מאמר: כבל לרמקולים

מצב
הנושא נעול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
Read my leaps , מעולם ואף פעם לא תועד מבחן עיוור שבו המהנדסים אמרו שאין הבדל ואודיופילים כן שמעו.

היה אבל לא תועד. עבדך הנאמן אצל אבנר 123 ואצל אלדר במבחן מסוג אחר.

היה גם אצל לוני (אורק) וגם ערן אודיופריק הבחין כמה פעמים בסיטואציות שונות. היו כמה שהחזרתי בתשובה בעניין הכבלים.

אגב. עופר קרטה הוא מספיק מהנדס בשבילך?

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
מה שאני מנסה לומר הוא שלטעמי, הקשר בין מדע לחוויה אישית הוא רופף למדי. אתה לא יכול על סמך נתונים מתחום החשמל והפיזיקה לנחש מה תהייה חווית המאזין.

אני לא יכול לבשל לטעמך (מפני שאני לא מכיר את טעמך באוכל) כל שכן לבנות ציוד עבורך, שיהיה לטעמך. גם אין לי יומרות כאילו. בנוגע לתרופות, אתה מבלבל בין קבוצת פלסדו לקבוצה של התרופה האמתית. לא נראה לי שבמחלות מסכנות חיים, כמו סוכרת, פארקינסון או סרטן, מבצעים ניסויי פלסדו. בד"כ בודקים באופן יותר מדעי, כמו בדיקות סוכר ו-A1C בדם, בדיקות
מוטוריות ע"י נאורולוג ובדיקות של גודל הגידול ע"י CT, כולם השוותי בין לפני נטילת התרופה ואחריה.
זה מדהים כמה אתה מוכשר לדלות את החלק שנוח לך מתחום הדיון ולסובב אותו. אולי תספר לי מה הבנת מהמאמר אם בכלל קראת אותו מתחילתו ועד סופו?

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
אתה כתבת שההבדלים הם רק משום העובי. אני טועה?

אם קראת ואני כותב כמו בציטוט של: ההבדלים הם רק משום העובי איך אתה שואל אם יש הבדלים?
ולא רק העובי:
בעצם, הכבל הוא רכיב נתון בין הגברה (עם DF ידוע) לרמקול, ובעל אורך נתון. עכשיו ניתן לקבוע את עוביו בהתאם.
כך גם הסיומות שלו. צבע הבידוד, עובי הבידוד ומבנה הבידוד לא נידון.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני לא יכול לבשל לטעמך (מפני שאני לא מכיר את טעמך באוכל) כל שכן לבנות ציוד עבורך, שיהיה לטעמך. גם אין לי יומרות כאילו. בנוגע לתרופות, אתה מבלבל בין קבוצת פלסדו לקבוצה של התרופה האמתית. לא נראה לי שבמחלות מסכנות חיים, כמו סוכרת, פארקינסון או סרטן, מבצעים ניסויי פלסדו. בד"כ בודקים באופן יותר מדעי, כמו בדיקות סוכר ו-A1C בדם, בדיקות
מוטוריות ע"י נאורולוג ובדיקות של גודל הגידול ע"י CT, כולם השוותי בין לפני נטילת התרופה ואחריה.
זה מדהים כמה אתה מוכשר לדלות את החלק שנוח לך מתחום הדיון ולסובב אותו. אולי תספר לי מה הבנת מהמאמר אם בכלל קראת אותו מתחילתו ועד סופו?
יתכן וחלק מהמגיבים אינם יכולים להבין את המאמר אבל מבינים טוב מאוד מה הם שומעים,
נפל גורלך על אחד "שקצת" מבין ועסק בתחום כמה ימים :) , ציינתי בתגובתי הראשונה שהמאמר שלך לוקה בחסר וככזה כך הוא ישאר

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
מיכאל,אני לא מכיר אותך כל כך,
קודם כל ברוך שובך לאתר,
אני ממליץ לך לקחת כבלים שלך,
(רמקולים/חשמל/אינטרקונקטים)
ולקפוץ לבחור בשם חננאל,
שמייצר כבלים ,
חבר למערכת שלו את הכבלים שלך,
שב להאזין לקטע אחד או שניים שאתה מכיר,
ולאחר מכן תעשה"סוויצ" עם הכבלים שלו,
וחזור לאתר להביע את רשמיך.

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
ולקפוץ לבחור בשם חננאל,
שמייצר כבלים

תודה. אפשר טלפון או כתובת.
אגב, גמני מייצר כבלים. לי ולחברים. לא מסחרי ולא תמורת תשלום.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
.....ועדיין לא התייחסת לשאלה של נמר- איזו מערכת יש לך?
אני גם אשמח אם תפרט מה היה לפני, כלומר, מה שיפרת בסט הנוכחי ומדוע, מה היה חסר?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
היה אבל לא תועד. עבדך הנאמן אצל אבנר 123 ואצל אלדר במבחן מסוג אחר.

היה גם אצל לוני (אורק) וגם ערן אודיופריק הבחין כמה פעמים בסיטואציות שונות. היו כמה שהחזרתי בתשובה בעניין הכבלים.

אגב. עופר קרטה הוא מספיק מהנדס בשבילך?
עופר קרטה כמהנדס אני בטוח שהוא עילוי אבל התובנות שלו באודיו אקוויולנטיות לפרופסור לביולוגיה חובש כיפה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מאחר וזה לא פורום העוסק ברפואה, אומר רק שאתה טועה ובענק.

אריה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מיכאל_לנג .
אפשר לבקש לדעת מה הן ההסמכות המדעיות,לימודיות אשר אתה מחזיק .

אני אשמח לדעת על מה אתה מבסס את הידע הנכתב במאמר.

תודה :)
מיכאל אפשר התייסות בבקשה?
תודה.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
יש לי את כל ה-3, לא לוקח כדורים כי לא מאמין במדע. הכל רעל. לפי התחושה, So far so good
מתכונן ליום שאחרי...

מיכאל,
החיים זה דבר מאד מסוכן, כל מי שנכנס אליהם לא יצא חי.
תהיה בריא.

הגות בשאלה מנין השוני.
אולי תתחיל למנות את הגורמים שידועים לך..
ראיתי כבר שאתה מודע ל:
*התנגדות
*קיבוליות
*השראות
*DF
ומה עוד??

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
איך אמרה דורותי ב "הקוסם מארץ עוץ"?

"Toto, I've a feeling we're not in Kansas anymore."

ובעברית - נראה לי שהדיון הזה כבר לא באודיו.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור