מבקשת המלצה למצלמת חובבים עד 6000 ₪

ronniom

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני חוששת להתעסק עם יד 2 היות ואני תמיד מרגישה שבמקום מסוים זה "חתול בשק", ואיך אדע בעצם מה לבדוק היטב?
מהסיבה הזו נראה לי שאני מעדיפה חדש.

ronniom

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
וסליחה על החפירה הנוספת, אני שואלת לגבי המצלמה ללא מראה... מה החסרונות שלה? למה הרוב קונים DSLR רגילה? (אם אני לא טועה)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
וסליחה על החפירה הנוספת, אני שואלת לגבי המצלמה ללא מראה... מה החסרונות שלה? למה הרוב קונים DSLR רגילה? (אם אני לא טועה)

אפשר לדבר רק על דגמים ספציפיים, ללא הכללה.
אם תקני לייקה אף אחד לא יגיד לך שטעית :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113

נתוני המכירות מראים את ההפך ירידה במכירות של מצלמות DSLR ועליה במצלמות ללא מראה - יש צלמים מקצועיים בסטודיו שלהם גודל ומשקל המצלמה הוא לא שיקול וכן הרבה צלמים ותיקים שלא מוכנים לשמוע על דגם שהוא לא DSLR, אבל זה לא כל השוק וגם לא רובו.

מצלמות ללא מראה יקרים לדעתי ברוב המקרים ללא הצדקה אמיתית ומצלמות DSLR עם סט עדשות יוצא בדרך כלל זול יותר ממצלמה מקבילה שהיא ללא מראה. יש שתי חברות שמיצרות מצלמות ללא מראה עם חיישן בגודל זהה לזה של מצלמות DSLR סוני ופוג'י ויש להם מגוון עדשות יחסית איכותי, אבל קטן ולא ממש זול ובעיקר חסרות עדשות זום עם צמצם גדול במחיר שפוי.

כך שמי רוצה לקבל עומק שדה רדוד צריך במצלמות ללא מראה אלו עדשות פריים עם צמצם גדול או להשקיע סכום גדול על עדשות - יש גם את ההפשרות לרכוש עדשות קנון ולחבר למצלמת סוני עם מתאם, אבל בשום צורה שהיא אני לא חושב שזה פתרון אמיתי.

אם מוכנים לרכוש מצלמה עם חיישן קצת יותר קטן כמו אלו של פנסוניק או אולימפוס - אז צריך עדשות עם צמצם עוד יותר גדול לקבל אפקט של עומק שדה רדוד ושוב מדובר מבחר עדשות קטן עובר פתרון זה וגם הן לא יהיה זולות.

אם את מוכנה לרכוש עדשות פריים (כלומר ללא טווח זום כלל) , אפשר לרכוש סוני A6000 או דגם חדש יותר ומוצלח יותר (גם יקר יותר) A6300 ולבחור עדשת קיט לפי ההמלצות ברישמה הזו
https://www.dxomark.com/Reviews/Bes...and-Zooms/Best-prime-lenses-on-the-Sony-A6000

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
בשנת 2016 יוצרו 8.2 מליון מצלמות רפלקס למול 3.1 מיליון מצלמות ללא מראה.
מצלמות ללא מראה לא ממריאות כבר 4-5 שנים והם ב-4 שנים אחרונות סביב סביב ייצור של 3.1 מיליון מצלמות בשנה.
מצד שני מכירות מצלמות הרפלקס ירדו מ -16 מיליון ב-2012 לכמעט חצי ב -2016.
למרות כל הבאזז סביב הללא מראה, הן לא מצליחות להתרומם ועדיין על כל מצלמה כזו נמכרות יותר מ-2.5 מצלמות רפלקס.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
עמי - אם יש לך מספרים כל כך מדויקים, אשמח לקישור לנתונים אלו

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני מאמין שהשנה נרגיש יותר את שינוי הכיוון
http://www.cipa.jp/stats/documents/e/d-201701_e.pdf

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למה זה מעניין כמה הם מכרו? זה mass market
עובדה ששתי המצלמות הטובות והיקרות אצלנו הן mirrorless

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אני בודק כל מצלמה [וכל מוצר צריכה למעשה] בהתאם ליתרונות ולמגבלות בהתאמה עבורי [כולל התקציב שאני מוכן להשקיע].
מצידי שיקראו למצלמות.... [תחליטו אתם על השם הרצוי] והאור לתמונה שיגיע ישירות מהמאדים, מה זה חשוב.
כל עוד זה מתאים לי, אני קונה [כנ"ל במכוניות ובכל מוצר].
גם הנאמנות למותג קיימת רק כל עוד, האלטרנטיבה פחות מתאימה עבורי.

nomix

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
עמי, חוץ מהמשקל יש עוד הבדלים משמעותיים בין הניקון 5500 ל7200?

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
ראי כאן http://snapsort.com/compare/Nikon-D5500-vs-Nikon-D7200/detailed
לדעתי מכל הרשימה מה שיותר מהותי הוא ההבדל בנקודות הפוקוס [בצילום ציפורים למשל] ומהירות הצילום במקרה של תנועה מהירה ומשתנה. [נושא המנוע במצלמה פחות רלוונטי כי רוב רובן של העדשות מצוידות במנוע פנימי]
בכל אופן אם המשקל והתקציב מסתדרים לך אין שום מניעה מלרכוש את ה-7200, ההפך.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
בהחלט אתר מוכר וטוב, למעוניינים להעמיק כדאי להכירו [לפעמים קצת מאריך שלא לצורך, לטעמי]

ydd

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
אחקי שתתרגלי למצלמות מסדרה 7XXX יהיה לך קשה לחזור לסדרה 5XXX כעיקרון D7200 זו מצלמה עם אפשרויות התפעול ממש כמו במצלמות המקצועיות של ניקון חוץ מעניין החיישן שהוא קרופ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור