מבקש המלצות לאוזניות איכותיות

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
היומולדת שלי מתקרב במהירות מופרזת וחשבתי להמתיק את הזיקנה הממשמשת בזוג אוזניות איכותיות שישודכו לאנטם 225.
אשמח לדעתכם בנוגע לתקציב הנדרש על מנת להכנס לתחום ברגל ימין מבלי להצטער אחרי חודש שלא השקעתי מספיק. אשמח גם להמלצות ספציפיות.
(אני שומע מוסיקה מגוונת למעט רוק כבד ואלקטרוני אלים)

תודה
טל.ב

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לפני שחברי הפורום המכובדים יתחילו לשתופ אותך בשלל שמות של דגמים ויצרנים, אני הייתי מציא לך דרך טיפה אחרת למצוא מה מתאים לך. ההצעה שלי זה לשמוע מערכות אוזניות מוגמרות של חברי הפורום, ככה יהיה לך הרבה יותר קל לדעת מה הכיוון אליו אתה רוצה להגיע וכמה לבזבז ועל מה. אם אתה מעוניין במידע על המלאי שלי אני אשמח להרחיב\להדגים (אם אתה מהצפון)
בהצלחה.

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
לפני שחברי הפורום המכובדים יתחילו לשתופ אותך בשלל שמות של דגמים ויצרנים, אני הייתי מציא לך דרך טיפה אחרת למצוא מה מתאים לך. ההצעה שלי זה לשמוע מערכות אוזניות מוגמרות של חברי הפורום, ככה יהיה לך הרבה יותר קל לדעת מה הכיוון אליו אתה רוצה להגיע וכמה לבזבז ועל מה. אם אתה מעוניין במידע על המלאי שלי אני אשמח להרחיב\להדגים (אם אתה מהצפון)
בהצלחה.

כל הכבוד לך:כל-הכבוד:

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
Tbashan, אני רוצה להציע לך משהו.
לפני חצי שנה רציתי לקנות אוזניות איכותיות ולחבר ליציאה של הקדם מגבר שלי
אחרי קצת התעמקות בנושא הבנתי ללא מגבר יעודי הקניה של אוזניות יקרות היא לא ממש מוצדקת
אז קניתי IGRADO ב220ש"ח ,ואני מאוד נהנה לשמוע אותם עם הסמארטפון שלי. אני באמת נהנה.
תנסה את זה, זה לא יקר, ואולי תעצור בזה, ואולי תבין יותר מה אתה מחפש באוזניות.
220ש"ח זה לא נוראה לנסיון, וגם אוזזניות מדהימות במחיר הזה לכל נגן מוסיקה.
http://www.whathifi.com/review/igrado

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
שכחתי להגיד שכאשר חיברתי אותם לקדם מגבר שלי של ADCOM, לא קיבלתי תוצאה טובה יותר מהנגן שלי
motorola defy:)
האמת, הם אפילו נשמעות טוב יותר על מוטורולה שלי, מאשר על קדם מגבר ....

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
בהצלחה.
תודה תודה על ההזמנה . צפון זה עכו או יותר קרוב למרכז?

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
Tbashan, אני רוצה להציע לך משהו.
לפני חצי שנה רציתי לקנות אוזניות איכותיות ולחבר ליציאה של הקדם מגבר שלי
אחרי קצת התעמקות בנושא הבנתי ללא מגבר יעודי הקניה של אוזניות יקרות היא לא ממש מוצדקת
אז קניתי IGRADO ב220ש"ח ,ואני מאוד נהנה לשמוע אותם עם הסמארטפון שלי. אני באמת נהנה.
תנסה את זה, זה לא יקר, ואולי תעצור בזה, ואולי תבין יותר מה אתה מחפש באוזניות.
220ש"ח זה לא נוראה לנסיון, וגם אוזזניות מדהימות במחיר הזה לכל נגן מוסיקה.
http://www.whathifi.com/review/igrado
אלברטו תודה. כבר יש לי אוזניות סבירות של akg (סביב 400 שח) אותן אני מחבר לטלפון ולמגבר. אני רוצה להאמין שהאנטם שלי יכול לתת תוצאה יותר טובה עם אוזניות איכותיות יותר.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
קדימה חברים מה קורה? הבנאדם רוצה לפנק את עצמו ליומולדת ואין מושיע.
1. האם אוזניות איכותיות בחיבור לאנטם יתנו תוצאה משמעותית יותר טובה מחיבורם לסלולרי?
2. מהו רף המחיר לכניסה לגן עדן ? האם לצורך העניין akg 701 שעולות סביב 1500 שח, הן כבר בשערי הנירוואנה או שאני לא בכיוון.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
טל,

למעט הזיקנה,מה שאתה מבקש לא קיים. זה נכון שככלל אצבע הקשר בין מחיר לאיכות קיים - אבל זה רק כלל אצבע ויש הרבה,מאוד,יוצאים מן הכלל.

עוד הארה אחת: לא יודע איך הגיע לכאן הטלפון הנייד אבל בקשר בין חיבור אוזניות למגבר ברמה של אנטם לדבר המקשקש והנייד שנקרא סלולרי הוא מקרי בהחלט.

אז מה כן? הדרך היחידה לקבוע מה ערב לאוזניך ומתאים לכיס שלך זה להאזין לאוזניות. לצערי מבחר המציגים הוא נמוך אבל מיד אמנה כמה מהם. לפני כן הצטייד בדיסק שאתה מכיר או צרוב לך אוסף של קטעים נבחרים מסגנונות המוסיקה להם אתה מאזין וצא למסע.

איפה ניתן להאזין? (וכל מי שיוסיף מקום יבוא על הברכה):
--הערה: הרשימה מייצגת רשימה של יצרנים המיוצגים בארץ - את פרטי המציגים וכתובות חפש בגוגל.

חנות פיוז ברמת גן.
החנות של סנטרוניקס בבני ברק.
סניף של כלי זמר בקניון דיזינגוף.
באותו קניון ממול לכלי זמר אצל קלימבו.
חנות אדר באזור איבן גבירות בגוגל תמצא תחת סוכנות אדר.
מרום למרגלות בניני הבורסה ברמת גן.

אם אזכר בעוד אוסיף.

מנחם.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
מנחם תודה. בפיוז קניתי את הרמקולים וקבלתי שרות נפלא, גם בכלי זמר אני מכיר משהו. לנושא הטלפונים, פשוט התיחסתי להערות של קודמי בפוסט

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור