מבקש יעוץ בקשר למערכת.

• פותח הנושא א.א
  • פורסם בתאריך

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם אני חדש פה בפורום. ואני לא מבין הכי טוב במוצרים של מערכות לרכב
אז הייתי רוצה לבקש את עזרתם של המומחים בתתחום...
אז ככה יש לי תקציב של עד 5 אלף כולל התקנה וחיוט

אני רוצה שהמערכת תיכולל רדיו דיסק- חברת אלפין או פיניר
רמקולים-מוראל דוקט
סאב -קיקר 800 ואאט 400 rms +תיבה

ו2 מגברים מחברות קיקר או סאונד סטרים בילבד!. עשו השאלה שלי היא מה יותר שווה להביא מונו
ו2 ערוצים או מונו ו 4 ערוצים (אולי בעתיד יבוא עוד זוג קומפונט ולא מיתכוון להחליף ולהשיק עוד)

וחשוב שהמגבר ינצל את הסאב במילואו

אני ימשחר אם תואכלי להרכיב לי מערכת מהמוצרים האלו בתקציב כזה+התקנה וחיוט
זה לרכב מאזדה 323 וצריך גם בניה בקומפונט כי זה 6.5 ובמאזדה זה 5*7 אני מאוזר ירושלים..
תודה מראש לעוזרים
(אין לי בעיה של יד 2 חוץ מסאב)!
סיגנונות מוזיקה שאני שומע עם טארק מיזרחית ודיכאון עם זה עוזר במשהו ראיתי שחברה רשמו את זה
נ.ב מקווה שהכותרת בסדר ופתחית האשכול למנהלים בבקשה לא לינעול אם משהוא לא בסדר פשוט לא מצאתי את הכלללים תודה

נערך לאחרונה ב:

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כול הפורום וכל המישתמשים פה ואף אחד לא מגיב?... מה ניסגר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ההודעה שלך לא ברורה, כתובה בסגנון לא ברור.
ערוך אותה.
פרט. שיהיה ברור. בלי נ.ב.

אם לא ברור לך , קרא עוד הודעות בפורום, קרא את כלליו וככה יוכלו לעזור לך.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא יודע מה לא ברור.(חיפשתי את ככלי הפורום ולא מצאתי) השאלות שלי הם פשוטות!..
1 יש ברשותי כבר סאב של קיקר ה800 וואט בלי תיבה וקומפונט של מוראל דוקו.ביחד זה עלה לי 1700 מה שמשאיר לי תקציב של 3300 בתקציב הנ"ל אני רוצה להביא 2 מגברים אחד מונו ואחד (4יציאות או 2יציאות שואל אותכם מה כדי)
ור"ד של אלפין או פיניר... על איזה דגם של מגברים הייתם ממליצים לי ועל איזה דגם של ר"ד (במחיר הזה אמרו ליכלל התקנה וחיוט) אני חושב שזה שאלות פשוטות מאוד

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איזה סאב של קיקר.
לקיקר הרבה סאב וופרים. דגם מדוייק . האם אתה מעוניין בבנית תיבה? למה קנית סאב בלי תיבה בלי לדעת מה עושים עם זה?
למוראל אין כזה דבר דוקו. השם הוא "דוטק" . קומפוננט נחמד וזהו. לא יותר לא פחות ולדעתי אף מתומחר גבוהה מדיי.

בשביל מה אתה צריך מגבר מונו ומגבר 4 ערוצים?

לאחר שתכתוב בדיוק איזה דגם של וופר של קיקר קנית , כולל כמה סלילים ואיזה יהיה אפשר לדעת איזה מגבר יש להתאים לך.

כמו כן , רדיו דיסק טוב מתחיל ב1600-1700 ש"ח. פיוניר לא נקרא עד הדגמים היקרים קרי ה P-80 ומעלה כאיכותי בשום דגם.
אלפיין טובים, השאלה בדגם .

ישנן עוד שתי חברות משובחות בשוק והן קלריון ואקליפס. הן לדעתי ברמה של אלפיין ויותר. (לדעתי יותר).
בנוסף ישנם מכשירים של פנסוניק וקנווד שהם מוצלחים בהרבה מהמכשירים של פיוניר שהם דרעאק אחד גדול.

בהצלחה.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי תודה שאתה מיתיחס ברצינות רבה להודעות שלי אז ככה..
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=130618 זה הסאב של הקיקר כשתי אותו בלי תיבה כייון שחשבתי ליבנות תיבה אבל שאלתי פה בעוד פורם(די גדול)ואמרו לי שאם אני לא יודע ליבנות וזה ואין לי ליזרק סתם כסף לפח (עד שאני יצליח ליבנות אותה )אז אמרו לי לקנות כבר תיבה. ירדתי מעינן של האלפין כיון שביררתי ודיברתי עם יבואן שלהם והוא אמר לי שה9881 שעוהל בסביבות ה1600 הוא סתם ואני משלם רק על השם אז בדקתי ואני עכש ביטלבטות או קרלין 565usb או אקליפס cd3200 (הוא עולה בארץ ב2500 אני יכול להביא ב2000 וזה לא מיביאון )
עכשו לשלאלתך למה אני צריך מגבר 4 ומונו. אני צריך מונו חזק כדי לנצל את הסאב (400rms) ומגבר 4 יציאות לרמקולים של הדוקט(הם מתומחרים גבוה מידי לא שקונים מהביאון) אז החזרתי תרמקולים לחנות שקניתי אותם ב1300 והבאתי מהמיבא ב1000 שזה בהחלט הנחה משמעותי למישהו כמוני עכשו למה 4 ולא 2כיון שבעתיד הקרוב+-(שייההיה עוד תקציב) אני מיתכון להביא עוד זוג קומפונט.ואני אל מיתכוון לשדרג שוב יענו להלליף מגבר וגם קומפונט..
אני קיבלתי הצעה כזאת
מגבר מונו קיקר 300.1 +מגבר 4 יצ' קיקר 350.4 +סאב קיקר+תיבה הדגם שראיהת בתמונה+דוקט+565usb +התקנה וחיוט מיקצועי .(קבלים בעובי של 4 גיגה כולל התקנה עם חיווט 4 גייג' ! פיצול ל2 של 8 גייג' .
כולל שבלונה עץ לרמקולים ! רק החיווט עולה )+מתאם(המפצל מתח הוא מפצל מבית סאונד קווסט חברת בת של סטינגר
בעל כניסה של 4 גייג' ויציאות ל8 גייג' עם מקום ל4 פיוזים
ניתן לפצל עד לארבעה יציאות!) זו ההצעה שקיבלתי ב5500
אבל אני אל יודע עם המונו ההזה יפתח תססאב כייון שהמונו לא מגיע לחצי מהמרמה שלו . אז ייש לי מגבר זאפקו יד שניה
http://www.zapco.com/prod/iforce_prods/i2100Frame.htm
או מגבר של מאק אודיו:http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=ZX1000&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=398&aff=Zap&lang=HE
או מגבר של זטק 2ערוצים:Xetec Xircuit 240.2
המחיר של זאפקו הוא 1400 יד שניה
המאק אודיו הוא 1000 חדש
והזטק הוא 1000 יד שניה.
מה יותר מומלץ..
מקווה שעניתי לך על הכול ופירטי לך כמו שצריך כדי שתוכל לעזור לי.
נ.ב מה יותר עדיף אקליפס cd3200 או cd4000

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
טוב קצת סדר.
א.לגבי הסאבוופר. יש לדגם הנ"ל שני דגמים, אחד עם שני סלילים של 2אוהם, ואחד עם שניים של 4 אוהם. עלייך לבדוק לפי האריזה ולפי מה שכתוב על המגנט איזה דגם זה. זה חשוב מאוד .אחרי שתבדוק אני אסביר.
ב.מגבר 2 ערוצים יספיק לדוטק. אגב הדוטק לא מיובא הוא מיוצר בארצנו, מורל היא חברה ישראלית היושבת בנס ציונה.
ג.הרדיודיסק של קריון ה565USB הוא דגם ישן מאוד. הוא משנת 2006, כאשר לפי הספרה 5 בסופו אומר שהוא מיובא לארצנו ע"י יבואן מקביל ולכן לא יהיה לך רדיו ישראלי בו.

היום הדגם החדש ה 386USB נמכר באזור ה 1100 ש"ח.הוא הרבה הרבה יותר טוב ממנו. יש לו:
כניסת USB מקדימה שגם שולטת שליטה מלאה על איי פוד.
כניסת AUX קדמית.
3 יציאות מלאות כולל חיתוך לרמקולים+סאב וופר.

לבעלי תקציב נמוך הוא הרדיו דיסק המומלץ . האקליפסים לא מומלצים בגלל:
1.היבואן נותן שנה אחריות והוא סוג של רוח רפאים.
2.אין שום רישום בשום מקום שהוא יבואן רשמי ושהמכשירים שהוא מביא הם חדשים וטובים באמת.
3.יקר לך ולא יותר טוב מהקלריון, ופחות אופציות.

לגבי ההתקנה , המחיר נחמד, לא תמיד חייבים פלטת עץ, הפיצול הוא לא משהו "מיוחד" כלומר לא לוקחים על זה יותר כסף רק פיזית פר החלק.
אם תקח מגבר 2 ערוצים חזק+מונו חזק, עדיף להעביר שני כבלים של 4 לקדימה.

הייתי הולך בכל קרה בתקציב שלך על:
http://www.cheaper.co.il/Product.asp?ProID=596
מגבר לא רע בכלל, שבטוח יפתח את הרמקולים שלך למקסימום וינצלם עד הסוף.

לסאב וופר
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=519234

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי האקליפס . אני רוצה להעיר הערה. שאלתי בפורום ואכן יש בחור אחד ששמו דרור.

שהוא היבואן הרישמי של אקליפס
תגובה שקיבלתי.
היבואנית של אקליפס בארץ היא חברת AUDIOSYSTEMS, שמשווק את מוצרי אודיסון,הרץ' אקליפס ועוד.

לא הייתי מגדיר אותו כ"סתם בחור שקונה ומוכר את הציוד שלהם", אלא לאחד היבואנים היום שמוכרים הכי הרבה(בנושא קומפוננטים ברמה הגבוהה יותר).
לא רק שפוג'יטסו מכירה בו, הוא גם מספק 3 שנות אחריות למכשירים שלהם.
תגובה שניה.
דרור הוא היבואן הרישמי של hertz audison eclipse ועוד מס' חברות.
כמו שאמרו קודמיי,הוא בעל audio-system
ויש לו מעבדת שירות בארץ.

ואני לא בטוחח ביכלל שיש פחות תמורה באקליפסס מאשר הקרלין.
לא שאני בא ליתווכח או להגיד שאתה לא צודק כייון שאת מומחה בזה ואני פשוט לא (בנתיים.חח)
פשוט יש עוד כמה אנשים שמומחים ואמרו האחרת או שהם טעו תקן אותי?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
את אודיו סיסטם מביא בחור נחמד בשם ערן שבמקרה הוא חבר של חבר.
אני מכיר אותו כבר כמה שנים.

באתר של אקליפס אין שום ידיעה על יבואן לישראל. יש לכמה מדינות נבחרות וזהו. אתה מוזמן לחפש. אני לא מצאתי.
תכמס לאתרי, קלריון,אלפיין,פיוניר, תחת הלינקים dealers/distributers ותראה איך נראה קישור ליבואן רשמי.

פעם בזמנו בפורום "המקביל" (כן אני יודע על מה אתה מדבר, וכן לא יודעים שם כלום , הנה אמרתי את זה), שאלתי וביקשתי לדעת מי זה וכו.., קיבלתי אימייל וזהו.

אגב לגבי המשפט:" לא הייתי מגדיר אותו כ"סתם בחור שקונה ומוכר את הציוד שלהם", אלא לאחד היבואנים היום שמוכרים הכי הרבה(בנושא קומפוננטים ברמה הגבוהה יותר)."

קצת תיקונים (האמת הרבה) הוא לא מוכר הרבה. אם אתה מסתמך על מה שכתוב בפורום שם ,אז טעות קשה בידך.

היום כפי הידוע לי הכי הרבה נמכרים קומפוננטים של מורל, ולאחר מכן JBL,מאגנט,MB QUART וכו..

רוב רובם של האנשים בארץ בכלל לא יודעים על הקיום של רוב החברות האחרות.
בקארס פורום חברים כמה מאות, חברים בערך. אולי 200+/- בנושא האודיו.
לרובם אותה מערכת +/- .

זה שהיום קיים שם הייפ למוצרי הרץ זה ידוע מזמן. זה כל שנה מתחלף. בנוסף חוץ מהמילה, להרץ אין באמת רמקול טוב ובעולם הם נחשבים כחברה שולית בלבד.

אני לא יודע מה איתך, אבל לקנות מוצר ממישהו שאין לו אתר היום (היום לכולם יש) , שאי אפשר להשיג טלפון ישיר שלו, שאי אפשר בלי קומבינות למצוא אותו ואת המעבדת שירות שלו , ששחט את השוק בארץ, ואני יכול לספר לך ממקורות ראשונים , על מה שהוא עשה למוצרים בארץ, לא הייתי עושה את זה.

מכשירי אקליפס הם נהדרים. אין ספק. האם הייתי קונה מוצר שאני לא בטוח ב 100% מי זה האבא והאמא שלו , שאין לי תימוך עולמי , שאני אסתמך על פורום מפוקפק ? אם אתה מוכן, שיהיה לך בהצלחה.

בנוסף אני מוציא את עצמי מהדיון הזה.

הרי ברור לי שכל מה שאני כותב עובר לפורום אחר, שם כיוון שלצערי אני מוכר, יקטלו כל מילה ומילה שלי.
אני גם מבין שאתה מסתמך עליהם הרבה יותר מעליי או החברים האחרים פה (שהם שניים בערך, שגם הם חברים וותיקים שם) , לכן אין לי סיבה הגיוניות יותר לתת תמיכה בנושא.

שיהיה יום טוב.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מי אמר לך שאני מקישב להם ולא לך?.אני עושה בדיקות .ואני לא מיתכוו להעיבר להם כלום אחרת אני יוצא דפוק מענין ווכל אחד יגיד לי בישביל האינטרסים שלו.
שמע מישהו מהפורום שם אמר לי שהוא נוסע והוא יכול להיבא לי את האקליפס ב1700 שקל(כמובן שהוא מרוויח)הוא אמר לי שגם הוא יתן לי אחריות על המוצר (נעשה חוזה)האם זה שווה?.
הם אמרו לי ששמו דרור
מה הוא עשה למכשירים?????????

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא.
מה שזול יקר

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי. והאם אפשר לדעת מה הוא עשה למכשירים כדי להזהיר את השאר החברים מהשכונה . כי גם הם בונים אליו ואת כוא אוהבי האודי ביכלל...

ושוב אני חוזר ואמר לך שאני אל מקישב להם יותר מאשר לך! אני פשוט בודק בישביל האינטרסם שלי.
תגובה של מישהו מהם.זה נישמע לך הגיוני או שזה סתם חרטה?
אני שלחתי מייל בעבר ל ECLIPSE התשובה שקיבלתי היא לפנות ל AUDIO SYSTEM לבחור בשם דרור.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סבבה.
אז זה השתנה ויפה מאוד.
אם הוא היבואן הרשמי יפה מאוד. מאוד מוזר לי האמת. אבל שיהיה.

בכל מקרה איפה הדרור הזה נמצא?

אם הוא מביא לך מכשיר אמיתי של אקליפס והוא יבואן רשמי אין סיבה לא לקנות ממנו.
השאלה אם אתה מקבל את אותם הפיצ'רים באותו מחיר.

מבחינת איכות סאונד, קלריון ואליפס שוות.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שמע אני לא יודע אליו כול כך פרטים היבאו לי את ההפלא שלו מה זאת אומרת פי'צרים?.(שוב שליהח על הבורות)
אני לא מאמין שהו אימכור לי את המכשיר ב1800 כי אני רוצה לקנות 5 יחידות לי ולעוד 4 חברים

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה כול הפורום הגדול הזה ורק המלצות ותגובות מבחור אחד...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה בדיוק הרבה תגובות יעזרו לך?
כי הרוב צודק?

זה בדיוק מראה את מה שרע ולא נכון בתרבות הפורומים בארץ
אנשים חושבים שזה שיש "הרבה" זה אומר "טוב".

אולי אין תגובות כי מי שקרא מסכים איתי ואין לו מה להוסיף?

לנושא שלך היו 229 צפיות, גם אם אני ואתה לחצנו על הלינק 150 פעם זה אומר שעוד 80 פעם זה נלחץ ע"י אנשים שונים.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אולי הם לא מבינים לא וממגיבים לפי מה שראיית בפורום רק אתה ועוד אחד מגיבים.כול השאר סתם פה ליופי זה לא קהילה של אוודי זה רק 2 אנשים..לא קשור הרוב צודק רוצה לישמוע עוד חוות דעות.מי אורמ שמה שאתה רושם זה הכי נכון? ביגלל שאתה מנהל פורום ויש לך שם אולי יש כאלה שיש להם הצעות אחרות ופוחדים להגיב שלא יקטלו אותם(לא שאני מזזלזל בך חלילה אני דווקה מאוד מעריך את הדעות שלך).אבל רוצה לשמעו עוד הצעות אולי השילוב של מה שהמצעתה אני לא אוהב אולי שילוב אחר (יותר איכותי פחות איכותי מוצרים שווי ערך אחרים)אולה אני יאוהב הצעה אחרת!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא מנהל פורום עדיין.
בשום מקום. וטוב שכך.

זה קהילת אודיו לבית ברובה. יש הבדל גדול בין רכב ובית בידע על המוצרים.

א.א

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אה חשבתי שאתה מנהל.אבל רשום אודיו לרכב אז מה לבית?. טוב הקיצר תודה לך מאוד על העזרה והצעות שלך.

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אם היה לי מה להוסיף על התגובות של אורי או בנוסף - כבר הייתי מגיב מזמן.
אורי סייע לך בצורה מצויינת לדעתי, אין מה להוסיף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור