מבקש יעוץ בקשר למערכת.

• פותח הנושא א.א
  • פורסם בתאריך

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני אומר לך דבר אחד , אם אתה רוצה לקנות חמישה מכשירים , אני מציע לך לחשוב על יבוא מחו"ל, רק בשביל שתבין , במחיר שרוצים ממך על הקלריון 386 , תראה מה אתה יכול לקבל ביבוא ישיר משם :

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=6368
קלריון כפול עם כניסת אייפוד מובנית (ללא צורך במתאם יקר ) יעלה עם מיסים כ1000-1100 ש"ח
באותו מחיר אתה מקבל שני דגמים למעלה

ואם תוסיף רק 300-400 ש"ח , אתה כבר מקבל מכשיר שקטן רק בכמה דרגות ממכשיר ההי אנד שלהם . זה מכשיר עם כול הדברים שאפשר , טיים אליינמנט , 24BIT ועוד ועוד . הוא לא רואה ממטר את ה386 העלוב שאתה מקבל כאן במחיר של 1100
זה ה785 שלהם
ד"א המחיר הזה מקביל למחיר של האקליפס 3200 . מה שאומר שלמעשה היבואן של קלריון מתמחר את מוצריו הרבה יותר יקר מהיבואן של אקליפס . זה כבר סיבה טובה יותר להעדיף את האקליפס . אני לא אוהב יבואנים שנותנים לי להרגיש שאני "פראייר" שאני קונה מהם.
ואישית אני חושב , שבהבדלים האלו של המחירים , לא שווה לי האחריות , שהרי על העינית ממילא אין אחריות עד כמה שאני יודע , והסיכויים שתצטרך אחריות לשאר החלקים , בשנה ראשונה , הוא מספיק קלוש , ששווה להסתכן בהבדלים כאלו של מחיר

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ייבוא אישי?
הרדיו דיסק הזה יעלה יותר מ 1000-1100 שקלים לייבא.
רק המשלוח+ביטוח יעלה ככה (ומי שלא מצמיד למשלוח כזה ביטוח..), שלא לציין עלות של המכס.
התשלום על המכס הוא במקרה הטוב על המחיר ששילמת, ובמקרה האידאלי על המחיר שהם
קובעים לך שם שהמכשיר עלה לך.
שלא לדבר על אחריות.
חסרים מקרים שהגיעו מכשירים תקולים?
חסרים מקרים שבהם אדם הזדקק לאחריות לפני תום השנה או שלוש שנות האחריות?

אני יכול להבין את ה"זעם" שלך על היבואן הרשמי או את ההתלהמות שלך על המחירים מעוררי
שערוריות מדיי פעם, אבל לא צריך להסחף יותר מדיי.

יש גם מכשירים עם מחירים שווים לכל נפש כאן במדינה שלנו.
לפחות את זה ניתן לומר בוודאות על רדיו דיסקים (שלא כמו התמחור של מגברים..)

יש דברים ששווה להביא מחו"ל, רדיו דיסק הוא לא אחד מהם לדעתי.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גל , אני חישבתי את המכס , לידיעתך שער הדולר הוא 3.5-3.6 , תכפיל במחיר הדולרי , תוסיף כ50 דולר למשלוח , ותכפיל את התוצאה ב1.33 ותקבל את המחיר בשקלים
אז 250 דולר + 50= 300 *1.33=332.5 דולר = 1163 (3.5) ובזה הוא מקבל מכשיר שעולה הרבה יותר מהמכשיר שמוצע לו כאן .
אתה יודע מה , מחיר המכשיר של קלריון שהוצע לו כאן ב1100-1400 ש"ח הוא כ119 דולר (אאל"ט ) בא נחשב את זה ונגיע למחיר בשקלים של 800 ש"ח שזה כמעט מחצית מהמחיר היקר שלו . בהבדל הזה , גם אם המכשיר יתקלקל , הוא יכול בהפרש לקנות מכשיר חדש
ולגבי ביטוח ו/או שהמכשיר יבוא תקול , אלו חנויות רציניות ששולחות במשלוח טוב , ואם המכשיר יגיע תקול הוא לבטח יכול להחזיר להן ולקבל חדש . אני גם בטוח שהשירות של וופרסטר הוא יותר טוב ממה שהוא יקבל כאן
ולגבי מכשירים ששוים לכול נפש , אז כן אבל רק על אלו שבאים ע"י יבואן אפור ו/או יבואן שמוכר במחירי חו"ל ולא חסר כאלו , לדוגמה היבאון של האקליפס

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שמעו אני לא הולך להביא את קרלין לא מיתחבר לדגמי(קניתי את האקליפב cd3200 ב1650 מרוצה מימנו)הבאתי גם סאב הקיקר ורמקולים קידמים שהם מורל דוקוט מה שנישאר זה רק ליבחור בין המגבריים

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדש ותהנה. מערכת רעש.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
על איזה הייתה ממליץ לי אחי?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=31894&postcount=7
כמו שאתה רואה כבר המלצתי.

דוטק הוא קומפוננט שפשוט לא שווה את מחירו.
האקליפס נחמד מאוד. אבל באותו מחיר היית משיג בלי למצמץ את ה586 של קלריון, עם 3 שנות אחריות.

אין סאב של קיקר ששמעתי (ושמעתי כמה וכמה) שמנגן. כולם עושים בום בום בום, אחד חזק יותר מהשני.
כולם מאוד לא נצילים, צריכים קופסאות מאוד מותאמות ומגברים חייתים להזיזים. בקיצור לא שווים את הכסף. אלא אם אתה אמריקאי שאוהב הרבה בום בום שישמעו בכל הארלם.

לגבי מגברים עכשיו תצטרך להתחיל לחפש.
מבחינת חשמל יש לך מספיק?
דוטק צריך מגבר של 100 RMS לפחות כדי להפתח כמו שצריך.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא יודע מה המחיר של הדוקט אבל אני עשיתי אותו עם טיוטרים mt-22 בסכום של 1300 וחדש כולל אחריות.
אקליפס מיחינתי הוא יותר נוח ליתפעול והכול (הייה לי כמה קרלינים ולא מיתחבר אליהם)

בקשר לסאב נכוןהם לא הכי מדויקים אבל אני גם לא הלכתי על מערכת sq אלה על מערכת נחמדה אני גם לא שומע שירים שמצריכים דיוק מהסאב(מיזרחית דיכאון וליפעמים קצת טראינס) אז ככה שזה לא מוזיז לי כל כך וגם אם תשים אותו בתיבה קטנה ואטומ הוא ישמע אחרת בדרך כלל לכולם יש תיבות של 40-56 ליטר תשים אותו בתיבה יותר קטנה הוא ידיק יותר (לא הרבה כי זהבכול זאת המטרה של הסאב היא לעשות רעש בדגמים של הקיקר).

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
המגבר של הלנטיק אודיוו לא חלש מידי בישביל לנצל את הסאב?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור