מבקש המלצה לראש mc highoutput עד 500$

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
תדעו ... שרשור לעילא !!
בלי קשר למי צודק, טועה וכו.
פשוט הכתיבה עניינית לנושא גרידא...
עם דעות מגוונות.
תענוג לקריאה.

שבת שלום ומבורך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תדעו ... שרשור לעילא !!
בלי קשר למי צודק, טועה וכו.
פשוט הכתיבה עניינית לנושא גרידא...
עם דעות מגוונות.
תענוג לקריאה.

שבת שלום ומבורך.

צדיק אתה!

במיוחד אחרי שדפקתי דוך 5 שעות לנהריה בשביל לראות את הפרצוף שלך בעוד אתה אפילו לא חושב שהגיע לכאן.
זה דין רודף אחי...o_Oo_Oo_O

(ורד)

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
סליחה, אבל אני לא מתרועע ...
עם מי שמעדיף אדום על ירוק.
:)

יא בן עמי, סבלנות.
יקרה!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סליחה, אבל אני לא מתרועע ...
עם מי שמעדיף אדום על ירוק.
:)

יא בן עמי, סבלנות.
יקרה!

אהבתי.

קדימה. ממתין בסבלנות. חשבתי תהיה אחוות תימנים. מתברר שמיזוג הגלויות תופס אתנו חזק...:אצבע מורמת

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
נראה לך שהאתר הזה זה ביזניס? אם הייתי צריך להתפרנס מהתחום הזה כנראה שהייתי עם קופסאת שימורים מחוץ לבית. :)

אם היית יודע כמה פעמים שמנו אני וליאור כסף מהבית בשביל לתחזק את התחום הזה לא היית חושב לכתוב את זה.

האינטרס שלי הוא שהתחום יצמח בארץ בשביל שאחד כמוך יוכל בכלל לשמוע היי אנד בישראל. מעבר לזה שכיף לי לעשות את זה.ותאמין לי שהאינטרס של רובם כאן, ואתה בתוכם, זה שאני והצוות המעולה שלנו ימשיכו לעשות את מה שהם עושים.

האתר הזה היום הוא היחיד שמקדם את התחום הזה בישראל.

אם הפערים הם גדולים, חו״ל זה הפתרון עד שהיבואן יוריד מחיר. מקובל עלי ולא פעם אני באופן אישי דחפתי יבואנים להוריד מחירים.

לגבי דעתך - ברור שמותר לך להגיד את דעתך. אל תחשוש. :בעד:

כמובן שלא חשבתי שזה עיסוקך היחיד..
אבל אף אחד לא אוהב להביא כסף מהבית בשביל להחזיק עסק בחיים, גם אם הוא מאוד מאוד אוהב אותו.
וכמו שכתבתי קודם, אינטרס לא מובא כאן כמילת גנאי חלילה אלא כדי שאפשר יהיה להתייחס באופן הכי ענייני לטענה ולהשיב עליה בצורה מדוייקת.
בקיצור לכולנו אותו אינטרס,
שנוכל לשמוע הרבה מוסיקה באופן הכי טוב שידו של כל אחד מאיתנו משגת ואני מניח גם שכולנו שותפים לרצון שלך שהתחום יתרחב ככל האפשר.
שבוע טוב ומבורך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמובן שלא חשבתי שזה עיסוקך היחיד..
אבל אף אחד לא אוהב להביא כסף מהבית בשביל להחזיק עסק בחיים, גם אם הוא מאוד מאוד אוהב אותו.
וכמו שכתבתי קודם, אינטרס לא מובא כאן כמילת גנאי חלילה אלא כדי שאפשר יהיה להתייחס באופן הכי ענייני לטענה ולהשיב עליה בצורה מדוייקת.
בקיצור לכולנו אותו אינטרס,
שנוכל לשמוע הרבה מוסיקה באופן הכי טוב שידו של כל אחד מאיתנו משגת ואני מניח גם שכולנו שותפים לרצון שלך שהתחום יתרחב ככל האפשר.
שבוע טוב ומבורך

אז אפשר תמיד להחליף את המילה אינטרס במילה רצון. כן, יש לי רצון רב שירכשו בארץ אם הפערים אינם כאלה שיפילו את הרוכש.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אז אפשר תמיד להחליף את המילה אינטרס במילה רצון. כן, יש לי רצון רב שירכשו בארץ אם הפערים אינם כאלה שיפילו את הרוכש.

תוצאות תרגום לעברית עבור: interest
interest noun
עִנְיָן, הִתְעַנְיְנוּת, תחום עניין; אִינְטֶרֶס, שאיפה של אדם או של קבוצה המכוונת למטרה מסוימת;

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור