מבקש המלצה למחשב כף יד לרכישה בחו"ל (ארה"ב או סינגפור)

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אז ככה:

במקום העבודה בחדש שלי לא מאשרים לחבר את המכשירים הסלולריים למחשב לצורך ביצוע סינכון עם האאוטלוק.

לכן היום אני נאלץ לחזור אחורה ולחפש לי מחשב כף יד שישמש יומן (כן, כמו פעם) ואם אפשר בלי עלות גבוהה - גם GPS. לא עולה לי בראש שום שימוש נוסף שאני זקוק לו (אסור שיהיה מדובר במכשיר סלולרי. זה צריך להיות מחשב כף יד בלבד).

אם קיימים מכשירים שיש להם אחריות בינלאומית שניתן יהיה לקבל עליהם שירות בארץ זה יהיה מצוין. אני זקוק גם למכשיר שניתן יהיה להתקין עליו עברית בארץ.

זהו. כמה שפחות כסף וכמה שיותר אמינות.

תודה מראש למסייעים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ל HP יש דגמים שעונים בדיוק על ההגדרות שלך RX5940 וה RX5710 (עם GPS וללא טלפון) ההבדלים בין המכשירי הם כמות הזיכרון.

כמו כן אחריות בין לאומית ששל מכשירי HP תופסת גם בארץ ועברית ניתן לרכוש של PDAC או אירון לכל מכשיר פוקט פיסי.

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי תודה.

האם קיימים מכשירים זולים יותר? אני רואה שמדובר על מכשיר שעולה 300 פאונד בחו"ל ואני התכוונתי להוציא הרבה פחות, כי התפקיד היקרי של המכשיר הוא לשמש כיומן עבורי.

האם יש הבדל משמעותי בין רכישת מכשיר עם GPS מובנה לבין רכישת מכשיר והוספת מודול לאחר מכן?

אתה יכול להציע לי מכשיר שאיננו כולל GPS?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כאמור אני ידוע שרק HP בארץ מכירים באחריות בין לאומית (זו דרישה שלך) כך שאני מתמקד בדגמים של HP:
http://www.shopping.hp.com/webapp/s...catLevel=1&storeName=storefronts&lanAttr=Type

תמיד ניתן להוסיף למכשיר מקלט GPS בעזרת BLUETOOTH ופרט לצורך לקחת את מכשיר נוסף השימוש הוא זהה.

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה כרמי. באמת ראיתי את המכשיר הזה בחנות אינטרנט אמריקאית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור