לא ניפטר מהכבלים הללו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,523
נקודות
113
לפני כ 10 שנים קניתי כבלים שונים של HARMONIC TECHNOLOGY הכוללים מספר כבלי מתח כבלי רמקול ואינטרקונקטים,מאז זרמו הרבה מים (ביוב) בירקון,והשתדרגתי בהמון כבלים ממיטב היצרנים,
ולמרות כל השמות המפוצצים הבחנתי שרוב הכבלים במערכת שלי חוזרים להיות הישנים והטובים של חברה סינית זו(רשומה באמריקה אבל תכלס סינית),
הכבל רמקול למיד ולגבוהים חזר להיות ה"מגיק וופר" חלק מהחשמל גם הוא שלהרמוניק ונקרא גם הוא "מגיק" וכך גם האינקרטונקט,
האמת היא שבזמנו טענו החברה שהם "סתומים בלחץ",אבל למעשה מה שקורה הוא שאחרי תקופה ארוכה מאוד שהם יושבים,ניפתח איזה שסתום ומתחיל הקסם,
והקסם הזה קיים רק בחברות מעטות שקשה לרכוש עקב מחירם הבלתי יאומן(סילטק,טרה לאבס ודומים).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה אמר שהגיע הזמן להתחיל למכור את הלא בשימוש.

בכל אופן, לעיתים די קרובות אני מחבר כבלים שונים למערכת שלי, כשאני חוזר ל-XLO לימיטד אדישן אני מבין שבהרבה כבלים שעוברים אצלי במערכת יש שסתום שעוד לא נפתח.

במקרה שלך זה סיפור אחר. עשית המון שינויים בשבועיים האחרונים וכנראה שמה שמשחק פה תפקיד זו הסינרגיה בין הכבלים לשאר הרכיבים. את האמת המוחלטת תדע רק כאשר תחזור לסטאפ הקודם עם הכבלים הללו. יכול להיות שהשסתום יחזור.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מה עם נושא שנקרא "סינרגיה".
הרי הציוד הוחלף ובאורך פלאי הכבלים נשארו מתאימים?
יכול להיות שזה מרמז על אי רלוונטיות של כבלים להשפעה על הצליל.

בנוסף- מוזר בעיני שכבלים שעלותם איננה מזערית- החברות שמוכרות אותם לא "משקיעות כמה מאות שעות חשמל" ולא מוכרת אותם לאחר ברייק אין.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מצחיק....

אני ממש באותו מצב.
יש לי IC - PRO SILWAY 3, ואני לא מוצא משהו שיחליף אותם (עדיין).
שמעתי מדויקים מהם, דינמיים מהם וכו'...,
אבל יש להם (לאוזני) משהו שלא שמעתי אצל אחרים, וזה סוג של "רוגע" + תלת מימדיות.

מישהו רוצה למכור XLR של HARMONIC TECH?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור