LCD או פלזמה ליאור לבקשתך הנה שאלתי שוב

vanhelsing

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מעוניין בעיקר לחבר ps3 ודיוידי פיוניר 310...אין לי כבלים ..הדגמים שחקרתי אותם הם
פנסוניק x10 ו c10 (איזה חנות מתמחה אמרה לי שהאיקס יותר איכותית בעלת מעבד תמונה טוב יותר..האם זה נכון?
אח"כ עברתי ל lg סקרלט ו lh50 אבל אני אוהב את העיצוב של סקרלט יותר למרות שהיא 2.4 זמן תגובה לעומת 2 של השנייה..
אח"כ עברתי לlg pq300 אין לי דיעה עליה חוץ מזה שהתמונה כהה מאוד..
ונכון לעכשיו אני נמצא בפיליפס 7404 שמאוד אהבתי את המסגרת הדקה שלה שנותנת אפקט של מסך יותר גדול...בעלת אחלה תמונה...

אשמח לשמוע ממך ליאור..
תודה
שי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בסוף אתה כותב שאהבת את העיצוב ואת איכות התמונה של פיליפס 7404, נראה שהגעת לנחלה, לא?...

vanhelsing

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא יודע ליאור...אני כל הזמן משנה את דעתי ודי מתבאס מרמת המוכרנים..

כמו שכתבתי בעבר,אני לא אוהב lcd מזכרון רחוק ותמיד זה מתקשר אצלי למריחות...אני לא יודע מה מחובר בחנות ובטח לא מצפה שיהיה להם ps3 מחובר...מה לגבי צריכת חשמל?...אני אוהב את פנסוניק ליאור...אבל התמונה לא משהו..אולי כי מנסים להשחיל לי את היקרות יותר אז בכוונה מורידים את כיוון התמונה..עובדה ש פלסמה fhd יקרה יותר מ lcd מקבילה..
תן לי כיוון ליאור
גם נושא האחריות ח שניםשוב לי מאוד...אני יודע שיכולים להיות פיקסלים שרופים ואז אפשר לדבר לקיר...אלקטרה זה רק שנתיים אחריות..וכל השאר זה עד 5...
תודה רבה רבה
שי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תגדיר קודם כל מה חשוב לך במסך לפי סדר עדיפויות.

vanhelsing

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חשובה לי בראש ובראשונה תמונה חלקה ללא פיקסל אחד...אח"כ מה שחפרו לי

זה שבמשך הזמן פלסמה הופכת חשוכה יותר וזה ממש לא מתאים לי...לא ענית לי לגבי דגם איקס של פנסוניק האם הוא שונה מדגם ה c עם מעבד תמונה חזק יותר או שהחנות עובדת עלי?...(יש באיקס פיצ'ר שנקרא CATS- contrast auto tuning system),האם לקונסולות משחק ודיוידי רגיל עדיף פלסמה או lcd?
אני יודע שברגע האמת של תקלה שום חברה לא תיתן לי שירות טוב אז אחפש את הרע במיעוטו...
זהו נראה לי
תקן אותי אם פספסתי משהו...תודה ליאור
שי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דגם X ו- C דומים מאוד בביצועים שלהם, אני מניח שהבחנת בזה בחנות.
האם זה שווה את ההפרש בין הדגמים? אתה צריך להחליט לפי מה שאתה רואה בעיניים.
האם הגדרת לעצמך תקציב?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני יכול להוסיף למה שליאור כתב - שבסופו של יום אתה צריך לחיות עם המסך ומה שחשוב זה איך זה נראה לך כי אם זה אתה צריך לחיות :) ולא משנה מה אחרים אומרים

vanhelsing

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ראיתי רק את הסי בינתיים

דגם X ו- C דומים מאוד בביצועים שלהם, אני מניח שהבחנת בזה בחנות.
האם זה שווה את ההפרש בין הדגמים? אתה צריך להחליט לפי מה שאתה רואה בעיניים.
האם הגדרת לעצמך תקציב?

אגב חבר טוב שלי ממליץ לי בחום ללכת על 50 אינץ כי זו חוויה אחרת לדבריו..האם הוא צודק?אני חושש שזה יהיה בבחינת כל המוסיף גורע..הרי העין האנושית לא תקלוט את כל התמונה ממרחק של 3 מטרים..אני צודק?
הוא ממליץ לי על lg ps60
בקשר לתקציב תראה..היתי בערך ב 4000k עם פנסוניק
טיפסתי ל5000k פלוס מינוס עם סקרלט ו lh50
המשכתי לטפס עם 7404
ועכשיו אני בטופ של ps60
ראיתי אותה אבל היא לא הייתה מחוברת לקונסולה או דיוידי אלא רק לhd native של נשיונל ג'אוגרפיק..מה כדאי לשימוש קונסולה ליאור? פלסמה או גביש נוזלי?
תודה
שי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לי בבית כבר כמה שנים טובות מסך 42'' במרחק צפייה של כ 3 מטר זה בהתחלה נראה לי ענק - היום אני יודע שגם 50'' היה יכול להיות מתאים לי.

הבעיה בין 42'' ל 50'' היא כמובן שה 50'' יקר יותר :)

אם הייתי הולך היום לרכוש מסך הייתי הולך על 42'' - תקציב, תקציב

vanhelsing

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי...היית הולך על 42 רק מטעמי תקציב או מטעמי איכות צפייה?

גם אני מוגבל תקציבית אבל אני מעדיף לקחת משהו טוב או לא לקחת בכלל..אני טועה?
מה עם הטלוויזיה שמתאימה לי מה דעתך? פלסמה או גביש?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם יש לך סלון מואר מאוד, עדיף LCD (או שתצפה עם וילונות מוגפים / לילה).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור