מבחן כבלים עיוור !

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אף פעם לא הסתרתי את החלפת הניק ניים שלי מאותו IP
באמת -אחד הדברים שהרסו את הפורום שם (אני מקווה)
אין טעם לעסוק בזה כאן

וואלה,
אז אתה מודע שאתה טרול.....מעולה.
זה מסביר הרבה דרך אגב.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מודה ועוזב ירוחם ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כתבתי ומחקתי 4 פעמים את מה שרציתי להגיד.

ורציתי להגיב על.

- התנאים שיניב הציב

- כניסתו של שוכן המעמקים לפורום לצורך הסבר מלמד

- התנאים שגידי הציב {שאני בעדם}

- עצם העובדה שמבחן עיוור בדרך הזו לעולם לא יצא לפועל.

ועכשיו לשאלה .

אותו דוחף לוויתן טוען שההבדלים בין כבלים אינם קיימים, לעומת זאת יניב תתפלאו כן מאמין בהבדלים {ואני יודע זאת}

יניב.
האם בין כבל של קנה ובנה לכבל של XLO {או כל אחד אחר שתבחר מהמשפחה היקרה} יהיה הבדל?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ורק להבהיר, מאוד לא אהבתי את הביטויים "רמאי ושקרן" שמכוונים כלפי אדם כזה או אחר.

וכן, מתן כבל "דמה" למבחן אינו רמאות, ההפך הוא: זהו נוהל תקין המשמש בניסויים מדעיים רבים: אפקט הפלצבו

מה שכן, המבחן אולי הוכיח את כוחו הגדול של מוחנו בקביעת המציאות, אבל לא כל כך רואה איך זה הוכיח שאין הבדלים ביו כבלים.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
כתבתי ומחקתי 4 פעמים את מה שרציתי להגיד.

ורציתי להגיב על.

- התנאים שיניב הציב

- כניסתו של שוכן המעמקים לפורום לצורך הסבר מלמד

- התנאים שגידי הציב {שאני בעדם}

- עצם העובדה שמבחן עיוור בדרך הזו לעולם לא יצא לפועל.

ועכשיו לשאלה .

אותו דוחף לוויתן טוען שההבדלים בין כבלים אינם קיימים, לעומת זאת יניב תתפלאו כן מאמין בהבדלים {ואני יודע זאת}

יניב.
האם בין כבל של קנה ובנה לכבל של XLO {או כל אחד אחר שתבחר מהמשפחה היקרה} יהיה הבדל?

אתה שואל וגם עונה נמר, הכל טוב?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יניב.

הכל אחלה.
הרי אתה מסכים שההבדל בין כבל קנה ובנה לכבל איכותי קיים, אם כך אתה בהחלט מסכים שכבל שבנוי מחומר טוב אכן יעשה את העבודה, אני בדיוק כמוך. ויותר מזה אני חושב שממחיר מסויים ההבדלים נעשים לדקים יותר ויותר עד כדי בילתי שמיעים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יניב.

הכל אחלה.
הרי אתה מסכים שההבדל בין כבל קנה ובנה לכבל איכותי קיים, אם כך אתה בהחלט מסכים שכבל שבנוי מחומר טוב אכן יעשה את העבודה, אני בדיוק כמוך. ויותר מזה אני חושב שממחיר מסויים ההבדלים נעשים לדקים יותר ויותר עד כדי בילתי שמיעים.

נמר אם אתה מדבר על כבלים דומים של אותו יצרן במחירים גבוהיים - יש אולי קשה להבדיל
כאשר אתה מדבר על כבלים יקרים של יצרנים שונים או מחומרים שונים יהיה הבדל בצליל
האם זה שווה את המחיר להשקיע זו כבר שאלה אחרת.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
פוסט מורטום (?)

אז מה היה לנו כאן, לכבוד החג?

אחד יואל פרלמן, שהציע לאחד אחר סונוס, לבוא ולהתרשם בעצמו מההבדלים השמיעים בין כבלים במערכת שלו. כשסונוס עמד על שתיים וניסה להראות ששלו גדול יותר, יואל הרגיע ואמר שלא חשובה ההתנצחות, אפשר גם לפני המבחן העיוור להתרשם בניחותא על כוס קפה, ואולי להשתכנע, ואם זה לא יעזור, אפשר גם לעשות מבחן עיוור.

אחד אדמו"ר, ראש ישיבת עטרת שופרות, שהזכיר את הצעתו הנודעת בפורום השביל (שם, כזכור, גם הייתה התחמקות מהצעתו) וגרם לסונוס להרים שוב את הרגליים על מנת להראות לכולם ששלו גדול יותר, והוא גם יכול לגייס את הכסף, ובלבד שהמבחן יתקיים בתנאים שלו.

אחד יבואן מקצוען ומוערך, שכנראה שאת מה שהוא כבר שכח מי שעולבים בו עוד לא הספיקו ללמוד, שנגרר (שוב) לויכוח עם סונוס שמתעקש שיש לו גדול יותר, וחשוב שכולם ידעו את זה.

אחד שוכן מצולות (©כל הזכויות שמורות ל Namer Corp) חבר קליקת פורום השביל, שנחפז להגן על כבודו האבוד.

ובשורה התחתונה: באמת שאין חדש תחת השמש. חוזרים לימי הפורום הכתום, הלא עליזים.

אני דווקא אשמח לחזור ליוזמה המקורית, היפה, של יואל פרלמן, שיארח בביתו את סונוס, ויאפשר לו סוף-סוף להראות לכולם ששלו גדול יותר, אבל בצורה נעימה, על כוס קפה, ובלי לריב.

חבל שגם הפורום הזה ילך בדרכו של הפורום הכתום. זה עוד יגמר באינספור דיונים מרתקים על הכדאיות של DVD פיוניר ביבוא מסודר עם אחריות לשנה אל מול ייבוא חלופי, בלי אחריות אבל זול בארבעים שקל.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מבחין בקלילות בהבדל השמיע בין כבלים שונים שברשותי בציוד שברשותי.
עד אז-תמשיכו לריב על מה שלא שמעתם וכנראה לא תשמעו .
מבלי להכנס לכול הוויכוח הזה (כי אני חושב שיש הבדלים ) , אני חושב שיש מידה לא קטנה של אי פייריות מסויימת , להזמין אנשים למערכת כמו שלך . לא יודע ממה היא מורכבת , אבל לפחות ע"פ הרמקולים שלך היא מערכת מאוד חושפנית ויקרה .
השאלה היחידה היא האם כבלים משפעים כללית או שהם משפיעים רק במערכות מעל סדר גודל מסויים ? אז לבוא לי עם מערכת כמו שלך ובזה לסכם את הוויכוח , לא יודע אם זה נכון .

אני חושב שצריך מישהו שיש לו מערכת הרבה יותר נגישה לקהל האודיופילים הפשוטים/לא עשירים/תקציב בינוני/WHATEVER YOU WANT TO CALL IT ובה לבדוק את הנושא .

ולסונוס אני בהחלט חושב שלא יצאת מזה בסדר
ולדוחף לוויתן , קראתי את הפוסט , ואני לא מצליח להבין איך בדיוק זה נקרא מבחן , אבל שיהיה

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
חבל , באמת חבל!

חבל על כל האנרגיה שיצאה בשירשור הזה .

-היו בכל הפורומים אין ספור ויכוחים על הנושא הזה.
-כל הויכוחים ניגמרו בפיצוץ מילולי ובאפס תוצאות.

- כל פעם צצים ויכוחים של אלא שלא מאמינים לאלה שכן , ואגב לא מדובר רק בכבלים.
- כאן ב Dtown חשבתי שויכוחים מהסוג הזה לא יקרו יותר מאחר וכאן מצויה קהילה
של חובבי סטראו איכותיים , סקרנים, עם הרבה אנרגיה חיובית, אבל כניראה שהתבדתי...

- אני מציע לכל הספקנים בכל הקשור לכבלים, מעמדים, מגברים, חשמל, ולא חסרים כאלה
שיסלחו לי , אבל ,הם פשוט אינם מבינים בתחום , לא רוצים להבין, ואין לי הסבר אחר להגדיר
אנשים אלה יותר מההגדרה , משועממים!

- לא איכפת לי ממש וזה לא מעניין אותי שאותם משועממים יכתבו שאני סוחר ,בעל אינטרס, וכו
ממש לא ! כל מה שאני יודע שאודיופיל אמיתי וחובב סטריאו High End מושבע , לא יעיז
להתבטא בבוז כלפי אודיופיל אחר , יגדיר את נסיונו כמעשי כשפים , וינסה להציגו כ"אהבל".
אין דבר כזה , והתנהגות כזו בשום פורום חברים מכובד, נקודה.

-כל המבחנים שהוצעו פה , הם חרפה דיסלקטית לענף ....

מגיע בן אדם , טוען שבמערכת שלו היו הבדלים ששפרו לו את המערכת בעשרות מונים,
ומישהוא אחר מנסה להציגו כשקרן ושרלטן ? איזה מין דבר זה ? מה , הוא ממציא דברים
בשביל לנשוא חן בעיני באיי הפורום? מה השטויות האלו?.

- אני עשיתי בעצמי כברת דרך לא קטנה בנושא עוד הרבה לפני שהיתי עוסק בתחום , וכאשר
הבאתי כבלים הביתה למבחן , הזמנתי את חבריי האודיופילים , ישבנו מול המערכת , החלפנו
כבל בכבל אחר , והתמוגגנו מההבדל ....איזו חוויה זו היתה ....

- יעיד כאן אייל פור , שלפני 8-9 שנים בערך רכשתי ממנו את הכבל הכי יקר שלו (2000$ )
לזוג מטר אינטרקונקטים , ואחכ הבאתי את חברי הטוב , ששמע את התוצאה במערכת שלו ולא
האמין להבדל , ורכש אצלו 2 זוגות כאלה....כן ....2 זוגות כבלי אינטרקונקט שמחיר כל אחד
2000$ ... אז מה מנסים כאן אנשים לעשות, רק שאני אבין? מה הם קוראים לי אידיוט?
במשך 3 ימים בחנתי את הכבלים הללו , שעלו לי בזמנו יותר מהמשכורת...מה אני חרש?
וגם אלה ששמעו איתי ורכשיו חרשים?איזה מין דבר זה......

אני הוכחתי להרבה אנשים בחיי בענף (הן כעוסק בתחום והן כאודיופיל )שיש הבדלים , ואגב מי שספקן
שיהיה בן אדם , ובמקום לשים את עצמו כאן ללעג ולקלס שיקבע איתי פגישה על כוס קפה
ויבקש ממני לשמוע באזניו , ואני אשמח לתת שיעור חינם לכל מי שבאמת רוצה
להבין ולשמוע הבדלים (כמובן ללא כל התחייבות) ואחכ כשאוכיח לו בכמה דקות שהוא טעה
יבין הבן אדם יותר , וכך יתרום יותר להעשרת הענף בארץ , ומבחינתי , באתי על שכרי.

- לא אשכח , איך פעם קראתי בפורום הכתום על מבחן מגברים וכבלים כאשר מנהל הפורום
וכנופיתו עשו מבחן בן רסיוור של פיוניר למגבר של סירוס ישן עם די וי די של LG על רמקולים
של MONTANA EPS .....כאשר חיברו ממתג A-B בין המגברים (כמו זה שקיים בחנויות)
עם כבלים מהום סנטר , ולא שמעו הבדלים.....ממש בדיחה גרועה , לא האמנתי שאני קורא
את השטויות האלה.....

-אח"כ היו ויכוחים שאין הבדלים בין קומפקטים וש DVD נשמע לא פחות וב מקומפקט ב 10,000
שח , ולמה אין הבדל (טען איזה רון ו ) מכיוון שהכל עובד בשיטה בינארית כלומר 0 ו 1 ולכן אין
הבדל.

- אחכ ניטען שאין הבדלים בין קדם מגבר לקדם מגבר ....ו...די אין לי כח ....טוב נו.

- לבסוף מאחר ואין הבדלים ברוב הפרמטרים , הוסב הפורום הכתום לפורום גאגטים , DVD
טלויזיות , ומערכות סטראו שניגמרות קומפלט ב 2,000 שח . ועכשיו , מאחר וכל האודיופילים
המטומטמים הדירו את רגליהם מהפורום , יש שם שקט תעשייתי של חכמים שממילא יודעים ,והסכימו בינהם שאין הבדלים .

עכשיו , תישאלו את עצמכם , האם זה מה שאתם רוצים שיקרה כאן!

האם חסרים פורומים של גאדטים MP3 ו DVD בארץ? לא!
האם חסרים פורומים של סטריאו High End בארץ? כן!!!
...ואגב זה הפורום היחיד לצערי...

ואין , אין כאן קטע של דמוקרטיה , כלומר אני , אם היתי מנהל הפורום הזה , היתי דואג
להעביר מיכאן בדיפלומטיות (תוך הסבר מפורט מדוע מקומו אינו כאן ) כל מי שחושב שענף
הזה ,( שלדעתי חשוב להרבה אודיופילים רבים וטובים) מספק פיברוקים וכשפים ומעשי וודו.
פשוט אין לתת לאנשים שכאלה במה , מאחר ומיד יצטרפו אילהם עוד כמה ספקנים ומשועממים
וגורלו של הפורום הזה יחרץ , מאחר וכל האודיופילים פשוט ידירו את רגליהם מכאן.

- אני אודיופיל שהשקיע ונהנה מהתחום יותר מעשרים שנה , ועברו אצלי ציודים ש "מים בירדן
לא עברו " ככה . וזה פשוט עלבון לתחום , אנשים שממש לא מבינים ומנסים בכל כוחם להכפיש
את הענף שממילא קיים בגודל מיניאטורי בארצנו.

בקרוב , תהיה תערוכת סטריאו High End אמיתית , שבא מושקעים הרבה משאבים כאשר
מיטב יבואני הסטריאו האיכותי יגיעו עם ציוד בשווי של עשרות ומאות אלפי שקלים ,כאשר כל זאת נעשה
על מנת להעשיר ולפתח את הענף בארץ , וכל זאת נעשה למען התחום האהוב כל כך על הרבה אנשים
וממש לא מתאים לזלזל במאמץ ובענף הזה לאף אחד .

ושיעשו לי טובה כל החוכמולוגים כאן , ויחסכו לי עכשיו הרצאה על האינטרסים שלי ועל מה שאני
מרוויח , ועל זה שאני מספר סיפורים וכו...

כל אודיופיל וחובב סטריאו רציני שאוהב את התחום יודע בדיוק על מה אני מדבר .

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין ספק שקשה מאוד לנהל דיונים אודיופילים כאשר אנשים מיד טוענים שהכל שטיות.

אבל מה לעשות, לפעמים בין הטענות שלהם אנו מרוויחים גם תשובות עיניניות טובות לדברים שאינם קשורים לכבלים.

לגבי אלה שטוענים כי אין הבדלים בין מגברים ומקורות אין לי מה להגיד, הם פשוט לא שם. זה כמו לנסות להסביר לתינוק מדוע יש עניים בעולם, הוא לא יבין כי הוא עדיין לא שם. האם אתה מתעצבן מתינוק שמדבר שטיות? אני לא.

בכל מקרה, אם יפתח פוסט שאדם מספר על חוויה שהייתה לו עם כבל לא אתן לאנשים להיכנס בו, את זה אני משאיר למקומות אחרים {לא חסרים כאלה} כאן זה לא יקרה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ספקנים תמיד היו ויהיו, היות ונרשמתי כחבר לפורום תפוז עוד בשנת 2001, זכיתי לחוות את כל אותם אינספור ויכוחים ומריבות.
פורום דו ערוצי באתר dtown לא יעלם ולא יהרס משום שהוא פונה אל אנשים שחיים את עולם ההבדלים + גם אלו שמוכנים לאתגר אותם.
בעולם שאין בו כל הבדל (שמיע) בין שום רכיב אודיו (למעט רמקולים, כפי שהדעה רווחת בין מספר חברים כתומים), אין כל הצדקה לקיום פורום אודיו, כך שפורום שמאכלס אנשים שלא חווים הבדלים בין רכיבי אודיו מהווה סתירה לוגית שלא יכולה להתקיים.

אם נגיע למצב בו על כל שאלה יקפוץ אותו אדם (או מספר אנשים) בטוענה כי "הכל אותו דבר" ואין כל סיבה קיומית לעולם התוכן של האודיו בו קיימים אינספור מוצרים ורכיבים שונים, אשמח לפתוח עבור קבוצה זו פורום חדש "הטכנוקרטים" "אנשי 01" או כל שם אחר שיתאים לעמדתם ושם יוכלו להסביר לכל דורש את עמדתם.

תארתי כאן מצב קיצוני למדי, בו קיימת התנגשות של שני עולמות מנוגדים לחלוטין, אני חושב שאנחנו לא שם - אני לא רואה איזושהיא כפייה מוחלטת או המתה מיידית של שרשורים.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
היגענו לקטארזיס. אפשר להדליק סיגריות.

נ.ב.
צ'תער שאני מז**ן ת'שכל, הילדה לא רוצה להירדם ואני נדפק משיעמום..

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
חבל על כל האנרגיה שיצאה בשירשור הזה .

-היו בכל הפורומים אין ספור ויכוחים על הנושא הזה.
-כל הויכוחים ניגמרו בפיצוץ מילולי ובאפס תוצאות.

- כל פעם צצים ויכוחים של אלא שלא מאמינים לאלה שכן , ואגב לא מדובר רק בכבלים.
- כאן ב Dtown חשבתי שויכוחים מהסוג הזה לא יקרו יותר מאחר וכאן מצויה קהילה
של חובבי סטראו איכותיים , סקרנים, עם הרבה אנרגיה חיובית, אבל כניראה שהתבדתי...

- אני מציע לכל הספקנים בכל הקשור לכבלים, מעמדים, מגברים, חשמל, ולא חסרים כאלה
שיסלחו לי , אבל ,הם פשוט אינם מבינים בתחום , לא רוצים להבין, ואין לי הסבר אחר להגדיר
אנשים אלה יותר מההגדרה , משועממים!

- לא איכפת לי ממש וזה לא מעניין אותי שאותם משועממים יכתבו שאני סוחר ,בעל אינטרס, וכו
ממש לא ! כל מה שאני יודע שאודיופיל אמיתי וחובב סטריאו High End מושבע , לא יעיז
להתבטא בבוז כלפי אודיופיל אחר , יגדיר את נסיונו כמעשי כשפים , וינסה להציגו כ"אהבל".
אין דבר כזה , והתנהגות כזו בשום פורום חברים מכובד, נקודה.

-כל המבחנים שהוצעו פה , הם חרפה דיסלקטית לענף ....

מגיע בן אדם , טוען שבמערכת שלו היו הבדלים ששפרו לו את המערכת בעשרות מונים,
ומישהוא אחר מנסה להציגו כשקרן ושרלטן ? איזה מין דבר זה ? מה , הוא ממציא דברים
בשביל לנשוא חן בעיני באיי הפורום? מה השטויות האלו?.

- אני עשיתי בעצמי כברת דרך לא קטנה בנושא עוד הרבה לפני שהיתי עוסק בתחום , וכאשר
הבאתי כבלים הביתה למבחן , הזמנתי את חבריי האודיופילים , ישבנו מול המערכת , החלפנו
כבל בכבל אחר , והתמוגגנו מההבדל ....איזו חוויה זו היתה ....

- יעיד כאן אייל פור , שלפני 8-9 שנים בערך רכשתי ממנו את הכבל הכי יקר שלו (2000$ )
לזוג מטר אינטרקונקטים , ואחכ הבאתי את חברי הטוב , ששמע את התוצאה במערכת שלו ולא
האמין להבדל , ורכש אצלו 2 זוגות כאלה....כן ....2 זוגות כבלי אינטרקונקט שמחיר כל אחד
2000$ ... אז מה מנסים כאן אנשים לעשות, רק שאני אבין? מה הם קוראים לי אידיוט?
במשך 3 ימים בחנתי את הכבלים הללו , שעלו לי בזמנו יותר מהמשכורת...מה אני חרש?
וגם אלה ששמעו איתי ורכשיו חרשים?איזה מין דבר זה......

אני הוכחתי להרבה אנשים בחיי בענף (הן כעוסק בתחום והן כאודיופיל )שיש הבדלים , ואגב מי שספקן
שיהיה בן אדם , ובמקום לשים את עצמו כאן ללעג ולקלס שיקבע איתי פגישה על כוס קפה
ויבקש ממני לשמוע באזניו , ואני אשמח לתת שיעור חינם לכל מי שבאמת רוצה
להבין ולשמוע הבדלים (כמובן ללא כל התחייבות) ואחכ כשאוכיח לו בכמה דקות שהוא טעה
יבין הבן אדם יותר , וכך יתרום יותר להעשרת הענף בארץ , ומבחינתי , באתי על שכרי.

- לא אשכח , איך פעם קראתי בפורום הכתום על מבחן מגברים וכבלים כאשר מנהל הפורום
וכנופיתו עשו מבחן בן רסיוור של פיוניר למגבר של סירוס ישן עם די וי די של LG על רמקולים
של MONTANA EPS .....כאשר חיברו ממתג A-B בין המגברים (כמו זה שקיים בחנויות)
עם כבלים מהום סנטר , ולא שמעו הבדלים.....ממש בדיחה גרועה , לא האמנתי שאני קורא
את השטויות האלה.....

-אח"כ היו ויכוחים שאין הבדלים בין קומפקטים וש DVD נשמע לא פחות וב מקומפקט ב 10,000
שח , ולמה אין הבדל (טען איזה רון ו ) מכיוון שהכל עובד בשיטה בינארית כלומר 0 ו 1 ולכן אין
הבדל.

- אחכ ניטען שאין הבדלים בין קדם מגבר לקדם מגבר ....ו...די אין לי כח ....טוב נו.

- לבסוף מאחר ואין הבדלים ברוב הפרמטרים , הוסב הפורום הכתום לפורום גאגטים , DVD
טלויזיות , ומערכות סטראו שניגמרות קומפלט ב 2,000 שח . ועכשיו , מאחר וכל האודיופילים
המטומטמים הדירו את רגליהם מהפורום , יש שם שקט תעשייתי של חכמים שממילא יודעים ,והסכימו בינהם שאין הבדלים .

עכשיו , תישאלו את עצמכם , האם זה מה שאתם רוצים שיקרה כאן!

האם חסרים פורומים של גאדטים MP3 ו DVD בארץ? לא!
האם חסרים פורומים של סטריאו High End בארץ? כן!!!
...ואגב זה הפורום היחיד לצערי...

ואין , אין כאן קטע של דמוקרטיה , כלומר אני , אם היתי מנהל הפורום הזה , היתי דואג
להעביר מיכאן בדיפלומטיות (תוך הסבר מפורט מדוע מקומו אינו כאן ) כל מי שחושב שענף
הזה ,( שלדעתי חשוב להרבה אודיופילים רבים וטובים) מספק פיברוקים וכשפים ומעשי וודו.
פשוט אין לתת לאנשים שכאלה במה , מאחר ומיד יצטרפו אילהם עוד כמה ספקנים ומשועממים
וגורלו של הפורום הזה יחרץ , מאחר וכל האודיופילים פשוט ידירו את רגליהם מכאן.

- אני אודיופיל שהשקיע ונהנה מהתחום יותר מעשרים שנה , ועברו אצלי ציודים ש "מים בירדן
לא עברו " ככה . וזה פשוט עלבון לתחום , אנשים שממש לא מבינים ומנסים בכל כוחם להכפיש
את הענף שממילא קיים בגודל מיניאטורי בארצנו.

בקרוב , תהיה תערוכת סטריאו High End אמיתית , שבא מושקעים הרבה משאבים כאשר
מיטב יבואני הסטריאו האיכותי יגיעו עם ציוד בשווי של עשרות ומאות אלפי שקלים ,כאשר כל זאת נעשה
על מנת להעשיר ולפתח את הענף בארץ , וכל זאת נעשה למען התחום האהוב כל כך על הרבה אנשים
וממש לא מתאים לזלזל במאמץ ובענף הזה לאף אחד .

ושיעשו לי טובה כל החוכמולוגים כאן , ויחסכו לי עכשיו הרצאה על האינטרסים שלי ועל מה שאני
מרוויח , ועל זה שאני מספר סיפורים וכו...

כל אודיופיל וחובב סטריאו רציני שאוהב את התחום יודע בדיוק על מה אני מדבר .

אמיר ארמה

סלח לי אמיר,

אבל למה כאשר מישהו טוען שהוא שומע הבדלים ומישהו אחר אומר לו יכול להיות שאתה טועה הוא ישר, טיפש לא מבין שרלטן וכו.... ועוד שהוא מציע דרך לבחון את זה...
ולמה מי שטוען שהוא לא שומע הבדל ישר אומרים לו שהמערכת שלו דפוקה או שהוא לא שומע טוב.
מה עם האגדה - "המלך הוא עירום"

איך אתה מסביר את זה מלבד אינטרס כלכלי?
עכשיו אני מדבר אליך בשיא הרצינות בלי שום רצון לפגוע או להעליב ואני מצפה לתשובה רצינית במידה ואתה לא יכול אני מבקש שלא תגיב.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מה אתה משחק אותה?
עלק פתאום בא ומספר כאילו אתה דואג ואתה הוא אותו ילד שצועק בשער העיר.
אני שומע הבדלים בכבלים אצלי כבר שנים. במספר מערכות גם זולות יותר שהיו וקימים עדיין ברשותי (=תשובה לג'וקר שחושב שצריך רק מערכת יקרה שמוע הבדלים)
אתה בא ואומר שאני משקר.
אחר אתה לא מתבייש ובא ואומר שאני משקר לגבי קיום המגבר והכבל רמקול היקר (אפרסם את התרשמותי בזמן שמתחשק לי ולא מתי שאתה תקפוץ). אתה לא מתבייש?
אחר אתה מפציץ כאן בטרד שטויות, כאשר מתברר שלקרוא אתה לא יודע, ולא מבין מה אומרים לך.
נגיד וזה נעשה פעם אחת. זה לא. זה חוזר על עצמו. עיוותי מישפטים של אחרים ודמגוגיה זולה.
וזה עוד לפני שדיברנו על תקיפה חוזרת ונשנית של סוחרים כאן, למרות שהמידע שהם הוסיפו לפורום רב מהקשקושים שלך-כי פשוט יש להם ניסיון וידע רב יותר בתחום .
היות וטענת שאני משקר ולא שומע הבדלים בכבלים אצלי- אתה מוזמן לעמוד מאחורי אמירותיך זו ולבצע את המבדק עם אפשרות להפסיד את הכסף(במידה שיתברר שהאשמותיך הן האשמות שווא)
הכבלים שיבדקו יהיו של חברת קואינסידנס ושל ואן דר הול (צדק פואטי,ששני הכבלים הם של סוחרים שאתה תוקף)
הקטע המוזיקלי הראשון יהיה-
http://www.cduniverse.com/productinfo.asp?pid=2353728&cart=712266726
קטע ראשון
הכסף צריך לעבור לשופט עןד השבוע
תפסיק לבלבל את השכל ולכתוב מליון פוסטים על כלום
עדיף מעשים

וחבל שהוריך לא למדו אותך לא להאשים אנשים (ברבים)שאתה לא מכיר כשקרנים
תתביש לך

avigdor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שני הסנט

מקריאת מה שנעשה כאן, מתקבל אצלי הרושם שיניב מתנהג בצורה ילדותית ומנסה להלהיט את העניין, ללא קשר לנושא עצמו.
אני חושב שככה צריך לראות את השרשור הזה
יניב- אני מכיר מעט מאוד את גידי, הוא בחור הרבה יותר רציני מאשר אתה מעריך או מתנהג.
הייתי אצלו ביום של התערוכה בכפר המכבייה . באותו יום ראיתי את המגבר החדש ואת כבל הרמקול המפורסם.
מקווה שלא תתקיף אותי על דברי אילו.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אני שומע הבדלים בכבלים אצלי כבר שנים. במספר מערכות גם זולות יותר שהיו וקימים עדיין ברשותי (=תשובה לג'וקר שחושב שצריך רק מערכת יקרה שמוע הבדלים)
אתה בא ואומר שאני משקר.

שוב שינוי
לפני שניה אמרת שמדובר על כבל שאתה משתמש עכשיו אתה שומע הבדלים כבר שנים ולא רק אצלך.

אחר אתה לא מתבייש ובא ואומר שאני משקר לגבי קיום המגבר והכבל רמקול היקר (אפרסם את התרשמותי בזמן שמתחשק לי ולא מתי שאתה תקפוץ). אתה לא מתבייש?

לא מתבייש בכלל, אם אתה לא זוכר מי שהתחיל עם זה היה אתה וקראת לי שקרן.
בגללך גרמת לי לפרסם קבלה, פתאום שכחת? ממש מסכן.

וזה עוד לפני שדיברנו על תקיפה חוזרת ונשנית של סוחרים כאן, למרות שהמידע שהם הוסיפו לפורום רב מהקשקושים שלך-כי פשוט יש להם ניסיון וידע רב יותר בתחום .

אני זוכר לא מזמן אותך תוקף את il1 בשרשורים של מאות שורות על כלום....לך מותר?
איך אתה יודע מה הנסיון שלי?

היות וטענת שאני משקר ולא שומע הבדלים בכבלים אצלי- אתה מוזמן לעמוד מאחורי אמירותיך זו ולבצע את המבדק עם אפשרות להפסיד את הכסף(במידה שיתברר שהאשמותיך הן האשמות שווא)
הכבלים שיבדקו יהיו של חברת קואינסידנס ושל ואן דר הול (צדק פואטי,ששני הכבלים הם של סוחרים שאתה תוקף)
הקטע המוזיקלי הראשון יהיה-
http://www.cduniverse.com/productinfo.asp?pid=2353728&cart=712266726
קטע ראשון
הכסף צריך לעבור לשופט עןד השבוע
תפסיק לבלבל את השכל ולכתוב מליון פוסטים על כלום
עדיף מעשים

אני לא חוזר על דברי מליון פעמים.
אתה באמת מתחיל להתנהג כמו טרול, מה לא ברור?
הכבלים צריכים לעבור אלי לבדיקה לפני שמתחילים את המבחן, אני לא סומך עליך בשיט.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יניבי.

מה יש לסמוך עליו? גש אליו עם אדם שאתה כן סומך עליו ותבדוק את הכבל אצלו, אינני מבין מה מונע בעדך לעשות זאת?
האם הוא יכשף את הבודק? האם אצלו הכבל ישנה עורו?

לדעתי אתה אמור להסכים לתנאי גידי מפני שהם הגיוניים, בנוסף תרוויח מבחן כפי שאתה חפץ.
אני אוהב אותך ומככד אותך מאוד אך כאן לדעתי אתה צריך להבין שאי אפשר לרמות, גידי נותן לך את ההיזדמנות לבדוק את הכבל אצלו בבית עם איזה כלי מדידה שאתה רוצה.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
יניבי.

מה יש לסמוך עליו? גש אליו עם אדם שאתה כן סומך עליו ותבדוק את הכבל אצלו, אינני מבין מה מונע בעדך לעשות זאת?
האם הוא יכשף את הבודק? האם אצלו הכבל ישנה עורו?

הוא לא סומך עלי ולא מוכן להביא לי כבלים לבדיקה, למה שאני אסמוך עליו?

avigdor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תת רמה
גן ילדים
אין לי מילה אחרת למה שקורה כאן.
האמת היא שאני ממעט להשתתף בפורומים אודיו למרות שאני חובב אודיו.
צורת הביטוי והאשמות שלך שבהם אתה מאשים את גידי בשקרים (כבלים, מגברים, הבדלים בין כבלים), הם מתחת לכל ביקורת.
אני למשל ראיתי את הכבל רמקול ואת במגבר. אז גם אני משקר?

גידי, בהיכרותי אתך, אני מייעץ לך לרדת המעניין. זה לא לרמתך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור