מגבר החלומות?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...זה מגבר החלומות שלי. היתי רוכש אותו אם היה לי מקום בסטנד (69 ס"מ עומק), אם היתי יכול להרים אותו (82 ק"ג, שנאי היציאה שוקלים כ-12 ק"ג), אם חיבורי ה-RCA והרמקולים היו מאחור ולא בצדדים, כפי שהם בנויים כיום. בשיחה עם קן סטיבנס לפני שנתיים, הוא הסביר לי שהדבר החשוב לו מכל הוא מסלול קצר.
http://www.analogshop.com/Convergent.htm
ביקורת:
http://www.soundstage.com/revequip/cat_jl2_signature_mk2.htm

תומר

נערך לאחרונה ב:

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פשוט חולניייי :)..חחח

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
סדר ת'דיסוננס

למה לחשוב עליו כעל מגבר חלונמות? נכון שהוא מנגן נפלא, מדהים בעצם, אבל תחשוב רק על הפרקטיקה הדלה והכיעור הרב.
ואז זה יעבור לך (אם תקפיד לא להקשיב לו)

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סילחו לי אך אני לא מוצא בו כיעור רב או יוצא דופן עד כדי לא לשים אותו בסלון :)

תומר,
מקום, לא בעיה לארגן.
לסחוב, תן קריאה ונבוא לעזור.
לגבי כבלים בצד... זו צפרדע שתצטרך לבלוע.

אבל שמעת אותו בכלל ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סילחו לי אך אני לא מוצא בו כיעור רב או יוצא דופן עד כדי לא לשים אותו בסלון :)

תומר,
מקום, לא בעיה לארגן.
לסחוב, תן קריאה ונבוא לעזור.
לגבי כבלים בצד... זו צפרדע שתצטרך לבלוע.

אבל שמעת אותו בכלל ?

אני גם לא מוצא בו כיעור, אבל גם לא יופי.
מקום במעמד בעומק של 50 ס"מ?
אני אוהב צפרדעים :p
האזנתי לו בערך 10 פעמים.
אני מכיר לפחות 3 אודיופילים שרכשו אותו בארץ.

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
...זה מגבר החלומות שלי. היתי רוכש אותו אם היה לי מקום בסטנד (69 ס"מ עומק),

אפשר להעמיד אותו על ספייקים - מקסימום יבלוט קצת קדימה ואחורה

אם היתי יכול להרים אותו (82 ק"ג, שנאי היציאה שוקלים כ-12 ק"ג),

בשביל מה יש חברים? מרימים אותו הרי רק פעמיים (כשמכניסים אותו הביתה וכשמוציאים אותו ממנו

אם חיבורי ה-RCA והרמקולים היו מאחור ולא בצדדים, כפי שהם בנויים כיום.

אפשר לדעתי להסתדר

בשיחה עם קן סטיבנס לפני שנתיים, הוא הסביר לי שהדבר החשוב לו מכל הוא מסלול קצר.

זה נכון לגבי רוב היצרנים הרציניים

http://www.analogshop.com/Convergent.htm
ביקורת:
http://www.soundstage.com/revequip/cat_jl2_signature_mk2.htm

תומר

לדעתי הבעיה העיקרית עם הזן של מגברי מנורות עם הספק גבוה, זה האחזקה: החום שהם פולטים והעלות הנוראית של החלפת מנורות (ןלמי שהתאמת מנורות חשובה - מספיק שהלכה מנורה אחת וצריך להחליף את כולן).

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
לי אישית נהיה חם מהמראה של המגבר הזה - תנור נפט נראה פחות מחמם :p
כמה באמת עולות מנורות טובות?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אם זהו מגבר החלומות שלך ועוד כזה שיגרום לך לעבור מטרנסיסטורי למנורות- יחסית חלום לא בשמים. אז יצא מאמר של מיקלסון שמהלל (אני מתאר לעצמי שלא בפעם הראשונה וגם לא בפעם האחרונה שהוא יהלל מגברים)- יהיו כמה וכמה שיקנו את המגבר בעזרת המאמר הזה. תמתין שנה ויהיו כמה וכמה שימכרו אותו יד שניה כי לא התאים להם בפועל.
לגבי מגבר רבוי שפורפרות- לא מתלהב מהשיטה היות וכמו שנכתב עלויות החלפה גבוהות .
אני זוכר את המגבר של Asl ההוריקן- שהיו עליו מאמרים משתפכים. היום ניתו להשיג כאילו באודיוגון ב 2500$ פלוס מינוס. מי רוצה להתחיל ולהחליף 32 או 36 (לא זוכר בדיוק כמה יש שם)שפופרות?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אם זהו מגבר החלומות שלך ועוד כזה שיגרום לך לעבור מטרנסיסטורי למנורות- יחסית חלום לא בשמים. אז יצא מאמר של מיקלסון שמהלל (אני מתאר לעצמי שלא בפעם הראשונה וגם לא בפעם האחרונה שהוא יהלל מגברים)- יהיו כמה וכמה שיקנו את המגבר בעזרת המאמר הזה. תמתין שנה ויהיו כמה וכמה שימכרו אותו יד שניה כי לא התאים להם בפועל.
לגבי מגבר רבוי שפורפרות- לא מתלהב מהשיטה היות וכמו שנכתב עלויות החלפה גבוהות .
אני זוכר את המגבר של Asl ההוריקן- שהיו עליו מאמרים משתפכים. היום ניתו להשיג כאילו באודיוגון ב 2500$ פלוס מינוס. מי רוצה להתחיל ולהחליף 32 או 36 (לא זוכר בדיוק כמה יש שם)שפופרות?

המגבר הזה עולה $17,000, לא זול בכל קנה מידה. ציינתי אותו בהודעה הראשונה, מכוון שאני חושב, שהוא אחד ממגברי הסטריאו השפורפרתיים הטובים בעולם, במונחים של איכות צליל, כמו גם, אחד מהמגברים הכי פחות ידידותי ופרקטי.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
בהחלט לא פרקטי

מה הקשר בין המסלול הקצר שהזכרת בפוסט הראשון והמגבר הזה?
אני בטוח שלחלום על מגבר מצטרף חלום על פרה תואם....

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מה הקשר בין המסלול הקצר שהזכרת בפוסט הראשון והמגבר הזה?
אני בטוח שלחלום על מגבר מצטרף חלום על פרה תואם....

ראה תמונה: האינטרקונקטים יוצאים מהחלק הקדמי של הצד הפנימי, כבלי הרמקולים מהצד החיצוני.

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
רק רציתי להתייחס לסוגיה של רכישת ציוד יקר מחו"ל.
אני חושב שכל אחד היה שמח לרכוש ציוד כזה כאן בארץ בתנאי שהמחיר הינו הוגן אחרי שקיבל הזדמנות להתרשם בביתו וגם בגיבוי של שרות ואחריות של יבואן.

הבעיה היא שלא פעם אצל יבואנים הציוד אינו במלאי, אין אפשרות להאזין ולהתרשם, זמני הספקה גולשים לבלתי היגיוניים והשרות הטוב במידת התקלה ממש לא מובטח.
בתנאים כאלו אני אישית לא רואה טעם לממן X אחוזי רווח לכיסו של יבואן כי בעצם אין כאן שום שרות מעבר לשילוח ועמילות מכס - ואת אלו אפשר לקבל ישירות מהמשלחים בעלויות אחרות לגמרי.

לא אמרתי שכולם כאלו ושזה תמיד כך - אבל יש יותר מדי דוגמאות עצובות ולצערי אצל רוב היבואנים.
נכון, העסק שלהם לא קל והם צריכים להרוויח אוכל לילידיהם ולהתפרנס בכבוד - אבל אני בתור לקוח עושה את השיקול פרטי שלי מה בדיוק השרות והערך המוסף שניתן לי וכמה דורשים עליו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור