מבקש המלצה לרצפתיים נצילים

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
מנבחרי השנה של סטראופיל.http://voltiaudio.com/rival/. עם נצילות של 100 דציבל ומחיר שפוי 7900$ יכול לסגור לך פינה לצמיתות.
תודה רבה אבל לא נראה לי שיש להם יבואן בארץ..

אפרופו דבור,
לא יודע מה הסיפור של האורנג גוטאנג האלה (מעולם לא שמעתי) אבל עפים עליהם:
https://www.stereophile.com/content/stereophiles-products-2017-joint-loudspeakers-year

תודה רבה על הלינק
לגבי ה 93 שמעתי גם תגובות מאוד לא נלהבות לגבי הדינמיות שלהם והיכולת להחזיק מוסיקה עמוסה, אבל ה 96 בכל מקרה מסקרנים, שיגיעו נשמע באוזניים.
בעיית הדינמיות די מאפיינת הרבה מהדגמים של דבור כנראה לפי התגובות של אנשים שהיו להם רמקולים של החברה הזו,
נמר גם כתב על זה בביקורת שלו על הדבור 9 לפני כמה שנים.
את ה 96 כמה כתבים משווים ל altec lansing ישנים מהדגמים הטובים כמו ולנסיה וכולי, יש להניח זה הכיוון מבחינת אופי צליל למי שמכיר.
כדאי לא לשכוח שמי שבונה את הרמקולים הוא אדם שהכתבים מכירים טוב באופן אישי, הוא מהנדס ניו יורקי מקושר ומחובר טוב טוב לכל מי שיש לו say בעולם האודיופיליה האמריקאי והקנדי. אפשר להניח במקרה הזה שהביקורות רחוקות מלהיות אובייקטיביות. (כמו בעוד לא מעט מקרים אחרים כמובן)... האתרים האמריקאים גם מאוד משפיעים על אתרים נוספים בעולם.
ברור שאני לא טוען שיכתבו ביקורת מצויינת על ציוד גרוע, אני בטוח שהרמקולים האלו טובים לסוגם.
אבל במקרה כזה, עבורי רק משמע אוזניים.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
דבור סידרה 8 וסדרה 9 אכן התאימו יותר לקטעים פחות דינמיים והוצגו כך, אין זה אומר דבר על אוראנג אוטאנג
הציעו לך גם אופרה קווינטה, ואני חושב שגדולים לחלל שלך
אופרה סקונדה מצויינים, אבל תקציבך מאפשר יותר
ליווינג וויס מחזיקים 4 דגמים חושב שהשניים העליונים יתנו לך מענה הולם (דגם הטופ עם קרוס חיצוני)
טרייאנגל הם רמקולים מצויינים ומחזיקים מוזיקה דינמית בצורה מעולה (לסרי הציג איתם לפני שנתיים בתערוכה)

אחרי שכתבת מה המגבר שברשותך תנוח דעתך.....האזנתי לפני שנתיים למגבר naf 300 se המקביל ל 845 שלך
ודחף ארום קאנטוסים שנחשבים לקשים להנעה, לא הרגשתי שהמגבר קרס
כל וואט 1 שלו שווה ערך לשני קילו מגבר שברשותך ;)
עוד שני רמקולים שיתאימו והם מאותו היבואן של מגברך, הם איבנסוס אודיו, ובולרו של סילבר ליין.
בקיצור, מבחר לא חסר- לך ותאזין, מהמשך דיון כאן לא תקבל תשובה שתביא אותך להחלטה
שיהיה שבוע טוב, ותתחדש בקרוב

נערך לאחרונה ב:

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
דבור סידרה 8 וסדרה 9 אכן התאימו יותר לקטעים פחות דינמיים והוצגו כך, אין זה אומר דבר על אוראנג אוטאנג
הציעו לך גם אופרה קווינטה, ואני חושב שגדולים לחלל שלך
אופרה סקונדה מצויינים, אבל תקציבך מאפשר יותר
ליווינג וויס מחזיקים 4 דגמים חושב שהשניים העליונים יתנו לך מענה הולם (דגם הטופ עם קרוס חיצוני)
טרייאנגל הם רמקולים מצויינים ומחזיקים מוזיקה דינמית בצורה מעולה (לסרי הציג איתם לפני שנתיים בתערוכה)

אחרי שכתבת מה המגבר שברשותך תנוח דעתך.....האזנתי לפני שנתיים למגבר naf 300 se המקביל ל 845 שלך
ודחף ארום קאנטוסים שנחשבים לקשים להנעה, לא הרגשתי שהמגבר קרס
כל וואט 1 שלו שווה ערך לשני קילו מגבר שברשותך ;)
עוד שני רמקולים שיתאימו והם מאותו היבואן של מגברך, הם איבנסוס אודיו, ובולרו של סילבר ליין.
בקיצור, מבחר לא חסר- לך ותאזין, מהמשך דיון כאן לא תקבל תשובה שתביא אותך להחלטה
שיהיה שבוע טוב, ותתחדש בקרוב

תודה, התחלתי להאזין, נבדקו הקווינטה se
נשמע יפה עד שליש הווליום, רומנטי, תחום תחתון יפה, נעים מפורט, חמים. אח"כ הצליל מתחיל להתלכלך למרות שנבדק בחדר ייעודי מטופל אקוסטית עם כבלים שונים. אי אפשר לשמוע חזק והיה חסר לי דרייב. בקיצור המגבר התקשה לדחוף אותם ולהוציא מהם דינמיות טובה
אין לי הרבה זמן זמן לפרט, כנראה הרמקולים היו קצת גדולים על המגבר. לעומת זאת עם שני מגברים אחרים אחד טרנזיסטורי והאחר מנורות אבל חזק יותר הרמקולים נשמעו מעולה, המון דרייב, דינמיות מרשימה ביותר כולל רוק, תזמורות מלאות ומוסיקה מאוד מאתגרת. האמת שנשמעו מצוין עם כל סוגי המוסיקה בודאי ביחס למחיר שלהם.
עם מגבר מתאים הייתי ממש שוקל אותם ברצינות אבל צריך להמשיך לחפש..

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
נשמע יפה עד שליש הווליום, רומנטי, תחום תחתון יפה, נעים מפורט, חמים. אח"כ הצליל מתחיל להתלכלך למרות שנבדק בחדר ייעודי מטופל אקוסטית עם כבלים שונים. אי אפשר לשמוע חזק והיה חסר לי דרייב. בקיצור המגבר התקשה לדחוף אותם ולהוציא מהם דינמיות טובה
אין לי הרבה זמן זמן לפרט, כנראה הרמקולים היו קצת גדולים על המגבר. לעומת זאת עם שני מגברים אחרים אחד טרנזיסטורי והאחר מנורות אבל חזק יותר הרמקולים נשמעו מעולה, המון דרייב, דינמיות מרשימה ביותר כולל רוק, תזמורות מלאות ומוסיקה מאוד מאתגרת. האמת שנשמעו מצוין עם כל סוגי המוסיקה בודאי ביחס למחיר שלהם.

נכון יותר להתחיל הפוך, כלומר לרכוש רמקולים ואז להתאים להם מגבר
אבל לך יש מגבר פשוט מעולה שחבל להחליף אותו
מאידך מפליא שרכשת מגבר מנורות סינגל אנדד לשמיעת מוזיקה דינמית
זה בטח לא הזיווג האופטימלי, אבל זה בהחלט מגבר שניתן להנות ממנו לאורך שנים
תמשיך לעדכן במסע !

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113

מעניין מאד אד
אני דווקא מניע את ה QUNINTA SE אצלי כהלכה עם מגבר 22w מנורות במוסיקה מאד מאתגרת, והם נמכרו בקומבינציה הזו לא מעט פעמים , אבל אם אתה אומר ששמעת אותם אפשהו ושלא השתלבו עם המגבר שלך,אתה כנראה יודע על מה אתה מדבר .
טוב , שיהיה רק בהצלחה .

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שבוע טוב וחודש טוב
שלחתי בפרטי

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
נכון יותר להתחיל הפוך, כלומר לרכוש רמקולים ואז להתאים להם מגבר
אבל לך יש מגבר פשוט מעולה שחבל להחליף אותו
מאידך מפליא שרכשת מגבר מנורות סינגל אנדד לשמיעת מוזיקה דינמית
זה בטח לא הזיווג האופטימלי, אבל זה בהחלט מגבר שניתן להנות ממנו לאורך שנים
תמשיך לעדכן במסע !

ברור לי שלמנורות יש מגבלות, היו כאן מגברי מנורות לפני כן, אבל אני מאוד אוהב את הצליל של ה 845 , אז אזיע קצת ובסוף אני מניח שיימצא שידוך..

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אד,
יש לך חדר מתת אל, רק מי שאין לו
יודע מה החדר שווה,החדר בנפח כזה
הוא האלמנט הכי חשוב במערכת שלך,
אתה צריך מגבר שלא יגביל אותך
בבחירת רמקולים,לכן תעשה שיקול
רציונלי ואל תתישב בסחרחרה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור