מאמר מעניין על מחקר על טינטון

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מאמר מעניין על מחקר על טינטון

תמונות מצורפות

• A new understanding of tinnitus and deafness could help reverse both.docx.pdf
    KB 281.1 · צפיות: 60

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
אכן מאמר מעניין. בשיחותי עם קלינאי התקשורת בשלושת הכתבות שכתבתי לאחרונה, למדתי שהסובלים מטינטון יכולים לדעת במהלך בדיקת השמיעה, בדיוק מהו התדר של הטינטון אותו הם שומעים. מסתבר שחלק מהסובלים מטינטון ממש לא מסוגלים לתפקד כתוצאה מזה, ולכן חלק ממכשירי השמיעה יכולים למסך את הטינטון באמצעות השמעת צליל קבוע אחר, שימסך את צליל הטינטון.

לדעתי החלק המהותי ביותר במאמר הוא הסיפא, בו מסכם הכותב שהדרך הטובה ביותר היא המניעה, בעיקר מכיוון שדרכי הטיפול הקיימות כיום עדיין לא מרפאות טינטון או ירידה בשמיעה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
חמש שנים אני סובל מזה
וכלום לא עוזר.
הייתי אצל מומחי א א ג
אמרו לי ללמוד לחיות עם זה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
אכן מאמר מעניין. בשיחותי עם קלינאי התקשורת בשלושת הכתבות שכתבתי לאחרונה, למדתי שהסובלים מטינטון יכולים לדעת במהלך בדיקת השמיעה, בדיוק מהו התדר של הטינטון אותו הם שומעים. מסתבר שחלק מהסובלים מטינטון ממש לא מסוגלים לתפקד כתוצאה מזה, ולכן חלק ממכשירי השמיעה יכולים למסך את הטינטון באמצעות השמעת צליל קבוע אחר, שימסך את צליל הטינטון.

לדעתי החלק המהותי ביותר במאמר הוא הסיפא, בו מסכם הכותב שהדרך הטובה ביותר היא המניעה, בעיקר מכיוון שדרכי הטיפול הקיימות כיום עדיין לא מרפאות טינטון או ירידה בשמיעה.
היי תמיר,
אתה סובל מטינטון מעיק?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
הי יוסי,
לשימחתי, איני סובל מטינטון. אבל לצורך הכתבות שוחחתי מספר פעמים עם קלינאי התקשורת של אודיו מדיק, והוא לימד אותי על התופעה, ממנה גם הוא סובל. לדבריו הוא ממש מדד ויודע באיזה תדר יש לו את הטינטון.
האם אתה סובל מהתופעה הזו?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
הי יוסי,
לשימחתי, איני סובל מטינטון. אבל לצורך הכתבות שוחחתי מספר פעמים עם קלינאי התקשורת של אודיו מדיק, והוא לימד אותי על התופעה, ממנה גם הוא סובל. לדבריו הוא ממש מדד ויודע באיזה תדר יש לו את הטינטון.
האם אתה סובל מהתופעה הזו?
כן זו קללה היה לי טינטון חלש כמה שנים ביום אחד הפך לגיהינום,
זו מחלה יתומה לא רוצים להשקיע במחקרים ואין מזור.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
יש פיתרון. רק צריך לישם אותו.
ישנה רופאה מומחית בארדיולוגיה בשם יונה ליאור . לפי העין היא יודת את הסיבה והפיתרון. אני ב'ה הולך לבדוק. ויש עוד פתרון ללכת לבדוק mri ואז ללכת לדר אמסלם יעקב אולי ניסתם כלי דם במוח. נכון אין פתרון להכל. אבל בגוגל יש מידע על דר יונה ליאור.
בהצלחה

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
כן זו קללה היה לי טינטון חלש כמה שנים ביום אחד הפך לגיהינום,
זו מחלה יתומה לא רוצים להשקיע במחקרים ואין מזור.
עשית בדיקת שמיעה? טינטון הוא סמן מובהק לירידה בשמיעה, ואם הירידה בשמיעה משמעותית, אזי כדאי שתשקול מכשיר שמיעה שמקל גם על תופעות הטינטון. בריאות!

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
זה לא קשור בכלל. זה בא מהמוח לא מהאוזן. זה רעש פנימי.
רשמתי לכו לדר יונה ליאור .

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
עשית בדיקת שמיעה? טינטון הוא סמן מובהק לירידה בשמיעה, ואם הירידה בשמיעה משמעותית, אזי כדאי שתשקול מכשיר שמיעה שמקל גם על תופעות הטינטון. בריאות!
תמיר תודה על התמיכה.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
תמיר תודה על התמיכה.
בשמחה יוסי,
קלינאי התיקשורת של אודיו מדיק, שעימו שוחחתי, ציין שהוא מסביר למטופלים שלו שהטינטון הוא מעין התרעה של הגוף שהשמיעה נפגעה. זה אמנם תיאור פשטני, אבל מבהיר שמדובר בתופעה שמזכירה שיש לעשות בדיקת שמיעה.
בהצלחה!

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
עשיתי בדיקת שמיעה,השמיעה שלי מעולה!
אין שום ירידה בשמיעה.
המליצו לי על טיפול במחטים סיניות מישהו ניסה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור