מגבר אינטגרייטד של NAT זכה לתואר מגבר השנה הטוב ביותר ל-2018

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אד ליב

לצערי אתה לא מבין את כל התמונה.

היבואנים בארץ קיימים הרבה שנים כי הם מוכרים , ותאמין לי שבעידן הרשת הגלובלית , אנשים ממש לא פראיירים.
לא מדובר פה בנעלי נייק או באייפון , מדובר פה ברכישת מכשיר יקר מאד שנרכש גם עם רגש לשנים רבות.
בוא נניח את זה בצד, שחסכת כמה אלפים ורכשת מוצר יקר ללא שירות ואחריות - אבל שכחת את הדבר הכי חשוב
בעסק הזה , שהוא ההדגמה של המוצר טרם רכישתו על עיוור.

איך אתה חושב שפותח השירשור רכש דווקא את המגבר הזה ובדק שהוא מתאים לו מבחינת סנרגיה במערכת ?
הרי לא חסרים מגברים איכותיים עם ביקורות מהללות שאתה רואה במגזינים בחו״ל .

האם אין לזה חשיבות בעיניך שיבואן מחזיק את מוצר שעלה לו הרבה מאד כסף להדגמה על מנת שתוכל לשמוע אותו טרם הרכישה ?

על מנת שזה יקרה ,היבואן צריך להחזיק מלאי תצוגה במאות אלפי שח , להחזיק מקום , להעביר כל מכשיר חשמלי בדיקה של מכון תקנים שעולה אלפי שח , לבצע הדגמות סרק לאודיופילים שהם עם קשה עם דרישות, לשלם רו״ח , מיסים , פרסום, וכו .
ושלא תתבלבל , אין תלונות כלל , אבל יש לזה חשיבות.

בכל מקרה הכל טוב , בוא נעצור את זה כאן , ושכל אחד יעשה מה שמתאים לו ,ושיהיה לך ולכולם יום מקסים.

לא נראה לי שממש קראת את מה שכתבתי, אחרת קשה לי להבין למה כתבת את זה.
אני מבין מצוין את התמונה.
גם לאותם יבואנים מחו"ל שמהם קניתי יש בדיוק את אותן הוצאות שהזכרת כולל מקום, חדר הדגמה, החזקת מלאי וכל השאר וזה מגולם במחיר שהם דרשו ולכן אני מצפה שהמחיר בארץ יהיה אותו מחיר שניתן בחו"ל. זה הכל.
עד היום במוצרים הספציפיים שקניתי הפער היה כזה שלא השתלם לקנות כאן, אע"פ שמחירי המשלוחים עברו לפעמים את האלף יורו.
אני רואה שיש חלק מהיבואנים שאצלם הפער מאוד הצטמצם ואני מאוד מקווה שאת הרכישה שאעשה אוכל לבצע כאן.
בהצלחה
אדי

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
אז..... אני מבין מדבריך שאת כל הרכישות שלך ביצעת ישירות מחו"ל ולא מיבואנים מקומיים כי חלקנו או רובנו לא מציאים את המחיר הרלוונטי לגביך?
אם כך, בהצלחה לך ותמשיך לרכוש מחו"ל.

אהה...דבר נוסף..., לדעתי רוב היבואנים כאן נותנים מחיר הוגן למוצרים שהם מייבאים.
בל נשכח את השרות ואחריות.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
לא נראה לי שממש קראת את מה שכתבתי, אחרת קשה לי להבין למה כתבת את זה.
אני מבין מצוין את התמונה.
גם לאותם יבואנים מחו"ל שמהם קניתי יש בדיוק את אותן הוצאות שהזכרת כולל מקום, חדר הדגמה, החזקת מלאי וכל השאר וזה מגולם במחיר שהם דרשו ולכן אני מצפה שהמחיר בארץ יהיה אותו מחיר שניתן בחו"ל. זה הכל.
עד היום במוצרים הספציפיים שקניתי הפער היה כזה שלא השתלם לקנות כאן, אע"פ שמחירי המשלוחים עברו לפעמים את האלף יורו.
אני רואה שיש חלק מהיבואנים שאצלם הפער מאוד הצטמצם ואני מאוד מקווה שאת הרכישה שאעשה אוכל לבצע כאן.
בהצלחה
אדי

כן ,רק שכחת שמוצר ארופאי , מגיע ממדינה למדינה באירופה בהובלה יבשתית שעולה 15% ממה שעולה להטיס אותו לארץ , וזו הסיבה לדוגמא שמוצר מייצור אמריקאי עולה באירופה יקר בגלל מחיר המשלוח . אני לא יודע איך זה באירופה, אבל בארץ המדינה לוקחת לך מע״מ גם על המשלוח .

פעם , כשניסיתי להתווכח על המחיר בגלל ההובלה היקרה אמר לי איש השיווק של Unison Research שמשלוח מגבר ליבואן בגרמניה של מגבר עולה 90 יורו דרך חברת משלוחים בהובלה יבשתית קצרה , ואני משלם להוביל את אותו המגבר פי 6 ויותר , אז זה לא אותו הדבר , והוא גם הסביר לי שאני עוד נמצא במקום טוב , כי בארה״ב מוצר אירופאי עולה הרבה יותר במחיר ההובלה .

בכל מקרה, כשיגיע העת, תנסה ותראה שתקבל מחירים טובים ולא יהיה שווה לך בכלל לקנות בחו״ל ,וזה לא מחווה בשבילך ספישל , אלא ככה זה לכולם , אצל היבואנים הקטנים, והבונוס יהיה אפשרות לשמוע טרם הרכישה + השירות והאחריות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור