקול הנוכחי שלי ימכר בשלב מסויים. אני בטוח שאתה תהיה כאן בשביל להסביר לי שזה היה בגלל שרכשתי על עיוור.

יחד עם זאת הטענה שלך שמי שרכש על עיוור לא הגיע לתוצאה ראויה חסרת כל בסיס. הרי לא את האוזן שלך לוקחים כרפרנס ולכן הטענה האישית שלך לא מחזיקה מים מול טענות של אחרים על מערכות שהרכיבים שבהן נרכשו על עיוור.

האמת היא שאחת המערכות הכי מטורפות בישראל נרכשה בצורה כמעט עיוורת. הפטיפון, הרמקולים והקדמגבר נירכשו על עיוור ואני מאחל לך מערכת כזו. באמת.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני משתתף בצערך שלא יצא לך "להיות צודק" בעניין :D
אני מאוד מבסוט מהסאונד.
לכן כתבתי אשרך(Y)
ומעניין מניין הסטאטיסטיקה על "מה שקורה ברוב רובם הגדול של המקרים כאשר קונים ציוד על עיוור". אולי (וכנראה) זה הפוך ממה שנדמה לך?
תחשוב מבחינה הגיונית:מבולבל: אילו מערכות עשויות להשמע טוב יותר? אלו שהבעלים שלהם קנו את הציוד על עיוור או אילו שהבעלים שלהם שמעו כל דבר לפני שקנו ויצרו סינרגיה מושלמת בין החלקים?
אגב זו לא סטטיסטיקה של אף אחד זה פשוט מה שאני חושב מניסיוני לאחר ביקור בעשרות בתים. אם מישהו חושב אחרת זו זכותו הלגיטימית.
וכן, יש בחול איזו אלקטרוניקה או רמקול שקשה לתפוס. לפחות אני אישית לא הצלחתי בפאריס ובטוקיו (sad)
עמיר
הייתי ממליץ לך פעם הבאה שאתה מחפש להגיע למינכן. אם לא חפש ב CES לאס וגאס. אם לא מצאת משהוא שנתפסת עליו כנראה שאתה איש מיוחד(-:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
המערכת שעשוייה להשמע טוב יותר היא המערכת שנישמעת טוב יותר.

זה לא משנה אם אתה רוכש רמקול על עיוור ומתאים לו אלקטרוניקה או ששמעת אותו לפני ואתה מתאים לו אלקטרוניקה. בסופו של תהליך תצטרך להתאים לו אלקטרוניקה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
לכן כתבתי אשרך(Y)

תחשוב מבחינה הגיונית:מבולבל: אילו מערכות עשויות להשמע טוב יותר? אלו שהבעלים שלהם קנו את הציוד על עיוור או אילו שהבעלים שלהם שמעו כל דבר לפני שקנו ויצרו סינרגיה מושלמת בין החלקים?
אגב זו לא סטטיסטיקה של אף אחד זה פשוט מה שאני חושב מניסיוני לאחר ביקור בעשרות בתים. אם מישהו חושב אחרת זו זכותו הלגיטימית.

הייתי ממליץ לך פעם הבאה שאתה מחפש להגיע למינכן. אם לא חפש ב CES לאס וגאס. אם לא מצאת משהוא שנתפסת עליו כנראה שאתה איש מיוחד(-:
פנתר חביבי,

כשתגדל, אולי תבין פעם שהמציאות לא הולכת לפי היגיון, ועוד פחות מזה לפי ההגיון שלך.

אם תראה לי סטאטיסטיקות מבוססות של מדגמים מייצגים שמראים שאלה שקונים על חירש/עיוור/אילם פחות מבסוטים באופן מובהק מאלה ששמעו, התלהבו, קנו וזרקו, יש על מה לדבר. אחרת אתה מדבר באוויר, ומעבר לזה, כל האינדיקאציות שאתה מקבל מסביב טוענות ההיפך ממך, ובצורה כן מבוססת היטב.

עד עכשיו, אני לא מוצא סיבה לשנות ממנהגי ולבזבז זמן וכסף על נסיעות למקומות שלא מעניינים אותי רק כדי לשמוע ציוד בתנאים שלא אומרים לי הרבה.

עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עד עכשיו, אני לא מוצא סיבה לשנות ממנהגי ולבזבז זמן וכסף על נסיעות למקומות שלא מעניינים אותי רק כדי לשמוע ציוד בתנאים שלא אומרים לי הרבה.

עמיר

משפט המחץ מבחינתי.(Y)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
פנתר חביבי,

כשתגדל, אולי תבין פעם שהמציאות לא הולכת לפי היגיון, ועוד פחות מזה לפי ההגיון שלך.
כל אחד וההיגיון שלו חביבי.
אם תראה לי סטאטיסטיקות מבוססות של מדגמים מייצגים שמראים שאלה שקונים על חירש/עיוור/אילם פחות מבסוטים באופן מובהק מאלה ששמעו, התלהבו, קנו וזרקו, יש על מה לדבר. אחרת אתה מדבר באוויר, ומעבר לזה, כל האינדיקאציות שאתה מקבל מסביב טוענות ההיפך ממך, ובצורה כן מבוססת היטב.
בטח אתה חושב שמי שהוציא עשרות אלפי שקלים על המערכת שלו הוא גם זה הראשון שיאמר לך שאצלו הסאונד "מחורבן". תהיה הגיוני מר קיסנר היקר. לא התכוונתי לתת לך שום נתונים על סקר או סטטיסטיקה, רק ציינתי שזו דעתי מנסיוני הסוביקטיבי לחלוטין. אתה יכול לקבל ויכול שלא.
עמיר
יש שרואים את זה כמוך ויש שרואים את זה כמוני. אני חושב שלקנות "חתול בשק" זה ביזבוז של כסף מאשר להשקיע עוד כמה אלפי שקלים ולשמוע את מה שאתה קונה במחיר של אוטו קטן.
אף אדם לא ישכנע אותי בכל מיני תירוצים שאין להם שחר בקנית רמקול על עיוור ולאחר כמה חודשים יודה שהוא צריך להחליף כמעט את כל האלקטרוניקה שברשותו:)

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני לא מכיר אנשים שרכשו מוצר על עיוור ושמו אותו אותו לאחר כמה חודשים בלוחות.
אני מכיר אנשים רכשו לאחר האזנה ושמו אחרי כמה חודשים בלוחות ואין לי שוב בעיה איתם להבדיל ממך שמשום מה זה מכעיס אותך.
זה שאתה לא מכיר זה לא אומר שאין. יש כאלו ויש כאלו.
לא ארחיב לגבי היוניסון שהיה אצלך משום שממש לא אכפת לי מדוע החלפת אותו, אני לא עוסק בניתוח לוחות היד שניה בישראל והסתכלות על האחרים. קנית אותו, החלטת שזה לא בשבילך ומכרת לאחר כמה חודשים. האמת ידידי, אם כבר אתה פותח את זה. זה הרבה יותר מביך מאשר לקנות על עיוור ולפספס. אבל שוב, זה מביך לשיטתך וממש חסר משמעות לשיטתי. קנית? הבנת שזה לא זה, מכרת, אתה מבסוט עכשיו? אחלה, פגז - רק תהנה.
אותי זה לא מביך אני יודע היכן טעיתי והטעות לא התרכשה פעם שנייה
במקרה שלי, שכמובן תגיע אליו במהרה אני כל כך מרוצה מהרכישות העיוורות שלי שהסיבה היחידה שמכרתי {לאחר 3 שנים} היא בגלל שרציתי להתקדם קדימה. כנראה שגם הרמקול הנוכחי שלי ימכר בשלב מסויים. אני בטוח שאתה תהיה כאן בשביל להסביר לי שזה היה בגלל שרכשתי על עיוור.
אם אתה נהנה מהחלפה של ציוד כל שלוש שנים אני האחרון שילעג לך. אני אפילו מוכן לעזור במחירה של הרמקול הנוכחי העיקר שתהיה מפסוט:)
יחד עם זאת הטענה שלך שמי שרכש על עיוור לא הגיע לתוצאה ראויה חסרת כל בסיס. הרי לא את האוזן שלך לוקחים כרפרנס ולכן הטענה האישית שלך לא מחזיקה מים מול טענות של אחרים על מערכות שהרכיבים שבהן נרכשו על עיוור.
כבר כתבתי שזה עניין סוביקטיבי וזו דעתי גם אתה לא חייב לקבל.
האמת היא שאחת המערכות הכי מטורפות בישראל נרכשה בצורה כמעט עיוורת. הפטיפון, הרמקולים והקדמגבר נירכשו על עיוור ואני מאחל לך מערכת כזו. באמת.
זו המערכת הראשונה שלו?

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
פנתר, אולי זה עניין של קצת יותר נסיון וותק.
יש רבים כאן ובכלל, שרוכשים אחרי חווית שמיעה לא מסודרת כי פשוט לא ידעו מה לבדוק, ואחרי תקופה קצרה החליפו. הם לא קנו על עיוור, הם פשוט לא יודעים לבחור. לומדים בדרך הקשה. כנראה שגם אתה היית שם. לדעתי אלה רוב "המשדרגים" ונדמה לי שהם מאכלסים את מרבית הציוד בלוחות . בינהם, אגב, תמצא כמה חבר'ה כלל לא טירונים, שהתלהבו, ומהר מאוד התאכזבו. מי שעושה את שזה שיהיה לו לבריאות. חלק מחויית הלמידה בדרך הקשה והיקרה.
יש מן הסתם גם כאלה שרוכשים ציוד על "עיוור" כאן בארץ. לא עליהם אני מדבר

אני - ואני חושב שגם נמר - התייחסתי אך ורק למי שמתקשים למצוא ציוד שמתאים להם כאן, ולכן רוכשים לפעמים "על עיוור" בחו"ל, לאחר שעשו כמה בדיקות מקדימות.
אלה לא חבר'ה שמאכלסים את הלוחות. את מרביתם אתה בכלל לא מכיר. הציוד שלהם יקר ויחיד מסוגו וספק אם ניתן למכור אותו דרך הלוחות בארץ. ציוד כזה נמכר מחבר לחבר או מפה לאוזן, או באודיוגון.
ולכן נדמה לי שאתה שוב מתפרץ לדלת פתוחה ושוב מדבר את עצמך לדעת על דברים שאתה לא ממש מכיר. חבל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז אם יש כאלה שמוכרים מהר אחרי שהאזינו וכאלה שמוכרים מהר אחרי שרכשו על עיוור אז כנראה אין קשר לרכישה על עיוור.

זה בדיוק העניין. אתה מבחינתך טעית ואני חושב שלמדת מזה. ההבדל ביננו הוא שאני לא מנסה להציג אותך כדביל ואדיוט שלא יודע לבנות מערכת ועושה בחירות מטופשות ולא חכמות. אני לא מכרתי את הרמקולים בגלל טעות, מכרתי בשביל להתקדם.

ברור שלא תלעג לי אם אני מחליף ציוד כל שלוש שנים. אחרי הכל אני לא מנסה לשבור שיא של כמה זמן נישארתי עם אותה מערכת בשביל להוכיח שאני מרוצה מהמערכת שלי. ההחלפה היא לשם התקדמות לטוב יותר, איכותי יותר שכנראה גם יהיה יקר יותר. לגבי העזרה במכירה, תודה רבה אבל אני לא בטוח שאזדקק לכך. יש כבר כמה שמחכים בתור, מה שצריך לעשות זה רק להגיד להם לבוא.

ולגבי ההוא.
זו לא המערכת הראשונה שלו וכנראה לא האחרונה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קח אחד.

לפני שרכשתי את הרמקולים שלי לא היו בישראל רמקולים קרמים למכירה. כיום יש שני רמקולים קרמים למכירה כאשר אחד מהם הרבה מעבר לתקציב שלי והשני {אודיו דרים} לא עניין אותי כל כך. הדרך היחידה כיום בישראל לרכוש רמקול קרמי במחיר הרמקול שלי ולא כמו שלי היא להזמין מחו"ל על עיוור.

בקיצור, מי שרוצה רמקול קרמי שיכין את עצמו להזמנה עיוורת, אין שום דרך אחרת לעשות זאת בישראל.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
כל אחד וההיגיון שלו חביבי.

בטח אתה חושב שמי שהוציא עשרות אלפי שקלים על מערכת שלו הוא גם זה הראשון שיאמר לך שאצלו הסאונד "מחורבן". תהיה הגיוני מר קיסנר היקר. לא התכוונתי לתת לך שום נתונים על סקר או סטטיסטיקה, רק ציינתי שזו דעתי מנסיוני הסוביקטיבי לחלוטין. אתה יכול לקבל ויכול שלא.

יש שרואים את זה כמוך ויש שרואים את זה כמוני. אני חושב שלקנות "חתול בשק" זה ביזבוז של כסף מאשר להשקיע עוד כמה אלפי שקלים ולשמוע את מה שאתה קונה במחיר של אוטו קטן.
אף אדם לא ישכנע אותי בכל מיני תירוצים שאין להם שחר בקנית רמקול על עיוור ולאחר כמה חודשים יודה שהוא צריך להחליף כמעט את כל האלקטרוניקה שברשותו:)
פנתר,

מה שרציתי לומר לך זה שצורת ההתבטאות שלך, כאילו האמת אצלך בכיס ואתה בא ללמד כאן את כולם, די הקפיצה לי את הפיוזים, גם בפעם הזו וגם בפעם הקודמת, אלא שבפעם הקודמת "נכנסתי בך", והפעם, לשמחתי, צינזרתי ומחקתי את המשפטים שכמעט והוספתי בפוסטים הקודמים.

חשבתי על כך שלך יש את צורת ההתבטאות שלך, אבל לא עשית לי שום רע, אלא להיפך, הזמנת אותי לשמוע מוזיקה אצלך כשהייתי בתקופת ההמתנה להגעת קנייה "עיוורת". אז אני מצטער ש"נכנסתי בך" כך אז, ואנסה להירגע.

אז, באופן ענייני לנושא, לפי ההיגיון שלך הייתי צריך להחליף משהו כל כמה חודשים, אלא שאני מחליף/משדרג רק בהפרשים של שנים, ובחלק מהמקרים גם משאיר את הדברים הקודמים אצלי, ואני לא מרגיש שום צורך להמציא תירוצים. בשביל מה ובשביל מי?

כנ"ל כאמור גם נמר ואחרים.

חשבתי על כך שיש אפשרות שחילוקי הדיעות כאן נובעים מחוסר ההבחנה בין ההסתברות האפריורית לטעות (כפי שהיא נראית לך) לבין התוצאות בפועל:

חשוב על המצב הבא: אתה מתעניין בציוד X, לא חשוב מאיזו סיבה דווקא בו. אתה מבקש ומקבל אותו לבדיקה בביתך. יתכן בהסתברות P כלשהי שהציוד כן ימצא חן בעיניך במידה שתחליט לקנות אותו, נכון?

אם כך, נגיד שמדובר על אותו ציוד X לפני שבכלל שמעת אותו ובלי שבדקת אותו.
אם היית מחליט לקנות אותו ללא בדיקה, עדיין הייתה אותה הסתברות P שתאהב אותו, לא?

(יש כאן אי דיוק מבחינת ההגדרות הפורמאליות, אבל אם נסתכל על הסתברות כעל תוצאה של אינסוף מבחנים, ונניח שטעמך אינו מושפע משמיעת הציוד, נקבל את אותה הסתברות).

וברור שההסתברות P האמורה היא ממש גדולה מ-0 -- הרי קנית ציוד, לא שכל ציוד שבדקת פסלת. בסוף קנית משהו, לא?

כלומר לא כל הימור כזה -- קנייה עיוורת/חירשת -- היא בהכרח זריקת כסף לפח, נכון?

עיקר ההבדל מבחינת התוצאות הוא פסיכולוגי -- האם יש לך את הרגשת הביטחון, או שאתה מוכן לוותר עליה.

ואכן, יש הסתברות לטעות (P - 100), אבל אני לא יודע אם זה יותר מזל משכל, אבל יש מקרים שזה כן עובד, ואולי יותר ממה שנדמה מראש.

חוצמזה, המציאות "באמת" לא עובדת לפי היגיון: האם זה הגיוני שאותו חלקיק יהייה ביותר ממקום אחד באותו זמן? או שגופים נהיים פחוסים כשהם נעים במהירות גבוהה? או שהזמן מתקצר??

ושים לב גם שהרבה אנשים שהצליחו בגדול (לצערי לא אנחנו (sad)) הם דווקא אלה שהחליטו החלטות שלא נראו הגיוניות לאחרים?

נקודות למחשבה.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עמיר.

נראה לי שזו הפעם השניה שאני מסכים איתך לחלוטין. לא בגלל שרכשתי על עיוור אלה בגלל שפשוט אין בעיה לרכוש על עיוור.

המטרה של עידו היא לא להתווכח איתך ידידי. המטרה שלו היא לנסות ולהציג אותי, אותך ואת אלדר כאידיוטים שלא מבינים איך רוכשים ציוד. הרי מה שהעידו ישמע עד יומו האחרון זה מה שאני שומע ממוצע בחודש. הוא גם מוסיף {בין השורות} שאחרי כמה חודשים החלטתי להחליף אלקטרוניקה כי לא הייתי מרוצה מהתוצאה אצלי. וואלה, כמה שהוא טועה. אני מחליף כאשר אני נתקל במוצר שהוא טוב אבסולוטית משלי. אבל מה יותר טוב מלנסות להקטין אדם אחר רק בשביל שיחשבו שהוא איה מבין גדול?

מכיוון שעמיר אינו מעוניין להתעמת איתך ואני מבין אותו בהחלט אני אעזור לו במשפט אחד שהוא רצה לכתוב והתחרט {כנראה}.

עידו.
נראה לי אני מכיר את השוק קצת יותר טוב ממך. אני מכיר המון אנשים שרכשו על עיוור והם מרוצים מאוד. אני מכיר כמה כאלה שאפילו כל כך מרוצים שאין מצב שתשחרר להם את המוצרים מהבית. הגישה שלך וההצהרות שלך שכמעט מציגות אותך כאחד שמשפיע על מישהו שקונה על עיוור לא משפיעות כלל, להיפך. אתה מתאר מצב שלא קיים במציאות.

רק תעשה לי טובה אחת. אל תיקח על עצמך קרדיט כאשר {אם בכלל} אחליט להתקדם במגבר, נגן, קדמגבר, פטיפון או כל דבר אחר. המטרה של כולנו היא להתקדם קדימה ולשפר כל הזמן. ומי שמחליף זה לא בגלל שהקודם היה לא טוב, זה בגלל שתמיד יש יותר טוב. גם אתה אולי תחליף בקרוב, מבטיח לך שגם אם תבחר מוצר על עיוור נבחן רק את התוצאה הסופית ולא את הדרך או השיטה. וזו השורה התחתונה.

אנא, תצניע את עצמך ואת הצהרותיך. הן פשוט לא נכונות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר.

נראה לי שזו הפעם השניה שאני מסכים איתך לחלוטין. לא בגלל שרכשתי על עיוור אלה בגלל שפשוט אין בעיה לרכוש על עיוור.
...
מכיוון שעמיר אינו מעוניין להתעמת איתך ואני מבין אותו בהחלט אני אעזור לו במשפט אחד שהוא רצה לכתוב והתחרט {כנראה}.
...
זה לא מה שרציתי לכתוב, אבל אנחנו מסכימים, לא פעם שנייה ולא פעם עשירית... יש המון פעמים שאנחנו מסכימים בלי להזכיר את זה ובלי לעשות מזה issue, וגם "חילוקי הדיעות" הגדולים ביותר בינינו זה גם לא מי יודע מה סיפור גדול מעבר לזה שאתה אוהב ויניל יותר ממני. big deal... ממש...

(ורד)

עמיר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
עמיר ידידי בוקר טוב.

שים לב איפה אתה מתבלבל. אני לא מדבר על הנתונים הטכנים שהם חשובים מאוד. אני מדבר על גרפים.
אני תמיד קורא את הנתונים הטכנים וחשיבותם גדולה מאוד כאשר אני בוחר מוצר.

לא ארכוש מהאוויר {על עיוור} רמקול שלא יורד מספיק נמוך, שלא חתוך נכון וכ"ו.

אני תמיד מסתכל על הנתונים הטכנים ולכן תגובתך האחרונה היא התפרצות לדלת פתוחה.

כדאי לך לשנות גישה ולבדוק גרפים
ממליץ בחום על Hi Fi News
אחרת תחשוב שזה 105db
http://www.dartzeel.com/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=58

ובפועל זה 85
http://www.milleraudioresearch.com/download2008/reports/may08/dartzeel_nhb108.html

עכשיו ברור למה אני לא מתייחס ל-SPEC ומחפש מדידות מעבדה? ;)

תמונות מצורפות

• DarTZeel108_SNR.png
    DarTZeel108_SNR.png
    KB 4.2 · צפיות: 400

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ומאין לך מדידת המעבדה הזו אמינה?
ואם מי שהזמין אותה הוא מתחרה של דרטזיל?

אוזן מיכאל. אוזן.

הרבה פעמים עליתי על טעיות או חריגות בספספיקציות רק מהאזנה.
לא הלכתי למעבדות ולא חפשתי גרפים.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עמיר.

המטרה של עידו היא לא להתווכח איתך ידידי. המטרה שלו היא לנסות ולהציג אותי, אותך ואת אלדר כאידיוטים שלא מבינים איך רוכשים ציוד. הרי מה שהעידו ישמע עד יומו האחרון זה מה שאני שומע ממוצע בחודש. הוא גם מוסיף {בין השורות} שאחרי כמה חודשים החלטתי להחליף אלקטרוניקה כי לא הייתי מרוצה מהתוצאה אצלי. וואלה, כמה שהוא טועה. אני מחליף כאשר אני נתקל במוצר שהוא טוב אבסולוטית משלי. אבל מה יותר טוב מלנסות להקטין אדם אחר רק בשביל שיחשבו שהוא איה מבין גדול?
מה הקשר בין כמות המוזיקה שאני שומע לרכישות העיוורות שאתה עושה?

בהקשר לשאר הדברים שאתה כותב: "אני מחליף כאשר אני נתקל במוצר שהוא טוב אפסולוטית משלי" תסתכל מה כתבתי לך בסוף הדף.
לא ידעתי שאתה קורא מחשבות:)
רק תעשה לי טובה אחת. אל תיקח על עצמך קרדיט כאשר {אם בכלל} אחליט להתקדם במגבר, נגן, קדמגבר, פטיפון או כל דבר אחר. המטרה של כולנו היא להתקדם קדימה ולשפר כל הזמן. ומי שמחליף זה לא בגלל שהקודם היה לא טוב, זה בגלל שתמיד יש יותר טוב. גם אתה אולי תחליף בקרוב, מבטיח לך שגם אם תבחר מוצר על עיוור נבחן רק את התוצאה הסופית ולא את הדרך או השיטה. וזו השורה התחתונה.

אנא, תצניע את עצמך ואת הצהרותיך. הן פשוט לא נכונות.
אתה קורא לזה להתקדם, אני קורא לזה בלתי מתאים וחסר סינרגיה לחלוטין= לא נשמע טוב לטעמי נקודה. ויש הבדל בין לשדרג חלק בסט שהוא מתאים לחלק טוב יותר לבין לשדרג חלק שאינו מתאים מההתחלה לחלק אחר
ועל זה נאמר: כל אחד יעשה מה שנראה נכון בעיניו.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כדאי לך לשנות גישה ולבדוק גרפים
ממליץ בחום על Hi Fi News
אחרת תחשוב שזה 105db
http://www.dartzeel.com/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=58

ובפועל זה 85
http://www.milleraudioresearch.com/download2008/reports/may08/dartzeel_nhb108.html

עכשיו ברור למה אני לא מתייחס ל-SPEC ומחפש מדידות מעבדה? ;)

סורי. ממש לא ברור.....
למה צריך להיות לי אכפת אם זה 105 או 85?
ואם בכל מקרה המגבר נשמע לי עם רמקולים שלי ומקור שלי, בחדר שלי, על הפנים, או מדהים? אז בגלל המספרים האלה אני אקנה או לא אקנה אותו?

אתה רוצה להגיד לי שעל סמך נתון כזה היית מחליט לרכוש או לא לרכוש ציוד? :מה??????????:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור