מגברים מה ההבדל בצליל

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
לי יש את המגבר הזה http://albums.timg.co.il/userFolders/4/48938/489382008327181729.jpg?time=0

אני מיתעניין על המגבר הזה http://www.sge.co.il/item.asp.

המגבר דנון שלי ניקנה בשנת 1990 אצל יוסי מלכית ז"ל . הוא נימכר היום באיזה אתר בגרמניה
במחיר של כ900 ש"ח . ללא מיסים והובלה אים יש .

המגבר השני קווד . עולה כ9K ש"ח . לפי הנתונים של היצרן . יש לו אחוז עיוותים יותר גדול . מאשר המגבר שלי . ויחס אות לרעש זהה . אז למה הוא כול כך יקר . ???

אתם יודעים שיש לי רמקולים קווד אלקרוסטטי .
תשובות ל חכמי הפורום . אני מעוניין להחליף את המגבר . שמחובר לרסיבר דנון 2808 שניקנה בתערוכה ליפני שנה שערך הפורום הזה

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני לא כל כך מבין מה מהות השאלה שלך? אתה קונה ציוד אודיו לפי נתוני יצרן? אלו נתוני פתיחה בסיסיים בלבד שלא מספרים לך כלום על הצליל וכל מרכיבב. לי נראה שהסנרגיה בין הרכיבים הרבה יותר חשובה.

בין המגבר שלך לבין המגבר החדש יש 19 שנה, הם לא אותו הספק הם לא של אותה חברה והטכנולוגיה עוברת קצת שינוי בזמן כזה ארוך.

הנתונים שאתה מדבר עליהם לא נותנים לך להבין איך הוא נשמע ביחס למגבר שלך, עד שלא תעשה
ראש בראש בינהם על אותו הסט ובאותם תנאים:)

נערך לאחרונה ב:

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
אדוני צודק . צריך להאזין . וזה בעייה ., כי אים לא יהייה שינוי בצליל לטובה . אז הלכו 10K שקלים . ההספק לא חשוב , חשוב איכות הצליל חשבתי שאולי למישהוא יש כזה מגבר . ראיתי מגבר קווד היותר קטן למכירה ביד 2 ב2500 ש"ח . כאשר המקורי עולה 5K .
אגב . חיברתי את רמקולי הקווד לרסיבר דנון שלי 2808 אז הצליל הייה לרעה בשירה של זמרים . והחזרתי את המגבר דנון . נעשה כמה סיבובים אצל SG ונאזין למגבר

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
קשה לי להאמין שתתאכזב מהQUAD 909 אחרי DENON בינוני ומטה.
בכל מקרה אתה חייב לבדוק.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
בהצלחה, להאזין לכמה שיותר ויותר ציוד, ככה מקבלים נסיון.(Y)

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
אני מאזין למוסיקה מישנת 1960 מיתקופת הרדיו AM . אני זוכר עוד את המשדרים שבנו גלי צה"ל בצפון . ושידרו מוסיקה ברצף בגל AM והקלטתי את המוסיקה בטייפ סלילים במהירות 9.5 במונו . ומאז אני משדרג ללא הפסקה ומאזין בחדרי הפרטי למוסיקה כימעט 50 שנה
יש לי תקליטים מפלסטיק משנות השישים כימעט חדשים . שנחרשו עשרות פעמים
נעשה החלטה עים הזמן

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
קרמר, מציע לך גם לבדוק את אלו ביד שניה..כמו שאתה רואה יש כמה.
אם בעניין תקציב אולי שווה לבדוק את הדגם אחד למטה שגם ראיתי פה איפשהו ביד שניה.
כמו כן שים לב שאלו מגברי כח.

בנוסף הייתי מנסה דווקא כי אלו קוואד ישנים מגבר עם מנורה , למשל הPEECHTREE של ארמה אודיו , שגם ישמש לך כDAC וכו..
יכול להיות מעניין.
מה שכן אני רואה שאין לו כניסת פונו , לפחות לפי מה שראיתי.
אבל בטוח שאמיר יוכל לפתור לך את זה :)
http://www.arama-audio.com/sg_product~3333222~39~0.htm

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מניסיון עם המגבר הנ"ל
ובמחיר שמוצע ,לך על זה ...
אבל מה קורה עם פרה ....?
אני שמעתי אותו עם פרה מנורות
והסאונד היה פשוט טוב.

אבל אין כמו הבדיקה שלך כמובן.
ולדעתי האישית הוא יותר טוב
מהדנון שלך.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
פרה, אני משתמש עים רסיבר דנון 2808 בתור פרה וקולנוע ביתי . שדוחף את הדנון היום

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
יש ביד 2 שני מגברים כאלה למכירה . מעניין מה הסיבה שהם מוכרים ? מאוכזב מהצליל . או תקלה במגבר . ? לכן אני לא אוהב ליקנות יש 2 . אולי המוכר מסתיר משהוא

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
קרמר
ה-909 יעשה לך לא רק ניצוצות מהרמקולים, אלא זיקוקי דינור!

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא צריך לחפש יותר מידי סיבות למה אנשים מוכרים ציוד.
זה יכול להיות עקב שידרוג למשהו יקר יותר,עקב אי התאמה,נטישת התחום,או כל דבר נוסף.

אתה צריך לבדוק מה מתאים לך יותר לרמקולים וגם לכיס -ואין כמו יד שנייה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
פרה, אני משתמש עים רסיבר דנון 2808 בתור פרה וקולנוע ביתי . שדוחף את הדנון היום
קרמר אם מדובר על הקווד האלקטרוסטטיים הישנים, הם עבדו טוב עם מגברי קווד מנורות , שנתנו להם זרם טוב . אני לא מכיר את הקווד האלו , אבל הם לבטח הרבה יותר טובים לרמקולים שלך מכול דנון
2 - לשים רסיבר בתור פרה למוסיקה , אם תסלח לי זה שטות לענ"ד , יש מספיק פרה טובים אפילו מנורות בתקציב שפוי ביד שניה , שיעשו לקווד שלך הרבה יותר מהדנון

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
צודק . אבל הרסיבר גם משמש בתור קולנוע ביתי . וגם שומעים מעולה עים הקוודים הישנים . עים הדנון . גם במוסיקה . יש לי חדר משלי עים פלטות ספוג על הקיר . כך שתוספת הצליל תהייה מעט מאוד בשביל סכום גדול מאוד . אבל אים נידלקתי על החלפת מגבר זה יהייה בסוף

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קרמר , אתה כבר החלטת (ואולי בגלל שהות מופרזת בכתום :)) שהשינוי לא שווה את הכסף . למה שלא תלך ותבקש מיביאן/סוחר טוב בהשאלה מגבר באמת טוב שיעשה צדק עם הרמקולים הנפלאים שלך , ותראה בעצמך ?

לטעמי , לתת לקווד אלקטרוסטטי רסיבר קולנוע בייתי , טוב ככול שיהיה בתור פרה , זה כמו לתת שמן אופנועים למכונית פורמולה אחת . לא בטוח שהיא תיסע על זה , אבל בטוח שהיא כבר לא תהיה פורמולה אחת אלה סתם עגלה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
קרמר, אינני מכיר את המגבר אישית.
זהו רסיבר כנראה לא רע בכלל, אבל להשוותו למגבר כח של קוואד שמחירו המקורי הוא8.5 K רק למגבר כח היא הגזמה .
השיפור שתרגיש אלא אם הרמקול לא תקין או האוזניים יהיה של שמיים וארץ.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
תודה למגיבים . יש בעייה במגבר קווד . רגישות הכניסה היא 750 מליוולט . שזה הרבה עוצמה לכניסה . אני יודע שרסיבר מוצאי בפרה אווט כ200mlv. בנתונים של הרסיסר לא כתוב כמה יש מלי וולט ביציאה . לא באתר של החברה ולא בספר . אבל יש אפשרות להוסיף כ10DB בכיול של הרסיבר . כמה זה תוספת של 10DB ? להשאיל מגבר זה סיפור . לתת פיקדון . אולי לא יחזיר את הפיקדון יטען יש סריטה במגר .
בנתיים נהנה ממוסיקה . כמ ב50 השנים האחרונות

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אין כמו הטכנאי קרמר!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור