למה הנושא הדיגיטאלי מוזנח האתר !

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
התרשמות שלי. לאחר שהשוואתי אין ספור פעמיים ושעות בין קבצים לבין
אותם הדיסקים המקוריים שנעשו מהם העותקים בכל הצורות.
הCD הרגיל נשמע לי טוב יותר בהרבה .גם במכשיר עם טכנולוגיה "עתיקה "[יחסית מחשב]

החיפוש ואחסנה והנוחיות היא ממש מדהימה לא פחות

מכל האוסף הגדול של דיסקים שלי ומספיק נגני CD עדיין נשמע לי כמתאים לי ביותר -להאזנה עמוקה ורצינית .

כל אחד והתרשמות שלו

גם לטעמי ה CD נשמע טוב יותר .
לגבי האחסון והנוחיות .אין ספק זה הרבה יותר נוח שזה בסטרימר או בכול אמצעי אחסון אחר .
בשורה התחתונה אין יותר כיף מאשר לפתוח כול פעם מחדש את המארז של ה CD ולהניח אותו על המגש .

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
נסה להתעמק במה שכותבים
רק לאחרונה מטרונום פיתחה סטרימר עצמאי , עד אז הוא עבד עם מחשב . תבדוק איתו שוב אם הוא עדיין משתמש בו או בסטרימר שלהם . אבל מה זה חשוב אתה בעצמך אמרת שמטרונום זה לא מוצר משהו .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למה קבצים 44 נשמעים לפעמים יותר טובים גם מ-192 ?
א. מה בישראל אוהבים את ממרח "השחר" ונסקפה של עלית? אין לי מושג בכלל מה אתה מעדיף
ב. ויש לך את הציוד הדרוש לבדיקה?

למה CD שעל פניו צריך להיות נחות ממחשב נשמע עם יותר פרמטרים מוזיקלים ממחשב ?
הוא לא

למה סטרימר יש בו יותר תוצאה עם פרמטרים מוזיקלים דרך ה NAS יותר מאופציית ניגון של זיכרון פלאש באותו סטרימר ?
כי היישום דפוק בציוד שבדקת

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
נמר , היה ברור לי שההודעה תמחק.המקרה קשה.
לא הייתי פייר ,נתתי קטנה מתחת לחגורה .
אבל הבן אדם שורד.
יאללה ביי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
רק לאחרונה מטרונום פיתחה סטרימר עצמאי , עד אז הוא עבד עם מחשב . תבדוק איתו שוב אם הוא עדיין משתמש בו או בסטרימר שלהם . אבל מה זה חשוב אתה בעצמך אמרת שמטרונום זה לא מוצר משהו .

מעולם לא אמרתי כזה דבר.

מטרונום היא חברה לא משהו. כחברה, כגוף משפטי, היא לא משהו. השנה היא בכלל נמכרה, יש לה בעלים חדשים.
אמרתי כי מטרונום נמדד גרוע
ואמרתי כי סאונד של מטרונום הוא חלום

ממירים של מטרונום פותחו עם מחשב. הכוונה הייתה לא לזה שהוא מאזין בערבים ל-foobar, אלא שה-reference ו-manual הם סביב המחשב. כי מי שקונה ממיר עם USB הוא קונה ממיר למחשב.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר , היה ברור לי שההודעה תמחק.המקרה קשה.
לא הייתי פייר ,נתתי קטנה מתחת לחגורה .
אבל הבן אדם שורד.
יאללה ביי.

אני מחקתי את ההודעה ולא נמר, ואני פחות סלחן !
ולא מקובל לתת מתחת לחגורה כאן בצורה שרשמת !
התגובה זאת שלך גם לא במקום "אבל הבן אדם שורד" ???

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
חלק מהשינוי הזה לטובה בסאונד ממחשב, לא מגיע דווקא מהמחשב עצמו, אלא מהשיפורים בממירים המחוברים אליהם, יישומי usb מוצלחים יותר וספקים שלא מלכלכים את הסאונד.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
אני מחקתי את ההודעה ולא נמר, ואני פחות סלחן !
ולא מקובל לתת מתחת לחגורה כאן בצורה שרשמת !
התגובה זאת שלך גם לא במקום "אבל הבן אדם שורד" ???
מעניין מה החמצתי.

בד"כ "הערות מתחת לחגורה" מעידות יותר על כותביהן מאשר על מושאן.

עמיר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מעניין מה החמצתי.

בד"כ "הערות מתחת לחגורה" מעידות יותר על כותביהן מאשר על מושאן.

עמיר

עמיר, עדיף שלא תראה מה שהוא כתב,

אני מקווה שאפשר כעת להמשיך את הדיון על מחשבים ושאר ....

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
היה נחמד עם השירשור היה חוזר להיות ענייני !
למשל אני חושב שיש מה ללמוד ממיכאל . שמעתי שעולים אליו לרגל לקבל קינפוג טוב !
לדעתי מעבר למחשב והתוכנה יש שיפור רב במימשקים שמוסרים ומקבלים את הסיגנל . גם בממירים החדשים אני מניח שנותנים יותר דגש לכניסת הUSB וגם ציודים כמו הרג'נרטורים לסוגיהם שמשביחים את הסיגנל .
לשיפור האוירה היתי מוכן לבצע מבחן השוואתי בין ממירי USB\SPDIF . אני לא מרגיש שהמערכת שלי עדיין בשלה ב100% למשימה אבל בהחלט יכולה להתמודד . נמר זרק לי את זה לפני מס שבועות אז אולי במקום להלחם צריך להתחיל ללמוד ולהתקדם . יש מס מצומצם של מוצרים זמינים בארץ : הממיר USB של טדי , M2TECH , IFI, וברקלי וישנם גם מס מוצרים שניתן לרכוש ישירות מהחברה כמו האודיופילו פרה ופוור שאני יודע שלפחות אחד מסתובב בארץ . נמר אמר שהוא יכול לארגן מוצרים מיבואנים ואולי יש לחברים בפורום מוצר מעניין לסקירה . עם נמר זורם אני יבצע ועם יש משהו אחר מקובל על הצווהת באתר שיבצע גם טוב . מנסיוני היכיבים האילו משפרים לפחות ברמה של ספק לינארי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
היה נחמד עם השירשור היה חוזר להיות ענייני !
למשל אני חושב שיש מה ללמוד ממיכאל . שמעתי שעולים אליו לרגל לקבל קינפוג טוב !
לדעתי מעבר למחשב והתוכנה יש שיפור רב במימשקים שמוסרים ומקבלים את הסיגנל . גם בממירים החדשים אני מניח שנותנים יותר דגש לכניסת הUSB וגם ציודים כמו הרג'נרטורים לסוגיהם שמשביחים את הסיגנל .
לשיפור האוירה היתי מוכן לבצע מבחן השוואתי בין ממירי USB\SPDIF . אני לא מרגיש שהמערכת שלי עדיין בשלה ב100% למשימה אבל בהחלט יכולה להתמודד . נמר זרק לי את זה לפני מס שבועות אז אולי במקום להלחם צריך להתחיל ללמוד ולהתקדם . יש מס מצומצם של מוצרים זמינים בארץ : הממיר USB של טדי , M2TECH , IFI, וברקלי וישנם גם מס מוצרים שניתן לרכוש ישירות מהחברה כמו האודיופילו פרה ופוור שאני יודע שלפחות אחד מסתובב בארץ . נמר אמר שהוא יכול לארגן מוצרים מיבואנים ואולי יש לחברים בפורום מוצר מעניין לסקירה . עם נמר זורם אני יבצע ועם יש משהו אחר מקובל על הצווהת באתר שיבצע גם טוב . מנסיוני היכיבים האילו משפרים לפחות ברמה של ספק לינארי.

באמת מעניין, עד כמה חושב נושא הקינפוג שלהמחשב חושב?
האם עם קינפוג נכון אפשר לקבל תוצאה טובה גם עם חומרה פחות טובה?
או האם עם חומרה טובה ללא קינפוג נכון נקבל תוצאה פחות טובה?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
באמת מעניין, עד כמה חושב נושא הקינפוג שלהמחשב חושב?
האם עם קינפוג נכון אפשר לקבל תוצאה טובה גם עם חומרה פחות טובה?
או האם עם חומרה טובה ללא קינפוג נכון נקבל תוצאה פחות טובה?
הקינפוג הוא דבר מאד בסיסי. ישנם דברים שחייבים לעשות והם בסיסיים כמו ניגון דרך wasapi או asio, הימנעות מעומס עיבוד על המחשב או על מערכת ההפעלה (=התקנה של יישומים מיותרים ) ושימוש בחלונות 8.1 או לינוקס (לא חלונות ישנות יותר).
לגבי כל השאר, כגון ביטול יישומי מערכת שבאים כברירת מחדל, התקנה של Windows server, ניגון דרך הזיכרון ועוד פטנטים שלא הזכרתי / לא מכיר, התועלת שלהם מאד תלויה במחשב, בדאק, ואיך הם מחוברים. אצלי למשל, בגלל שיש לי ממיר שמחובר בתקן ישן יחסית, firewire, שאין בו שימוש היום אך לטענת היצרן הוא מתאים יותר לאודיו, רוב שינויי התוכנה שעשיתי למעט אלה שהזכרתי למעלה, לא עשו הבדל משמעותי. בממיר השני של סט אפ האוזניות, המצב היה מעט שונה.
מניסיוני רוב הבשר לשיפור הוא דווקא בחומרה ולא בתוכנה, בדגש על מניעת רעשים (פילטרים של sata ועל מאווררים עשו הבדל שמיע) ועבודה פנאטית על חשמל. ספק לינארי זה רק ההתחלה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ליאור, אני מעוניין לראות את רשימת דרגות המשתמשים. אני, למשל, חבר משקיען. אבל איפה אני ממוקם בשרשרת המזון? למה אני מקביל? סמל ראשון? רב נגד מתקדם? רב סרן? תת אלוף?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הקינפוג הוא דבר מאד בסיסי. ישנם דברים שחייבים לעשות והם בסיסיים כמו ניגון דרך wasapi או asio, הימנעות מעומס עיבוד על המחשב או על מערכת ההפעלה (=התקנה של יישומים מיותרים ) ושימוש בחלונות 8.1 או לינוקס (לא חלונות ישנות יותר).
לגבי כל השאר, כגון ביטול יישומי מערכת שבאים כברירת מחדל, התקנה של Windows server, ניגון דרך הזיכרון ועוד פטנטים שלא הזכרתי / לא מכיר, התועלת שלהם מאד תלויה במחשב, בדאק, ואיך הם מחוברים. אצלי למשל, בגלל שיש לי ממיר שמחובר בתקן ישן יחסית, firewire, שאין בו שימוש היום אך לטענת היצרן הוא מתאים יותר לאודיו, רוב שינויי התוכנה שעשיתי למעט אלה שהזכרתי למעלה, לא עשו הבדל משמעותי. בממיר השני של סט אפ האוזניות, המצב היה מעט שונה.
מניסיוני רוב הבשר לשיפור הוא דווקא בחומרה ולא בתוכנה, בדגש על מניעת רעשים (פילטרים של sata ועל מאווררים עשו הבדל שמיע) ועבודה פנאטית על חשמל. ספק לינארי זה רק ההתחלה.
למה 8.1 ולא 10?

Eliel Saad

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
ריגינרטור זה הדבר הבא שאני קונה אני בכיוון של הp10 ps audio ,יש לי חבר של חבר שמשדרג :]

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ריגינרטור זה הדבר הבא שאני קונה אני בכיוון של הp10 ps audio ,יש לי חבר של חבר שמשדרג :]
עשה לי עבודה מצויינת על המחשב. אצלי זה ISOTEK NOVA

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ליאור, אני מעוניין לראות את רשימת דרגות המשתמשים. אני, למשל, חבר משקיען. אבל איפה אני ממוקם בשרשרת המזון? למה אני מקביל? סמל ראשון? רב נגד מתקדם? רב סרן? תת אלוף?

מבחינתי אתה אלוף
הרב אלוף מושעה... כנראה בתקופת צינון עד שיקבל שר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור