מגבר אינטגרייטד של NAT זכה לתואר מגבר השנה הטוב ביותר ל-2018

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
690
נקודות
113
לא קשור לאודיו, אבל פעם הייתי בתערוכה של אלקטרוניקה במרכז הירידים (רציתי לרכוש 65"TV), זה היה בתחילת עידן הבלוריי, כל המציגים הציגו דמואים של 1080P (היום כבר יש 8K), שהגעתי לדוכן של מציג אחד (היום הוא סמנכל סמיליין), הוא שאל אותי מה אני נוהג לצפות (וכאמרתי לו ש- 60-70% מהזמן נוהגים לצפות אצלנו בערוץ 2 ובסדרות מהממיר (טרום עידן הנטפליקס), הוא חיבר ממיר של yes והדגים לי 3-5 טלוויזיות עם התוכן שאני נוהג לצפות ולא דמו מפונפן שאוכל להשוויץ בטלויזיה.
באותו עניין, אם בנאדם נוהג להאזין לזמרות וואקל ו/ או רוק "רך"... מה יעזור לו לבחור מערכת/ קומפוננט מסויים, עם קטע קלאסי/ או מוזיקת בארוק? שמעולם לא שמע וכנראה לעולם לא ידע איך נשמע אבוב, נבל...
מהפאן האישי שלי, אני נוהג לשלב בין 2 טכניקות; הראשונה - להאזין לטרקים שאני אוהב ומכיר כמעט כל תו (לקבל רפרנס לאיך זה נשמע ביחס למה שאני מכיר/רגיל). ובנוסף, יש לי 4-5 טרקים קבועים (ממוזיקה שאני אוהב ונוהג לשמוע), אבל עם דגש על כלים (כמו סולו תופים, פסנתר, וואקל גברי/ נשי וכדומה)... וכן, big band, trio
לדוג': לי קטע ספציפי לכלי נשיפה (סולו trup, tenor sax וטרומבון... שבאמצעותו ניתן לבחין בין אופי הצליל/ גודל של כל כלי וכלי)...
שבת שלום

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לא צריך להתעצב, אוואנטדור קונים בדיוק בשביל שני השימושים האחרונים שציינת, ילדים קשה מאוד עד בלתי אפשרי להכניס ולהוציא באוטו הזה.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
690
נקודות
113
אתה יודע זה על אותו משקל כמו שחבר שלך היה קונה למבורגיני אוונטדור חדשה ומה שהוא היה עושה איתה זה לנסוע להביא את הילדים לבית ספר ולגן בתוך השכונה ואז למשרד שלו מעבר לכביש ובשבת לבית קפה במרכז העיר.
לא היית קצת מצטער בשבילו ?
אז מה היית מציע לו, לנסוע כל יום ב 12 בלילה בכביש החוף ב 230 קמ"ש? סתם כדי לראות מה המכונית מסוגלת? עם כל הטרחה של לצאת מהבית באמצע הלילה, או לנסוע מידי שבוע למסלול מירוצים ,
או פשוט להינות ממכונית סופר על לצרכים שלו בלבד?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
בכל מקרה כן מוזיקה ,לא מוזיקה, במחיר של עד 40000 המגבר הזה הוא אחד הטובים ביותר שיש כיום.
שתהיה לכם שבת שלום.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
קיבלתם באהבה סרטון שני ועדיין מדברים על הראשון..
מעניין איזה ביקורת הסרטון השני יקבל?
היי משה, אנחנו לא מכירים...
אבל למה אתה צריך "להוכיח" משהו למישהו כאן?
ולמה אתה חושב שאפשר להתרשם מהמערכת דקך רמקולי המחשב או הנייד שאנחשים קוראים את הפורום?
סומך לגמרי על שלמה, ואם הוא אומר שנשמע טוב מאוד, אז בשבילי זה מספיק ;)

דבר שני, כשבאים חברים הביתה אני לא מדגים את המערכת
אנחנו שומעים את מה שאוהבים ואם יש איזה תקליט חדש (יכול להיות משושמש גם) שהתווסף לספריה
שמים אותו ונהנים מהמוסיקה ומהחברה

אין כאן תחרות, חשיבות הפורום בעיניי היא שיתוף, אפשרות ללמוד אחד מהשני וחשיפה מרצון
בסופו של יום זה רק אני והגלשן (מערכת) שלי... :D

תיהנו ממה שיש לכם ולא ממה שאין לאחרים (ורד)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מוישה עזוב אותך .תמיד ישנם שניים שלושה אנשים שהפירגון מהם והלאה.
אני מתערב איתך שאצלהם דיינה קרל לא נשמעת כמו אצלך .רק חושבים שהם שומעים ברמה כמו אצלך.
והיה מי שפקפק ועלאק "לא ידע איך הקלטתה...." אז תודיע לו שהקלטתה עם
נוימן ששתלו לך בפל המעאפן שלך.
וזה מה ששומעים הקלטה מפל תוצרת נוימן.פשוט לא מבינים מה קורה בתוך החדר.
לא יבינו לעולם כי הגישה היא אנטי.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אתה יודע זה על אותו משקל כמו שחבר שלך היה קונה למבורגיני אוונטדור חדשה ומה שהוא היה עושה איתה זה לנסוע להביא את הילדים לבית ספר ולגן בתוך השכונה ואז למשרד שלו מעבר לכביש ובשבת לבית קפה במרכז העיר.
לא היית קצת מצטער בשבילו ?
ממש לא!!
הפוך גוטה הפוך.
אחד שיכול להרשות לעצמו להנות ממכונית(מגבר כזה) שיבושם לו ושיהנה.
(ושימותו הקנאים :))

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
שלמה אני יודע טוב מאד מה הולך בפורום הזה. יש את "הקבוצה" של החברה הקרובים "שנחשבים" יותר ,שכל דבר שהם כותבים ומפרסמים מיד מתקבל באהדה מרובה למרות שהסאונד שלהם נשמע בינוני, ויש את הקבוצה שכל דבר שיכתבו תמיד תתקבל באנטי מופגן.
אני לא התכוונתי להראות ולהשמיע את היכולות של המערכת שלי,הכוונה היתה לתת פירסום למוצר מדהים שלא קיבל חשיפה באתרינו"המכובד".

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
שלמה אני יודע טוב מאד מה הולך בפורום הזה. יש את "הקבוצה" של החברה הקרובים "שנחשבים" יותר ,שכל פלוץ שהם כותבים ומפרסמים מיד מתקבל באהדה מרובה למרות שהסאונד שלהם נשמע"תחת" אחד גדול, ויש את הקבוצה שכל דבר שיכתבו תמיד תתקבל באנטי מופגן.
אני לא התכוונתי להראות ולהשמיע את היכולות של המערכת שלי,הכוונה היתה לתת פירסום למוצר מדהים שלא קיבל חשיפה באתרינו"המכובד".
פרגנו לך יופי יופי, גם אני, אפילו שלא באמת אפשר לדעת איך נשמע הסט-אפ דרך הסרטונים שהעלית.
אין שום קשר לדיון שהתפתח על "מוסיקה אודיופילית".
הפוסט שלך ממש לא התקבל באנטי, בדיוק ההיפך, תקרא.
העיקר תהנה ממוסיקה. מערכת זה רק כלי, כמו כלי אוכל, כלי עבודה וכולי, העיקר זה מה אוכלים\שומעים\עושים איתם.
קח המלצה על מתופף נפלא, שכל מה שהוא מעורב בו שווה האזנה:
hamid drake

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
היי משה, אנחנו לא מכירים...
אבל למה אתה צריך "להוכיח" משהו למישהו כאן?
ולמה אתה חושב שאפשר להתרשם מהמערכת דקך רמקולי המחשב או הנייד שאנחשים קוראים את הפורום?
סומך לגמרי על שלמה, ואם הוא אומר שנשמע טוב מאוד, אז בשבילי זה מספיק ;)

דבר שני, כשבאים חברים הביתה אני לא מדגים את המערכת
אנחנו שומעים את מה שאוהבים ואם יש איזה תקליט חדש (יכול להיות משושמש גם) שהתווסף לספריה
שמים אותו ונהנים מהמוסיקה ומהחברה

אין כאן תחרות, חשיבות הפורום בעיניי היא שיתוף, אפשרות ללמוד אחד מהשני וחשיפה מרצון
בסופו של יום זה רק אני והגלשן (מערכת) שלי... :D

תיהנו ממה שיש לכם ולא ממה שאין לאחרים (ורד)
אכן כן ,כל מילה פנינה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בכל מקרה כן מוזיקה ,לא מוזיקה, במחיר של עד 40000 המגבר הזה הוא אחד הטובים ביותר שיש כיום.
שתהיה לכם שבת שלום.

בלי ספק. בכלל היצרן הזה הוא אחד היצרנים היותר טובים שנחשפנו אליו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה אני יודע טוב מאד מה הולך בפורום הזה. יש את "הקבוצה" של החברה הקרובים "שנחשבים" יותר ,שכל פלוץ שהם כותבים ומפרסמים מיד מתקבל באהדה מרובה למרות שהסאונד שלהם נשמע"תחת" אחד גדול, ויש את הקבוצה שכל דבר שיכתבו תמיד תתקבל באנטי מופגן.

כאן אתה עושה לי עוול. ואני אסביר.
את החברה הזו אני חשפתי לציבור בשתי ביקורות על שני קדמגברים שזכו אצלי במוצרי השנה.

אני יכול להגיד לך בביטחון מלא, שללא שתי הביקורות הללו, וההתעקשות שלי להכריז שמדובר בחברת על, המוצרים של nat היו עוד פחות מוכרים. מה שגיבה את הטענה שלי הוא מבחן עיוור של כמה חברים כאן שהביא להם עוד יותר מודעות.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
עזוב.. הקלטת מ-LINE OUT .. אתה עובד עלינו.;)

משה,
הדברים נכתבו בהפוכה, כמחמאה על האיכות הגבוהה של הסאונד.. הכוונה הייתה לציין שזה נשמע כמו הקלטה ישירה, וכלל לא כחוסר פרגון.

היה מי שפקפק ועלאק "לא ידע איך הקלטתה...." אז תודיע לו שהקלטתה עם נוימן ששתלו לך בפל המעאפן שלך. וזה מה ששומעים הקלטה מפל תוצרת נוימן.פשוט לא מבינים מה קורה בתוך החדר. לא יבינו לעולם כי הגישה היא אנטי.

זה עושה לך נעים לגרום למשה להרגיש שכולם אנטי , ולא מבינים... לא?? :)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

משה,
הדברים נכתבו בהפוכה, כמחמאה על האיכות הגבוהה של הסאונד.. הכוונה הייתה לציין שזה נשמע כמו הקלטה ישירה, וכלל לא כחוסר פרגון.

זה עושה לך נעים לגרום למשה להרגיש שכולם אנטי , ולא מבינים... לא?? :)
הכוונה לא היתה כלל וכלל אליך.
תאמין לי שהבנתי אותך.

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
מויש, יופי של סט-אפ ויופי של סאונד עובר בסרטונים!
לגבי סוגי המוסיקה זה מזכיר לי את ההבדל בין פופ לג'אז:
בפופ מנגנים 3 אקורדים ל50,000 איש,
ובג'אז מנגנים 50,000 אקורדים ל3 אנשים... :)

הדבר היחיד שמשנה בשורה התחתונה זה שאתה נהנה לשבת ולהקשיב למערכת,
אז פשוט תמשיך להינות עם איזו מוסיקה שאתה רק רוצה.
(ורד)

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
לא קראתי את כל מה שנכתב אבל אני מכיר את המערכת שלו בגילגולים הקודמים.
שמעתי אצלו לאחרונה וגיליתי שאצלו אני שומע את אחת המערכות האנלוגיות הטובות.
בסבלנות שלו להוציא את המכסימום ממרכיבי המערכת השונים הצליח להגיע לתוצאות מעולות
וטובות יותר ממערכות שמושקעות הרבה יותר.
משה הוא בעל סבלנות של פיל הגיע למה שהגיע עם הטוויקים הרבים שגם קיבלו ביטוי בהשקעות כמו זרוע ראש כבלים ומגבר.
המגבר שרכש נתן לו צעד גדול קדימה באיכות ובשליטה על הרמקול ויחד עם כל השידרוגים
הביא אותו למקום מאד גבוה שחווית השמיעה אצלו היא הנאה של אנלוג+ שפופרות
שהמוזיקליות והראליסטיות המתקבלת היא התוצאה שאליה אנו שואפים.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
מה המחיר של האינטגרייטד הזה?

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
https://berlin-hifi.de/ONLINESHOP/V...T-Audio-Single-GM70-integrated-amp::4482.html

יבואן בארץ לא מפרסם מחירים עד כמה שאני יודע ואין לו אתר אינטרנט,
אז זה הריטייל חו"ל, נמכר בפועל בסביבות 7000 יורו כולל המע"מ הגרמני, אם אתה שולח לכאן אז כמובן יורד 19% מע"מ ואפשר להגיע לסביבות 5500 יורו ואז צריך לשלם מע"מ כאן בקבלת המגבר אם אתה עושה הכל לפי הספר.
אין סיבה שיהיה יקר יותר בארץ כי הורידו את המיסוי על מגברים. מע"מ יש בכל מקום.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
נמכר בארץ בסביבות 40000שח.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אין סיבה שיהיה יקר אפילו בשקל אחד ממחיר באירופה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור