מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
סחבק ויובל, לדעתי אתם מפקששים את העניין ......קראו בבקשה את אחד הפוסטים שפרסמתי:
---------------------------------------------------
לא מעניין אותי כלל הזרמים, המטענים , הפרשי הפוטנציאל , המטלורגיה, השזירה ה- 99.999 % "טוהר הגזע" ושאר עניינים
.
אני לא מתעסק במיקרו, אני מתעסק רק במאקרו כלומר מדידות של , Distortion ,FR,S/N , Dynamic וכו' יענו ה"שורה התחתונה":

מדידות אלו מבטאים/מייצגים בצורה מוחלטת את כל המיקרו שכאמור אני לא מתעסק בו כלל....מדידות אלו גם מייצגים בצורה מוחלטת איך המוסיקה תשמע כי הרי המדידות הם שיקוף של איכות הסאונד שתתקבל

-------------------------------------------------
הדוגמא הטובה ביותר שעולה לי בראש לדברי היא הגשרים שהרומאים בנו ועדיין עוברים מכוניות עליהם 2,000 שנה אחרי ....... הרומאים לא היו צריכים להבין באטומים , בתורת היחסות , בשרדינגר ובחלקיק האלוהי כדי לבנות אותם ולהשתמש בהם .....הם התעסקו במאקרו (האבנים) ולא במיקרו (האטומים שבאבנים)

"האודיופילים החוויתיים" בעצם מתעסקים ברמה אחת אפילו מעל המאקרו , כי את האודיופילים מעניינת איכות הסאונד הסופית ולא מעניין אותם כלל המדידות (המאקרו) לא כל שכן האטומים והמטענים שאחראיים לאותם מדידות (המיקרו).

מקווה שהבהרתי קמעא את הנקודה

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סחבק.

דיגיסאן הושעה עקב התעלמות מוחלטת מהבקשה שלי לחשוף את נסיונו באודיו. אי לכך, נשלח אחר כבוד לכחול שם נסיון בתחום אינו נדרש.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סליחה על השאלה, אבל ראיתי כמה פעמים "נשלח לכחול" , מה הכוונה ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סליחה על השאלה, אבל ראיתי כמה פעמים "נשלח לכחול" , מה הכוונה ?

זה הפורום בו אין הבדלים בין מגברים, נגנים, כבלים, רסיברים. ההבדלים הם רק בין רמקולים וגם שם, אם נמדדים זהה, יהיו זהים.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
רוברט,
1. המאקרו לא נוחת מהשמים. הוא תוצאה ישירה של המיקרו.
2. לא הבנתי האם מדידות המאקרו שאתה מבצע לוקחות בחשבון את כל המורכבות בהזרמת מידע מרובה תדרים. ורק תחשוב כמה פרמוטציות ואינטראקציות הדדיות אפשריות. שוב, מעולם לא מדדתי אבל מבחינה פיזיקלית פשטנית הקירובים שלכם תמוהים וההנחה שזו מערכת לינארית היא שגויה. לפחות כל עוד לא יוכח אחרת. נטל ההוכחה הוא עליך כי כמו שהסברתי, אין שום סיבה שזו תהיה מערכת לינארית.
3. בפעם המיליון, הכל מתחיל ונגמר באוזניים וביחידות הפיענוח במוח. אם אתה לא מאמין תעשה את הBT שנמר הציע לך למה לעולם לא תקבל כאלה תנאים לטובתך.
סחבק.

דיגיסאן הושעה עקב התעלמות מוחלטת מהבקשה שלי לחשוף את נסיונו באודיו. אי לכך, נשלח אחר כבוד לכחול שם נסיון בתחום אינו נדרש.
מבחינתי זה חבל. בימי חלדי יצא לי כבר לקרוא דיונים הרבה יותר גרועים או ארוכים או מכוערים. הרבה יותר.
אני הייתי שמח לשירשור הסברים ותמונות וסירטונים מצדם של הטכנוקרטים. אני מאוד הייתי שמח לדעת איזה מדידות הם עושים ומה הם ההנחות שהם עושים.
מה איכפת לך שאני אהנה מDIY במאית המחיר של הכבלים שלך? ;)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מעניינים הדיונים בין הטכנוקרטים פה.

הרושם שנוצר אצלי הוא שהחברים הטכנים שלנו לא מבינים את המיקרו. לא שאני מבין, אני פשוט משוכנע שבין אנשים שכן מבינים לא היה מתפתח דיון על מה עובר באינטר-קונקט בהיבט של פיזיקה.

אי לכך אני מציע לכל המהנדסים בפורום לגבש עמדה אחידה בנושא לפני שמנסים להסביר לנו משהו - שלא בטוח שהם מבינים עד הסוף בעצמם.

אני יוצא מנקודת ההנחה שהמהנדסים שתכננו את המטוס שיקח אותי לזנזיבר באמצע חודש ינואר, יודעים בדיוק מה עובר בכל כבל שבמטוס, למרות שלא מדובר שם באינטר-קונקט באורך 1.2 מטר, אלא בעשרות קילומטרים של כבלים.

אני שב ומתנצל שלעיתים אני נשמע מרושע, אבל חשוב לי לספר איך הדברים מצטיירים לפחות בעיניים שלי.

אריה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ההסבר פשוט, אם משהו טוען שהוא שומע הבדל בין כבלים , חייב שיהיה הסבר פיזיקאלי,
אם אין הסבר פיזיקאלי הווה אומר שההסבר הוא פסיכולוגי :)

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

אם ניקח את רוברט כדוגמא..
הוא מחפש את המטבע מתחת לפנס, ומודד את המדידות הפשוטות ביותר בניסיון לאפיין הבדלים סוניים משמעותיים בין הכבלים.

זה די מזכיר רפואה סינית עתיקה, עולם המושגים שם זה לחות חום ליחה יובש..וכו'
לך תבין בעיות של מוטציה ב- די. אן. איי עם עולם מושגים כזה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
YB-7, אתה דמגוג, ואסביר:

אתה כותב: "שאני מחפש את המטבע מתחת לפנס" ...... "שאני מודד את המדידות הפשוטות ביותר"......

אתה YB-7, גאון טכני ויקיר האתר, מכיר מדידות , לכבלים, דגש כבלים מעבר ל-
FR, S/N, Dynamic Range & Harmonic Distortion ?

האם אתה YB-7 , אושיית מדידות אודיו , מכיר סוג של מדידה שעדיין לא מוכר ל AES & IEEE ?

האם יש לך מאמר בנושא? מצגת ? PDF שיתאר את הנושא ? ....זה אולי Startup שאתה הולך להנפיק בבורסה בתקופה הקרובה?

ואולי פרץ הגאונות שלך רשום אצלך בכתב יד בפנקס אשר בכיס החולצה ? .....וממש ברגעים אלו הוא בהגהה אחרונה באחד ממכוני המחקר בארץ ? .....ואגב יהיה בגילוי שלך גם שימוש בטחוני ?......... אולי אפשר לשלב את זה ב"כיפת ברזל "?

אגב אם זה ישולב ב"כיפת ברזל" יתכן ותדליק משואה ביום העצמאות......אם נמר יבקש יפה שתלבש בטכס בירושלים T shirt עם הלוגו של האתר אתה תסכים? .....ואם ליאור יבקש? .....מה, הם ארחו אותך כל כך יפה פה באתר במשך שנים , לא תסכים ?....אני בטוח שכן, כי אתה אחלה סימפטי.....

שתף אותנו במחקר שלך YB-7 היקר, כי הדיוטות במדידות אנו .....

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
:אצבע מורמת
בהצלחה...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה בהצלחה ? ......אני משקיע שעתיים בפוסט תומך לגבי הגלויים האחרונים שלך בתחום האודיו וזה מה שיש לך להגיד?

בהצלחה למי? למה? להדלקת המשואות ? .....ל-Startup שלך ?

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לסטרטאפ שלך...:בעד:
תעלה צילומי מסך מתוצאות הבדיקות שתערוך..
פחות דיבורים, יותר מעשים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
סטארטאפ שלי ? על אתה מדבר?

כל עבודת המחקר, הנסויים , הלילות הארוכים עם כוסות הקפה ובדלי הסגריות שבוצעו במעבדות YB-7 , שלא לדבר על פרסום המאמרים וההגהות .... אני רק חשפתי אותם כאן בפורום

אל תתצנע סטארטפיסט יקר.....ומדליק משואות בפוטנציה !!! (ורד)

נערך לאחרונה ב:

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
רוברט אתה אינטנסיבי מידי נשמה.
קח אוויר, הכל טוב:)

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83

למה חייב? האור מופיע ומתנהג בכמה צורות,
ובנוסף אין לו מסה,בעת מדידות הצופה
משפיע על תוצאת הניסוי,
אתה חייב להסביר את זה,או שאתה
חי עדיין במאה ה 20,
אתה צובע את הסלון נגמר לך הצבע
מוקדם מידי, אתה הולך קונה אותו
מספר צבע כדי לגמור את בצביעה
או קונה כמות מספקת לכל הסלון
וצובע מחדש את כל הסלון,
אל תספר לי שמדידה תצפה איך
הכבל יישמע.

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
כל עבודת המחקר, הנסויים , הלילות הארוכים עם כוסות הקפה ובדלי הסגריות בוצעו במעבדות YB-7 , שלא לדבר על פרסום המאמרים וההגהה שלך המה...... אני רק חשפתי אותם כאן בפורום

התבלבלת, זה היה כנראה אצל מישהוא אחר...
אצלי לא מעשנים..
גם לא סיגריות.:)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בסדר, יאללה סולחה, קולולולולולולולולולולולולו.........

עכשיו נמר ישאל אם אני קומוניסט......אני מכיר את השאלות שלו זה ........אם אני רודף שלום בפורום דו ערוצי זה לא אומר שאני קומוניסט, מר בחור;)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

משתדל להשתמש במילה הו כמה שפחות. תמיד העדפתי ״ביי ביי״.

אבל אתה תישאר כאן ולא תתווכח עם כל העולם ואישתו. עוד מעט אתן לך תפקיד בו תוציא את היתרונות שלך. ויש לך כאלה.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור