מגבר אינטגרייטד של NAT זכה לתואר מגבר השנה הטוב ביותר ל-2018

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ולמה זה טוב שהמתח על 240v ?
לא הבנתי
חוץ מזה,
אני מאמין שנשמע מעולה, אבל דיאנה קרל נשמעת מעולה על כל סט-אפ.
בשביל זה ייצרו אותה

לא מסכים איתך. דיאנה קרול נשמעת טוב על כל מערכת ועל מערכת כמו זו היא נשמעת מעולה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
ולמה זה טוב שהמתח על 240v ?
לא הבנתי
חוץ מזה,
אני מאמין שנשמע מעולה, אבל דיאנה קרל נשמעת מעולה על כל סט-אפ.
בשביל זה ייצרו אותה

אם רוצים לשמוע את דיאנה קרל במייטבה מומלץ לשמוע אותה ב 240v.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
יא נמר, אני לא זוכר שראיתי אותך בזמן האחרון עושה ביקורות ציוד עם מוסיקה שלה.
אולי אני צריך לדייק יותר זה נשמע מעולה (טכנית בלבד, מוסיקלית בעיני זה קיטש די מביך וחסר ייחוד) על כל סט-אפ בינוני מינוס, לדעתי יש שם בדיוק את הקצב והתדרים שמחניפים למערכות אפילו מאוד מוגבלות ולא חושפים את חולשותיהם.
אבל אני מודה שאני גם שומע אותה כשאני במצב זומבי עם חוסר רצון מוחלט לאתגר

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אולי אני צריך לדייק יותר זה נשמע מעולה (טכנית בלבד, מוסיקלית בעיני זה קיטש די מביך וחסר ייחוד) על כל סט-אפ בינוני מינוס, לדעתי יש שם בדיוק את הקצב והתדרים שמחניפים למערכות אפילו מאוד מוגבלות ולא חושפים את חולשותיהם.
אד לייב.. פשוט זה התקליט היחידי שעובר אצלי במערכת.. מה לעשות??

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
לא מסכים איתך. דיאנה קרול נשמעת טוב על כל מערכת ועל מערכת כמו זו היא נשמעת מעולה.
אכן ברב האלבומים היא נשמעת טוב.
אך לפעמים אני נרדם באמצע...:ישן:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

בהתחלה שמעתי אותה. לפני הרבה שנים. אבל בלי קשר אני שומע פחות ג׳אז ויותר מוסיקה קלאסית, רצוי סימפונית, רצוי עוד יותר רומנטית. לגבי המוסיקה שלה? לא תמיד צריך אתגרים מוסיקלים למוח. לפעמים הפשטות ואולי גם הקיטשיות היא הדבר הנכון ברגעים מסויימים.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
מילים נכונות מאוד נמר.

מר. אד ליב, בדרך כלל דיאנה קרל נשמעת טוב בתקליטים שלה אבל במערכת היי אנד אמיתית
היא נשמעת just perfect.

אם הסאונד דרך פלאפון פשוט מעולה אז איך הסאונד כאשר יושבים
מול מערכת כזו?

מכאן אומר למר. משה שאפו על מאמציך בכדי להגיע לסאונד
האופטימלי על ידי שילוב מוצרים, כבלים, פיוזים משכחים וכן גם דברים אחרים.
זה לקח לך הרבה זמן אך אפשר לומר שהגעת לתחנה הסופית.

כל הכבוד, תהנה ממה שיש לך.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
בלי קשר לסט אפ היפה, כשמישהו שם לך דיאנה קרול בין אם זה חבר, או מוכר ציוד אודיו , צריך מיד לחשוד שמנסים להסתיר משהו.
לדעתי האלבומים שלה לא צריכים להיות נפוצים בהדגמות, מבחנים, תערוכות אודיו אלא בדיוק להיפך - מוקצים, פסולים, כי הם חותרים תחת הנסיון שלנו לדייק את הצליל של הסט-אפים שלנו, הם מכסים, מתחנפים, לא חושפים בעיות אלא מסתירים אותן, וכולי, אבל זה כן יצוץ ב 99 אחוז מהמוסיקה האחרת שנשמע אז זה חסר כל הגיון להשתמש בהם.
בעיני, כשמוכר ציוד משמיע רק ״מוסיקה אודיופילית״ כמו דיאנה קרול ואחרים, לרוכש הפוטנציאלי, זה דבר שהוא על גבול המניפולציה ויש בו מימד של חוסר הגינות וחוסר יושרה.
אישית אני חושב שמה שהיא עושה זה שיבוט חסר יצירתיות לחלוטין של שכפולים של שכפולים קודמים ובשבילי זו לא מוסיקה ששווה את הזמן שמקשיבים לה
ולא רק, זה ממש מצער אותי שאנשים שמחזיקים בבית ציוד כל כך יקר מעלים על הסט אפ שלהם מוסיקת מעליות מהסוג הזה במקום לשמוע מוסיקה של ממש.
אבל אני מבין שזה גם גורם לבעל הציוד להתחזק באמונה האודיופילית ויש לה ולדומיה מניות בהגדלת קהילת המאמינים/מכורים שגם אני נמנה עליה.
סופש נעים ומלטף.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
פיייי
לאן לקחתם את זה....

דיאנה קארל/פטרישה בארבר
זמרות נהדרות עם אחלה ביצועים.

נהנה לשמוע אותן גם מ YouTube.

מניח שמרבים לשים אותן, מפני שאין אחד שנחשף למוזיקה ולזאנר, שלא מכיר אותן..אז שמים "חומר" מוכר בשביל רפרנסים.

האמת, כאשר חבר בא אלי לשמוע מוזיקה, תמיד מביא מוזיקה שלו, ו/או שאם יש לי מוזיקה שלו אז בכיף אני אשמיע.

לא בניתי מערכת אודיו בשביל לרצות אחרים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אבל איך נשמע המגבר? מישהו שמע אותו?

לא מוזיקה של דיאנה קרול ופטרישיה בארבר...

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
בלי קשר לסט אפ היפה, כשמישהו שם לך דיאנה קרול בין אם זה חבר, או מוכר ציוד אודיו , צריך מיד לחשוד שמנסים להסתיר משהו.
לדעתי האלבומים שלה לא צריכים להיות נפוצים בהדגמות, מבחנים, תערוכות אודיו אלא בדיוק להיפך - מוקצים, פסולים, כי הם חותרים תחת הנסיון שלנו לדייק את הצליל של הסט-אפים שלנו, הם מכסים, מתחנפים, לא חושפים בעיות אלא מסתירים אותן, וכולי, אבל זה כן יצוץ ב 99 אחוז מהמוסיקה האחרת שנשמע אז זה חסר כל הגיון להשתמש בהם.
בעיני, כשמוכר ציוד משמיע רק ״מוסיקה אודיופילית״ כמו דיאנה קרול ואחרים, לרוכש הפוטנציאלי, זה דבר שהוא על גבול המניפולציה ויש בו מימד של חוסר הגינות וחוסר יושרה.
אישית אני חושב שמה שהיא עושה זה שיבוט חסר יצירתיות לחלוטין של שכפולים של שכפולים קודמים ובשבילי זו לא מוסיקה ששווה את הזמן שמקשיבים לה
ולא רק, זה ממש מצער אותי שאנשים שמחזיקים בבית ציוד כל כך יקר מעלים על הסט אפ שלהם מוסיקת מעליות מהסוג הזה במקום לשמוע מוסיקה של ממש.
אבל אני מבין שזה גם גורם לבעל הציוד להתחזק באמונה האודיופילית ויש לה ולדומיה מניות בהגדלת קהילת המאמינים/מכורים שגם אני נמנה עליה.
סופש נעים ומלטף.
לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב!
הרבה זמן לא נכתב פה פוסט כל כך מדוייק...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אד ואנדרו אתם גדולים!
מסכים עם כל מילה רק תיזהרו שלא יכנו אתכם זקנים נרגנים ו'אנטי' כמו במקרה שכתבתם משהו שלא מתחנף לאיזה יבואן או משהו נגד כל הסלט הדיגיטלי של סטרימרים, רון שמון וחרא של היפסטרים, ברצינות, לא מסתלבט.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113

.
אתה צודק לגבי הדגמות עם מוסיקה אודיופילית וכו...
אבל למה אתה צריך להצטער על מה שאנשים שומעים בבית עם הציוד שלהם? כל אחד לוקח את המערכת שלו לכיוון של המוסיקה שהוא שומע , די עם הסנוביזם הזה לגבי סגנונות מוסיקליים והקלטות... גם אני לא בודק מערכת עם דיאנה קרול ורוקנרול עושה לי את זה פי כמה, אבל כיף לשמוע את זה לפעמים
ושאפו למשה שאני בטוח שהגיע לאן שרצה עם המוסיקה שהוא אוהב!

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ראשית אני בטוח שהמגבר טוב.
לא מאמין שמשה יבחר אחד בינוני.
כשאני משמיע את המערכת שלי לחברים.
אני דווקא מתחיל עם תקליטי ענתיקה משנות ה-60 וה-70 שנרכשו על ידי באותם שנים.
ורק לבסוף מסיים עם תקלטים אייכותיים מההוה
אני בטוח שגם חברנו(משה)עושה כך.
זה שהסרטון התבסס על דיאנה,אינו מעיד על טיבו של המגבר.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אכן ברב האלבומים היא נשמעת טוב.
אך לפעמים אני נרדם באמצע...:ישן:
עכשיו נרגעתי,כי חשבתי לרגע שאני היחידי, שנרדם באמצע הדיסק של דיאנה.:נשיקה:

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
קיבלתם באהבה סרטון שני ועדיין מדברים על הראשון..
מעניין איזה ביקורת הסרטון השני יקבל?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
גם נשמע טוב מדי, כנראה משהו דפוק במערכת.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אתה צודק לגבי הדגמות עם מוסיקה אודיופילית וכו...
אבל למה אתה צריך להצטער על מה שאנשים שומעים בבית עם הציוד שלהם? כל אחד לוקח את המערכת שלו לכיוון של המוסיקה שהוא שומע , די עם הסנוביזם הזה לגבי סגנונות מוסיקליים והקלטות... גם אני לא בודק מערכת עם דיאנה קרול ורוקנרול עושה לי את זה פי כמה, אבל כיף לשמוע את זה לפעמים
ושאפו למשה שאני בטוח שהגיע לאן שרצה עם המוסיקה שהוא אוהב!

אתה יודע זה על אותו משקל כמו שחבר שלך היה קונה למבורגיני אוונטדור חדשה ומה שהוא היה עושה איתה זה לנסוע להביא את הילדים לבית ספר ולגן בתוך השכונה ואז למשרד שלו מעבר לכביש ובשבת לבית קפה במרכז העיר.
לא היית קצת מצטער בשבילו ?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
קיבלתם באהבה סרטון שני ועדיין מדברים על הראשון..
מעניין איזה ביקורת הסרטון השני יקבל?
אף אחד לא אמר כאן שהמערכת שלך לא נשמעת טוב.
אני משער שהיא נשמעת מצוין, סתם מנצלים את ההזדמנות כדי ללבן כמה עניינים.
וגם אני לפחות לא אשפוט דרך סרטון שאין לי מושג איך הוקלט ודרך שני הקטעים ששמת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור