למי שמחפש מסך מחשב- מומלץ להסתכל כאן, ולהזדרז... Dell 2209 עם פאנל IPS במחיר שווה

• פותח הנושא Roy
  • פורסם בתאריך

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=24377

ביקורת:

http://www.cnet.com.au/desktops/monitors/0,239029422,339294389,00.htm

מסך של DELL עם פנל IPS (!) בגודל 22 אינץ' במחיר של מסך רגיל.
האפשרות הבאה היא 24 אינץ' (של אותה חברה) עם פנל VA (האיטי יותר) שעולה פי שניים.

mayushka

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
מה זה: No 1:1 scaling
וגם לא הבנתי את עניין ה"הברקה"
המסך/מסגרת מבריקים?

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
IPS, בדוק.
מסך ה- 22 אינץ' הראשון והיחיד עד כה עם פאנל זה.
כתוב בבירור בביקורת (תחת "The good")

daniel11

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אממ

אולי הם מתבלבלים עם הE2209W לאידע...
בכל מקרה המסך נחשב באמת הצלחה בהרבה פורומים.
מה גם שאפשר לראות ביקורת מעמיקה עליו פה
http://translate.google.com/transla...um.com/showthread.php?t=1387587&page=23&tbb=1
בין היתר הוא אומר כשמורידים את הבהירות אז מקבלים ממוצע צבעים בדלתא בהרבה יותר טוב! אני רוצה לשאול אותך ליאור שאלה
האם בכל המסכים כשאתה מוריד את הבהירות אז גווני השחור/אפור מתאזנים כמו בDELL?
זה חשוב כי להרבה מסכים בעיקר TN מה ש"דופק" להם את הממוצע זה גווני האפור, אז אם זה בכל המסכים זה מביא קצת אופטימיות...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזו שאלה.... כל בדיקת מסך מתבצעת לאחר כיול, כיוון הבהירות לערך האידאלי הוא חלק בסיסי בכיול.
אין דבר כזה "גווני השחור/אפור מתאזנים כמו בDELL", כל מסך והיכולות שלו...

daniel11

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהה אוקי,

כן, ציפיתי לשמוע את הכל מסך והיכולות שלו, =) תודה.
שאלתי כי יש כמה מסכים שערכי השחור/אפור שלהם מגיע לפעמים ל8 שזה גרוע... ושאר הצבעים הם סבירים.
ואני אשמח אם תרחיב או תביא קישור להסבר על תצוגת 1:1 כי ב2007WFP שלי אני על מצב FILL משהו כזה, זה טוב?
כי בסרטים וסדרות אני עדיין רואה 2 פסים שחורים(קטנים) למעלה ולמטה כי אני לא רוצה שהתצוגה "תמתח" לאורך...
וכמה זה משמעותי החיסרון ב2209WA שאין לו תצוגה 1:1

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
במצב 1:1, התצוגה אינה מתפרשת על כל המסך, לדוגמא, אם אתה מגדיר רזולוציה של 640X480 בכרטיס מסך, אז המסך יציג אותה 1:1 (כחלון קטן במרכז המסך) ולא יפרוש אותה על כל השטח.
כל עוד אתה עובד ברזולוציה הטבעית של המסך (1680X1050) לא אמורה להיות שום בעיה.
במצב ניגון סרטים, מתיחת תמונת הסרט קשורה ליכולות והגדרות של תוכנת הנגן.

daniel11

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אז

במצב FILL או משהו כזה...זה מותח את התמונה על כל המסך נכון?
אז בהנחה שכולם כמובן עובדים ברזולוציה הטבעית, איפה אני אראה את ההבדלים בין 2 המצבים? הרי שניהם מותחים את התמונה לרזולוציה 1680X1050.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה משהו שאפשר לענות עליו רק לאחר בדיקה בפועל: האם המסך מבצע עיבוד מיותר גם כאשר הרזולוציה תואמת ב- 100%.

daniel11

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טוב...אני משער ממה שאתה אומר שמצב 1:1 עדיף.
ו..אצלי כמו שאמרתי אני על מסב FILL אבל אני לא יכול לעבור מצב..יש לי ASPECT וגם 1:1 אבל הם באפור ואני לא יכול בכלל לבחור מהם...
אני מחובר בDVI אז איך אני בוחר? אני על מצב מולטימדיה ו..אין לי שם מצב יוזר..גם הSHARPNES שלי על 50 אחוז ואני לא יכול להכנס ולשנות אותה. איך אני עושה את זה? (אגב אם אני לא קשור לשרשור אז תגיד אני אפתח חדש=)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בדרך כלל, דרך כניסת DVI אין שליטה על פרמטרים רבים במסך מחשב, המסך מציג בקירוב גדול מאוד לתמונה המקורית שמוציא המחשב.

בכניסת VGA, האות מגיע בצורה אנלוגית מהמחשב (ולא דיגיטלית כמו ב- DVI), הוא עובר המרה לדיגיטלי ודרך מעבד וידאו פנימי שמאפשר לשנות פרמטרים שונים כמו SHARPNESS למשל.

daniel11

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהה אוקי

תודה לך =)
אהה, ורציתי לומר מי שתכנן על ה2209WA מפנדה, אז הם מעלים/העלו כבר את המחיר ב100 שקל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור