מבחן לבדיקת המצאות נגיף אודיופיליה

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
כמה סימנים שאתם אודיופילים

1. כשאתה נזכר בשניצל זה לא תמיד קשור לאוכל
2. "המערכת קרה אחרי ההדלקה , אני חייב לחכות שתתחמם קצת , אי אפשר לשמוע ככה.." (אתה)
3. בעולם שלך דיאנה ופטרישיה מפורסמות יותר ממדונה
4. הדבר הראשון שעולה לך בראש שמדברים על אתר כחול ממש לא קשור למה שבינו לבינה
5. לא ביקרת בספארי שנים ועדיין להתייעץ עם נמר נשמע לך מאד הגיוני
6. רוק ופופ הם ממש לא במיינסטרים כמו ג'אז ומוזיקה קלאסית
7. פעם בשנה עולים לרגל , למינכן כמובן
8. ממש חשוב לך לנקות את הראש פעם בכמה זמן , רצוי לעתים קרובות ..
9. אין דבר שמפחיד אותך יותר מהכינוי "בהיר"
10. טיפול בחשמל נשמע לך פתרון לגיטימי ביותר למרות שאנחנו ב2019
11. אתה ממש לא בקטע של קשירות אבל די אובססיבי לגבי כבילה
12. זה הפעם האחרונה .. , בטח .. , מאד אמין ..

קבלו נקודה על כל סימן שאתם מתחברים אליו , כמה נקודות קיבלתם ?
יש לכם סימנים נוספים , שתפו ..

nurse-10.jpg

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רונן, זה מבריק :בעד:(ורד):בעד:

כמה תוספות שלי:

13. כשאתה הולך ברחוב ושומע כלי נגינה מאחד הבתים ומתבאס שהמערכת שלך בכלל לא מתקרבת לזה.
14. כשאתה אוהב את הלילה בגלל החשמל הנקי.
15. כשאתה מצטער שאין חגים כדוגמת יום כיפור שבהם אסורה הנהיגה ברכב, אבל ניתן לשמוע מוסיקה - להעצמת חווית השקט וה"רקע השחור".
16. כשאתה מתעניין בקניית דירה וקירות גבס מבאסים אותך/ לא אוהב סלונים עם מידות ריבועיות.
17.כשאתה מתבאס שאין אף מזגן שקט באמת.
18.כשהמילה "סתום" לא חייבת מבחינתך לתאר דווקא בין אנוש או בעיה באינסטלציה.
19. כשהאף שלך משמש לא רק לנשימה והרחה אלא הוא מהווה גם נקודת יחוס לאיזון המרחק של הרמקולים עם חוט שפגט.
20. כשאתה צועק על הילדים שלך למה הם לא מכבים את האור בחדרים אבל אתה עם ציוד סטריאו דלוק 24/365

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אצלי התשובות מתחלקות פיפטי-פיפטי. אם יש הגדרה אודיופיל לייט( כמו דתי לייט) זה אני.:oops:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
" ללכת לבית מרקחת ולבקש תרופת ארגעה,
לשבוע שבועיים מהנגיף שלא מרפה ".

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
21. כשאתה מסביר לבנקאי האישי שלך שהסכום הענקי שמשכת זה בגלל מקרה חירום רפואי.
22. כשהשכנים דופקים לך בזעם על הדלת לאחר שבבית שלהם מכשירי החשמל משתגעים וכי ראו אותך נוגע בארון חברת חשמל מספר פעמים.
23. כשאתה לא מצליח להסתיר את מבטך העולב מול אנשים שאישתך הכירה שהוזמנת לביתם בפעם הראשונה והבעלים מראה לך בגאווה מיד-פיי מסחרי.
24. כשאתה צועק על רוכבי אופנועים מרעישים ברחוב.
25. כשאתה (רונן) מפרסם פוסט כזה בשעה 05:20 כי לא ישנת כל הלילה לא בגלל התינוק אלא בגלל שבדקת כבלים.
26. כשאתה חוטף נגן רחוב רוסי מסכן לביתך עבור 20 ש"ח שינגן על הכלי שלו בזמן שאתה משווה זאת לאיך זה נשמע במערכת שלך.
-בהמשך לרוברט, מוכן להיות ספוג בזיעה של עצמי למשך דקות ארוכות בחדר עם חלונות סגורים באוגוסט כי רוצה לשמוע משהו בלי שהמזגן שלי\של השכן יפריע.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
27. כל לילה שני בממוצע, מאזין ל-מוזיקה עד הבוקר (4:00-4:30 AM), כאשר שעתיים אחרי במודעות מוחלטת יודע שמתחיל יום חדש, ומשאיר את עצמי גמור מעייפות כל היום.
28. משקיע 2400 ש"ח בכבל לסאב (ביד 2)!
29. מחכה לרגע שהמשפחה תצא (מתרץ שכואב הראש או עייף) בשביל שאוכל להאזין כמו שאני אוהב.
30. מחכה לשישי בבוקר, שם את הילדים (בנות במקרה שלי) במוסדות, קניות 40 דק מתחת לבית ואז שקט תרתי משמע של שעתיים עד שחוזרות הביתה.
31. מחכה לשבת, שם את הבנות עד מוצ"ש אצל הסבתא, משחרר את האשה, מתחנן שתיקח עמה את הקטנה בשביל שיהיה לי זמן מול המערכת.
32. מתבאס במוצ"ש (יודע שכל השבוע לא אוכל לגעת ו"לנשום" שוב כמו שאני אוהב עד שישי בבוקר.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
33. שאתה מתעורר בלילה מזיע וזה מהמנורות.
44. שאתה לא רוצה לסכם כמה הוצאתי עד עכשיו.
35. שתמיד חסרים לך 100 אלף שח כדי להגיע לנחלה.

dany

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
8
לגבי סעיף 6
לא יתכן אודיופיל שאינו מקשיב לגאז וקלאסית?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
.
-בהמשך לרוברט, מוכן להיות ספוג בזיעה של עצמי למשך דקות ארוכות בחדר עם חלונות סגורים באוגוסט כי רוצה לשמוע משהו בלי שהמזגן שלי\של השכן יפריע.
:בעד::בעד:

לצערי יש לי מספר שעות מועט ביותר שאני יכול לשמוע מוסיקה "איך שאני אוהב" - יענו בווליום, והמזגן בסלון משגע אותי למרות שהוא נחשב שקט במובנים הרגילים.

מספר שעות לפני אני מפעיל את כל המזגנים בבית (יש לי מזגן קטן בכל חדר)....הבית איכשהו מתקרר...ואז בזמן ההאזנה אני מכבה את המזגן בסלון, את המחשב וגם את המקרר.... ולאחר כשעה מתחילה הסאונה, אבל כמוך אני מעדיף את זה ככה.

כמובן שאני שומע עם חלונות סגורים כדי שלא אהפוך ל"מטרד לסביבתי".;)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אותי מעניין אם החומר הלעוס הזה, שאני מניח שהוא יחסית חדש לרונן ומספר חברים נוספים, הוא רלוונטי עבור מצטרפים חדשים.
לא, לא באתי לשפוך פה ארס. להיפך, זה נאמר בפירגון. זה פשוט מסוג הפוסטים האלה שרואים אחד כמותו פעם בכמה חודשים, מין תעופה עצמית שכזאת. אותי מענין אם החברים החדשים ב"קהילה" / "מגזר" / "תחביב" שותפים להלך הרוח הזה של התעופה העצמית או שהאודיופיל "המודרני" מתייחס לתחביב שלו בצורה שונה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
מת עליך מתנוש!

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
אותי מעניין אם החומר הלעוס הזה, שאני מניח שהוא יחסית חדש לרונן ומספר חברים נוספים, הוא רלוונטי עבור מצטרפים חדשים.
לא, לא באתי לשפוך פה ארס. להיפך, זה נאמר בפירגון. זה פשוט מסוג הפוסטים האלה שרואים אחד כמותו פעם בכמה חודשים, מין תעופה עצמית שכזאת. אותי מענין אם החברים החדשים ב"קהילה" / "מגזר" / "תחביב" שותפים להלך הרוח הזה של התעופה העצמית או שהאודיופיל "המודרני" מתייחס לתחביב שלו בצורה שונה.

מתן היקר

המטרה של הכתיבה שלי היא לשתף את הפורום בחוויות שלי ובדרך שלי , החוויה שניסיתי להעביר כאן הוא של התחביב שלנו מזווית קצת אחרת , מעין מראה שמסתכלת מהצד ומראה לנו שיש לכולנו את אותו עולם מושגים (סוגי מוזיקה פופולרית , מומחים בתחום שכולם מכירים ..) את אותם טקסים (לכבות מזגן וכו' ..) , ונושאי עניין פופולריים משותפים (הכנס במינכן , דיוני כבילה ..)

התשובה שלך , כוללת טענות על מיחזור ("זה פשוט מסוג הפוסטים האלה שרואים אחד כמותו פעם בכמה חודשים") וכוללת טענות שאני עף על עצמי ("מין תעופה עצמית שכזאת") ותיאור מטרת הפוסט ("לא, לא באתי לשפוך פה ארס , רק לפרגן .. :בכי:")

אז מתן ,
- אתה מכיר כבר את הנושא והוא לא מעניין אותך ? , דפדף הלאה , פשוט ..
- אתה חסר מודעות עצמית אם אתה חושב שאתה לא שופך ארס ורק "מפרגן" ..

אני אלך עם האמת שלי , ואני אמשיך לרשום , על החוויות שלי מהזוית שלי , ועל המסע שלי בתחום ,ואם יש מישהו אחד שיקרא וזה יעשה לו טוב עשיתי את שלי , אתה מוזמן לתרום לפורום בדרכך שלך ,ואני אאחל לך את כל ההצלחה שבעולם , אשמח אם תחסוך ממני את ההערות "המפרגנות" שלך עליי לעצמך.

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
מתן היקר

המטרה של הכתיבה שלי היא לשתף את הפורום בחוויות שלי ובדרך שלי , החוויה שניסיתי להעביר כאן הוא של התחביב שלנו מזווית קצת אחרת , מעין מראה שמסתכלת מהצד ומראה לנו שיש לכולנו את אותו עולם מושגים (סוגי מוזיקה פופולרית , מומחים בתחום שכולם מכירים ..) את אותם טקסים (לכבות מזגן וכו' ..) , ונושאי עניין פופולריים משותפים (הכנס במינכן , דיוני כבילה ..)

התשובה שלך , כוללת טענות על מיחזור ("זה פשוט מסוג הפוסטים האלה שרואים אחד כמותו פעם בכמה חודשים") וכוללת טענות שאני עף על עצמי ("מין תעופה עצמית שכזאת") ותיאור מטרת הפוסט ("לא, לא באתי לשפוך פה ארס , רק לפרגן .. :בכי:")

אז מתן ,
- אתה מכיר כבר את הנושא והוא לא מעניין אותך ? , דפדף הלאה , פשוט ..
- אתה חסר מודעות עצמית אם אתה חושב שאתה לא שופך ארס ורק "מפרגן" ..

אני אלך עם האמת שלי , ואני אמשיך לרשום , על החוויות שלי מהזוית שלי , ועל המסע שלי בתחום ,ואם יש מישהו אחד שיקרא וזה יעשה לו טוב עשיתי את שלי , אתה מוזמן לתרום לפורום בדרכך שלך ,ואני אאחל לך את כל ההצלחה שבעולם , אשמח אם תחסוך ממני את ההערות "המפרגנות" שלך עליי לעצמך.
שזה מקסים בעניי :לב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מתנוש כפרה, איפה הנימוסים שלך?
רונן רק הרגע התחיל.
תנוח דעתך, גם הוא יגמור אודיופיל ממורמר בדיוק כמו כולנו.
תן לו קצת גרייס.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
נזכרתי בשיר עתיק של הגששים ״ כולם חכמים כולם״.
יכול להיות שצריך לפתוח באינדקס קטגוריה של ״פשעי שנאה״
בו אפשר ללכלך להכפיש לשחרר רעל......

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
כנסו לפורומים בחול ותבינו שככה לא בונים חומה אלא רק חימה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

מתנוש, למה שלא תבקש מהנהלת האתר לפתוח תת פורום בשם " דו ערוצי וטרנים" שם יוכלו לכתוב רק חברה עם "קילומטרג' " מוכח ונסיון כשלך?

פעם בחודש נמר יוכל לבצע מבחני קבלה לפורום שיבטיח את איכות משתתפיו וסינון גורמים לא רצויים....אגב, שכמותי (אתה יודע כבלים וכאלה) יפלו כבר בשלב המבחנים הראשוניים ואז גם לא יווצרו עימותים לא רצויים בפורום.

מתנוש, נכון זה אידיליה לפי תפישת עולמך ?

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
36. כשאומרים לעצמינו - ״נקנה/נשדרג רק את ״זה״ וזה הוא, לא קונה כלום עוד שנים...״

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור