LCD או פלזמה מבחן השוואתי בין טלוויזיות תלת מימד - התוצאות

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתר ENGADGET האמריקאי, ביצע מבחן השוואה מקיף בין ארבעה מסכי תלת מימד.

מבחינת ביצועי 3D, ראשון הגיע מסך פלזמה פנסוניק מדגם VT25, אחריו בהפרש קטן הגיע מסך פלזמה חדש של LG מדגם 50PX950 ואחריו מסך מיצובישי DLP.

הבוחנים ציינו כי בעיות CROSS TALK (זליגת תמונה בין שתי העיניים) נבעו בחלקן הגדול כתוצאה מהתכנים עצמם (הפקה לא מושלמת) ושני המסכים המובילים הצליחו לצמצם את התופעה.

כהערת סיום, צינו אנשי האתר כי 3D לא מהווה כיום סיבה עיקרית לרכישת מסך טלוויזיה (LCD או פלזמה) אלא עוד ציון של "וי" לרשימת התכונות.

http://www.engadget.com/2010/12/06/3dtv-roundup-lg-mitsubishi-panasonic-samsung-and-sony-square/

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
מה שאומר

חברה לא צריך לקנות עדיין תלת מימד זה עדיין בחיתולים
ועד שלא יהיה ערוץ שישדר תלת מימד אז למה לקנות מה שחשוב כרגע זה איכות תמונה
זאת דעתי שלא לדבר על המחיר היקר והמשקפים שעולות כסף ויש אנשים שלא מסתדרים עם המשקפים עם זה בעיות ראיה או כאבי ראש
צריך לחכות שהטכנולגיה תתקדם ויפתרו כל מיני בעיות והמחיר יירד ויהיה שווה לכל כיס ולא רק לעשירון העליון

נערך לאחרונה ב:

dor8

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לקנות ובגדול לקנות ! זה דבר מדהים וחיים רק פעם אחת.

adido

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
יחי הסוני CRT שלי !!!

עוד הוכחה שלא מחליפים סוס מנצח.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אתה רואה בה תלת מימד ? ? חח

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
יצא לי לראות תלת מימד בתצוגה בחנות , זה לא היה מרשים כמו בקולנוע ויחסית ממש שטוח וחסר עומק . התמונה היתה גם חסרת אחידות ונראה כאילו היא קופצת כל כמה שניות . אני בכל מקרה לא הייתי קונה תלת מימד , אך אם הייתי מתעניין פוטנציאלי אין ספק שלאחר ההתרשמות הזו הייתי חושב פעמיים

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
התלת מימד מרשים מאוד . ישראל מאניגמה הדגים לי את ה VT20 וזה בהחלט גימיק מדהים . הבעיה שזה יקר מאוד וכמעט ואין לזה תכן , כך שאתה קונ מכשיר מדהים אבל אין לך מה לעשות איתו ..
ותוסיפו לזה את המחיר היקר של המשקפיים . בקיצור תחכו עם זה עוד כמה שנים שנראה לאן הכיוון הולך.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
התלת מימד יתפוס רק לאחר שלושת התנאים הבאים יתקיימו:
1. שידורי תלת מימד ומבחר גדול של סרטים.
2. ללא צורך במשקפיים מיוחדים וצפיה בזוית רחבה (לא רק בקו ישר מול המסך) , יש כבר ניסויים במסכים כאלו, המחיר עדיין לא כלכלי...
3. מחיר שווה לכל נפש

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור