מבחן כבלים עיוור !

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
DIZ יחליט מה שהוא רוצה, הנסיונות שלך לקבוע לו מה לשמוע ואיזה תנאים זה נסיון ברור מצדך להתחמק מהמבחן.

קבל את מה שהוא הציע - זו ההצעה שלי לך - או שאתה תראה כפחדן.

לגבי לויתן, הוא רימה ושיקר לשני האנשים. הפרטים שציינת הם כמובן שטות, וכל המבחן היה שטות. מה שנשאר זה השקר העלוב של לויתן, והנסיון לרמות אנשים"בשם המדע".

כל הויכוחים מיותרים - אם אתה גבר שעומד מאחורי המילה שלו קבל את המבחן המוצא.

אם לא, אז הוכחת מה אתה שווה.

חחחחח(lol)(lol)

היבואן של XLO לא יכול לעמוד מאחורי הכבלים שהוא עצמו מייבא...כמה עצוב וכמה אני שמח שנכנסת לשרשור הזה.

עכשיו כל אחד יבין מה שבא לו.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
עכשיו כל אחד יבין מה שבא לו.
אני מבין שבפורום סטריאו לסיים שירשור שעבר את נקודת העשר-תגובות ללא כסאח, אפשרי בערך כמו להרים צואה בקציה הנקי.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
התממות

ראשית כל, תודה על הפרסומת שנתת לכבלים של XLO.

מעבר לכך, אתה מפגין כאן חוסר יכולת בהבנת הנקרא:

המבחן הוא שלך ושל DIZ, אני לא חלק בו ואני לא יכול לקבוע בו כלום.

אני הייתי שמח מאוד אם DIZ היה בוחר בכבלים של XLO למבחן, והייתי שמח גם לספק סט למבחן. מבחינתי זה פרסום חינם.

אבל, כפי שכתבתי בהודעתי הקודמת, לא אני ולא אתה יכולים לקבוע לו באיזה כבלים לבחור.

ואני חוזר על עצתי: קבל את התנאים של DIZ, או שתצטייר כפחדן.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
ראשית כל, תודה על הפרסומת שנתת לכבלים של XLO.

מעבר לכך, אתה מפגין כאן חוסר יכולת בהבנת הנקרא:

המבחן הוא שלך ושל DIZ, אני לא חלק בו ואני לא יכול לקבוע בו כלום.

אני הייתי שמח מאוד אם DIZ היה בוחר בכבלים של XLO למבחן, והייתי שמח גם לספק סט למבחן. מבחינתי זה פרסום חינם.

אבל, כפי שכתבתי בהודעתי הקודמת, לא אני ולא אתה יכולים לקבוע לו באיזה כבלים לבחור.

ואני חוזר על עצתי: קבל את התנאים של DIZ, או שתצטייר כפחדן.

הפוך,

התנאים של דיז הם בגדר התחמקות. לא בודקים מוצר בלי שהצד השני יודע מה בודקים. כל ילד בן 9 יגיד לך את זה.
2 הצדדים צריכים להגיע להסכמה על מה נבדק כדי שיהיה אפשר לבדוק אותו.

כמו שאמרתי מקודם, דיז מוזמן לבחור את הכבלים שלו בתנאי שיעביר לי אותם לבדיקה. פשוט מאוד.
אפשרות שניה שאני אבחר אותם בשבילו והעביר לו אותם לבדיקה.

נערך לאחרונה ב:

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי לויתן, הוא רימה ושיקר לשני האנשים. הפרטים שציינת הם כמובן שטות, וכל המבחן היה שטות. מה שנשאר זה השקר העלוב של לויתן, והנסיון לרמות אנשים"בשם המדע".

:מה??????????: איזו יהירות ! שלא לומר הונאה ו/או הוצאת דיבה......
הנה מצורף "המבחן" המדובר, לשיפוט הקוראים-
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=124&msgid=35309217

על אותו משקל וביתר שאת ניתן לטעון שחברת XLO מרמה "בשם הכביכול מדע" את האודיופילים התמימים בכך שמוכרת להם אשליות.

דוחף_לויתן

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

ראשית, אני רוצה להודות לאותו עלם חמודות שטרח להזכיר את שמי בהקשרים כ"כ חיוביים כמו; "רמאי" ו - "שקרן".
תודה מיוחדת למנהלי ובעלי האתר על כך שאיפשרו לאותו סוחר - אשף מילים מוכשר - לתת דרור למרה השחורה
המציפה ברגעים אלו את קיבתו. זו לא הפעם הראשונה שהוא נוקט במילים אלו ואחרות כלפי וכלפי אחרים,
ואני מניח שגם לא האחרונה.

ונעבור ללא דיחוי למספר עובדות בקשר למבחן:

1. את המבחן יזם והגה איש יקר המוכר לרובכם (לפחות בשמו) - גנאדי המכונה CROC.
2. אני הרמתי את הכפפה לקיים את המבחן, והשקעתי מזמני ומכספי לייצר את הכבלים (למרות שהכבלים עצמם לא עלו לי כסף), למדוד אותם טכנית, לשלוח אותם, לבנות טפסי בדיקה ובסופו של תהליך לפרסם את התוצאות.
3. גם לפני המבחן וגם לאחריו נמנעתי מלהסיק מסקנות לגבי תקפותו ו/או תוצאותיו מתוקף תפקידי
כמוציא לפועל של הרעיון של גנאדי.
4. סיבת המבחן מצד גנאדי היתה לבדוק את הטענה שניתן לתת מאפיינים לכבלים שונים ע"י האזנה.
הלקסיקון נבחר ע"י גנאדי ע"פ ניסיונו.
5. כשברקע עומד הרעיון שאומר שהמבחן הנכון ביותר לעשות הוא כאשר הנבחן אינו יודע שהוא
נבחן, בחרתי להשתמש בכבלים זהים- מבלי ידיעת הנבחנים, מתוך הבנה שמהלך זה אינו סותר
את רעיון המבחן של גנאדי, ותוצאה אפשרית היתה יכולה שכולם יקבלו מאפיינים זהים או דומים.
אני מניח שעל כך זכיתי לכינויים הנשגבים; רמאי ושקרן.
6. בתום המבחן פורסמו מהלכו המלא של מבחן והתוצאות שהתקבלו - כולל סריקות של טפסי המבחן המקוריים
שמולאו ע"י החברים עצמם.
7. כל משתתפי המבחן התנדבו למבחן מרצונם החופשי.

כל הכתוב לעיל נמצא על דפי פורום תפוז, וניתן לבדוק את אמיתות דברי.

מצ"ב מראה מקום לשרשור תוצאות המבחן:

יסלחו לי מנהלי האתר שלא שלחתי להם הודעה על כך שאני עוסק מסחרי וכו'

חג שמח לכולם,

><>

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי

לשאלתך איזה בדיקות - הנה חלק (נלקחו ממבחן בתפוז) :

"בדקתי את כל הכבלים אוהמית ובדיקת קיבול - כולם הראו
התנגדות שמתחת לסף המדידה של המודד שלי, וקיבול שנע
סביב 130pF (מלבד הכבל הרביעי "המקולקל" שהראה 15nF).
בשביל להיות "בטוח" בדקתי היענות של כל הכבלים
בין 10 הרץ ל - 48 קילוהרץ. כמובן שכולם נתנו היענות
שטוחה ברמות של 0.01 דיבי."

אני בטוח שיש עוד בדיקות אפשריות..אין לי את הידע המספיק כדי לקבוע אילו מדידות ואילו מדדים אבל אני בטוח שלפיזיקאי, חשמלאי, אלקטרונאי מומחה יש את הידע מה ואיך למדוד.

שלמה

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
שלום לכולם,

ראשית, אני רוצה להודות לאותו עלם חמודות שטרח להזכיר את שמי בהקשרים כ"כ חיוביים כמו; "רמאי" ו - "שקרן".
תודה מיוחדת למנהלי ובעלי האתר על כך שאיפשרו לאותו סוחר - אשף מילים מוכשר - לתת דרור למרה השחורה
המציפה ברגעים אלו את קיבתו. זו לא הפעם הראשונה שהוא נוקט במילים אלו ואחרות כלפי וכלפי אחרים,
ואני מניח שגם לא האחרונה.

ונעבור ללא דיחוי למספר עובדות בקשר למבחן:

1. את המבחן יזם והגה איש יקר המוכר לרובכם (לפחות בשמו) - גנאי המכונה CROC.
2. אני הרמתי את הכפפה לקיים את המבחן, והשקעתי מזמני ומכספי לייצר את הכבלים (למרות שהכבלים עצמם לא עלו לי כסף), למדוד אותם טכנית, לשלוח אותם, לבנות טפסי בדיקה ובסופו של תהליך לפרסם את התוצאות.
3. גם לפני המבחן וגם לאחריו נמנעתי מלהסיק מסקנות לגבי תקפותו ו/או תוצאותיו מתוקף תפקידי
כמוציא לפועל של הרעיון של גנאדי.
4. סיבת המבחן מצד גנאדי היתה לבדוק את הטענה שניתן לתת מאפיינים לכבלים שונים ע"י האזנה.
הלקסיקון נבחר ע"י גנאדי ע"פ ניסיונו.
5. כשברקע עומד הרעיון שאומר שהמבחן הנכון ביותר לעשות הוא כאשר הנבחן אינו יודע שהוא
נבחן, בחרתי להשתמש בכבלים זהים- מבלי ידיעת הנבחנים, מתוך הבנה שמהלך זה אינו סותר
את רעיון המבחן של גנאדי, ותוצאה אפשרית היתה יכולה שכולם יקבלו מאפיינים זהים או דומים.
אני מניח שעל כך זכיתי לכינויים הנשגבים; רמאי ושקרן.
6. בתום המבחן פורסמו מהלכו המלא של מבחן והתוצאות שהתקבלו - כולל סריקות של טפסי המבחן המקוריים
שמולאו ע"י החברים עצמם.
7. כל משתתפי המבחן התנדבו למבחן מרצונם החופשי.

כל הכתוב לעיל נמצא על דפי פורום תפוז, וניתן לבדוק את אמיתות דברי.

מצ"ב מראה מקום לשרשור תוצאות המבחן:

יסלחו לי מנהלי האתר שלא שלחתי להם הודעה על כך שאני עוסק מסחרי וכו'

חג שמח לכולם,

><>

תודה על התגובה אסף....
חיפשתי את השרשור הזה ולא מצאתי

אייל משתולל פה בפורום הרבה, וזה בסדר שלא עוצרים אותו. הנזק שנגרם לו הוא בלתי הפיך.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כרמי

לשאלתך איזה בדיקות - הנה חלק (נלקחו ממבחן בתפוז) :

"בדקתי את כל הכבלים אוהמית ובדיקת קיבול - כולם הראו
התנגדות שמתחת לסף המדידה של המודד שלי, וקיבול שנע
סביב 130pF (מלבד הכבל הרביעי "המקולקל" שהראה 15nF).
בשביל להיות "בטוח" בדקתי היענות של כל הכבלים
בין 10 הרץ ל - 48 קילוהרץ. כמובן שכולם נתנו היענות
שטוחה ברמות של 0.01 דיבי."

אני בטוח שיש עוד בדיקות אפשריות..אין לי את הידע המספיק כדי לקבוע אילו מדידות ואילו מדדים אבל אני בטוח שלפיזיקאי, חשמלאי, אלקטרונאי מומחה יש את הידע מה ואיך למדוד.

שלמה

שלמה זו בדיוק הנקודה אין לנו את הידע המספיק לקבוע אילו מדידות ואילו מדדים ...

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי

מבחינתי, די בידע המדעי הקיים כיום כדי לקבוע אילו מדדים משפיעים על הולכת האות ואיך מודדים אותם.

אם על סמך הידע הקיים כיום, יבוצעו כל המדידות האפשריות והתוצאה תהיה זהה ועדיין יישמעו או לא יישמעו במבחן עיוור הבדלים בין הכבלים זו ההוכחה הניצחת לכאן או לכאן.

שלמה

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
המבחן

אני אכן מציע לכולם לקרוא על "המבחן" הנדון ולהבין במה מדובר.

לדעתי המבחן היה "עבודה בעיניים" והולכת שולל, אבל הכל כתוב וכל אחד יכול להסיק מסקנות.

באשר להתחמקויות של יניב - זכותו להתחמק ממבחן כמה שהוא רוצה. אני מציע שכל אחד ישפוט את רמת הטיעונים שלו בכוחות עצמו.:)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נמאס כבר מכל הדמגוגיה הזו שמאפשרת למשתתפים כאן להיכנס בסוחרים , בעיקר על דברים שאינם קשורים למכירותיהם במישרין. עם כל הכבוד לסונוס (ויש לי כבוד מאוד מועט במקרה זה) אייל פור מנקנק אותך בידע שיש לו באודיו, בניסיון שלו וביכולת לתרום מידע זה לאחרים , גם כאשר ידע זה אינו קשור לציוד שהוא מייבא. ככה יש גם לעופר, ערן, ארמה(שגם בו נכנסת),סאבו ואחרים.
סתימת פיות כאן מגוחכת.
לא רוצה לראות סוחרים כותבים-לך לקיא התפוזים-שם תראה את הסוחר של אקווה כותב.

לגבי המצטרפים החדשים והישנים (ראוז ודומיהם) כולם מוזמנים לראות אילו תגובות היו להם בעבר , כלפי מי ובאילו נושאים , ולהבין מאין הם באו .

לגבי שביל קליפות התפוזים וחבריו: מעורר אצלי התרגשות עד אין קץ שכל מיני מסכנים משם בוהים כאן בפורום בעיניים קלות, וחשים צורך עז להצטרף בין אם זה בשמם \ניק ניים המוכר ובין אם זה כטרולים מזדמנים.נמאס לכם לכתוב על שלט אודיופילי?תעברו לפופקורן.

לא פלא שהכבלים עושים להם כל כך מעניין שהם חייבים להצטרף ודווקא לדיון כזה.
בעבר כתבתי בתפוז, חשבתי שיש הבדלים שמיעים בין כבלים ואפילו מגברים-הותקפתי. התקפות אילו הגיעו לידי שליחת איומים עלי ועל משפחתי, קללות על אישתי ומקצועי, תצפיות על ביתי, וכנראה חבלה במכוניתי. כל זה בידיעת מנהלי הפורום (אני ידעתי אותם בהודעות ותשובותיהם המגוחכות עדין עימי).
לאור זאת הרסתי את הפורום הזה(היו גם אחרים שעזרו). קצת ירדתי מהעניין לאחרונה כי לא יפה להתעלל בפגר.

מקובלת עלי האמונה של אנשים בחוסר הבדלים בציוד אודיו כזה או אחר. אני מכבד אמונה זו.
אני חושב שיש הבדלים ולכן אל תבזבזו את זמנכם לקרוא פוסטים שאני כותב. יש לכם דברים יותר חשובים לעשות בחיים.

לגבי המבדק- כתבתי בבירור את תנאיו.
הטענה שלי היא שאצלי במערכת, על כבלים שאני משתמש בהם ונמצאים אצלי-אני חש בבירור בהבדלים בין אותם כבלים.
סונוס וחבריו טוענים שאני משקר (נוסף לזה סונוס עתה טוען שאני משקר בקשר לבדיקותי של כבל רמקול ומגבר). הם מוכנים לשלם כסף ולהוכיח שאני משקר. מצויין.
מתן של כבלים שלי לאנשים אחרים כמו סונוס וחבריו משביל קליפות התפוזים אינו מקובל עלי-סיבותיי ברורות.
יש מנגנן הגנה אחר בפני כבלים "מקולקלים". אם על זה רוצים להתחמק מהמבחן ולומר שאני בורח-בבקשה.
במידה שהולכים על המבדק הכסף צריך לעבור לשופט עוד השבוע. אם יש סברה\חשד שאני מרמה ו"מקלקל" את הכבלים- נא להשתמש במנגנון בדיקה המוצע. כמו שכתבתי, אני לא מתכוון להתדיין כאן על המבדק אלא לבצעו.

אני לא מעוניין בשום קשר עם לוזרים כמו דוחף מלפפון, אדון <נערך> וחבריהם.
אם יש צורך במובאות של מסרים עם איומים שנשלחו אלי או תגובות מנהלי הפורום שם-גם את זה נפרסם.
נמר מכיר את העניין (גם אישית, למרות שהוא ניקנק את החברים שם בדרכו היעילה) וגם אחרים.

מי שחושב שאין הבדלים מוזמן לעבור לפורום שם ולבלות. למה צריך לקרוא שטויות על פלאים שכבל או מגבר או סידי עושים לצליל?
מי שחייב לקרוא את השטויות הללו, בכייף......
אף אחד עוד לא הבריא שום מזוכיסט.

יום טוב לכולם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שלמה

אני עוסק בטכנולוגיה ולא כל כך מאמין בשמן נחשים או קסמים אחרים - זה לא אומר שאני לא רוכש כבלים באלפי שקלים ואני אפילו לא פוסל שימוש בשמן נחשים אם זה ישפר את הצליל אצלי.

אני יודע שאם יש הבדל בשמע שהמדידות לא מאשרות את זה, זה אומר שאני לא יודע מה ואיך למדוד. כך שיכול להיות שגם שמן נחשים ישפיע בצורה זו או אחרת על הצליל בגלל סיבה פיזית זו או אחרת - זה שאני לא מבין אייך זה לא אומר שזה לא נכון פיזיקלית.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
נמאס כבר מכל הדמגוגיה הזו שמאפשרת למשתתפים כאן להיכנס בסוחרים , בעיקר על דברים שאינם קשורים למכירותיהם במישרין. עם כל הכבוד לסונוס (ויש לי כבוד מאוד מועט במקרה זה) אייל פור מנקנק אותך בידע שיש לו באודיו, בניסיון שלו וביכולת לתרום מידע זה לאחרים , גם כאשר ידע זה אינו קשור לציוד שהוא מייבא. ככה יש גם לעופר, ערן, ארמה(שגם בו נכנסת),סאבו ואחרים.
סתימת פיות כאן מגוחכת.
לא רוצה לראות סוחרים כותבים-לך לקיא התפוזים-שם תראה את הסוחר של אקווה כותב.

לגבי המצטרפים החדשים והישנים (ראוז ודומיהם) כולם מוזמנים לראות אילו תגובות היו להם בעבר , כלפי מי ובאילו נושאים , ולהבין מאין הם באו .

לגבי שביל קליפות התפוזים וחבריו: מעורר אצלי התרגשות עד אין קץ שכל מיני מסכנים משם בוהים כאן בפורום בעיניים קלות, וחשים צורך עז להצטרף בין אם זה בשמם \ניק ניים המוכר ובין אם זה כטרולים מזדמנים.נמאס לכם לכתוב על שלט אודיופילי?תעברו לפופקורן.

לא פלא שהכבלים עושים להם כל כך מעניין שהם חייבים להצטרף ודווקא לדיון כזה.
בעבר כתבתי בתפוז, חשבתי שיש הבדלים שמיעים בין כבלים ואפילו מגברים-הותקפתי. התקפות אילו הגיעו לידי שליחת איומים עלי ועל משפחתי, קללות על אישתי ומקצועי, תצפיות על ביתי, וכנראה חבלה במכוניתי. כל זה בידיעת מנהלי הפורום (אני ידעתי אותם בהודעות ותשובותיהם המגוחכות עדין עימי).
לאור זאת הרסתי את הפורום הזה(היו גם אחרים שעזרו). קצת ירדתי מהעניין לאחרונה כי לא יפה להתעלל בפגר.

מקובלת עלי האמונה של אנשים בחוסר הבדלים בציוד אודיו כזה או אחר. אני מכבד אמונה זו.
אני חושב שיש הבדלים ולכן אל תבזבזו את זמנכם לקרוא פוסטים שאני כותב. יש לכם דברים יותר חשובים לעשות בחיים.

לגבי המבדק- כתבתי בבירור את תנאיו.
הטענה שלי היא שאצלי במערכת, על כבלים שאני משתמש בהם ונמצאים אצלי-אני חש בבירור בהבדלים בין אותם כבלים.
סונוס וחבריו טוענים שאני משקר (נוסף לזה סונוס עתה טוען שאני משקר בקשר לבדיקותי של כבל רמקול ומגבר). הם מוכנים לשלם כסף ולהוכיח שאני משקר. מצויין.
מתן של כבלים שלי לאנשים אחרים כמו סונוס וחבריו משביל קליפות התפוזים אינו מקובל עלי-סיבותיי ברורות.
יש מנגנן הגנה אחר בפני כבלים "מקולקלים". אם על זה רוצים להתחמק מהמבחן ולומר שאני בורח-בבקשה.
במידה שהולכים על המבדק הכסף צריך לעבור לשופט עוד השבוע. אם יש סברה\חשד שאני מרמה ו"מקלקל" את הכבלים- נא להשתמש במנגנון בדיקה המוצע. כמו שכתבתי, אני לא מתכוון להתדיין כאן על המבדק אלא לבצעו.

אני לא מעוניין בשום קשר עם לוזרים כמו דוחף מלפפון, אדון <נערך> וחבריהם.
אם יש צורך במובאות של מסרים עם איומים שנשלחו אלי או תגובות מנהלי הפורום שם-גם את זה נפרסם.
נמר מכיר את העניין (גם אישית, למרות שהוא ניקנק את החברים שם בדרכו היעילה) וגם אחרים.

מי שחושב שאין הבדלים מוזמן לעבור לפורום שם ולבלות. למה צריך לקרוא שטויות על פלאים שכבל או מגבר או סידי עושים לצליל?
מי שחייב לקרוא את השטויות הללו, בכייף......
אף אחד עוד לא הבריא שום מזוכיסט.

יום טוב לכולם.

זה שאתה רושם הרבה לא אומר שאתה צודק.
איך אתה יודע מה כמות הידע שלי באודיו? אתה מכיר אותי?
פתאום עכשיו יש הבדלים רק בכבלים שאתה משתמש בהם במערכת. קרא אחורה מתחילת השרשור היה מדובר על כבלים באופן כללי.
ניסית להפחיד אותנו בכסף. לא הצלחת אז עכשיו אתה משנה את דעתך ומוכן לבדוק רק כבלים שאתה משתמש בהם במערכת. ובנוסף גם לא מוכן לתת לצד השני לבדוק אותם בעצמו....חשוד.

עשה לכולנו טובה ותמנה מלהגיב יותר לשרשורים כאלה זה יהיה הכי טוב.
או יותר טוב פתח פורום אתה ו4 יבואנים ותשארו שם.

זה לא הפורום שלך ואתה לא מנהל אותו, האגו שלך בשמיים אבל אין לו אחיזה במציאות.
אני עדיין ממתין להוכחות על כבלים במליון דולר למטר ומגברים שאתה טוען שאתה בודק.
למה אני טוען ככה? כי אתה בעצמך תוקף כל מי שרושם משהו בלי להוכיח בתמונות.....זוכר? אני כן.

תהנה,

נערך לאחרונה ב:

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
וכמובן לא לשכוח הבדלים שמיעים תהומיים בכבלי ac ושקעים מפוצלים

יחליט כל אדם לאוזנו של ענין....
באיזשהוא מקום מתחילה להימאס ההתנצחות התמידית בין יניב לאייל. כולנו בוגרים והבנו שאין כאן סיכוי למימוש הנישואין.
אז תעשו לנו טובה ותשנו את הפזמון. יחליט כל אחד וירכוש במיטב כספו מוצר זה או אחר שעושה לו טוב על הנשמה ועל האוזן.
אגב אם תשאלו אותי: אזי קיימים הבדלים. ברם הם שמיעים לאוזני בן אנוש שעבר הכלאה עם נקבת עטלף והוא בעל יכולת קליטת תדר וניואנס מעל לטווח שלנו....
כמובן שבמערכות "שקופות" ויקרות בטירוף, ייתכן וכן יוכל מאן דהוא לשמוע הבדלים זניחים.
and that my final words, jack

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי

אני לא טוען שאין הבדל ובאותה מידה אני לא טוען שיש הבדל..אני פשוט מחפש להיווכח במו אוזניי במקרה בו למדע אין הסבר ובכל זאת יש הבדל שמיע.

בהחלט ייתכן ששמן נחשים משפיע גם הוא..אני לא פוסל על הסף..אני רק מחפש הוכחה מספקת עבורי..

שלמה

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
כל כך זך ונקי,או שגם אתה טמנת את ידך בחול/רפש.

.

אתה לא נסחף מעט...? וגם אם נניח שזה בחלקו נכון, עד כמה הייתה "שותף" לאותם מעשים?
אני בטוח שלא השארת את ידיך מחוץ למעגל - ובטח שלא נקי כפיים הייתה.

לגבי מתחברים חדשים/ישנים -ראשית זה דבר מבורך. דבר שני, זה לא אתה שהחלפת ניק ניים חדשים בפורום הכתום אחד לכמה ימים...?אהה...נכון בחלקם נחסמת! (sad)

חבל להביט כל הזמן לעבר הדשא של השכן - ולא לראות את הדשא שמתחת לרגליך.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
זו התגובה הראשונה שפירסמתי לפוסט , עבור אילו שיש להם קושי בהבנת הנקרא

קודם כל המבואה של המבחן שבוצע באנגליה-עלוב.
לקחו כמה חאטיירים הושיבו אותם מול מערכת שהם לא מכירים עם רמקול ברמת שקם אלקטרייק.

לגבי עמדתי-באמת לא משנה לי מה אחרים חושבים או מאמינים בין אם הם בוגרי הפורום שביל קליפות התפוזים או בכלל.
במערכת שלי, יש הבדל ברור בין כבלים שונים שבבעלותי. ההבדלים הללו שמיעים ומשמעותיים עבורי-בין כבלי אינטרקונקטד (פרה -סידי) בין כבלי רמקולים ובין כבלי כוח.
בעבר גם ביצעתי מבחן עיוור שהופסק אחר 6 פעמים כי ההבדל היה ברור.
הצעתי בעבר לכאילו שחשבו שאני מדמיין לקנות את זמני בהוכחה הנקודה-ובמידה שאני לא אבחין בהבדלים בין הכבלים שברשותי במערכת שלי $2000 יעברו אילהם מידית אך במידה והמצב יהיה הפוך אותו סכום יעבור אלי ומישם לתרומה.
מה שהתברר לי שיש הרבה קשקשנים. כאשר הם נדרשו להעמיד את אמונם לבדיקה,כאשר תוצאה אפשרית היא הפסד כספי מצידם- הם נבהלו והתחילו בתרוצים מתרוצים שונים.
מה שאומר שלקשקש זה בחינם וניתן לומר הכל. כאשר נדרשים לשים את הבצים מאחורי האמירות- מתברר שאפילו בציות אין להם.
כמו תמיד יש כאילו שעושים ויש כאילו שמסבירים.

פשוט תלמד לקרוא

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לגבי מתחברים חדשים/ישנים -ראשית זה דבר מבורך. דבר שני, זה לא אתה שהחלפת ניק ניים חדשים בפורום הכתום אחד לכמה ימים...?אהה...נכון בחלקם נחסמת! (sad)

חבל להביט כל הזמן לעבר הדשא של השכן - ולא לראות את הדשא שמתחת לרגליך.

אף פעם לא הסתרתי את החלפת הניק ניים שלי מאותו IP
באמת -אחד הדברים שהרסו את הפורום שם (אני מקווה)
אין טעם לעסוק בזה כאן
תתחיל לכתוב על אודיו במקום לכתוב על מה ואיך אחרים כותבים. נשמח ללמוד משהו חדש(Y)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
יחליט כל אדם לאוזנו של ענין....
באיזשהוא מקום מתחילה להימאס ההתנצחות התמידית בין יניב לאייל. כולנו בוגרים והבנו שאין כאן סיכוי למימוש הנישואין.
אז תעשו לנו טובה ותשנו את הפזמון. יחליט כל אחד וירכוש במיטב כספו מוצר זה או אחר שעושה לו טוב על הנשמה ועל האוזן.
אגב אם תשאלו אותי: אזי קיימים הבדלים. ברם הם שמיעים לאוזני בן אנוש שעבר הכלאה עם נקבת עטלף והוא בעל יכולת קליטת תדר וניואנס מעל לטווח שלנו....
כמובן שבמערכות "שקופות" ויקרות בטירוף, ייתכן וכן יוכל מאן דהוא לשמוע הבדלים זניחים.
and that my final words, jack
סיכום נכון לטרד משעמם
(Y)(Y)(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור