מגבר קולנוע ביתי איכותי

אייל כ.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מבקש המלצה למגבר קולנוע ביתי חזק איכותי שמתאים גם למוסיקה. תקציב עד עד 50 אלף ש"ח.
תודה על העזרה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
50K רק עבור מגבר/רסיבר?

לאיזה רמקולים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הכוונה היא למגבר הספק בלבד או גם פרוססור?

אייל כ.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מניח שמומלץ להפריד למגבר ופרוססור.
רמקולים בהמשך, משהו מתאים גם למוסיקה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
למה לא תחילה רמקולים? נכון יותר להבנתי.

וכמה אתה מקציב לרמקולים? {חשוב להבין מה הכיוון}

ראשית כול מדובר בהמון שקלים.{ לפי מה קבעת את התקציב להגברה?} וכל המלצה כאן אינה פוטרת אותך מלבחון את
הדברים ע"י שמיעה - בחנות, או בבית. {רצוי...אבל אין רמקולים,בעיה} בכללית השוק הנ"ל נישלט ע"י כמה
חברות מובילות כגון: מרידיאן,לקסיקון. כמובן שיש גם לקרל, בריסטון, ועוד, מה להציע.
מה טוב/עדיף יותר? רק אתה תוכל לדעת אחרי בחינה. {לא בדקתי לעומק...}

אני חושב שהשקעה בפרוססורים למיניהם בעידן הרסיברים שיש היום, וכוללים כמעט כל פרומט קיים -אינה נכונה.
וגם עולה חצי מהתקציב הנ"ל -ויכולה לתת פייט טוב גם לפרוססורים נפרדים. לדוגמא: יאמהה Z11/ פיונירAX10Ai/ אונקיו סוני בסדרה החדשה שלהם שמקבלת ביקורות טובות. {יש עוד} כך שלטעמי כדאי לבדוק את האפשרות הזאת.

לגבי רמקולים? כאן מדובר על טעם אישי והמגוון עשיר ורב מידי בשביל להמליץ על משהו ספציפי. שים לב
שלהרבה חברות שמתמחות ברמקולים למוזיקה -אין אפשרות בכלל להוסיף סנטר {מומלץ מאותה חברה/סדרה}
שזאת גם בעיה שתצטרך להתמודד איתה -וזאת הסיבה למעשה שאני ממליץ ללכת על תחילה רמקולים,ורק אחרי
זה שאר הדברים...

יש כמובן אפשרות נוספת. ללכת לאנשי מקצוע שמתמחים בתחום "שיתפרו" לך מערכת לטעמך האישי.
בלי הרבה כאבי ראש,למשל - > יאיר תמם, שאני ממליץ עליו בחום בתור איש מקצוע מבין והוגן.

בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור