למה הנושא הדיגיטאלי מוזנח האתר !

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
10. צודק. לא בדקתי. אין לי מושג איך הוא נשמע.
אבל בכל מקרה, לא ישן יותר מ- 8.1
8.1 אמנם מעולה בניהול זכרון, אני יכול לומר לך מניסיון כבר ש 10 טובה באותה צורה אבל גם נוחה.
מה גם שיש לה תמיכה בדרייברים חדשים כבר.

לגבי ASIO למשל, FOOBAR לא ממליצים להשתמש. גם אודיוקווסט אגב.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
זה העניין : שמתחילים לדבר על קינפוג על פלגינים על חלונות על תריסים.ווינדוס לינוקס ועדיין את מוזיקה.
תבחר סטרימר טוב וצא לדרך.
אני מכיר אנשים שבנו מחשבים ב 15-20 K שקלים והיום הוא משמש לאיחסון בלבד. ויותר מזה , ותמיד
ששמעו אצלי אמרו " איזה טעות עשינו ,חבל שלא קניתי סטרימר , אצלי יש המון מעצורים ובעיות , מה אני טכנאי מחשבים ?
אני בסהכ רוצה לשמוע מוזיקה איכותית בשקט ברצף ובאיכות . עשיתי טעות ".

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
10. צודק. לא בדקתי. אין לי מושג איך הוא נשמע.
אבל בכל מקרה, לא ישן יותר מ- 8.1

לא הרגשתי בהבדל.
אם כי מבחינה תאורטית, ה-latency ב-10 נמוך יותר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זה העניין : שמתחילים לדבר על קינפוג על פלגינים על חלונות על תריסים.ווינדוס לינוקס ועדיין את מוזיקה.
תבחר סטרימר טוב וצא לדרך.
אני מכיר אנשים שבנו מחשבים ב 15-20 K שקלים והיום הוא משמש לאיחסון בלבד. ויותר מזה , ותמיד
ששמעו אצלי אמרו " איזה טעות עשינו ,חבל שלא קניתי סטרימר , אצלי יש המון מעצורים ובעיות , מה אני טכנאי מחשבים ?
אני בסהכ רוצה לשמוע מוזיקה איכותית בשקט ברצף ובאיכות . עשיתי טעות ".
וואי איזה נודניק אתה , שוני.
תפנים, כפרה. סטרימר זה מחשב. זה פשוט מחשב שסגרו אותו ועשו לו אופטימיזציה לחומרה ולתוכנה לניגון אודיו. יש לו לוח אם, יש לו זיכרון, יש לו התקנים פריפראליים, ויש לו מערכת הפעלה. זה אומר שהוא מחשב.
הפילוסופיה שלך מדויקת בערך כמו שתגיד שכל הרמקולים השחורים יותר טובים מהאפורים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לגבי ASIO למשל, FOOBAR לא ממליצים להשתמש. גם אודיוקווסט אגב.
אתה מדבר על asio4all או asio אמיתי, שהחומרה תומכת בו?
אאל"ט, נדמה לי שאצלי בוייס, למשל, asio היא הדרך היחידה לדבר עם המכשיר, באמצעות דרייבר asio ייעודי של המכשיר. לא אמולטור.
אגב, אני לא יכול לדווח על הבדל תהומי שהרגשתי בין asio all לבין wasapi. אבל זה לא חשוב. אני חושב שהיום wasapi זה הסטנדרט, בייחוד כשמדובר על ממירי usb עם דרייברים משלהם.

אז מה אמרת על הדרייברים ב Windows 10? אתה מדבר על ה-usb audio? שינו אותם?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תמיכה בחומרות חדשות בעיקר.
תמיכה אמיתית ב 64ביט.
להריץ 10 על SKYLAKE זה תענוג,. טס.

אגב, ניסיון מעניין זה לקחת לוח אם עם שני קונטרולרים ולהשוות.

קונטרולר אחד מערכת ההפעלה והשני לDATA.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אתה מדבר על asio4all או asio אמיתי, שהחומרה תומכת בו?
אאל"ט, נדמה לי שאצלי בוייס, למשל, asio היא הדרך היחידה לדבר עם המכשיר, באמצעות דרייבר asio ייעודי של המכשיר. לא אמולטור.
אגב, אני לא יכול לדווח על הבדל תהומי שהרגשתי בין asio all לבין wasapi. אבל זה לא חשוב. אני חושב שהיום wasapi זה הסטנדרט, בייחוד כשמדובר על ממירי usb עם דרייברים משלהם.

אז מה אמרת על הדרייברים ב Windows 10? אתה מדבר על ה-usb audio? שינו אותם?

לשאלתך:
https://msdn.microsoft.com/en-us/li...).aspx#Audio_Stack_Improvements_in_Windows_10

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
תודה . מתן

פיספסת ! לגבי הרמקולים.
זה כמו שאטען שהרמקולים הסטנדרטים יותר טובים מהקרמיים .
זהו דוגמא יותר קולעת.

נערך לאחרונה ב:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
ריגינרטור זה הדבר הבא שאני קונה אני בכיוון של הp10 ps audio ,יש לי חבר של חבר שמשדרג :]
אני התכוונתי למכשירים שיושבים על ה USB ועשים רבפרינג ורקלוקין . זאת אומרת לוקחים את הסיגנל ומרקיבים אותו מחדש עם קלוק חדש ובנוסף חלקם גם מנתקים את המתח שמגיע מהUSB שנחשב נחות ומיצרים מתח מחדש .
בדרך כלל רכיבים כאילו יושבים ביציאות של סטרימרים יקרים מאוד ובכניסות של ממירים יקרים מאוד .
חלקם מבצע המרה לSPDIF למי שמעדיף כניסה זאת .

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אני התכוונתי למכשירים שיושבים על ה USB ועשים רבפרינג ורקלוקין . זאת אומרת לוקחים את הסיגנל ומרקיבים אותו מחדש עם קלוק חדש ובנוסף חלקם גם מנתקים את המתח שמגיע מהUSB שנחשב נחות ומיצרים מתח מחדש .
בדרך כלל רכיבים כאילו יושבים ביציאות של סטרימרים יקרים מאוד ובכניסות של ממירים יקרים מאוד .
חלקם מבצע המרה לSPDIF למי שמעדיף כניסה זאת .
אני לפעמים אשכרה מתבאס שאין לי אפשרות לעשות את המשחק הזה כי אני עובד עם firewire

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
חלק מהשינוי הזה לטובה בסאונד ממחשב, לא מגיע דווקא מהמחשב עצמו, אלא מהשיפורים בממירים המחוברים אליהם, יישומי usb מוצלחים יותר וספקים שלא מלכלכים את הסאונד.
ותרשה לי להוסיף מתוכנות ייעודיות שעושות פלאים. מנסיון אישי בלבד, אני מחזיק 2 תוכנות לניגון קבצים (Ammara ו- Audirvana) וכל אחת מנגנת קצבים בצורה אחרת מהשניה, לכל אחת היתרונות שלה: Amarra- מבחינתי מפיקה צליל יותר "אנלוגי", עמוק ו"בשרי" (אני בדר"כ מאזין לה שאני מאזין להרכבי ג'אז מעוטי כילים, טריו/ קוואטרו...) וה- Audirvana נפלאה עם קבצי Dsf ו- Dff (ולטעמי יותר יציבה/ פחות "מתערבת" בתוצאה).
הכל כמובן, לדעתי ובמערכת שלי *****

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
מעניין ni-ro. עוד לא יצא לי לנסות להשוות בין תוכנות. ראשית כי אין לי מספיק זמן אז כשיש אני מעדיף להאזין למוסיקה ולא לבצע השוואות, שנית כי לפחות קיוויתי שהתוכנה לא מתערבת, כך לפחות אני מקנפג אותה. אבל כמו בכל דבר באודיו, הגיון מחד ותוצאות מאידך. קיצר, אני כנראה צריך לעשות איזה ניסוי על תוכנות ה pc. בינתיים לא מצאתי תוכנה יותר נוחה מ jriver, השאלה היא איך היא נשמעת ביחס לאחרות...

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
לי יש מאק, אז אני מעדיף את האמרה והאודירונה.
לקחתי שניים כי הן שונות ומשלימות לי את צרכי:
האודינרונה יכולה לנגן קבצי dsf / dff ללא המרה, יש לה אפל remote והכי לא מתערבת בתוצאה (לשמיעתי). בעוד שהאמרה יש לה פונקציה של ניתוק מהמחשב מבצעת מין shutdown מה שבמוח האודיופילי שלי אמור איכשהו לתרום לאיכות ולתוצאה, היא טיפה מעגלת ונותנת משקל לסאונד (שזה מאוד נחמד בהרכבי טריו).
וזהו, הבהרה אני לא משווה בניהם מבחינתי הן תכוכנות משלימות.
יום טוב ואם בא לך לקפוץ להאזין ולהתרשם אתה יותר ממוזמן

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
תודה על ההצעה, אשמח מאוד.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
צודק.
אנחנו עובדים על זה.
אני יכול לדווח שכבר בשבועות הקרובים נתחיל לראות שינוי בתחום הזה.

עברו חודשיים...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בתנור איתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ממש! אפילו ביטלתי פגישות.
מבחינתי היום, העולם החיצון אינו קיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור