לחובבי הטראנס

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני רוצה להמליץ בחום רב על אלבום הבכורה של Above & Beyond

Tri-State
לשמוע ברוגע ולהנות.

(Y)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הרכב מעולה. סינטזה מדהימה וסאונדים עדכניים. אשכרה 2011 - כמו שצריך!

תודה רבה. צריך לפרגן ולקנות את הדיסק. לא להוריד בחינם מהרשת!!!!

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
חומרים שזוכים אצלי להערכה מקבלים את כבודם הראוי, אל דאגה.

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טראנס זה לא ..... הפקה נחמדה לא מעבר לזה שום דבר שאפשר לומר עליו מדהים ברמת סינטזה .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון, זה לא בדיוק טראנס אבל יש שם כמה עקיצות יפות ברמת הסינטזה.

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פריסטים סטנדרטים ודיגמות טובות . תאזין לחומרים עדכניים של SUB6 שני אחים ישראלים מוכשרים בכל פרמטר אפשרי , הפקה , סאונד , סינטזה , מיקס , קריאיטיביות , שילוב של סגנונות שונים עם המון השפעות אלקטרו שמבושלים יחד לסיגנון ייחודי משלהם . נכון להיום אין אף אמן או הרכב שעומד איתם לדעתי .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מכיר אותם. אחלה הפקה.

מתגמדת על יש הסינטוזים של דד מאוס.

הקטע בהרכב שהוא הביא הוא שהם מסחריים עם עקיצות יפות. יש שם כמה פריסטים שלא מצאתי בנקסוס 5 ולא מצאתי ב"וואנגראד" החדש.

האמת היא שאם כבר מדברים על פריסטים מטורפים אז לקורג יצא VST חדש, שכחתי איך קוראים לו {שאגיע לאולפן אבדוק} אבל מה שיש שם זה פשוט טירוף אחד גדול.

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתגמדת על יש הסינטוזים של דד מאוס.
בוא נתווכח על זה :D
יש שם כמה פריסטים שלא מצאתי בנקסוס 5 ולא מצאתי ב"וואנגראד" החדש.
לא חסיד של השניים , הוואנגארד צעצוע פלסטי מידי עם פילטרים בינוניים ברזולוציה נמוכה למרות שבעבר הוצאתי ממנו כמה דברים נחמדים אחרי עבודת אפקטים שגרמו לו להישמע כמו סינט הגיוני ולא פלסטי. הנקסוס עוד סינט מבוסס דגימות טובות אבל שום דבר מיוחד , מעדיף את אומניספייר עליו . אישית אני מאוד אוהב לעבוד עם האבסינט של נייטיב , ראפטור של קייקוולק גלדיאטור של TONE 2 מפלצת אלימה ומיוחדת , ה MS20 בחבילה של קורג עם פילטרים מעולים , SURGE מעולה לכל דבר אפשרי , V- סטיישן ללידים ופאדים עם המון נוכחות , ישנם עוד כמה טובים שאני אוהב לעבוד איתם קבוע לא זכור לי כרגע השם.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
את רוב העבודה שלי אני מבצע עם הווירוס 3. הסאונד שהוא מוציא זה משהו אחר. אין כמו ברזלים!!

האמת היא שהיתה לי תקופה לא מבוטלת שהשתמשתי ב-VSTים שבניהם הגלידיאטור. אבל הגלידיאטור אלים מידי לצרכים שלי.

האופטימייזר לא בא לי טוב בעין. מסורבל לי מידי. אני אוהב מכשירים שקל לסנטז איתם. הווירוס הוא בין היחידים שאני מצליח להגיע לסאונד שאני מחפש. מנגן אותו בראש ומוציא אותו על הברזל.

הבעיה עם כל ה-VSTים היא שהסינטזה לא נשמרת במדויק, אפילו אם אני "נועל" עדיין ישנה איזה סטיה שאני תמיד צריך לתקן. הדרך היחידה היא לשמור כקובץ אודיו ואחר כך להגיע שוב לצליל המדויק. עם הווירוס אין סיכוי שהפריסט יעלם.

אגב, מה אתה יוצר?

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עברו לי בידיים הרבה סינטים שונים ביניהם וולדורפים , קורצוויל , וירוס AּB , קורג , SH-101 ג'ונו 106 , אקאי נורד ליד שאותו השארתי עד לפני כשנה . הברזלים מספקים אופי אחר ושונה חלקם מעולים ואין שני כמו הנורד והוירוס TI שהוא למעשה עובד כמו VST לכל דבר , אבל לא ממש נכון לומר שאין כמו ברזלים .... ישנם VSTI שעושים עבודה יפה מאוד ובועטים בהרבה ברזלים מבחינת גמישות עבודה .
כמו שאמרתי הגלדיאטור אלים ומיוחד :D אם יש לך תחת לשבת ולסנטז הוא אחלה סינט גם האבסינט בסגנון . אף פעם לא נתקלתי במצב שבו שמרתי סאונד ב VST והוא לא נשמר במדוייק , כנראה שאתה מפספס משהו בשמירה .
היום אין לי ממש זמן להתעסק ביצירה אבל בגדול ,טראנסים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אהבתי את הידע שאתה מפגין.(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור